PDA

Pogledaj cijelu verziju : ASUS



10-11-2007, 22:42
evo posto idem u ponedjeljak izabrat grafičku karticu rekli su mi da imaju asus, gecube i nesto jos. sad koliko je kvalitetan asus?? iso bi na 8800GT asus ili 7900GS asus za dx9.

NiX4
10-11-2007, 22:43
pa sigurno je bolji od ovog 3dcuba

a daj probaj naći ime ovog trećeg , možda je XfX

10-11-2007, 22:46
pa sigurno je bolji od ovog 3dcuba

a daj probaj naći ime ovog trećeg , možda je XfX

ne. mislim da je nesto xvision tako nesto.

Bartuc
10-11-2007, 22:55
Sve ti je to isto! Jedine razlike su ti:

1) U default taktovima (ukoliko neka povisi odnosno snizi taktove u odnosu na ostale), to nemoj gledati pošto plačaš ono kaj i sam možeš napraviti sa ATITools ili RivaTunerom!

2) U duljini garancije! Poželjno je da grafa ima što dužu garanciju, čak i ako je misliš modati sa boljim hlađenjem pošto na nekim karticama možeš bez bada vratiti stock hladnjak da se ne primjeti da je skidan u garantnome roku!

Tak da, koju god da si zemeš, nebuš fulao... glavno da koliko-toliko pratiš točku broj (2)!

A što se modela tiče, ako ti se pruža prilika uzeti 8800GT, zgrabi je! Ipak je nekoliko puta jača od 7900GS!

Ivan_87
10-11-2007, 23:06
jučer sam trebu u linksu skočit po 8800gt i novi pc,danas sam zvao ako su dobili u ri 8800gt i tip mi govori u ponedjeljak lol a čekat ću :D ]

Bartuc
10-11-2007, 23:19
Čekaj :killyou: Nemoj popustiti čežnji za novim kompom :D 8800GT se isplati pričekati!

11-11-2007, 00:02
Sve ti je to isto! Jedine razlike su ti:

1) U default taktovima (ukoliko neka povisi odnosno snizi taktove u odnosu na ostale), to nemoj gledati pošto plačaš ono kaj i sam možeš napraviti sa ATITools ili RivaTunerom!

2) U duljini garancije! Poželjno je da grafa ima što dužu garanciju, čak i ako je misliš modati sa boljim hlađenjem pošto na nekim karticama možeš bez bada vratiti stock hladnjak da se ne primjeti da je skidan u garantnome roku!

Tak da, koju god da si zemeš, nebuš fulao... glavno da koliko-toliko pratiš točku broj (2)!

A što se modela tiče, ako ti se pruža prilika uzeti 8800GT, zgrabi je! Ipak je nekoliko puta jača od 7900GS!

da bartuc znam da bi trebo zgrabit 8800GT. ali ako je budem moro cekat 2-3mj onda mi se to opce neisplati. jer kod nas treba cekat da to dođe. jer nismo mi ljudi koji kupuju najbolje stvari. eto ja kupim najskuplju grafulju a oni odma zasto si moro najskuplju. isto koda oni trose svoje pare.

GrimReaper
11-11-2007, 00:07
di bi ja doso da sam čekal 8800gt..

uzeo sam gts i već mj i pol perem 8)

Cali
11-11-2007, 03:50
evo posto idem u ponedjeljak izabrat grafičku karticu rekli su mi da imaju asus, gecube i nesto jos. sad koliko je kvalitetan asus?? iso bi na 8800GT asus ili 7900GS asus za dx9.

koliko ja znam, ge cube proizvodi samo radeone, tako da ti ostaje samo asus i "nešto još"....

Ivan_87
11-11-2007, 09:50
Sve ti je to isto! Jedine razlike su ti:

1) U default taktovima (ukoliko neka povisi odnosno snizi taktove u odnosu na ostale), to nemoj gledati pošto plačaš ono kaj i sam možeš napraviti sa ATITools ili RivaTunerom!

2) U duljini garancije! Poželjno je da grafa ima što dužu garanciju, čak i ako je misliš modati sa boljim hlađenjem pošto na nekim karticama možeš bez bada vratiti stock hladnjak da se ne primjeti da je skidan u garantnome roku!

Tak da, koju god da si zemeš, nebuš fulao... glavno da koliko-toliko pratiš točku broj (2)!

A što se modela tiče, ako ti se pruža prilika uzeti 8800GT, zgrabi je! Ipak je nekoliko puta jača od 7900GS!

da bartuc znam da bi trebo zgrabit 8800GT. ali ako je budem moro cekat 2-3mj onda mi se to opce neisplati. jer kod nas treba cekat da to dođe. jer nismo mi ljudi koji kupuju najbolje stvari. eto ja kupim najskuplju grafulju a oni odma zasto si moro najskuplju. isto koda oni trose svoje pare.

pa netrebaš čekat ni 1mj nazoveš links naručiš grafičku i prvi put kad stignu prve 8800gt ideš po nju,naravno ako imaš 2000kn ja sam ju naraučio u utorak rekli su mi u petak ili subotu da bude u rijeci,i zovem kaže da sigurno dolazi u ponedjeljak,tako da u ponedjeljak uzimam novi pc i naravno 8800gt :D

11-11-2007, 12:13
evo posto idem u ponedjeljak izabrat grafičku karticu rekli su mi da imaju asus, gecube i nesto jos. sad koliko je kvalitetan asus?? iso bi na 8800GT asus ili 7900GS asus za dx9.

koliko ja znam, ge cube proizvodi samo radeone, tako da ti ostaje samo asus i "nešto još"....

znam cali. gecube samo radeon proizvodi.
@borlic5- pogledaj di ja zivim. udaljen sam od linksa cjelih 500km autoputem. :D