PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prženje problem, HITNO!!



ivesha
15-11-2007, 11:30
Stavim nešto pržit, isprži 6% a onda cijeli komp zablokira. WTF?
read buffer bude na 100% a onaj donji 0% . Uništio sam 10 praznih cd-ova za ništa. Program je nero . u Čemu je problem? Hitno ga moram riješit jer moram ispržit do 6 sati neku muziku, jako mi je važno. hvala unaprijed.

GrimReaper
15-11-2007, 11:35
donji buffer nesmije bit nula.. meni je na dvd ima 87 do 93% a na cdima 98 il 97%...

probaj dok pržiš sve pogasiti..internet,pretraživace,sve programe ...ako ni tad nece uspjet nabavi drugu verziju nera

flander
15-11-2007, 11:44
ili druga verzija nera, ili probaj drivere za CD/DVD-room, meni jednom pomoglo, te sam također imao taj isti problem, kupio samonaj bundel od 10 DVD išao pržit neš i dojde do cca 20% i stane

ivesha
15-11-2007, 11:53
izgašeno je sve . nema nijedan window aktivan, čak sam i firewall izgasio ali nije pomoglo.
možda je do nera pa ću probat neki drugi program. ne znam zašto ne valja nero jer uvijek njega instaliram kad reinstaliram windowse ( ista verzija koji imam na cd-u instalacije) idem provat pa javim

Bartuc
15-11-2007, 12:00
Samo odi u Windows Explorer i potegni SVE foldere odnosno fileove koje želiš pržiti na ikonu od Optičkog uređaja! Tada ti se otvara software za prženje koji dolazi sa operativnim sustavom!

ivesha
15-11-2007, 12:43
evo ljudi uspio sam . našo sam ashampoo i downloado ga. uspijelo je iz prve.
hvala svima. Nikad više NeRo. to je sigurno.

Peyo
15-11-2007, 13:21
A možda je čovjek jednostavno kupio neke DVD-e Made in Chernobyl :D

Karlo_from_Bjelovar
15-11-2007, 15:48
evo ljudi uspio sam . našo sam ashampoo i downloado ga. uspijelo je iz prve.
hvala svima. Nikad više NeRo. to je sigurno.

meni je CloneCD najbolji za prženje jednostavnih stavi... :wink: (pod jednostavno mislim cisto ono: kopiraj cd/dvd itd.)

i da, nemoj da te ime zajebe, prži i prepoznaje DVDove bez i pol muke... :wink: