PDA

Pogledaj cijelu verziju : F.E.A.R. ekspanzija nakon tri godine?



Electromaster
08-11-2007, 10:18
Prvo da kažem da obožavam F.E.A.R. :pray: i neću sad tu izbacivat stolicu (promislite malo što ovo zvači :D ) ali mi stvarno ne ide u glavu koji je vrag facama iz Monolitha da izdaju ekspanziju igre (sa istom grafikom) tri godine nakon što je igra izašla? Neznam da li samo kupe lovu ili pokušavaju konkurirat Halou 2 za titulu najveće izdavačke gluposti godine ali sigurno im fali koja daska u glavi. Doduše, istina je da će tu ekspanziju igrati mnogi pa tako i ja zato što sam oduševljen origilnalnim F.E.A.R.-om ali svejedno na svakoj sceni demoa primjećujem koliko je loše osmišljena priča. Mislim stvarno, što, neka druga ekipa se na zadatku zagubila i sad se tu kolju s nekim jadno dizajniranim frikovima koji mogu živit samo u sjeni...wooow zaplet nema šta :yuck: . A najgluplje od svega je to što sad dolazi i (neslužbeni doduše) nastavak cijele igre, mislim da se Project Origin zove. I sigurno će imati bolju grafiku, sto puta bolju priču i originalne glavne likove. I što će onda ljudi izabrat?

Hidraulicar Kreso
08-11-2007, 10:22
mislim da je ova ekspanzija tu da nas zabavi dok ne izađe project origin, ali nije ni tako loša

Duh
08-11-2007, 10:24
Meni je ova ekspanzija sasvim dovoljna dok cekam project orign

THUNDER_DINIX
08-11-2007, 14:35
a bolje ikad nego nikad

100EURO
08-11-2007, 15:06
a u tom zecu lezi grm jer meni to nikak u trbuh nejde

Electromaster
08-11-2007, 15:16
Ovo ''Za Vrapče spremni'' mislim na ekipu iz Monolitha, jer stvarno jesu za ludaru... Ovaj Persus Mandate mi je jednostavno glup jer nema ništa novo. Istina, ima skoro duplo više oružja i nove protivnike ali to nije to. Kad je prvi F.E.A.R. izaša bio je INOVATIVAN, lud i stravičan za pišat gaće. Ovo sad je sve već prožvakano i vjerojatno neće privuć nikakvu novu publiku nego samo zaluđene fanoveS(uključujući i mene) od prije...

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2007, 00:31
Meni je i Extraction Point bio previše. Pogledao sam par screenshota i videa iz ovih novih ispljuvaka - i dalje vidim istu igru i muka mi je. Naravno, prvi F.E.A.R. je posjedovao, ali poslije toga mi ništa više nije bilo zanimljivo.

ssalG
09-11-2007, 03:47
Ma rade isto što i Microsoft napravio sa Halo 2.
Izgleda je sad u modi izdavat 3 godine stare igre kao nove :?

Prince-Artas
09-11-2007, 20:16
nisam još odigrao igru pa nemogu sa sigurnošću reć al čini mi se da je ova igra svojevrstana nužna poveznica (na priču mislim) sa project originom.