PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolji Reper???



Stranica : [1] 2

Nefarnius
19-03-2006, 00:00
Najbolji reper!

Prince-Artas
19-03-2006, 00:06
ne slušam baš rap ali od ponuđenih mi je naj Xzibit

Babitz
19-03-2006, 00:11
2pac, al svi su odlični :pray: (osim 50-ja, on je POP :D )

jeretik
19-03-2006, 14:49
Samo mrtav reper je dobar reper :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ementaler
19-03-2006, 14:55
slaba anketa

Di je Ghostface Killah, Raekwon, Nas ??

Nefarnius
19-03-2006, 15:34
nije stalo,
htio sam još nadopisati i Vannila Ice,Cypress Hill,....

Babitz
19-03-2006, 23:35
Samo mrtav reper je dobar reper :rotfl: :rotfl: :rotfl:
onda ćeš ti biti odličan reper 8)

jeretik
20-03-2006, 11:17
:rotfl:

Fale opcije:

Zivi 2PAC
Mrtvi 2PAC

Ne zna se koji je produktivniji :rotfl: :rotfl:

RETROVIRUS
20-03-2006, 11:19
nije stalo,
htio sam još nadopisati i Vannila Ice,Cypress Hill,....
:rotfl: :rotfl: vannila :rotfl: :rotfl:

Prince-Artas
20-03-2006, 17:44
:rotfl:

Fale opcije:

Zivi 2PAC
Mrtvi 2PAC

Ne zna se koji je produktivniji :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
20-03-2006, 18:49
:rotfl:

Fale opcije:

Zivi 2PAC
Mrtvi 2PAC

Ne zna se koji je produktivniji :rotfl: :rotfl:
istina
više ima albuma nakon smrti nego za života

RETROVIRUS
20-03-2006, 18:57
:rotfl: :rotfl: TARGETS :rotfl: :rotfl:

Babitz
20-03-2006, 19:11
:rotfl: :rotfl: TARGETS :rotfl: :rotfl:
pojasni

S4MUR41
20-03-2006, 19:13
di su ostali??? ovi su svi neki... ... da ne kazem ke... osim dvije iznimke... .... ( mislim na repere )

T.N.T.
20-03-2006, 21:24
od ovih ovdje 2Pac...iako je on još uvijek među nama...

ali inače među današnjim mi je najbolji Jay-Z...

I got the rap patrol on the gat patrol
Foes that wanna make sure my casket's closed
Rap critics that say he's "Money Cash Hoes"
I'm from the hood stupid what type of facts are those
If you grew up with holes in your zapitos
You'd celebrate the minute you was havin doe
I'm like fuck critics you can kiss my whole asshole
If you don't like my lyrics you can press fast forward
Got beef with radio if i don't play they show
They don't play my hits well i don't give a shit SO
Rap mags try and use my black ass
So advertisers can give em more cash for ads...fuckers
I don't know what you take me as
or understand the intellegence that Jay-Z has
I'm from rags to ritches nigga i ain't dumb
I got 99 problems but a bitch ain't one
Hit me
:pray: :pray:

RETROVIRUS
21-03-2006, 10:39
:o pa target je dio dvojca "tram 11" :?

goGAMERo
21-03-2006, 11:07
EMINEM je NAJBOLJI, A O TOM SVJEDOČI I OVAJ MOJ AVATAR, ŽELJA MI JE DA ODEM JEDNOM NA NJEGOV KONCERT 8)

KingTomy
21-03-2006, 11:34
ŠNJUP DOOOG!!!!S:pray: :pray: :pray:

goGAMERo
21-03-2006, 12:04
Pa dobar je i on, ali EMINEM JE EMINEM :pray: :pray: upravo slušam LOSE YOURSELF 8)

T.N.T.
21-03-2006, 17:17
meni je Snoop bolji od Eminema...

ali nove pjesme mi nisu nešto, stare su bile bolje(mislim na Snoopa)
sa Eminemom je obrnuto...

str33t6l0w
21-03-2006, 17:17
eminem... ali svi su mi super... za eminema glasam samo zato sto sam od njega posceo slusat rap.... ali slusam sve i nema iznimaka... rap je rap i zato slusam sve !!!

RETROVIRUS
21-03-2006, 17:18
:rotfl: shorty :rotfl:

T.N.T.
21-03-2006, 17:22
:rotfl: shorty :rotfl:

:rotfl: :rotfl:

goGAMERo
21-03-2006, 17:31
meni je Snoop bolji od Eminema...

ali nove pjesme mi nisu nešto, stare su bile bolje(mislim na Snoopa)
sa Eminemom je obrnuto...


Svaka pjsma od EMINEM-a je dobra na svoj način, ali ni Snoop nije loš, ianče EMINEM i 50 cent su mi 2 najdraža!

Phillip
21-03-2006, 19:03
Ja ne slusam bas rap osim povremeno Eminema i Fort Minor.

Outmind
21-03-2006, 19:15
Ma emo je kreten prodani. Martial mathers lp i slim shady lp su bili genijalni, sirova frustracija i bijes izraženi savršenim tekstovima, a kad se lik malo namirisao zelembaća počeo je radit sranja, počevši od eminem show-a pa do današnjih dana kada mi se jednostavno bljuje kad ga vidim. Emo prije je zakon a sada je bez veze Točka. E da ista stvar je i sa d12. Devils night je genijalan a ovo poslije je bljak.

RETROVIRUS
22-03-2006, 16:29
Ma emo je kreten prodani. Martial mathers lp i slim shady lp su bili genijalni, sirova frustracija i bijes izraženi savršenim tekstovima, a kad se lik malo namirisao zelembaća počeo je radit sranja, počevši od eminem show-a pa do današnjih dana kada mi se jednostavno bljuje kad ga vidim. Emo prije je zakon a sada je bez veze Točka. E da ista stvar je i sa d12. Devils night je genijalan a ovo poslije je bljak.
e sa ovim se slažem --E.... prije par godina je stvarno bio brijač,a sad je :? ni sam neznam šta :cry:

Ementaler
22-03-2006, 20:54
sad je bogat

T.N.T.
22-03-2006, 21:51
[R]sad je bogat
tako je...

goGAMERo
22-03-2006, 21:54
Istina, ali EMINEM je EMINEM! Jel ga netko od vas uživo vidio, ili se pak sliako?? 8) :)

LeftY
22-03-2006, 22:34
DMX

Babitz
23-03-2006, 16:22
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

T.N.T.
23-03-2006, 16:39
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

loool :rotfl:

a Dr. Dre 0 glasova... :?

goGAMERo
23-03-2006, 17:54
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

why, čovijek je zaslužio! :)

Babitz
23-03-2006, 18:15
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

loool :rotfl:

a Dr. Dre 0 glasova... :?
a jebi ga, ipak sam se za 2pac-a odlučio, a anketa je nekak... oskudna

Tommy
25-03-2006, 14:35
samo je jedan Eminem :fof:

goGAMERo
25-03-2006, 14:39
Jedan Jedini :pray: :pray: 8)

Frky
25-03-2006, 17:25
Wu tang clan (gledano kao jedan) !

Osiru$
25-03-2006, 19:27
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

nemogu vjerovati da netko ovakvu anketu stavi i izostavi, ne nekog, nego SVE koji vrijede slušanja :|

Babitz
26-03-2006, 00:01
ne mogu vjerovat da je eminem prvi po glasovima :rotfl:

nemogu vjerovati da netko ovakvu anketu stavi i izostavi, ne nekog, nego SVE koji vrijede slušanja :|
pa ima dobrih u anketi

S4MUR41
27-03-2006, 21:57
ali ima puno boljih koji nisu u anketi...

Makaveli
02-04-2006, 10:32
ccc to se dogodi kad anketu radi netko ko nema dvije ciste o necemu sta pishe...
kakav eminem,snoop....lool
gdje su ti: big daddy kane,kool g rap,canibus,chino xl,ras kass,nas,az,ice cube,rakim,gangstarr,mobb deep,slick rick,biggie,big pun,big l,souls of mischief,common,mos def,talib kweli,scarface,saigon,papoose,onyxi,luniz,masta ace....i ima ih jos koji su bolji od skoro svakog navedenog... :o :shock:

S4MUR41
02-04-2006, 13:11
care sve si reko... ( no dobro mozda si ih par izostavio al... ) slazem se s tobom... skoro svi ovi tvoji navedeni su tri put bolji od onih u anketi...

Makaveli
02-04-2006, 13:57
:wink:

X-Plosiv
02-04-2006, 14:38
Xzibit

2pac = liricno nije nesto
eminem = odustao od rap karijere prakticki ali vratiti ce se u buducnosti
ostalo nitko nemoze nista osim DMXa

inace, ima netko

eminem ft. obie trice ft. puff daddy - the most shady

poslije encorea, jako dobra pjesma ;)

goGAMERo
02-04-2006, 17:03
Xzibit

2pac = liricno nije nesto
eminem = odustao od rap karijere prakticki ali vratiti ce se u buducnosti
ostalo nitko nemoze nista osim DMXa

inace, ima netko

eminem ft. obie trice ft. puff daddy - the most shady

poslije encorea, jako dobra pjesma ;)


eminem = odustao od rap karijere prakticki ali vratiti ce se u buducnosti


Još nije i neće! Ja vjerujem da će on biti drugi Dr.Dre :)

Eno baš je bila neki dana oko 11.30 u večer na HTV2 o EMINEM-u emisija! Čovjek je lud do jaja(meni) inače nema baš puno fanova diljem amerike, a glavni razlog je pjesma The Way I Am u kojoj kao odjebava fanove . . . da ga puste na miru . . .! ALi zato sam ja sretnik koji je dobio autogram! :)

Makaveli
02-04-2006, 18:38
2pac = liricno nije nesto
ti neznas engleski ili :? :?

X-Plosiv
02-04-2006, 19:19
2pac = liricno nije nesto
ti neznas engleski ili :? :?

Kao prvo razmili što ja govorim.

2pac je bio story teller rapper. Znači, nije on imao pjesme u kojima su bili punchlineovi, on je više djelovao na socijalu.

Uzmimo u obzir Chino XL, koji je rekao slično ovome u jednoj pjesmi "Fuck records label, i own one, i dont wanna get fucked in the ass like 2pac got in jail"..2pac je onda Chino XLa spominjao u nekim pjesmama, dok ti ja imam rare CHINO XL FREESTYLE 2PAC DISS u kojem je uništio 2paca..chino xl jedan je od najliričnijih repera danas..

2pac je repao o socijali i tome, ali nije mogao konkurirati drugima u freestyleu i ostalima..nikada nije mogao konkurati lirično BIGu zato jer osim što BIG ima talent, imao je jedinstvenu tehniku pamćenja rima, koje danas imaju samo Jay Z i ja rule (jay naučio od bigia, a ja or jaya)...


Gogamero..Eminem prestaje, i rijetko nešto na piše..ti treba pjesma THE MOST SHADY...to mu je od novijih meni najbolja ...to je na novom alb-rmx od bigya :D

Makaveli
03-04-2006, 13:28
2pac je bio story teller rapper.S
lool. storyteller.najveci storytelleri su Slick Rick i Raekwon...



Uzmimo u obzir Chino XL, koji je rekao slično ovome u jednoj pjesmi "Fuck records label, i own one, i dont wanna get fucked in the ass like 2pac got in jail"..2pac je onda Chino XLa spominjao u nekim pjesmama, dok ti ja imam rare CHINO XL FREESTYLE 2PAC DISS u kojem je uništio 2paca..chino xl jedan je od najliričnijih repera danas..
da se rapperi gledaju prema punchlinenovima big l-u nebi bilo ravnih...ja ne kazem da chino nije jak,nasuprot jedan je od najjacih...al 2pac je svima, pogotovo crnačkoj zajednici bio više od rappera...on je bio prophet.. a govoriti da nije liricki jak??mislim to je jednostavno smijesno...

S
jedinstvenu tehniku pamćenja rima, koje danas imaju samo Jay Z i ja rule (jay naučio od bigia, a ja or jaya)...
jigga je bajter..."How much of Biggie's rhymes is gon' come out your fat lips??"Nas ga je lijepo ubio...NAS je najjaci MC ikada...a Illmatic najjaci album...nuff said...
p.s. ja rule ??

:rotfl: :rotfl:

X-Plosiv
03-04-2006, 14:06
lool. storyteller.najveci storytelleri su Slick Rick i Raekwon...S

Ja sam rekao da je i 2pac bio story teller, sam rekao da je bio najveći? ne.


lda se rapperi gledaju prema punchlinenovima big l-u nebi bilo ravnih...ja ne kazem da chino nije jak,nasuprot jedan je od najjacih...al 2pac je svima, pogotovo crnačkoj zajednici bio više od rappera...on je bio prophet.. a govoriti da nije liricki jak??mislim to je jednostavno smijesno...

BIG L je imao izvsne punchlineove (jedan od legendarnijih je s Butt head)...Chino jest jedan od najačih. Sam ja rekao nešto o tome vezano za 2pac? ja sam rekao da lirički on nije bio jak (ja sam govorio o punchlineove, a ne socijali, jer je tu bio i ostao jedan od najboljih, ako ne i najbolji). Razmisli prije nego nešto kažeš.



jigga je bajter..."How much of Biggie's rhymes is gon' come out your fat lips??"Nas ga je lijepo ubio...NAS je najjaci MC ikada...a Illmatic najjaci album...nuff said...

Jigga nije bitter. On je sam rekao da želi da što više linija od BIGija kaže, jer i sam kaže da je to klasika te da on sebe ne smatra bajterom, nego da to čini u njegovu čast. NAS je dobio u tom trenutku, ali ako će se gledati više godina, Jay-Z je dobio tu borbu. Neću pisati zašto to mislim jer bi se otegnulo na koju stranicu, no najglavnije jest da su Jay-Z i NAS najbolji rapper frendovi danas, te sada čekam klasike od njih obadvoje...Imaš i intervjue gdje su baš pričali o svom beefu...


p.s. ja rule ??

Ja Rule nije uopće loš reper, nego pretpostavljam da si jedan od onih koji su zato što je 50 dissao njega, i ti mislio da je loš.

Ja govorom o ovoj tehnici.

Biggie je stvorio posebnu tehniku o kojoj postoji samo legendarnost. Mogao je sjediti 30 minuta u kutu, dođi na binu, i 2 pjesme iz glave piknuti, i onda ići bilo jebati il tako nešto, a da ga pitaš za 5 dana on bi ti opet sve iste riječi rekao. Nije pisao rime na papir, nego u glavi.
On je tu tehniku naučio Jay-Za. Uzmimo u obzir da album BLUEPRINT 2 u 2 dana jay-z je napisao u glavi...uzmi to u obzir...da je tako nešto u 2 dana napisao i to ništa na papir, nego sve u glavi...
Jay-Z je tu tehniku naučio Ja Rule, tako da niti ja rule ne piše rime, nego ih sve u glavi nauči..

Možeš ti sada reći to nije teško, daj meni 30min ja ću znati 1min cijeli tekst napamet..ali uzmi u obzir da ovi cijele albume pohranjuju u glavi..

shvaćaš sada kako je to dragocjena tehnika?

Makaveli
03-04-2006, 14:14
dapache cijenim ja rula...al stariji albumi poput Venni Vetti Vicci i Pain is Love... al ga vishe neslusam previshe odkada je postao prava komercijala...i beef s fiftyem...cijenim tvoja misljenja za biggia i slazem se imao je talent i mozda najbolji flow pored Rakima...al neslazem se za jiggu...kad ti citas njegovu liriku...nema tu nista...Reasonable Doubt je klasik kojeg obozavam...al opet...jay z je meni daleko daleko iza Nasa..

X-Plosiv
03-04-2006, 14:22
dapache cijenim ja rula...al stariji albumi poput Venni Vetti Vicci i Pain is Love... al ga vishe neslusam previshe odkada je postao prava komercijala...i beef s fiftyem...cijenim tvoja misljenja za biggia i slazem se imao je talent i mozda najbolji flow pored Rakima...al neslazem se za jiggu...kad ti citas njegovu liriku...nema tu nista...Reasonable Doubt je klasik kojeg obozavam...al opet...jay z je meni daleko daleko iza Nasa..

Cijenim ja tvoje mišljenje, i ja sam isto suglasan s tim da je jay-z daleko iza NASa...

Ali imaju obadvoje skill-a i talenta, tu nema riječi.

Jay-Z najbolje pjesme blueprint 2, meet the parents itd.,
dok nas ima klasične stvari...

Ja imam poštovanje i prema 50centu, za stare stvari,
i za to što je biznismen..

Si ikada slušao Prospect? ima mi prejeben flow..te tree little :boohoo:

Makaveli
03-04-2006, 14:24
mislis na prospecta iz Terror Squada??onog starog...

X-Plosiv
03-04-2006, 14:41
mislis na prospecta iz Terror Squada??onog starog...

Da..ako se sječaš pjesme OFF WITH HIS HEAD..prejeben flow je imao..

inače slušam lol ja rule direktorij

ja rule: war is on. - Diss prema eminemu, 50 i dreu
Still INC - Korupt diss

An' let (westside!!) tha road ride down on ya
California, love is what ya crave so on ya grave
it's gon' read: "Here lie Fifty, who snitched on many.
That half a dolla, that nickel, them dimes, an' died like penny."

