PDA

Pogledaj cijelu verziju : LOTRO account pomoc!



Gravestone_bluz
10-11-2007, 13:53
Okovako, ja sav sretan danas kupim LOTRO i sve ide super i sjajno dok u jednoj točci stvaranja subscriptiona mene pita "enter registration key", ok ja trazim kopam a ....nema :shock: pise da sam dobio to u paketu, a u paketu, activation key, probo sam ne ide, trial key, i to sam probo, al neide , manual i dvd i sad pobogu, di je taj key?! i jel ima neki nacin kako da dobijem novi?

shai_hulud
10-11-2007, 14:31
evo kopam po svojoj kutiji i nema niš takvoga.neznam kak to danas ide, al ja sam u collectors edition paketu početkom lipnja dobil activation key na papiru veličine fotografije, i plastičnu karticu s još jednim kodom (bilo za neki item mislim).
čuj, još neki ljudi bi to mogli potvrditi, codemasters portal za registraciju oče malo štekati, ali nakon par pokušaja prihvati šifru il koji već zahtjev mu postaviš.
jesi došel do točke gdje ti šalju activation mail (slično ko reganje na forum)?sjećam se da sam jedno 4 put sprobaval registraciju na različite mailove, i nije stizalo, pa sam pisal heldesku i dan kasnije su mi to riješili.

Gravestone_bluz
10-11-2007, 14:35
ne, doso sam za subscription registration, e sad jel taj registration key koji trazi , jel to taj key sa papira na kojem pise "activation code"?

Gravestone_bluz
10-11-2007, 14:39
e pa da imam i racun jos, pa ak nebude drugog nacina odo ja natrag u algoritam prosvjedovat

shai_hulud
10-11-2007, 15:06
evo ovak upravo sem potrošil jedan od free 7 days trial, da vidim el radi, iovak mi ničemu ne služi.
Registracija novog usera na COG ->bez problema
Aktivacija prek poslanog mejla -> bez problema
Create New Subsctiption (nakon kaj si regan kao user na COG) -> bez problema (registration key je activation key)
radi ko zmaj.
(ovo je banalno, al pazi na -nule- i -O- na keyu)

(oće ko aktivirani free 7 days trial account , do 17.11. :rotfl:)

Gravestone_bluz
10-11-2007, 15:41
aaa evo uspio sam, btw di ti nabavljas game cards?

shai_hulud
10-11-2007, 16:00
nisam obnovil od rujna, dopizdilo mi,a i bio je overkill prek ljeta.ak te zanima kaj vezano z igru, pošalji PM, i'll be glad to help.domaći ljudi nisu bili bogznašto brojni na serveru na kojem sam igral.
al vidim algoritam i dalje drži kartice, 200tinjak kuna,2 mjeseca.

znači RIJEŠENO. :wink:

Gravestone_bluz
10-11-2007, 16:14
Aj fala puno, pitat cu te nesto o igri ako budem tjeo saznat :D