PDA

Pogledaj cijelu verziju : Aj sad malo filzofije



Glass
19-03-2006, 00:21
Serite šta vam je srcu drago, a da bi vam pokazao kako rade profesionalci dati ću vam primjer*:
*Moj primjer se zasniva na teoriji da je naše Sunce s planetima samo jedan atom.

Daklem to ide ovako:
Sve zvjezde se vrte oko centra galaksije(aka crna rupa) i približavaju joj se, dok se prema nekoj logici sve galaksije vrte oko još veće crne rupe i približavaju joj se.
Dakle to bi bila ukratko znanstvena teorija, a sada sljedi moja teorija prema kojoj je Sunce skupa s nekim drugim zvijezdama vezano molekularnim vezama i zajedno se gibaju oko puno veće molekule(crna rupa u središtu naše galaksije) kojoj se ujedno i približavaju gdje će konačno naći svoje mjesto i vezati se s ostalim zvjezdama gdje će tvoriti materiju u makro svemiru.
E upravo materija koju će tvoriti omogući će mi da vam objasnim zašto se sve spiralno giba i tu golemu crnu rupu u središtu svemiru naime mi s suncem tvorimo materiju fekalija ili ti ga prostonarodno govno, ali ne bilo kakvo govno nego govno u trenutku potezanja vode u WC-u što objašnjava spiralno gibanje a ona velika crna rupa je zapravo rupa kroz koju prolazi voda iz WC-a u septičku jamu(zato nema brige za par biljuna godina smo u društvu drugih svemira istih kao ovaj naš).
Sada dolazim do poruke ove filozofije a ta je da smo možda i mi neka vrsta makro svemira nekome mikro svemiru zato pazite kada potežete vodu u WC-u jer možda upravo gledate svemir koji je nastao vašim djelovanje(dobro djelovanjem vaših crijeva ali to je isto).
Dakle pouka je:

Svi smo mi govna u kozmičkom svemiru :D .

MetallicA
19-03-2006, 00:26
to je meni i poruka : NAŠ JE SUNČEV SUSTAV VELKO GOVNO

mental_mind
19-03-2006, 18:57
Issss.... ovo daje iznimnu važnost govnima. :D

Wizard
19-03-2006, 22:07
Govna nisu vazna. :twisted:

Sgt. Bull
19-03-2006, 23:09
zanimljiva pouka :D mislim znao sam da zivim u paklu al bas u takvom prostoru. :yuck: zamislite letite u svemir a pored vas letaju mali djelovi vase KAKEEEEEE. :yuck: bolesno :yuck: