PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vrag odnio i Njemce i tko ih izmslio



ssalG
11-11-2007, 01:00
Arghhhhh!!!!
Ako ih nisu pobili ameri u drugom svjetskom ja ću sada.
Ja se lijepo spojim na (očito) njemački server i počme meni komp skidat neke modove, kontam ja ok kako nisam nešto davno počeo igrat CoD 2, a, i neigram ga često neka skine kada on ja se spojim i sve na njemačkom, aj neka kažem ja valjda to takav server i igram tako par minuta, ali kako puno ljudi na maloj mapi dopizdi mi brzo i idem izaći kad vidi vraga menu mi na njemačkom, mislim si ja vjerovatno to takav mod i loadam obični CoD 2 MP kad što i tamo na njemačkom menu, ukratko nekako mi se cijeli CoD 2 prebacio na jebeni njemački jezik.
Kako sam to popravit, pokušao sam, ali kurca nerazumijem ništa napisano, a nevidim nigdje da mogu mijenjat jezik.

mEtAXa
11-11-2007, 01:07
pobrisi iz maina igre znaci program files/activision/call of duty 2/main sva ta govna koje se skinia! sve fileove makni koji imaju vishe od jednog z_ doli na kraju, znaci one zzz_ i tako. sritno :)

ssalG
11-11-2007, 01:33
Pobrisao pola maina i pola same CoD 2 mape i ništa, opet imam njemački jezik.

Edit: Jebote zzz ja izbrisao file imena xtrlin_1.6.iwd i sve normalno

NiX4
11-11-2007, 09:31
trebaš reinstal igre ili nisi sve dobro obrisao

najjednostavnnije nego se zajebavati sa tim sranjima

debeli_cro
11-11-2007, 10:19
lol tebi je jos dobro ja imam na mađarskom :shock: :?

B4j4
11-11-2007, 10:31
lol tebi je jos dobro ja imam na mađarskom :shock: :?

imam i ja :rotfl: al sam pobriso fajl :P iz prve hehe... zato kaj mi nije htel na bihnet zbog tog fajla i onda mi je pisal eror i zbog kojeg fajla :D

KI KI
11-11-2007, 12:20
meni na ruskom pisalo, a to je Baaaaaaaaaaaas sjeban jezik. Taj file me je zajebava moro sa 3 puta CoD2 reinstalirat da bi mi bilo normalno

pimp
11-11-2007, 13:57
http://www.herba-fitlife.com/hr/dow-cla ... wnload.htm (http://www.herba-fitlife.com/hr/dow-clan/download/download.htm)

s ove stranice skini cod2 multifixer , instaliraj i pokreni ga te prati upute , vrlo jednostavno

Lord Jambrek
14-11-2007, 10:31
To me živcira u CoD2, baš se vidi da je poluproizvod. Nema nikakvu normalnu podršku za modove, tipa meni mods ili nešto slično, kao Wolf: ET naprimjer, nego moraš pol igre pobrisat da bi radilo po starom!

Dreadlock
15-11-2007, 11:41
zato sam ja blokirao da mi se ne instaliravaju modovi...

B4j4
15-11-2007, 16:01
zato sam ja blokirao da mi se ne instaliravaju modovi...

i nemres igrat na vise od pol servera....

ToNy :)
15-11-2007, 19:06
zato sam ja blokirao da mi se ne instaliravaju modovi...

i nemres igrat na vise od pol servera....

upravo tako, mozes igrat samo na n00b stock serverima ako ti dl-anje nije ukljuceno :kill:

pimp
15-11-2007, 20:32
zato sam ja blokirao da mi se ne instaliravaju modovi...

i nemres igrat na vise od pol servera....

upravo tako, mozes igrat samo na n00b stock serverima ako ti dl-anje nije ukljuceno :kill:

ajde poklopi se po ušima , svim normalni serveri gdje se okuplja neka malo bolja ekipa su na normalnim postavkama , to sto ti igras na serverima di je admiral mod tvoj problem , odi malo na speedlink , srs , esubu ili slicne

B4j4
15-11-2007, 20:58
ja sam reko da nemres igrat na pol servera... a to je i istina... a sad mi reci kaj nema bolje ekipe na serveru sa admiral modom ? e pa vjerovatno igraju i bolje nego na stock serveru, jer trebas ti ciljat kad ti se sve zivo trese od bombi.... a da ne pricam o krvarenju...

King tiger
15-11-2007, 20:59
To me živcira u CoD2, baš se vidi da je poluproizvod. Nema nikakvu normalnu podršku za modove, tipa meni mods ili nešto slično, kao Wolf: ET naprimjer, nego moraš pol igre pobrisat da bi radilo po starom!

a ono, probas se konektat na neki Et server :D

downloading

jaymod.pak 1
jaymod pak 2

jaymod pak 456 :D

ZorgTheBorg
15-11-2007, 22:52
Fuckin modovi. Ponajviše onaj eXtreme koji mi baci pola funkcija i sjebe pola gameplaya. Svako malo moram radit čišćenje fakin main foldera!!! Treba nam "mods" meni kao što ga ostatak pristojnih moddabilnih igara ima

Berax0r
15-11-2007, 23:43
ja sam imao na češkom :D

B4j4
16-11-2007, 13:52
ja sam imao na češkom :D

ja na njemackom, spanjolskom i madarskom :rotfl: i sad mi je na madarskom :D

ToNy :)
16-11-2007, 15:44
ajde poklopi se po ušima , svim normalni serveri gdje se okuplja neka malo bolja ekipa su na normalnim postavkama , to sto ti igras na serverima di je admiral mod tvoj problem , odi malo na speedlink , srs , esubu ili slicne

de molim te
kao prvo ja igram na serverima di je extreme mod, ne admiral mod jer admiral mod ima pun k grešaka (npr. beskonachno šprintanje)
kao drugo, da mozda se okuplja malo bolja ekipa na stock serverima, dok se na modiranim serverima okuplja najbolja ekipa, ok bar na serverima na kojima ja igram
i stock serveri su spori i dosadni ... ja sam UT tip ... fast pace

Zeryx
16-11-2007, 17:40
ajde poklopi se po ušima , svim normalni serveri gdje se okuplja neka malo bolja ekipa su na normalnim postavkama , to sto ti igras na serverima di je admiral mod tvoj problem , odi malo na speedlink , srs , esubu ili slicne

de molim te
kao prvo ja igram na serverima di je extreme mod, ne admiral mod jer admiral mod ima pun k grešaka (npr. beskonachno šprintanje)
kao drugo, da mozda se okuplja malo bolja ekipa na stock serverima, dok se na modiranim serverima okuplja najbolja ekipa, ok bar na serverima na kojima ja igram
i stock serveri su spori i dosadni ... ja sam UT tip ... fast paceodi na bihnet tdm ili cro clan tdm pa ceš vidjet kako je sporo i dosadno

ToNy :)
17-11-2007, 09:02
hahaha na bihnet?
no offence, bio tamo, optuzili me za varanje, i rest my case ... i ne idem više tamo ...

B4j4
17-11-2007, 09:12
mene 236587 puta od 236588 kikaju... pise server disconected.. aha.. rajt

Zeryx
17-11-2007, 18:18
da jedino što se tamo nekad (citaj stalno) zna skupit ekipa 13< godina. a i pola hrvatske je banirano tamo. jedino što je dobro za opuštanje igrat tdm an bihnetu, samo ideš i dereš