PDA

Pogledaj cijelu verziju : Defaultna XP tema



Lord Jambrek
15-11-2007, 12:08
Evo jučer mi se srušio komp i to grdo, nestala mi defaultna tema, imam samo windows classic temu.

Kako da ju vratim ili da ju downloadam odnekud?

Čux
15-11-2007, 12:33
ma bolje si ostavi ovu, ja doma na imam classic, XP tema mi je nekak bedasta i zbunjujuća..

Bartuc
15-11-2007, 12:39
Odi na Windows -> Resources -> Themes -> Luna -> pokreni luna.msstyles!

Ako je slućajno nemaš, onda napravi prvo ovo kaj ovdje opisujem, pa ponovi korak gore ili zadrži Vista skin za XP!

viewtopic.php?t=17721 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=17721)

PS: Skin biraš tako da ponoviš gornji korak ali ne odeš na Luna nego na LE5 pa pokreneš bilo koji *.msstyles u folderu te kad ti se otvori prozor, izabereš pod ColorScheme ono kaj želiš!

Lord Jambrek
15-11-2007, 12:57
Nemam uopće Luna.msstyles.

Neću vista temu, želim XP-ov luna skin i to je to.

U luna folderu nemam taj Luna.msstyles file, imam neke foldere, ali file-a nemam.

GrimReaper
15-11-2007, 13:03
hehe ocito ti se nes gadno sjebalo, vajrus il šta?

Bartuc
15-11-2007, 13:05
Onda instaliraj ono kaj sam stavio na Rapid Share pošto vjerujem da buš na taj način dobio Luna skin zbog Luna Element 5 programa!

Samo prati upute... ne moraš zadnji korak napraviti ali UXTheme patcher + Luna Element 5 si snimi i sve bi ti trebalo raditi!

PS: Kad snimaš UXTheme Patcher, nakon kaj potvrdiš da je to taj sistem, iskočila bu ti 3 prozora, 1 ti kaže da nekaj ne štima i da ubaciš WinXP CD, tog ne gledaj nego prati druga 2 prozora koja te vode do reseta sistema!

Kompletno bezopasno je i nemreš nikaj uhebati! Reci jel uspjelo kad svršiš :D