PDA

Pogledaj cijelu verziju : Brisanje podataka sa sticka



KENWOOD
17-11-2007, 15:01
Ovako:
nešto sam eksperimentirao sa folder lockom. bio sam zadovoljan i zakljčao cijeli stick. jutros mi jednostavno neće da pokaže locker i ja zbrišem program. sad me hebe to što mi piše da imam 400 mb podataka na sticku, a ja do njih ne mogu. što da napravim da ih sve zbrišem? :(

mamlaz
17-11-2007, 15:04
Probaj formatirati disk...

KENWOOD
17-11-2007, 15:15
kako?

KENWOOD
17-11-2007, 16:09
hvala puno

C
14-12-2007, 23:52
Samo malo upozorenje. Na USB sticku nemoj, tj. nije poželjno stalno nešto čačkati, jer ako neki proces koristi nešto sa tog USB-a (a uvjek koristi, inače ne bi ni radio), a ti ga obrišeš, on ga izbaci iz memorije, ne može ga čitati, ne može ga obrisati, jer je navodno obrisan, a tu je i zauzima oho-ho više mjesta nego li u stvarnosti, i ponekad je vidljiv, a ponekad nevidljiv. Čist primjer ti je; napraviš jedan folder na USB-u i obrišeš ga sa Erase-rom (ne ovim novim, sa nekim specijalnim dodacima i tim glupostima koje ga prave "slabijim"), i iz 0 MB-a, doći će ti barem 500 MB-a, a ponekad i više GB-a, ovisno na koliko podesiš program za uništavanje, tj. rezanje. Slično je i sa prisilnim brisanjem. Jedino riješenje ti je već navedeno, formatiranje.