..
I'm talkin' 'bout faggot ass gay Dre young,
an' Suge told me all about how ya used ta take transvestites home,
an' occasionally wear thongs.
No wonda Feminem be cross dressin' in pumps an' tight 'lil dresses,
my pumps, they leave big messes...
An' I know tha 'Truth Hurts' when I bus' records,
Battle of da sexes, is dat a woman or a man?
..

dobre linije :killyou:

Makaveli
03-04-2006, 15:04
Da..ako se sječaš pjesme OFF WITH HIS HEAD..prejeben flow je imao..
kako se nebi sjecao...obozavam Big Puna...oba albuma su mi klasici...si cuo "Letter to Pun" od Cuban Linka...btw imash msn? :)

X-Plosiv
03-04-2006, 15:08
Da..ako se sječaš pjesme OFF WITH HIS HEAD..prejeben flow je imao..
kako se nebi sjecao...obozavam Big Puna...oba albuma su mi klasici...si cuo "Letter to Pun" od Cuban Linka...btw imash msn? :)

X_Plosiv2005@hotmail.comS

nemam..ja ti od puna imam album CAPITAL PUNISHMENT, skinuti cu ostalo ovih dana..

trenutacno skidam dead prez, jer mi pjesma WE WANT FREEDOM jednostavno prejaka, jos je marchello malo posudio sample tog beata za pocetak novog albuma

uplodaj aj letter to p un, da poslusam

pogledaj par tema dole, imas neku tmeu s mojim remixovima..ja sam napraivo..na dru goj ti je Raekwon, Cuban Links i Jay Z na jednom remixu..prejebeno

Nefarnius
08-05-2006, 17:56
2pac je repao o socijali i tome, ali nije mogao konkurirati drugima u freestyleu i ostalima..nikada nije mogao konkurati lirično BIGu zato jer osim što BIG ima talent, imao je jedinstvenu tehniku pamćenja rima, koje danas imaju samo Jay Z i ja rule (jay naučio od bigia, a ja or jaya)...

ma pametan si ti!!!
Chino XL mi može oblizati jaja!!! 2 pac je legenda wast coasta, ti kažeš da nemože konkurirati biggiju,pa biggiju je kurac, 2 pac ga ubio u pjesmi hit em um!!! I nije uopće skroz repao o socijali, ti si vjerovatno slušao neki trash-kurac-shit pjesmu!!!
Jeli možda socijala:Hit em up,Changes,Hail Mary,Troublesoome 96,Gettho Gospel,...????
Nemoj mi pljuvat 2 paca!!!! :-x
Kažeš da je Biggie bio brzo repao!???ĐĐ
Jay-Z isto,uopće nerepa brzo,neznam jel se tebi priviđa,imam njegove albume,de molimte,pa eminem brže repa od njih obojice.
Kažeš isto za Ja Rula,dečko, em ga je uništio!!!!

Nefarnius
10-05-2006, 17:00
care sve si reko... ( no dobro mozda si ih par izostavio al... ) slazem se s tobom... skoro svi ovi tvoji navedeni su tri put bolji od onih u anketi...
Ti si sigurno neki East Side dečec

Makaveli
10-05-2006, 18:08
ma pametan si ti!!!
Chino XL mi može oblizati jaja!!! 2 pac je legenda wast coasta, ti kažeš da nemože konkurirati biggiju,pa biggiju je *****, 2 pac ga ubio u pjesmi hit em um!!! I nije uopće skroz repao o socijali, ti si vjerovatno slušao neki trash-*****-shit pjesmu!!!
Jeli možda socijala:Hit em up,Changes,Hail Mary,Troublesoome 96,Gettho Gospel,...????
Nemoj mi pljuvat 2 paca!!!! :-x
Kažeš da je Biggie bio brzo repao!???ĐĐ
Jay-Z isto,uopće nerepa brzo,neznam jel se tebi priviđa,imam njegove albume,de molimte,pa eminem brže repa od njih obojice.
Kažeš isto za Ja Rula,dečko, em ga je uništio!!!!
kako volim kad dodem doma i lijepo pogledam ovaj topic...svasta ima ovdje...evo sad sam izgubio 4-5kg od smijanja....
Chino XL je car...biggie mozda najboljih ikada uz rakima i nasa...pac je prosjecan...
i nije Troublesoome i Gettho... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jerry
10-05-2006, 18:31
2pac

S4MUR41
10-05-2006, 18:40
Grandmaster flash....

Maloki
10-05-2006, 19:57
Ovdje sam glaso za 2Paca. Al trebo si bar nekoga sa naših rostora stavit na anketu. Na našim prostorima svi reperi koji jesu na sceni, svi su pravi reperi!! Oni nemaju previše love, oni su praktički ko mi samo sa par albuma i par spotova na TV-u :rotfl: . Inače, se tko sjeća onog El Bahatee koji je bio neko vrijeme na našoj sceni? Jel itko čuo za njega? To je bio schrot od repera, veći od Targeta...

gamer4life
10-05-2006, 20:30
Edo Maajka rulaaaa

Sgt. Bull
10-05-2006, 20:31
Edo Maajka rulaaaa
na bih radio stanicama ga zabranili

Babitz
10-05-2006, 20:37
ma pametan si ti!!!
Chino XL mi može oblizati jaja!!! 2 pac je legenda wast coasta, ti kažeš da nemože konkurirati biggiju,pa biggiju je *****, 2 pac ga ubio u pjesmi hit em um!!! I nije uopće skroz repao o socijali, ti si vjerovatno slušao neki trash-*****-shit pjesmu!!!
Jeli možda socijala:Hit em up,Changes,Hail Mary,Troublesoome 96,Gettho Gospel,...????
Nemoj mi pljuvat 2 paca!!!! :-x
Kažeš da je Biggie bio brzo repao!???ĐĐ
Jay-Z isto,uopće nerepa brzo,neznam jel se tebi priviđa,imam njegove albume,de molimte,pa eminem brže repa od njih obojice.
Kažeš isto za Ja Rula,dečko, em ga je uništio!!!!
kako volim kad dodem doma i lijepo pogledam ovaj topic...svasta ima ovdje...evo sad sam izgubio 4-5kg od smijanja....
Chino XL je car...biggie mozda najboljih ikada uz rakima i nasa...pac je prosjecan...
i nije Troublesoome i Gettho... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a jebo ga reći da je pac prosječan
pac je bio najjači storyteller, nije imao complex lyricse ko nas ili super fristajlove ko big, ali je imao ono nešto 8)
karizmu 8)

Maloki
10-05-2006, 20:44
Edo Maajka rulaaaa
na bih radio stanicama ga zabranili
:rotfl: Zakaj? Jesi čuo niv album? Svaka pjesma ima svoju prouku. U bombi opisuje tipične ženske današnjeg vremena, a "Stvoren za rep" kaže živu istinu u vezi Balkana. No, najbolja je "Za Mrzu", morate je čut da ju shvatite!!!

Sgt. Bull
10-05-2006, 20:49
na radiostanicama uSbih su ga zabranili

Makaveli
10-05-2006, 21:05
jel uopce znas sta je storytelling??? kakav pac...ja ga obozavam sto mozes zakljucit po mom nicku...al jeboga ja...necemo lagat...si kad sluso Slick Ricka ...te Biggijevu; "Somebody's gonna die"...Tupac je po meni bio najveći ali liricki ne...ni blizu...

Sgt. Bull
10-05-2006, 21:06
Edo Maajka rulaaaa
na bih radio stanicama ga zabranili
:rotfl: Zakaj? Jesi čuo niv album? Svaka pjesma ima svoju prouku. U bombi opisuje tipične ženske današnjeg vremena, a "Stvoren za rep" kaže živu istinu u vezi Balkana. No, najbolja je "Za Mrzu", morate je čut da ju shvatite!!!
objasnio sam da je zabranjen a ne da bi ga ja zabranio :D "za mirzu" jel to ona gdje on govori o nekom liku sto ubija za pare?

T.N.T.
10-05-2006, 21:09
Meni je zakon od Nereda i mirze - Ako jednom nas upoznaš...

Maloki
11-05-2006, 09:54
[quote=gamer4life]Edo Maajka rulaaaa
na bih radio stanicama ga zabranili
:rotfl: Zakaj? Jesi čuo niv album? Svaka pjesma ima svoju prouku. U bombi opisuje tipične ženske današnjeg vremena, a "Stvoren za rep" kaže živu istinu u vezi Balkana. No, najbolja je "Za Mrzu", morate je čut da ju shvatite!!!
objasnio sam da je zabranjen a ne da bi ga ja zabranio :D "za mirzu" jel to ona gdje on govori o nekom liku sto ubija za pare?[/quote:3rgw72qj]
Znam da si reko da je zabranjen, a ja sam pito zakaj je zabranjen. Ne, "Za Mirzu" ti je kao kad piše svom prijatelju koji je išo u Inozemstvo i govori mu o sebi, svojim problemima i o tome kakvo je stanje i tak. Ak hočeš, mogu ti poslat pjesmu, predobra je...

Sgt. Bull
11-05-2006, 10:09
Znam da si reko da je zabranjen, a ja sam pito zakaj je zabranjen. Ne, "Za Mirzu" ti je kao kad piše svom prijatelju koji je išo u Inozemstvo i govori mu o sebi, svojim problemima i o tome kakvo je stanje i tak. Ak hočeš, mogu ti poslat pjesmu, predobra je...
zabranjen jer ima previse psovki ili tako nesto :D a sto se tice slanja preko pp cemo se dogovorit ok?

Dj_Morales
13-08-2006, 22:01
2pac je najveci i tako ce i ostat!!! :pray:

NiX@tHeG4M3R
13-08-2006, 22:13
T.N.T.!Nema do 2Paca!!!Frik je najbolji!!!Laka mu zemljica :cry: Fakat mi je žao kaj više nije među nama!!!I LOVE 2PAC!2Paca ne volim zato što repa dobro nego zato što govori istinu i njegove pjesme...nema riječi!2Pac rules!!! :pray:

sexy peace
14-08-2006, 07:16
Ja isto ne volim baš rap ali najbolji mi je coolio. :fof:

v4MP1r3
14-08-2006, 08:38
lol, aj mislio najbolji "trbosjek" ROFL
ne cek...

WTF? EMINEM PROTIV 2PACA-AAAAa**??????stvarno enmate blage veze, on je bijel i zna repati no nije ni do koljena legendi...cak to i JA znam...a ja nemam blage veze o rapu ^^

ne stvarno...eminem bolji od 2paca?

D.E.M.O.
14-08-2006, 09:07
ice cube. glumio je u petak ^^ i slijedeca 2 nastavka :D inace s repom sam na vi gospodo ^^

flander
14-08-2006, 10:25
Glasao sam za DMX jel je glumio u par hebenih filmova,sa Jet Leeom i Steven Stegalom :wink:

L3VI4TH
14-08-2006, 12:51
Zna se ko su najbolji reperi

Edo maajka i El bahattee 8)
Americki reperi su nula za hrvatske... nemojte se ljutit vi koji se rajcate na nigere :rotfl:

hellrider
14-08-2006, 13:39
Ja isto ne volim baš rap ali najbolji mi je coolio. :fof:

me2

Babitz
14-08-2006, 16:44
Glasao sam za DMX jel je glumio u par hebenih filmova,sa Jet Leeom i Steven Stegalom :wink:da, gluma mu daje + bodove u svijetu rap-a :pray:

Big Al
16-08-2006, 17:28
Ludacris 8)

reiki_
16-08-2006, 20:52
pa od rapa fort minor jer za ove ostale me boli ***** jer nikad nisam ikusio život u getu pa ne mogu znati o čemu to oni pričaju niti suosjećam s njima niti sam ikad imao potrebu uzeti uzi u ruke i izraziti frustracije na ljudima na ulici.

DJ Ass Kicker
25-08-2006, 07:55
Od zivih Snoop Dogg, a od mrtvih definitivno Tupac...

Big Al
03-09-2006, 18:45
Samo mrtav reper je dobar reper :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Big L

Dj_Morales
03-09-2006, 19:24
TUPAC FOREVER!!!! nikad vise nece bit nikoga ka on i eminem nije los..ali to se ne moze usporedit

mravojed
03-09-2006, 20:43
glaso sam za tupaca, iako mi se od današnjih repera povraća,jer kad čujem crnce kako se preseravaju kolko para imaju,kolko karaju i koje aute imaju,kolko su gengsta..dok ostali jedva zive i umiru s 18..

današnji su mi svi jadni osim eminema jer pjeva socijalu

g@mer4life
03-09-2006, 21:07
2pac

T.N.T.
03-09-2006, 21:16
:pray: 50 Cent :pray:

Babitz
03-09-2006, 21:17
:pray: 50 Cent :pray:ljegendo :rotfl:

T.N.T.
03-09-2006, 21:19
Ajmo svi: G-Unit!!!!!11one :ekipa:

Ovime počinje dominacija fiftyja na ovom forumu...

Babitz
03-09-2006, 21:29
nisi na hcl-u :roll:

T.N.T.
03-09-2006, 21:32
nisi na hcl-u :roll:ali uskoro...uskoro će fifty zavladati umovima ovih mladih bića...

Babitz
04-09-2006, 15:21
danas pcp forum, sutra svet 8)

mr_solidus
04-09-2006, 15:38
50 cent ima apsolutno najbolje i najistinitije rime od svih...totalno govori o istini u svjetu :pray: :pray:

Jerry
04-09-2006, 15:41
ma dajte ubite se 50 lipa je govno!
možda možete na HCL-u srat kako je on legenda jer je admin njegov "fan" (moš mislit) no tu nećete jer ima pametnih repera koji ne slušaju 50 lipa nego kvalitetne repere (The Game,Snop Dog,Eminem,2pac...)

olio
04-09-2006, 15:42
Iron Maiden

Babitz
04-09-2006, 15:42
ma dajte ubite se 50 lipa je govno!daj nosi svoj rasizam odavde :yuck:

Jerry
04-09-2006, 15:42
si ti malo fulnio topic?
EDIT:
mislim na olia
EDIT2:
ne nisam :wink:

Babitz
04-09-2006, 15:43
Iron Maidenlol
krivi topic

mr_solidus
04-09-2006, 15:43
E jerry nabu jedan nubovski, ako ne shvatiš da je fifty owner tvoje duše neće te primiti u rap-raj : (((((

olio
04-09-2006, 15:44
Da falia sam oba topica

ne slušam rep

Babitz
04-09-2006, 15:45
@solidus
gle, svatiče s vremenom :boohoo:

T.N.T.
04-09-2006, 16:34
Ja čuo da je Fifty pogođen dvajst puta... :shock:



50 cent ima apsolutno najbolje i najistinitije rime od svih...totalno govori o istini u svjetu :pray: :pray:

Totalno istinito...

Evo primjera:

What up, thug? (What)
What up, Cuz? (What)
What up, thug? (What)
What up, Gangstaaa?

:pray: :pray: :pray:

No one can do it better... :pray:

Nefarnius
04-09-2006, 19:44
(The Game,Snop Dog,Eminem,2pac...)

Eminem???? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


E jerry nabu jedan nubovski, ako ne shvatiš da je fifty owner tvoje duše neće te primiti u rap-raj : (((((

Odan samo 2 Pacu i njegovom raju, u kojem će svaki brat,ganster i rapper pušiti travu i uživati do kraja....


What up, thug? (What)
What up, Cuz? (What)
What up, thug? (What)
What up, Gangstaaa?

Sranje od rima, 50 Cent nije kvaliteta......

...Jebiga, al je istina..dani 50 centi je prošlo, kratko je trajalo...vlast nikome nemožete NAMetnuti silom i gušiti slobodu govora, a ja kažem da 50 centi sucksa!!! :yuck:

T.N.T.
05-09-2006, 09:15
Ali fifty je proglašen najuspješnijim izvođačem godine... http://www.pcplay.hr/forum/images/avatars/116146761643cbc7ec75381.gif

Jerry
05-09-2006, 12:51
(The Game,Snop Dog,Eminem,2pac...)

Eminem???? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


E jerry nabu jedan nubovski, ako ne shvatiš da je fifty owner tvoje duše neće te primiti u rap-raj : (((((

Odan samo 2 Pacu i njegovom raju, u kojem će svaki brat,ganster i rapper pušiti travu i uživati do kraja....


What up, thug? (What)
What up, Cuz? (What)
What up, thug? (What)
What up, Gangstaaa?

Sranje od rima, 50 Cent nije kvaliteta......

...Jebiga, al je istina..dani 50 centi je prošlo, kratko je trajalo...vlast nikome nemožete NAMetnuti silom i gušiti slobodu govora, a ja kažem da 50 centi sucksa!!! :yuck:S:pray: :pray: bravo 50 lupa suxxa naveliko
dobro malo sam pretjerao kad sam stavio eminema

Babitz
05-09-2006, 19:25
pa kaj oćete
Em je dobar reper

i nisma ja govorio ono "nabu jedan nubovski", krivo si citirao, no nvm

Fenrir
05-09-2006, 20:38
Gle eminem je pederko koji se rodio u krivom kvartu. Rime su mu za kurac

Eminem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pako
05-09-2006, 21:38
hahahahahahhahah cuj fifty hahahahahha boze moj, tnt nemas ti pojma o rap-u, anketa slaba pravo, ahhahahahaha ko ono rece vanillu ajsa da stavi na anketu hahahahhaha boze moj hahahahha, kako je jadakiss podero fiftija na "checkmate" ja bi presto repat da sam fifty. Em je dobar reper pravo, neg eto dobio na parama, isfuro pjesme, i poceo se zajebavat, sta ce...al eto kad je vec ovakva anketa das sam dao tupacu

T.N.T.
05-09-2006, 21:53
Pa neću valjda slušat old school rap i ostala sranja...

50 Cent je budućnost rapa...

str33t6l0w
05-09-2006, 23:21
Pa neću valjda slušat old school rap i ostala sranja...

50 Cent je budućnost rapa...

buducnost?? njegovo vrijeme je proslo... old school rap :pray:

Pako
06-09-2006, 05:53
Pa neću valjda slušat old school rap i ostala sranja...

50 Cent je budućnost rapa...

...yeah I'm young but a nigga from old school...JUST A LIL BIT

ccc

True Hip Hop je umro jos '99. Sve se prodalo, koliko reper dobije novca ga ne obiljezava kao MC-a. Sta nova skola radi nego samo (money, cash, hoez)
to nisu MC-ijevi. A fifty uglavnom samo tako pjesme izvodi, i neki gangsterluk, mrsko mi budalama pricat, ko hoce da zna o pravom hip hop-u, nek se obrati nekom od domace stare skole, tram 11, bahatija, lordzi, itd ili pogledajte par foruma, pa ce te skontat

DJ Ass Kicker
06-09-2006, 09:45
Meni se cini da se T.N.T. samo zajeb*** u vezi 50 Cent-a, ali eto to je samo moje misljenje...

