PDA

Pogledaj cijelu verziju : TRANSPORT GIANT



ROCCO_GRANDE
17-03-2006, 18:55
Da li je netko igrao Transport Giant? Imam tehničkih problema s tom igrom. Naime, uopće se en vide nikakva slova u igri, izbornici su prazni. Da li je to nekom poznato? Što mogu poduzeti?

T.N.T.
17-03-2006, 19:03
probaj novi patch...

ROCCO_GRANDE
17-03-2006, 23:31
Već sam to napravio.

Sgt. Bull
17-03-2006, 23:33
Da li je netko igrao Transport Giant? Imam tehničkih problema s tom igrom. Naime, uopće se en vide nikakva slova u igri, izbornici su prazni. Da li je to nekom poznato? Što mogu poduzeti?
to mi je poznato iz drugih igara ali ne i iz te.npr to se meni desavalo u nolf-u

ROCCO_GRANDE
18-03-2006, 12:11
[quote="ROCCO_GRANDE":udg9th1s]Da li je netko igrao Transport Giant? Imam tehničkih problema s tom igrom. Naime, uopće se en vide nikakva slova u igri, izbornici su prazni. Da li je to nekom poznato? Što mogu poduzeti?
to mi je poznato iz drugih igara ali ne i iz te.npr to se meni desavalo u nolf-u[/quote:udg9th1s]

Meni se taj problem pojavio u Anarchy Onlineu, ali sam na kraju odustao od te igre jer nisam vidio drugo riješenje osim reinstalacije windowsa za što nisam imao volje ni vremena. Nadam se da ću ovdje u ovom slučaju čuti i neke druge zamisli osim te.

ROCCO_GRANDE
28-03-2006, 14:20
Pa dobro, da li je itko ikad igrao ovu igru?

Dux
28-03-2006, 15:56
ja sam je igrao i imam je ali u vrijeme kada mi je bila instalirana sve je bilo ok, što se tiče slova ali igra je bugovita da poludiš, poskidao sam sve patcheve i još uvijek se nađe bugova...JOJ JOJ!! :? :?

ROCCO_GRANDE
28-03-2006, 23:10
ja sam je igrao i imam je ali u vrijeme kada mi je bila instalirana sve je bilo ok, što se tiče slova ali igra je bugovita da poludiš, poskidao sam sve patcheve i još uvijek se nađe bugova...JOJ JOJ!! :? :?

Nažalost, bojim se da postoji ništa bolje takve tematike od vremena Transport Tycoona. Pitam se zašto nitko nikad nije napravio izravnog nasljednika.

Dux
29-03-2006, 13:24
pa meni je puno bolji LOCOMOTION,ako nisi igrao preporučujem!

ROCCO_GRANDE
29-03-2006, 18:29
pa meni je puno bolji LOCOMOTION,ako nisi igrao preporučujem!

Pokušao sam to igrati ali su me odbili kockasti tereni i još neke stvari vezane uz grafiku. Inače ne patim od grafike. Sve do ove zime sam igrao Raulroad Tycoon 2, a ta je igra izala još 1998. Na grafiku gledam samo ako ima nekog utjecaja na igrivost. Inače, nekako me više privlači sam ideja i pristup Transport Gianta u odnosu na Locomotion.
Zašto smatraš da je Locomotion bolji?

Dux
29-03-2006, 20:08
pa ne znam možda zato što sam volio i transport tycoon deluxe a oni dvoje su vrlo slicni. A i igra je jednostavno fora. OBOŽAVAM VLAKOVE :D

ROCCO_GRANDE
30-03-2006, 12:40
pa ne znam možda zato što sam volio i transport tycoon deluxe a oni dvoje su vrlo slicni. A i igra je jednostavno fora. OBOŽAVAM VLAKOVE :D

Ako obožavaš vlakaove onda s Locomotionom gubiš vrijeme. Railroad Tycoon je prava igra za tebe. Igrao sam i dvojku i trojku i mogu reći da se tu to neke od nekoliko meni najdražih igara.

Dux
30-03-2006, 14:15
ne...ako obožavaš vlakove onda igraš TRAINZ 2006... :D :D

ma igrao sam ja i railroad tycoon 2 i 3 mada moram priznati 2 je bolja...bar meni.

ROCCO_GRANDE
30-03-2006, 15:49
ne...ako obožavaš vlakove onda igraš TRAINZ 2006... :D :D

ma igrao sam ja i railroad tycoon 2 i 3 mada moram priznati 2 je bolja...bar meni.

Nisam nikad igrao nikakvu simulaciju vlakova, ali stekao sam dojam da je iako ga je već malo nagrizao zub vremena, MS Train Simulator bolji od Trainza.

Trojka ima mnoga poboljšanja, ali opet su neke stvari malo lošije nego kod prethodnika, tako kad sve zbrojimo i oduzmemo mislim da su tu negdje.

Dux
30-03-2006, 17:50
pa ja se bash ne bi slozio...trainz je uzasno puno napredovao od svojih prethodnika, tako da sad vec imas sve u paketu: ultra jednostavan ali mochan editor, svi toolsi za izradu vlastitih vlakica, puno vise vlakova i vagona nego u MS train simulatoru, odlicna grafika, i jos gro toga :)

MS Train simulatora je vec pregazio zub vremena, iako se slazem ima jos uvijek ok fiziku.

ROCCO_GRANDE
31-03-2006, 19:15
pa ja se bash ne bi slozio...trainz je uzasno puno napredovao od svojih prethodnika, tako da sad vec imas sve u paketu: ultra jednostavan ali mochan editor, svi toolsi za izradu vlastitih vlakica, puno vise vlakova i vagona nego u MS train simulatoru, odlicna grafika, i jos gro toga :)

MS Train simulatora je vec pregazio zub vremena, iako se slazem ima jos uvijek ok fiziku.

Koliko sam shvatio iz Pc Playeve recenzije, igra je prilično loše optimizirana.