PDA

Pogledaj cijelu verziju : FireFox Optimizer new version



streetrace777
14-11-2007, 21:02
Evo na ovo sam nasao na netu pa da podjelim i sa vama :)


".:FireFoxOptimizer:.

[current version 1.3b]

FireFox optimizer is a Firefox optimizing application,
like its name tells you it's here to configure and tune
your FireFox webbrowser.

Currently it supports versions no lower than 1.0 -
1.6b.
(We haven't tested it on higher versions but
probably
it will remain working since the configuration sheme
is perhaps the same..)

* supports firefox client up to 3.01beta *


[OPTIMIZE]
-
Automatic optimization of your firefox browser.

When the optimization is done you will receive a
message about it.
Ussualy it takes only 2-10 seconds.


http://rapidshare.com/files/69725976/FireFoxOptimizer_uploaded_by_Balkan-Media.org_DJ_Balkan.rar

mamlaz
14-11-2007, 21:20
Jesi ti to isprobao?

14-11-2007, 22:03
Inače samo da napomenem da je ovo teško smeče.Pravi optimizer ne postoji.A ovo je puno brdovitih trojana koji su napravljeni na advanced način da izbkegavaju firewalove i ostali shit..

:wink:

streetrace777
15-11-2007, 08:06
To je AMD napravio vjerojatno :wink: . Ne nisam isprobao jer koristim Netscape

GrimReaper
15-11-2007, 08:26
Bilo je o tome govora na pce pa su rekli ljudi da ima trojanaca..takodjer nisam probao niti ne mislim,tolko naivan nisam (da smanjuje s 80 mb zauzeca na 3-4mb...)

15-11-2007, 11:04
To je AMD napravio vjerojatno :wink: . Ne nisam isprobao jer koristim Netscape

Nisam ja nego kolega.Fora JE kaj je to poslao na majorgeeks koji ga naravn nisu provjeravali pa se link počeo samo širiti.

I da ima advanced trojana i teško ga koji program može skužit.Baš zato jer se intergrira na mozzilu...a pošto firewalovi ne blokaju mozzilu sve vam je jasno :D

NoNCoNFoRMiST
15-11-2007, 14:04
Bilo je o tome govora na pce pa su rekli ljudi da ima trojanaca..takodjer nisam probao niti ne mislim,tolko naivan nisam (da smanjuje s 80 mb zauzeca na 3-4mb...)

ja to imo..super je stvarno programcic..nije nikakav trojan.. smanji tamo sa 70-ak mb na oko 500kb.. malo blentavo..al eto..istinito..ali znate shta.. taj program neshto cijelo vrijeme mu se mijenja memorija ovo ono.. neshta je tu chudno bilo (padaju prebrzo mgabajti i podizu se, makar me nitko neche sad shvatit).. i tak meni je neshta zbog tog programa napajanje ili neshto pocelo otkazivat i restartat se komp sam od sebe..i lijepo sam predpostavio da je to mozda zbog toga i vishe se ne restartira..(otkad sam obriso taj mali shit program)

zakljucak: program nije uopce potreban..i mislim da neki sa shit napajanjem (ko ja) neche bit bash sretni kad im se pocne dogadjat shto se i meni..

al ne znam jel zbog toga.. (opcenito sam skuzio da ti programi koji ti smanjuju memoriju programa-sakaju, nesht ne valja to..ni to dobro :D)

Prince-Artas
16-11-2007, 20:54
e sad je li nije li trojan nije me briga
ionako nebih osjetio razliku na 56k