Do tog zakljucka sam dosao, jer ovi njegovi novi postovi bas i nemaju smisla u odnosu na one s pocetka ove teme... (u kojima T.N.T. slavi Tupaca i ostale OLD SCHOOL legende...)

Ali eto da ponovim jos jednom, to je samo moje misljenje, mozda sam u krivu mozda T.N.T. ozbiljno misli da 50 Cent "rula" hip-hop scenom?!

Mozda se covjek samo prejeo "svemirskih" kolaca pa ga sad peru halucinacije...

KingTomy
06-09-2006, 10:02
Fifty OWNzor!!111

kuiš jerrya, ono, e , kul spika, e 50 lipa, e :rotfl:

tupac amaru shakur!!!1 :pray:
(imam čak takav grafit u mom rodnom kraju)
:D

Babitz
06-09-2006, 14:53
da, tnt se sprda i tom sprdnjom je ownao mnoge na ovom topicu :pray:

enivej
old skul mnogo owna današnji rep :pray:
naročito tupac
još par dana i 10 godina je od njegove smrti, a izaći će i neki novi album

T.N.T.
06-09-2006, 17:13
da, tnt se sprda i tom sprdnjom je ownao mnoge na ovom topicu :pray:

enivej
old skul mnogo owna današnji rep :pray:
naročito tupac
još par dana i 10 godina je od njegove smrti, a izaći će i neki novi albumda, a taj album prducira fifty...kul :(

Što se radi na obljetnicu smrti? :)

KingTomy
06-09-2006, 17:33
Slavi :o

Babitz
06-09-2006, 18:18
ne iđe se u školu 8)

T.N.T.
06-09-2006, 18:21
ne iđe se u školu 8)može... :)

JohnDoe
06-09-2006, 19:28
nijedan od njih!
Marcelo ftw! :pray:

Big Al
06-09-2006, 20:44
http://img433.imageshack.us/img433/5227/noga016jt3.jpg

T.N.T.
06-09-2006, 20:53
Mi imamo nekoliko Pacovih grafita na košarkaškom igralištu, stari su gotovo 10 godina...

Moram naslikati jedan ''Thug life'' grafit, prejebneo izgleda...

07-09-2006, 14:13
Sad nemojte me krivo shvatit,ali ima kod nas na jednoj staroj školi dobar grafit:2pac amar shakur r.i.p

goGAMERo
07-09-2006, 14:35
Kada bude godišnjica smrt( 2PAC), ujutro će me probuditi Hail Mary, a u školu s 2PAC majicom!

Babitz
07-09-2006, 18:27
kod nas nikakvih grafita o 2pac-u, skoro nitko ne sluša rap, jedino sma u zaboku vidio neke loše grafite o 2pac-u, nwa, run dmc...

Nefarnius
08-09-2006, 14:01
dodao bih još
RZA,MethodMan,Gza - ukratko WuTang Clan!

T.N.T.
08-09-2006, 17:44
A gdje su Nas, The Game, Jay-Z?

Dreamer Deceiver
08-09-2006, 17:45
inače ne slušam rep ali sviđao mi se dosta nastup jayza s linkin parkom

JohnDoe
08-09-2006, 17:59
inače ne slušam rep ali sviđao mi se dosta nastup jayza s linkin parkom

mislis na Numb preradeni? po meni malo zesca debilana. original je PUNO bolji imho.

Fenrir
08-09-2006, 19:07
inače ne slušam rep ali sviđao mi se dosta nastup jayza s linkin parkom

mislis na Numb preradeni? po meni malo zesca debilana. original je PUNO bolji imho.

Nisu oni preradili samo numb napravili su i faint i još par pjesama.

T.N.T.
08-09-2006, 19:34
Obradili su 6 pjesama...

Babitz
08-09-2006, 19:36
dodao bih još
RZA,MethodMan,Gza - ukratko WuTang Clan!wu tang owna :pray:

T.N.T.
08-09-2006, 19:41
dodao bih još
RZA,MethodMan,Gza - ukratko WuTang Clan!wu tang owna :pray:a ne... :pray:

olio
08-09-2006, 21:34
dodao bih još
RZA,MethodMan,Gza - ukratko WuTang Clan!wu tang owna :pray:a ne... :pray:ne slušam rap i uopće mi se ne sviđa ali WuTang Clan je zakon :pray:

[_[_[Sk8man]_]_]
08-09-2006, 21:59
khm
Moje strucno misljenje :)
Inace ne slusam Rap(prije jesam al sam dosao pameti i sad slusam samo heavy metal).Danasnji rap je tesko sranje.Svi ti raperi se toliko kurce da je to za nepovjerovat.Jedina dva repera koji ovdje valjaju su 2pac i eminem a ostali su sranje.Naj vise mrzim 50 Centa.On je apsulutno naaaaaj gori od svih danasnjih rapera.JOJ DA SAMO MOGU JA BIH GA :twisted: :twisted: I ONDA BIH :killyou: :killyou: A ZATIM BI :kill: :kill: I ZA KRAJ BI GA JOS MALO :twisted: :twisted: .

T.N.T.
08-09-2006, 22:29
Samo mrtav reper je dobar reper :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:careeee... :pray:

ova ti je dobra... :pray:

goGAMERo
09-09-2006, 12:06
Prema anketi eminem je bolji za 1%! :) 2PAC je olso legenda1 Daj ljudi jel imate neke planove za 10. godišnjicu smrti, koja se obilježava 13.9 :cry:

DJ Ass Kicker
10-09-2006, 14:03
wu tang owna :pray:

Gravel Pit...

G0L3M
10-09-2006, 14:06
stavio sam 2pac-a iako je konkurencija sjebana

nema kanye westa, jay-z-a, krsone-a, jeru the damaja, black thoughta iz the rootsa, ghostface-a, ludacrisa, game-a, rick rossa, obie trice-a, i tako da dalje ne nabrajam

DJ Ass Kicker
10-09-2006, 14:12
stavio sam 2pac-a iako je konkurencija sjebana

nema kanye westa, jay-z-a, krsone-a, jeru the damaja, black thoughta iz the rootsa, ghostface-a, ludacrisa, game-a, rick rossa, obie trice-a, i tako da dalje ne nabrajam

U pravu si care :pray:

D12 / Good Die Young mi je trenutno najbolja rap pjesma!!!

Ima netko LYRICS od te pjesme??? :boohoo:

Babitz
10-09-2006, 16:50
wu tang owna :pray:

Gravel Pit...ma imaju oni 100x boljih stvari od gravel pita
pogledaj samo cijeli prvi album :pray:

T.N.T.
11-09-2006, 17:21
stavio sam 2pac-a iako je konkurencija sjebana

nema kanye westa, jay-z-a, krsone-a, jeru the damaja, black thoughta iz the rootsa, ghostface-a, ludacrisa, game-a, rick rossa, obie trice-a, i tako da dalje ne nabrajam

U pravu si care :pray:

D12 / Good Die Young mi je trenutno najbolja rap pjesma!!!

Ima netko LYRICS od te pjesme??? :boohoo:pa stavio sam ti u temu rap i hip-hop...

peras
11-09-2006, 18:11
Jedna grupa zauvek:N.W.A.

Yella
MC Ren
Ice Cube
Dr.Dre
Eazy-E

Straight Outta Compton...

T.N.T.
11-09-2006, 18:18
Jedna grupa zauvek:N.W.A.

Yella
MC Ren
Ice Cube
Dr.Dre
Eazy-E

Straight Outta Compton...legende, ownaju...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Babitz
11-09-2006, 20:45
fuck tha police je prekul http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

T.N.T.
11-09-2006, 21:18
fuck tha police je prekul http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gifa ne...

Express Yourself također...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

G0L3M
12-09-2006, 01:51
vi ste pukli svi

Babitz
12-09-2006, 07:49
vi ste pukli svii ti si drag također http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

T.N.T.
12-09-2006, 12:36
vi ste pukli svihoćeš reći da old school suxa?

Nefarnius
12-09-2006, 14:05
Uz N.W.A, najbolja ekipa Wu Tang:

Ol` Dirty Bastard
RZA
GZA
Raekwon the Chef
MethodMan
Masta Killa
Gostface Killah
Inspectah Deck
U-God

peras
12-09-2006, 15:53
Wu-Tang,Grandmaster Flush,N.W.A.,Furious Five,Brand Nubian...Sve same legende i nikad nece biti prevazidjene...

G0L3M
13-09-2006, 06:46
vi ste pukli svihoćeš reći da old school suxa?
ne, nego da bezveze pričate o old skulu nešto i glumite neku spiku...vatajte se novijih stvari na neki old skul način a ne pisati imena old skul izvođača u postove

Babitz
13-09-2006, 06:52
vi ste pukli svihoćeš reći da old school suxa?
ne, nego da bezveze pričate o old skulu nešto i glumite neku spiku...vatajte se novijih stvari na neki old skul način a ne pisati imena old skul izvođača u postoveda, debilno je nabrajat ih samo

T.N.T.
13-09-2006, 13:00
vi ste pukli svihoćeš reći da old school suxa?
vatajte se novijih stvari na neki old skulali old skul pwna novije stvari, mnogo...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Babitz
13-09-2006, 15:54
[quote=G0L3M]vi ste pukli svihoćeš reći da old school suxa?
vatajte se novijih stvari na neki old skulali old skul pwna novije stvari, mnogo...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif[/quote:2xr3kag5]a ne http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

G0L3M
13-09-2006, 18:17
ajmo mi neku raspravu pokrenuti...

npr. kanye west-jel bolji prvi ili drugi album?

