PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Chronicles of Spellborn



Svinjoguz
16-11-2007, 20:39
novi MMORPG, radi ga Spellborn NV..
http://spellborn.acclaim.com/index.html
neki od featursa:

-Shard Conquest, massivne pvp i pve borbe koje se vrte oko zarobljavanja sharda
-Arena tournamenti, pobjednicke guilde dobivaju nagrade u obliku pokala, titula, geara i sl.
-aktivni skill based combat
-50 levela
-Ancestral questovi u kojima se vracate u proslost i utjecete na buducnost
-Modificirani U2.5 Engine
-igra je p2p


H-68M5v8Oww

Igra izlazi negdje oko bozica, tak da izlazak igre nije bas daleko :kill:

Stryder
16-11-2007, 22:28
šteta što je p2p :(

Svinjoguz
16-11-2007, 22:42
šteta što je p2p :(

a cuj sta da ti kazem, to ti je standard MMO zanra..navikni se, 99,98% novih MMO-eva ce biti p2p..

Stryder
16-11-2007, 23:13
šteta što je p2p :(

a cuj sta da ti kazem, to ti je standard MMO zanra..navikni se, 99,98% novih MMO-eva ce biti p2p..

ah znam...nema kvalitetnog MMO-a koji se ne plača

H4ck€r
16-11-2007, 23:43
pogledao sam trailer prije par sati dobra grafika :)

Aerial
17-11-2007, 11:12
To je ona igra za za koju su se Within Temptationovci prodali, jel? :)

Još uvijek se držim podalje od pay2playa...

Ba'alzamon
17-11-2007, 15:50
ah znam...nema kvalitetnog MMO-a koji se ne plača
RF Online

im353
17-11-2007, 21:02
šteta što je p2p :(

a cuj sta da ti kazem, to ti je standard MMO zanra..navikni se, 99,98% novih MMO-eva ce biti p2p..

ah znam...nema kvalitetnog MMO-a koji se ne plača
:yuck: vco

ssalG
17-11-2007, 21:15
šteta što je p2p :(

a cuj sta da ti kazem, to ti je standard MMO zanra..navikni se, 99,98% novih MMO-eva ce biti p2p..

ah znam...nema kvalitetnog MMO-a koji se ne plača
:yuck: vco
ah znam...nema kvalitetnog MMO-a koji se ne plača

crofiren
01-12-2008, 08:51
The Chronicles of Spellborn


* Developer: Spellborn International
* Genre: Fantasy
* Status: Beta Testing (est. release Q1 2009)
* Platforms: PC
* Website: http://www.thechroniclesofspellborn.com

S * Retail Price: n/a
* Monthly Fee: n/a

kolko ja vidim ovo je f2p

DJ Not Nice
08-04-2009, 17:09
Hehe, igra je f2p,ali..da, ALI
http://spellborn.acclaim.com/keypurchase.html

Obavezno ožežite po linku i čitajte!

Ajmo reć da za 50$ možete uzet Premium na 180 dana, što dođe ispod 10$ po mjesecu.
Al za sličnu svotu mogu igrati puno bolji MMO stila AoC, LOTR, WAR, EVE pa čak i WoW -.-

Čemu taj fakin f2p naziv kod tog MMOa.
Stvarno žalosno do bola.

Empe Tri
26-04-2009, 17:55
eo ima te 2 tjedna besplatnog igranja i igra je u beti. Meni treba cirka odprilike 15 - 25 min da se skine igra pa vam javim kakva je...

a iskreno mi se fuka za grafu samo nek je igiva i da se da ormalno igrat :D

Empe Tri
26-04-2009, 20:04
ne isplati se skidat igru nemojte ni pomisljat...
moja ocjena 4/10 :nonono:

Mystery In Space
02-07-2009, 20:57
Igra postaje F2P (http://mmohub.org/news/spellborn-bankrupt-tcos-will-become-free-to-play/428/).

Kostolomac
02-07-2009, 21:39
Kad postane F2P, onda će se možda i isplatit igrat je :)

theplaya
03-07-2009, 08:24
oho kaj su sad zaredali sa tim transformacijama, prvo D&D online sad ovo, heh iduci AoC?

