PDA

Pogledaj cijelu verziju : PES problem



Rang€r
15-11-2007, 10:53
Dakle instaliro sam igru i sve super...
idem pokrenut i pojavi se opet dosadni "Don't Send" error...
instaliro sam sve drivere od catalysta 7.8 do 7.10, reinstalo directx x puta...

nes nevalja sa kompom jer kod starog na kompu igra super radi, jel zna nek u cemu je problem?

flander
15-11-2007, 11:12
dali je igra original? Koja je konfiguracija tvojeg računala?

ako je igra "strana" bye bye topic

Duh
15-11-2007, 11:18
Koje veze ima jel original.Kaze da na drugom kompu radi znaci da to nije zbog piratske verzije cak i ak je ima.Ak mu neznate pomoc radije sutite

GrimReaper
15-11-2007, 11:21
a mozda je napravio backup originala pa ne radi s backupa.. ja neznam zaš je par koristnika tolko nabrijano na piratiju i odma idu spammat temu kak je to pirat i dobit ce ban sta ja znam.. al uvijek isti spominju to..

ako nemrete pomoc nemojte pisat(sorry autoru al ovo sam morao napisat)

flander
15-11-2007, 11:23
Koje veze ima jel original.Kaze da na drugom kompu radi znaci da to nije zbog kretenske verzije cak i ak je ima

da i? ak je igra "strana" onda može i nemora delat na svim kompovima da neznam kaj, a ako je original onda dela na svima jednako u 99% slučajeva.

Rang€r
16-11-2007, 11:29
igra je original... dobio sam od tete za rodendan, e sad jel to samo lijepa kutijica i kupljeno na koridoru ne vjerujem... jer uopce se netrebas muciti da pokrenes instalaciju, jednostavno upaljen autorun i to e to

a konfa je: AMD Sempron 3ghz
ATi Radeon 9600 series 128MB
2GB RAM(mada se to racuna kao jedan jer je glupavi brat ukro moje novce i kupijo gigu RAM-a DDR1-ce!!!!! )
napajanje:forton 300W
maticna:MATSONIC
jel treba jos sta... ne nevjerujem da je u konfi problem, jer sam igro Demo bez ikakvih probelma, sad sam u settings metnuo sve detalje na low i rezoluciju na 640 480 i opet neradi

flander
16-11-2007, 11:36
fakat čudno, neznam kaj da ti veli, igra je original, knofa je dosta dobra za igru, sad jedino da probaš format dick, znaći na novo instalirat winze,...

Rang€r
16-11-2007, 23:51
i ja isto mislim da ce trebati... nista napravit cu kad mi se bude dalo, moze lokot