Sonic_Moronic
13-09-2006, 18:21
Reperi: Jay-z i ICE-T

T.N.T.
13-09-2006, 18:46
ajmo mi neku raspravu pokrenuti...

npr. kanye west-jel bolji prvi ili drugi album?Ne znam, na prvom mi owna Jesus Walks i Slow Jamz, a na drugom Diamonds from Sierra Leone i Gold Digger...

nisam preslušao cijele albume...

G0L3M
14-09-2006, 23:53
ajmo mi neku raspravu pokrenuti...

npr. kanye west-jel bolji prvi ili drugi album?Ne znam, na prvom mi owna Jesus Walks i Slow Jamz, a na drugom Diamonds from Sierra Leone i Gold Digger...

nisam preslušao cijele albume...
pa šta čekaš?

link? :wink:

T.N.T.
15-09-2006, 17:18
ajmo mi neku raspravu pokrenuti...

npr. kanye west-jel bolji prvi ili drugi album?Ne znam, na prvom mi owna Jesus Walks i Slow Jamz, a na drugom Diamonds from Sierra Leone i Gold Digger...

nisam preslušao cijele albume...
pa šta čekaš?

link? :wink:download in progress... :wink:

peras
15-09-2006, 17:44
Kanye West?Dobra su oba albuma,bar nekoliko pesama koje sam ja poslusao..mada je bolji npr.Pharell

Fresh
15-09-2006, 19:01
fali tu jis pun ku... dobrih repera

T60060
15-09-2006, 22:53
Trenutno su najomiljeniji 2pac i Ice Cube..
Neka se 50 Cent i Eminem malo odmore... :)

G0L3M
16-09-2006, 10:08
Kanye West?Dobra su oba albuma,bar nekoliko pesama koje sam ja poslusao..mada je bolji npr.Pharell
ok

ti i tnt skinte ta 2 albuma, poslušajte pa pa ćemo nastavi

ako imaš ti koji prijedlog da ja poslušam samo javi

goGAMERo
16-09-2006, 10:30
Trenutno su najomiljeniji 2pac i Ice Cube..
Neka se 50 Cent i Eminem malo odmore... :)


2PAC se odmara već 10 godina! :)

T.N.T.
16-09-2006, 11:21
Kanye West?Dobra su oba albuma,bar nekoliko pesama koje sam ja poslusao..mada je bolji npr.Pharell
ok

ti i tnt skinte ta 2 albuma, poslušajte pa pa ćemo nastavi

ako imaš ti koji prijedlog da ja poslušam samo javi

Skinuo sam Late Registration...ownahttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

danas ide The College Dropout...

Samael
20-09-2006, 11:16
ne slušam rap niti ikad hoću, ali jedini reper koji mi se svidio ikad je bio OG Loc :fof: :)

Stiffy
20-09-2006, 16:12
meni jedini reper koji mi je zakon je Snoop Dog ..ne zbog rapa nego lik je legenda teška

olio
20-09-2006, 16:25
nije me briga za rap ali wu tang clan rastura

2pac
16-10-2006, 18:48
kak netko može glasat za 50 i za eminema????????

Helena
16-10-2006, 20:01
kak netko može glasat za 50 i za eminema????????

Vrlo jednostavno. Klikom miša.

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 20:04
reper može biti svako s poluzavršenom osnovnom školom... 8)

T.N.T.
16-10-2006, 20:19
da, kao i bilo koji umjetnik...

za umjetnost ne trebaš imati školu...

Babitz
16-10-2006, 20:22
kak netko može glasat za 50 i za eminema????????

Vrlo jednostavno. Klikom miša.no shit 8)

Helena
16-10-2006, 20:39
kak netko može glasat za 50 i za eminema????????

Vrlo jednostavno. Klikom miša.no shit 8)

Pa kad pita takvu glupost.

Babitz
16-10-2006, 20:44
kak netko može glasat za 50 i za eminema????????

Vrlo jednostavno. Klikom miša.no shit 8)

Pa kad pita takvu glupost.znam
moj response je bio +1

$DJ DYX$
02-11-2006, 17:14
nije me bilo dugo na forumu, al eto, dižem staru temu.

koji ti je k?? stavis u anketu najvece komercijaliste koji za k ne vrijede. ajd X, Dre i Cube jos nekak, al daj se skulirajte i pocnite slusat pravi rap a ne pop. nigdje nisam vidio da od vas neko slusa Rakim, Gang Starr, Royce, Freddie Foxxx, Talib Kweli, Little Brother, Zion I il bilo sta slicno. svi neki komercijalisti i sta ja znam... d4mp1r, jel te nie stid imat na avataru od wu tanga logo i onda u anketu stavljat tak sta, barem da si Method Mana ili RZAu stavio, neke ljude koji su pomaknuli taj hip hop u veliki korak dalje, stvarno nemam riječi...
edit: i rezultate u anketi, najvise glasova dobio Em, ccc, presmijesno...

Jerry
02-11-2006, 17:33
d4mp1r je prešo u metalce :thumbs2:

$DJ DYX$
02-11-2006, 17:40
d4mp1r je prešo u metalce :thumbs2:
i još uvijek nosi wu tang logo????????

BlackDCRO
09-12-2006, 23:58
Ja sam nekad davno slusao rap...
Definitivno najbolji reper je Necro(death rap lirike) i naravno jedi mind tricks...
Od nase scene El Bahattee(kako se vec pise) i Target(stariji albumi)...

Posto sam slusao repere poput Necra presao sam na metal(jer Necro u vecini pjesama ima metal podloge i death metal lirike)...
Vjerovatno mnogi od vas nisu culi za Necra i jedi mind tricks, evo ovdje mozete pogledati neke spotove:
X_BeP4i6w2s
VoTEtYSv_vk&mode=related&search=

Ni Yukmouth nije los, pogotovo pjesma s kojom je dissao Gamea(ja sam inace veliki protivnik cijelog G-unita):
sybDz-dxMe4

2Pac i Bigi su takodjer carevi...
I da zaboravih, onyxy:
bchXr6Lg_KI&mode=related&search=

Systematic Reverse
10-12-2006, 00:03
omg fifti sent u list :|

T.N.T.
10-12-2006, 12:55
jedi mind tricks...obožavam ih... :pray:

imam sve albume...premoćni su

Babitz
10-12-2006, 12:57
me2 :shy

Jerry
10-12-2006, 13:06
nemam repera,imam grupu
a zove se Lordz Of Brooklyn :pray: :pray:

Fenrir
10-12-2006, 15:21
Jel je bio ko iz zagreba jučer na underground koncertu u ivanjoj reci pored zagreba, bili su target, true crime, DJ Vex, Al Qaira, Horz, 40 Crew?

Koji je target jebeni luđak, svaka druga riječ pa CAP, i stalno se drži za kura.c :rotfl:

BlackDCRO
10-12-2006, 15:37
Jel je bio ko iz zagreba jučer na underground koncertu u ivanjoj reci pored zagreba, bili su target, true crime, DJ Vex, Al Qaira, Horz, 40 Crew?

Koji je target jebeni luđak, svaka druga riječ pa CAP, i stalno se drži za kura.c :rotfl:

Jebiga tip je poludio nakon sto je bio u ludnici(za one koji neznaju, posro se na woo-v auto :D )

Fenrir
10-12-2006, 17:23
Jel je bio ko iz zagreba jučer na underground koncertu u ivanjoj reci pored zagreba, bili su target, true crime, DJ Vex, Al Qaira, Horz, 40 Crew?

Koji je target jebeni luđak, svaka druga riječ pa CAP, i stalno se drži za kura.c :rotfl:

Jebiga tip je poludio nakon sto je bio u ludnici(za one koji neznaju, posro se na woo-v auto :D )

Da, a pri dolasku u ludnicu je bio zdrav, jelda ? :rotfl:
Da, ja sam se ubio od smijeha kad sam čuo da se mu se posrao na auto?
Jučer ga vidim, stoji na mejstu i sluša mjuzu, kad odjedanput se trzne i počne brejkat :rotfl:

BlackDCRO
10-12-2006, 18:25
Jel je bio ko iz zagreba jučer na underground koncertu u ivanjoj reci pored zagreba, bili su target, true crime, DJ Vex, Al Qaira, Horz, 40 Crew?

Koji je target jebeni luđak, svaka druga riječ pa CAP, i stalno se drži za kura.c :rotfl:

Jebiga tip je poludio nakon sto je bio u ludnici(za one koji neznaju, posro se na woo-v auto :D )

Da, a pri dolasku u ludnicu je bio zdrav, jelda ? :rotfl:
Da, ja sam se ubio od smijeha kad sam čuo da se mu se posrao na auto?
Jučer ga vidim, stoji na mejstu i sluša mjuzu, kad odjedanput se trzne i počne brejkat :rotfl:

Ma meni je tip uvijek bio car :D
Jedino mi je zao sto se full pokvario u ovom zadnjem albumu(sto se tice repa)
Ja mislim da se album zove "The album", ako se dobro sjecam, fakat je sranje, ni jedna pjesma nevalja...
A po meni najbolji njegov album je demo "Mc", tamo ima fakat jebenih stvari...

G0L3M
10-12-2006, 21:04
nas...novi album?

Babitz
10-12-2006, 21:29
hm
probo sam ga skinut
tj. mislim da sam ga skinuo :o

MindReader
10-12-2006, 21:32
nemoj opet o piratstvu.. :naughty:

Babitz
10-12-2006, 21:34
okej

a možda sam ja platio kreditno i skinuo ga? :o

MindReader
10-12-2006, 21:37
okej

a možda sam ja platio kreditno i skinuo ga? :o
samo ovaj okejSje potvrdio da si ipak govorio o piratstvu :wink:

T.N.T.
10-12-2006, 21:37
daj polako odjebi...

kao da se o drugim temama ne govori o ''skidanju''...

to ne mora nužno imati veze sa piratstvom(iTunes anyone?)...

Babitz
10-12-2006, 21:38
okej

a možda sam ja platio kreditno i skinuo ga? :o
samo ovaj okejSje potvrdio da si ipak govorio o piratstvu :wink:taj okej je bio nešto tipa "štagod", "voteva" i sl. :o

MindReader
10-12-2006, 21:39
onda tak reci.
al znam ja da to bijaše piratizam
i sad dost o tome - znam da me vas dvojica najmanje volite al jbg... :D šta mogu kad sam takav

Babitz
10-12-2006, 21:42
nema veze kaj ti znaš
bitno da ja nisam striktno reko da skidam ilegalnu verziju kojom autor dobiva kurca
aj pusa

Raoul Duke
10-12-2006, 21:57
2pac-The King of the Rap.Pa zatim Xibit,pa Snjup Doggy :wink: i EMINEM.Ove zadnje eminemove zakon.Lol a gdje je na anketi Tech N9ne.On je isto legend!!!!

Jerry
10-12-2006, 22:01
eminem omg :shock:
btw,zar niko nije čuo za lordz of brooklynse :cry:

Helena
10-12-2006, 22:11
Ja sam čula za njih. Ok su mi, ali meni je Eminem daleko bolji od njih.

T.N.T.
10-12-2006, 23:56
ova 3 albuma su me ugodno iznenadila, čini se da ipak nije sve propalo u ovom komercijalnom svijetu rapa...

The Game - Doctor's Advocate

Snoop Dogg - The Blue Carpet

Nas - Hip Hop Is Dead

ako ih nemate, svakako ih kupite...

Systematic Reverse
11-12-2006, 15:02
Kupit cemo ih :D

Nas i Snoop su mi ok. Ali Gejm je fifti sent2 tako da :thumbs1:

BTW imam jedno pitanje pa ako neko zna,,,

Kako se zowe od Nasa jedna stwar,stara je i neka gitara je u podlozi. Aj plz ako neko zna na šta mislim neka kaže. Tnx

BlackDCRO
11-12-2006, 15:15
Kupit cemo ih :D


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
11-12-2006, 15:29
Kako se zowe od Nasa jedna stwar,stara je i neka gitara je u podlozi. Aj plz ako neko zna na šta mislim neka kaže. Tnxpada mi na pamet samo "what goes around"

Dreamer Deceiver
11-12-2006, 15:50
najbolji reper je mrtav reper 8)

Babitz
11-12-2006, 15:59
najbolji reper je mrtav reper 8)vrlo idiotska izjava :o

Dreamer Deceiver
11-12-2006, 16:09
najbolji reper je mrtav reper 8)vrlo idiotska izjava :o

tupac...

Babitz
11-12-2006, 16:33
najbolji reper je mrtav reper 8)vrlo idiotska izjava :o

tupac...a čuj, ak si ciljao na to da je tupac najbolji reper, moje isprike

ja sam to shvatio da mrziš repere i tako...

Jerry
11-12-2006, 16:37
pa ja iskreno ne mrzim i nemam ništa protiv repa....rap mi je sasvim ok,volim poslušat tupaca,i lordze,a inače preferiram metal 8)

Dreamer Deceiver
11-12-2006, 16:41
najbolji reper je mrtav reper 8)vrlo idiotska izjava :o

tupac...a čuj, ak si ciljao na to da je tupac najbolji reper, moje isprike

ja sam to shvatio da mrziš repere i tako...

/np

T.N.T.
11-12-2006, 17:38
Nas i Snoop su mi ok. Ali Gejm je fifti sent2 tako da :thumbs1:

hmm...ne...

puslušaj neku dobru gameovu pjesmu, one night ili doctor's advocate...

prošli album je imao dosta pjesama sa fiftyjem...ali sad je fifty iza njega...



Kako se zowe od Nasa jedna stwar,stara je i neka gitara je u podlozi. Aj plz ako neko zna na šta mislim neka kaže. Tnx

Nas - Thugz Mansion

Systematic Reverse
11-12-2006, 18:47
Tnx

Edit: Nije to bila ta,ali sam je slučajno skinuo. The Mesagge se zowe stwar :roll:

G0L3M
11-12-2006, 22:13
nas?

ajmo komentari

T.N.T.
11-12-2006, 22:28
nas?

ajmo komentaripo meni je album odličan...

najbolje stvari sa albuma: Hip Hop Is Dead, Let There Be Light i Hope

T.N.T.
11-12-2006, 22:29
Tnx

Edit: Nije to bila ta,ali sam je slučajno skinuo. The Mesagge se zowe stwar :roll:sa kojeg je to albuma, ja imam sve albume, ali nisam čuo tu stvar?

sry na duble...:(((

Systematic Reverse
12-12-2006, 00:17
Hmh. Neznam. Brijem da je dosta stara. A i nisam siguran da joj je to prawo ime. Možda je to neko bezweze napisao...

Edit: Zowe se tako sad sam lyricse našao

Fake thug, no love, you get the slug, CB4 Gusto
Your luck low, I didn't know til I was drunk though
You freak niggaz played out, get fucked and ate out
Prostitute turned bitch, I got the gauge out
96 ways I made out, Montana way
The Good-F-E-L-L-A, verbal AK spray
Dipped attache, jumped out the Range, empty out the ashtray
A glass of 'ze make a man Cassius Clay
Red dot plots, murder schemes, thirty-two shotguns
Regulate wit my Dunn's, 17 rocks gleam from one ring
Yo let me let y'all niggaz know one thing
There's one life, one love, so there can only be one King
The highlights of livin, Vegas style roll dice in linen
Antera spinnin on Milleniums, twenty G bets I'm winnin them
Threats I'm sendin them, Lex with TV sets the minimum
Ill sex adrenaline
Party with villians, a case of Demi-Sec to chase the Henny
Wet any clique, with the semi-tech who want it
Diamonds I flaunt it, chickenheads flock I lace em
Fried broiled with basil, taste em, crack the legs
way out of formation, it's horizontal how I have em
fuckin me in the Benz wagon
Can it be Vanity from Last Dragon
Grab your gun it's on though
Shit is grimy, real niggaz buck in broad daylight
with the broke Mac it won't spray right
Don't give a fuck who they hit, as long as the drama's lit
Yo, overnight thugs, bug cause they ain't promised shit
Hungry-ass hooligans stay on that piranha shit

Chorus: samples from "New York State of Mind" (repeat 4X)

"I never sleep, cause sleep is the cousin of death" -> Nas
"I ain't the type of brother made for you to start testin" -> Nas

[Nas]
I peeped you frontin, I was in the Jeep
Sunk in the seat, tinted with heat, beats bumpin
Across the street you was wildin
Talkin bout how you ran the Island in eighty-nine
Layin up, playin the yard with crazy shine
I cocked a baby 9 that nigga grave be mine, clanked him
What was he thinkin on my corner when it's pay me time
Dug em you owe me cousin somethin told me plug him
So dumb, felt my leg burn, then it got numb
Spun around and shot one, heard shots and dropped son
Caught a hot one, somebody take this biscuit 'fore the cops come
Then they came askin me my name, what the fuck
I got stitched up and went through
Left the hospital that same night, what
Got my gat back, time to backtrack
I had to drop so how the fuck I get clapped
Black was in the Jeep watchin all these scenes speed by
It was a brown Datsun, and yo nobody in my hood got one
That clown nigga's through, blazin at his crew daily
The 'Bridge touched me up severely hear me?
So when I rhyme it's sincerely yours
Be lightin L's sippin Coors, on all floors in project halls
Contemplatin war niggaz I was cool with before
We used to score together, Uptown coppin the raw
But uhh, a thug changes, and love changes
and best friends become strangers, word up

Chorus: first from "New York State of Mind", then "Halftime" (repeat 4X)

"Y'all know my steelo" -> Nas
"There ain't an army that could strike back" -> Nas

[Nas]
Thug niggaz
Yo, to them thug niggaz gettin it on in the world you know?
To them niggaz that's locked down
doin they thing survivin yaknowmsayin?
To my thorough niggaz, New York and world wide
Yo to the Queensbridge Militia
9-6 shit.. The Firm clique, Illmatic nigga
It Was Written though
It's been a long time comin
Y'all fake niggaz, tryin to copy
better come with the real though
Fake ass niggaz yo..
(They throw us slugs we throwin em back, what?)
Bring the shit man, live man
(Fuck that son)
Nine-six shit..