Arbiter of Change
15-08-2009, 04:40
Yup, izgleda da je više manje sigurno da postaje F2P:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... Play-.html (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/207/view/news/read/14697/Spellborn-Original-Spellborn-Goes-Free-to-Play-.html)

Mystery In Space
16-08-2009, 09:05
Eto, igra je upravo psotala skroz F2P. Vidimo se u igri 8)

theplaya
16-08-2009, 15:36
hm zanimljivo, stavit cu skidat, ak netko pocne igrat nek kaze koji server se igra

Mystery In Space
16-08-2009, 15:40
Good guys valjda, nismo one životinje >.< Pve server jer Cherry bježi od čistog PvP-a uvjek i tako. Recite koju klasu ćete igrat tako da znam kaj da napravim xD

theplaya
17-08-2009, 20:03
ovo koliko sam skuzio nije jos ona verzija koja ce biti kasnije kad bude potpuna transformacija u F2P, nego su sada samo otvoreni serveri dok ne naprave novu verziju. nesto ko closed beta :D mozes isprobat klase i rase koje ce polsije bit izbrisane

Mystery In Space
18-08-2009, 07:42
Di si to pročitao? Link pls.

Worthaur
18-08-2009, 07:54
Kakva closed beta ak je igra izasla prije par mjeseci...
"The new version would be released sometime after 2010, and until then the current pay-to-play/limited free-to-play version would remain active."
Znaci nece postati F2P tako brzo

Mystery In Space
18-08-2009, 09:11
A vi ste stvarno, obojica pričate nebuloze. Igra je trebala postat free nakon nove godine ali pošto je više doslovno nitko nije igrao stavili su je kao f2p prije par dana.

Worthaur
18-08-2009, 09:44
"...and is now in redevelopment to be converted to a F2P. Acclaim still has servers running the original version and that is why I’m writing this."
Dakle, jos nije F2P kolko vidim iz ovog clanka koji je Arbiter postao

Mystery In Space
18-08-2009, 11:00
August 14 2009

It happens sometimes; a really good game will slip through the cracks. There are a lot of reasons why this happens and I know you will have opinions, but I’m not here to talk about that.

I feel like Spellborn was one of those games. A solid MMORPG with a twitch combat interface that meant that player skill actually mattered in PvP. Most of those who played it enjoyed it. And it did pretty well in the reviews online. It was originally a subscription based game with servers in EU and North America, and is now in redevelopment to be converted to a F2P. Acclaim still has servers running the original version and that is why I’m writing this.

We felt like people missed out. They didn’t get to see what Spellborn was really like. And we are going to fix that.

Today, as you read this, Spellborn as it currently exists is now free to play. Keep in mind that there will be no upgrades and no patches. It has become in effect, an Action RPG with superior Multiplayer. The only thing it will cost you to play is the time it takes to download.

So play it. http://www.tcos.com

Now because it is frozen in time, we will be creating events for the players and we will help support any players that want to make their own events. And if you have thoughts on how we might make this version more enjoyable as we wait for the New free to play version, we are glad to listen.

David Historian DeWald
Community Manager
Acclaim Games Inc.
community@acclaim.com

Ne vjeruješ, pitaj na forumu, svi će ti reć (od devsa do igrača) da je od prije par dana igra skroz f2p.

Worthaur
18-08-2009, 11:06
Nisam vidio taj dio :p

theplaya
18-08-2009, 13:35
August 14 2009

It happens sometimes; a really good game will slip through the cracks. There are a lot of reasons why this happens and I know you will have opinions, but I’m not here to talk about that.

I feel like Spellborn was one of those games. A solid MMORPG with a twitch combat interface that meant that player skill actually mattered in PvP. Most of those who played it enjoyed it. And it did pretty well in the reviews online. It was originally a subscription based game with servers in EU and North America, and is now in redevelopment to be converted to a F2P. Acclaim still has servers running the original version and that is why I’m writing this.

We felt like people missed out. They didn’t get to see what Spellborn was really like. And we are going to fix that.

Today, as you read this, Spellborn as it currently exists is now free to play. Keep in mind that there will be no upgrades and no patches. It has become in effect, an Action RPG with superior Multiplayer. The only thing it will cost you to play is the time it takes to download.

So play it. http://www.tcos.com

Now because it is frozen in time, we will be creating events for the players and we will help support any players that want to make their own events. And if you have thoughts on how we might make this version more enjoyable ------>>>>>>>>>as we wait for the New free to play version<<<<<<<<-------, we are glad to listen.

David Historian DeWald
Community Manager
Acclaim Games Inc.
community@acclaim.com

Ne vjeruješ, pitaj na forumu, svi će ti reć (od devsa do igrača) da je od prije par dana igra skroz f2p.S

Jesam ja to krivo shvatio taj dio ili sta. kakva se onda nova F2P verzija ceka ako je ovo finalna?

Mystery In Space
18-08-2009, 14:46
Gle, zanemari sve do sada i skini igru :rotfl:

theplaya
18-08-2009, 14:54
ma skinuo sam je još odavno i instalirao ali nemam vremena nikako, cak nisam ni do kraja updateao, valjda cu imat danas malo vremena barem da updateam do kraja i da napravim charactera :D.
mislim da cu warriora uzet sa smjerom wrathguard,
koje ste vi uzeli?

Mystery In Space
18-08-2009, 15:34
Ja sam zbriso rogua jer ga nisam slozio kak spada po izgledu pa ću opet Skinshiftera igrat :P Slabi su a zabavni 8)

DJ Not Nice
18-08-2009, 19:08
Ma ja sam skinuo, napravio update, no još nisam igrao.
Neda mi se nekako ^^

Krnja
18-08-2009, 19:39
Kak bi htio ovo igrat ali mi komp ne dopušta. On je onako, znate, mal željan nadogradnje. :?

DJ Not Nice
18-08-2009, 19:50
Bio sam igrao na:
AMD 2.0GHz (nikakav dula/quad)
1GB RAM
ATI 1650PRO

..nisam baš 100% siguran, jer konstantno mijenjam konfiguraciju.

theplaya
18-08-2009, 20:34
evo upravo je igram, ako je netko slucajno tamo nek me doda IGN: Dalthor

Krnja
18-08-2009, 21:06
Bio sam igrao na:
AMD 2.0GHz (nikakav dula/quad)
1GB RAM
ATI 1650PRO

..nisam baš 100% siguran, jer konstantno mijenjam konfiguraciju.

Opa! Ugodno sam iznenađen jer ja imam 1.81 GHz, a pročitao sam da je minimum oko četiri. Stavit ću onda preko noći skidat, pa ak sve uspije ujutro počinjem igrat.

EDIT: Link koji je naveden u prvom postu ne valja, pa igru skidam s Acclaima-a. Jel sam pogodio? :)

DJ Not Nice
18-08-2009, 22:34
Evo, izmjenio sam prvi post i stavio sam link na official stranicu.

http://spellborn.acclaim.com/index.html

hansi
18-08-2009, 22:46
OMG! Ovo je predobro. Skidam definitivno. Nick će mi biti kurchansi. Ovo bi mogli grupno zaigrati mi sa foruma. Šta kažete?

Krnja
19-08-2009, 09:01
OMG! Ovo je predobro. Skidam definitivno. Nick će mi biti kurchansi. Ovo bi mogli grupno zaigrati mi sa foruma. Šta kažete?

Ja sam za. Napravimo jedan najs party i idemo se sprdat. :D Btw. Hansi addaj me na xfire.

Mystery In Space
19-08-2009, 09:09
F2P verzija igre će izać za godinu dana a igra je sad skroz besplatna. Trenutno se vodi kao p2p bez suba. Onak, zubunjen sam skroz sada =_=

Krnja
19-08-2009, 09:19
F2P verzija igre će izać za godinu dana a igra je sad skroz besplatna. Trenutno se vodi kao p2p bez suba. Onak, zubunjen sam skroz sada =_=

Ma igraj čovječe dok možeš i ne zamaravaj se. Za godinu dana ovo nećemo ni igrat više.

Rang€r
19-08-2009, 09:23
F2P verzija igre će izać za godinu dana a igra je sad skroz besplatna. Trenutno se vodi kao p2p bez suba. Onak, zubunjen sam skroz sada =_=

Ma igraj čovječe dok možeš i ne zamaravaj se. Za godinu dana ovo nećemo ni igrat više.

več sam pomislio da igra valja :D

Mystery In Space
19-08-2009, 09:24
Ma igram, zapeo sam na questu di moram nekakvu zagonetku odgonetnut (igra koja se ne bazira na vražjem grindu rawrz).
Igra je stvarno inovativna, to joj moram priznat. Buildova ima kao vražji GW a combat je dosta sličan AoC-u, imam feeling kao da igram kakav fps hehe. Super je igra :P

Edit: Ranger, ne da igra valja, igra je odlična te su jedine 2 zamjerke kako je jedan tip rekao nedovoljna reklamacija i pola svijeta koji subili ip ban =_=

Krnja
19-08-2009, 10:20
[quote="Mystery In Space":8jklckp9]F2P verzija igre će izać za godinu dana a igra je sad skroz besplatna. Trenutno se vodi kao p2p bez suba. Onak, zubunjen sam skroz sada =_=

Ma igraj čovječe dok možeš i ne zamaravaj se. Za godinu dana ovo nećemo ni igrat više.

več sam pomislio da igra valja :D[/quote:8jklckp9]

Gledao sam po sebi, jer nijedan MMORPG nisam igrao dulje od pola godine.

theplaya
19-08-2009, 12:12
da eto i ja sam ostao ugodno iznenađen jucer kad sam je igrao (doduse samo do 4 lvla) ali stvarno je jedinstvena, trebalo mi malo da shvatim combat sustav i kad sam napokon shvatio ostao sam zapanjen jer takvo nesto nisam jos vidio. ovo mi je prvi mmo u kojem se leveli ne dobivaju grindanjem nego questovima što je još jedan razlog zasto da je isprobam malo duže, grindanjem se jedino dobivaju oni neki personal exp points koji povecavaju trenutno napad ili tako nesto.
jedino nisam bas skuzio opremu. jel ima neke statse ili neki bonus ili je tak osvejedno sto se nosi, posto sam se potrudio da pri kreiranju avatara slozim nesto sto izgleda pristojno nebi htio narusavati :). vidio sam jedino da ima na weaponu neki socket a ostalo nisam.
gledajuci forume igre naisao sam na 4 razlicita builda wrathguard warriora bez nekog specificnog opisa, ako netko ima link koji kaze koji je najbolji za koji stil igre pliz let mi nou

Krnja
19-08-2009, 12:23
Ja sad jedva čekam da zaigram. Update-a mi već jako dugo poludih već.

theplaya
19-08-2009, 12:39
hehe da ja sam kroz dva dana updateao jer nisam stigao u istom danu toliko dugo imat upaljen komp lol. sve skupa oko 3 sata mislim da je trebalo, užasno čudno.

Krnja
19-08-2009, 13:24
hehe da ja sam kroz dva dana updateao jer nisam stigao u istom danu toliko dugo imat upaljen komp lol. sve skupa oko 3 sata mislim da je trebalo, užasno čudno.

Meni je komp upaljen od deset naveče jer sam ostavio da se skida. I onda ga još nisam gasio da instaliram i eto jedno dva sata mi updejta. 77.18%. -_-

theplaya
19-08-2009, 13:35
uf kolko se sjecam zadnjih 20% je najsporije islo tako da moja sućut :cry: ,
samo se nadam da će ti radit jer ako nakon toliko muke skidanja instaliranja i updateanja ako nebude radilo nebi htio bit na mjestu tvoje tipkovnice :D

Krnja
19-08-2009, 15:39
uf kolko se sjecam zadnjih 20% je najsporije islo tako da moja sućut :cry: ,
samo se nadam da će ti radit jer ako nakon toliko muke skidanja instaliranja i updateanja ako nebude radilo nebi htio bit na mjestu tvoje tipkovnice :D

I misliš da mi radi? Skroz... Nakon toliko ti gluposti šta su mi tlak podigle, ušo u igru, stavio na minimalno detalje i lagga u božju baku. Čim sam ušo u grad sve se krešalo. :twisted: O isusa ti, ma... joj šta da kažem. A moja periferija ima sreće što je nova jel inače to ne bi bilo ni p od periferije. :o No uspio sam nagovorit čaču da mi mal komp nadogradi tako da se nadam da će tako i biti.

DJ Not Nice
19-08-2009, 17:57
Meni ne radi, tj. ne radi mi Gameguard.
No kako mi se baš i neda igrati, neću se zajejaje s tim.

Et, žao mi je što Ippy[u]Sne radi.

Ba'alzamon
03-10-2009, 16:26
Jel igra tko to? Ja sam Lvl 10 Void Seer. na PvE serveru. Nick : Balzamon

zWerR
03-10-2009, 18:43
stas igrat to kad imas pristup samo na pocetnom otoku, da uzivas dalje u igri trebas platit pravim novcem

Mystery In Space
03-10-2009, 20:07
Ne, igra je skroz F2P.

DJ Not Nice
03-10-2009, 21:22
stas igrat to kad imas pristup samo na pocetnom otoku, da uzivas dalje u igri trebas platit pravim novcem

Potpuno u krivu, totalno si ne informiran : P
Prije je bilo to s plaćanjem, no više nije.
Igra je full besplatna.

zWerR
04-10-2009, 10:57
aha, oprostite onda, jer prije sam se zanimao za tu igru, no onome me sprjecilo, no idem ju download onda sada da ju isprobam :D.
btw. hvala na informaciji

EDIT: kako vam se cini sad igra

Markos
22-10-2009, 16:21
ljudi kak da riješim problem s onim hack shieldom,baca mi error da mu fali par fileova,ja ću polduit,na visti mi je radio isto a sad na win 7

Markos
28-10-2009, 13:09
složih,morao sam staviti gameguard od neke druge online igre jel win 7 izgleda ne pušta spellbornov origigi gameguard

Ba'alzamon
07-11-2009, 21:13
Ajmo ljudi probajte igru. Meni se sviđa sistem borbe, ali oko lvl-a 20 je teško sam preživiti. sad sam lvl 18. kakti healer

crofiren
08-06-2010, 18:15
igra ko ovo?