Systematic Reverse
12-12-2006, 03:02
Sad sam se sjetio. Makar je našao pod lyricsima The Mesagge ja brijem da se zowe It Was Written!

G0L3M
16-12-2006, 21:31
na stranici http://www.hiphopempire.bloger.hr/Sje u tijeku izbor za sve i svašta ove godine u hip-hop-u...čim kliknete vidjet ćete razne ankete...pa ako ste voljni dajte svoj glas...čisto da se zabavimo svi lijepo

Armachus
16-12-2006, 21:45
na stranici http://www.hiphopempire.bloger.hr/Sje u tijeku izbor za sve i svašta ove godine u hip-hop-u...čim kliknete vidjet ćete razne ankete...pa ako ste voljni dajte svoj glas...čisto da se zabavimo svi lijepo

Najbolji je Eminem... iako su svi jadni. Ima jedan lik u mom razredu i sluša repere, joj kak' ga žalim.

BTW u kojem si djelu zadra Goleme ?

Jerry
16-12-2006, 21:59
Eminem? :shock:

T.N.T.
17-12-2006, 11:47
na stranici http://www.hiphopempire.bloger.hr/Sje u tijeku izbor za sve i svašta ove godine u hip-hop-u...čim kliknete vidjet ćete razne ankete...pa ako ste voljni dajte svoj glas...čisto da se zabavimo svi lijepodvoumio sam se između Nasa, The Gamea i Snoopa, ipak, dao sam glas The Gameu...

Raoul Duke
17-12-2006, 13:10
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!

Armachus
17-12-2006, 13:14
2kac :rotfl:

Raoul Duke
17-12-2006, 13:15
2kac :rotfl:Ajde nemoj vrijedat!!!!! :pray: Ipak je on kralj!!!!!

T.N.T.
17-12-2006, 13:26
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!malo si se zeznuo...

Raoul Duke
17-12-2006, 13:27
[quote="OvErDo$eD":bjdg5x7r]Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!malo si se zeznuo...[/quote:bjdg5x7r]Nisam ne!!!! :pray:

King tiger
17-12-2006, 13:41
Kad je moj drug izvalio "shu-pak" :rotfl: :rotfl:

Armachus
17-12-2006, 14:16
Kad je moj drug izvalio "shu-pak" :rotfl: :rotfl:

2Pac dlakav ko moj šupak, to govori jedan iz mog razreda...

2kac :yuck:

dinix
17-12-2006, 14:27
JAY-Z je ZAKON!!!!!!!!!

Systematic Reverse
17-12-2006, 14:52
Kad je moj drug izvalio "shu-pak" :rotfl: :rotfl:

2Pac dlakav ko moj šupak, to govori jedan iz mog razreda...

2kac :yuck:

Sta postaš ako misliš wrijeđati u swakom postu

2Pac je legenda i to swi znaju,,,

Fenrir
17-12-2006, 15:34
Kad je moj drug izvalio "shu-pak" :rotfl: :rotfl:

2Pac dlakav ko moj šupak, to govori jedan iz mog razreda...

2kac :yuck:

BRAVO, kužiš, govoriš da je 2Pac Shoepac, a par postova prije kažeš kako je Eminem genijalan, stvarno profinjen ukus imaš, čestitam, da nije bilo 2paca Eminem bi sad brao govna ispred svoje kamp-prikolice u predgrađu , tako da prvo nauči neke stvari ,a onda reci da 2Pac ne valja :killyou:

Armachus
17-12-2006, 15:38
Kad je moj drug izvalio "shu-pak" :rotfl: :rotfl:

2Pac dlakav ko moj šupak, to govori jedan iz mog razreda...

2kac :yuck:

... par postova prije kažeš kako je Eminem genijalan,

JA REKO DA JE EMINEM GENIJALN, :shock: MA MRZIM EMINEMA KAO I SVE OSTALE REPERE, ALI BI NAJPRIJE OD SVIJU NJIH EMINEMA "NAJPRIJE OSTAVIO NA ŽIVOTU".

Fenrir
17-12-2006, 15:40
na stranici http://www.hiphopempire.bloger.hr/Sje u tijeku izbor za sve i svašta ove godine u hip-hop-u...čim kliknete vidjet ćete razne ankete...pa ako ste voljni dajte svoj glas...čisto da se zabavimo svi lijepo
Najbolji je Eminem

E pa jesi rekao, vidiš, i ako misliš srat, nemoj tu postat, OK???
Some will never learn...

G0L3M
17-12-2006, 16:14
na stranici http://www.hiphopempire.bloger.hr/Sje u tijeku izbor za sve i svašta ove godine u hip-hop-u...čim kliknete vidjet ćete razne ankete...pa ako ste voljni dajte svoj glas...čisto da se zabavimo svi lijepo
Najbolji je Eminem

E pa jesi rekao, vidiš, i ako misliš srat, nemoj tu postat, OK???
Some will never learn...
album re-up je loš

G0L3M
17-12-2006, 16:15
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!
ajme majko mila

goGAMERo
17-12-2006, 16:27
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!


Sorry modići ali nemogu se suzdržati :rotfl: :rotfl: :rotfl:

BTW. 2pac i emo :) u anketi izjednačeni!

Babitz
17-12-2006, 16:43
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!
ajme majko milauzeo si mi riječ iz usta, goleme

Armachus
17-12-2006, 16:47
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!
ajme majko milauzeo si mi riječ iz usta, goleme

2pac živ ? :shock: :o :? :) :D :D :rotfl: :rotfl:

Vi koji mislite da je živ, a da bar stavite neki link, iz kojeg se može pomisliti da je 2pac živ, a veću glupost nisam ćuo. Evo probat ću nešto nać o tome da bi mogao biti živ, ali će biti bezuspješno.

Babitz
17-12-2006, 16:52
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!
ajme majko milauzeo si mi riječ iz usta, goleme

2pac živ ? :shock: :o :? :) :D :D :rotfl: :rotfl:

Vi koji mislite da je živ, a da bar stavite neki link, iz kojeg se može pomisliti da je 2pac živ, a veću glupost nisam ćuo. Evo probat ću nešto nać o tome da bi mogao biti živ, ali će biti bezuspješno.aj molim te odfakaj...
bilo je tu tih teorija kolikoi hoćeš
a nek netko vjeruje kaj hoće
neki vjeruju u boga
neki da je elvis živ
neki da je 2pac živ
ti vjeruješ da nema boljeg kluba od ManU-a
i slično

zato ne seri

ic3
17-12-2006, 20:40
snoop dogg i dr. dre rules

Systematic Reverse
17-12-2006, 23:10
Ljudi vi ste ludi!?!?!?!Da nije 2pac-a nitko sad nebi postojao.Ni EMINEM,Ni Snoop(citaj snoopy) :) ni nitko.2pac je stvorio rap.I sve pisme od 2paca znace nesto.Tako da je on KING!!!!!!!!!SKIDAM MU KAPU JER JE JOS ZIV!!!
ajme majko milauzeo si mi riječ iz usta, goleme

2pac živ ? :shock: :o :? :) :D :D :rotfl: :rotfl:

Vi koji mislite da je živ, a da bar stavite neki link, iz kojeg se može pomisliti da je 2pac živ, a veću glupost nisam ćuo. Evo probat ću nešto nać o tome da bi mogao biti živ, ali će biti bezuspješno.

Lame FTW!!1111111111

G0L3M
21-12-2006, 12:34
očekujte jole ne repa novi singl ovih dana te vjerovatno još jednop iznenađenje od vaše genxta grupe

T.N.T.
21-12-2006, 16:05
obavijesti nas dok bude gotovo...

željno isčekujem novi singl... :wink:

Babitz
21-12-2006, 23:24
me2
fakjea 8)

G0L3M
22-12-2006, 13:52
imamo problema s refrenom...prvo je trebao biti xcoreyx pa buky a sad ne znamo što ćemo...

uglavnom, tko nije glasao za nas na hhempire blogu učinite to sad!

T.N.T.
22-12-2006, 14:44
već jesam... :wink:

R4v3n_g4m3r
22-12-2006, 15:24
2Pac rulzz!

foxmen
09-08-2008, 21:38
ma eminem je kralj hip-hopa.iza njega je 2pac!

nosferatu25
09-08-2008, 23:22
ne...

ovo su kraljevi repa:

http://www.imagesforme.com/out.php/i122749_2pac122.jpg

http://www.imagesforme.com/out.php/i122750_wu20tang20clan2001.jpg

pored njih, tu su i snoop dog i dr. dre.
inače listi nedostaju mnogi poznati reperi (Notorious B.I.G., The Game, Nash).