PDA

Pogledaj cijelu verziju : Home sweet home vs. Igraona



Mafioz0r
07-11-2007, 21:47
Gdje biste radije bili subotom navečer - doma na Hamačiju ili Iksfajru ili u igraoni s frendovima? Mafioso bi definitivno u igraonu. Bolje nego imat dupe parkirano pred svojim kompom cijelu večer, Mafioso to ostavlja za singleplayer. Npr. kad ti na hamachiju netko stalno kempa, možeš ga kickat, itd. U igraoni ga možeš kickat vrhom svoje noge. :D

Plexihack
07-11-2007, 21:51
Igraona...kad bi bila koja ovdje ili u Puli.
Više mi se sviđa pomisao na makljažu i piće sa hrpom gamera,a možda i pokojom gamericom :D
btw,upravo si mi dao ideju za odličan biznis :D

MTF*
07-11-2007, 21:57
hmm, od ponudjenog i samo ponudjenog, igraona...
ali nijedno inace...

olio
07-11-2007, 22:15
hmm, od ponudjenog i samo ponudjenog, igraona...
ali nijedno inace...potpis

Samael
07-11-2007, 22:20
hmm, od ponudjenog i samo ponudjenog, igraona...
ali nijedno inace...

Eventualno igraona, ovisi.

No naravno, za ovo drufo se slažem i signam naveliko. Koji nolajfer bi trebao biti da subotu navečer, na lijepo vrijeme, provedem u igraoni.
Ne ide mi u glavu.
Otići na rivu, pivo, frendovi, milijun puta bolja kombinacija od igraone.

streetrace777
07-11-2007, 22:21
Hmm ni jedno ni frugo zato postoje LAN-ovi doma u sobi. Plexi mozda te pozovem na koji LAN kod sebe :)

Lord Jambrek
07-11-2007, 22:30
Subotom se pije i drogira!

Rađe doma u sobi, zašto? Zato jer sam u svome udobnome stolcu, ne moram se micat, mogu se čohat po jajima cijelo vrijeme, za vrijeme loadanja nabacit quick drkicu, imam svoju periferiju koja mi paše, frižider mi je u kući, WC je moj, mogu prdit i podrigivat koliko me volja, mogu igrat u boksericama, gol, kako već oću, mogu si pljugu zapalit...

I da, ne košta me!

GrimReaper
07-11-2007, 22:36
radije bi bio u igraoni(ako je badava) :D

ne volim placat da se igram, to je totalna budalaština

znam ljude koji su ostavili para po igraonama da su mogli vec svoju otvorit sa cca 10 kompova 6k kuna svaki

bounce
07-11-2007, 22:39
Subotom se pije i drogira!

Rađe doma u sobi, zašto? Zato jer sam u svome udobnome stolcu, ne moram se micat, mogu se čohat po jajima cijelo vrijeme, za vrijeme loadanja nabacit quick drkicu, imam svoju periferiju koja mi paše, frižider mi je u kući, WC je moj, mogu prdit i podrigivat koliko me volja, mogu igrat u boksericama, gol, kako već oću, mogu si pljugu zapalit...

I da, ne košta me!

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

07-11-2007, 22:47
kod kuce. puuuno bolje igram. ali ako se skupi ekipa onda svakako i igraona.

Rocchiro
07-11-2007, 22:59
doma vrlo tesko...a u igraoni jedino uz par gajbi i radodajnih hot komada :roll:

Marcellius09
07-11-2007, 23:38
doma je bolje jos ako svi imaju ts onda je odlicno

cropir
07-11-2007, 23:41
u subotu navecer doma. subota popodne u igraoni ftw.

ZorgTheBorg
08-11-2007, 00:35
Subotom se pije i drogira!

Rađe doma u sobi, zašto? Zato jer sam u svome udobnome stolcu, ne moram se micat, mogu se čohat po jajima cijelo vrijeme, za vrijeme loadanja nabacit quick drkicu, imam svoju periferiju koja mi paše, frižider mi je u kući, WC je moj, mogu prdit i podrigivat koliko me volja, mogu igrat u boksericama, gol, kako već oću, mogu si pljugu zapalit...

I da, ne košta me!
Čitaj mafijoze!
Sigurno ljepše nego otputovati skoro do Malokija u igraonu u petak navečer nakon škole + čekajući vrlog Shadowa da završi sa vjeronaukom... ma da...
+dati lovu za pizzu, za igraonu, za tram-kartu (ne pitajte), otputovat u bespuća brinuvši se, a sve vam je to ostvaribilno u sigurnosti doma. Ako želite upražnjavati instinkte za deranjem (Mama), izvolite na TS2.

Izvoli sredi goddamn antenu, sad sam friško sa 4vs5 partya na hamachiju, koji se održava gotovo svakodnevno navečer.

Arbiter of Change
08-11-2007, 08:48
Iskreno, subotom bi bio u njezinoj kući, ali kad je gaming u pitanju radije ostajem u svojoj sobi i zabavljam se online. Zašto? Pa neki od nas se sami financiraju u pogledima zabave tako da se gleda svaka kuna.

Plexihack
08-11-2007, 10:57
Hmm ni jedno ni frugo zato postoje LAN-ovi doma u sobi. Plexi mozda te pozovem na koji LAN kod sebe :)

:P

Šteta šta u puli nema nijedna igraona....trebali bismo napraviti neku :D

Mafioz0r
08-11-2007, 10:59
Preko tjedna visim na svom kompu, ali vikendom preferiram igraonu.

Paran0a
08-11-2007, 11:11
Hmm..ovisi o drustvu..ugodjaju..
Da imam ono sto mi treba bio bi u igraonici..ali inace doma..

Sonic_Moronic
08-11-2007, 11:30
Doma... Nemam ekipe. A ni igraone, kad smo već kod toga. :)

streetrace777
08-11-2007, 11:42
Hmm ni jedno ni frugo zato postoje LAN-ovi doma u sobi. Plexi mozda te pozovem na koji LAN kod sebe :)

:P

Šteta šta u puli nema nijedna igraona....trebali bismo napraviti neku :D

Ti daj kapital, ja cu nam slozit kompove u firmi, i dovest ekipu :)

100EURO
08-11-2007, 15:00
doma ..jer nema takve igraone u mom mjestu koja bi imala jaci komp od mog :D :D :D :D

Plexihack
08-11-2007, 19:53
Hmm ni jedno ni frugo zato postoje LAN-ovi doma u sobi. Plexi mozda te pozovem na koji LAN kod sebe :)

:P

Šteta šta u puli nema nijedna igraona....trebali bismo napraviti neku :D

Ti daj kapital, ja cu nam slozit kompove u firmi, i dovest ekipu :)

Možda sljedeće godine :P

Šteta šta online caffei nemaju igre kao CS instalirane,pa moram skidat na njih.U jednom sam upoznao jednog lika koji je imao CoD Live CD...samo ubaci CD i igra.Trebao bi napravit takav CS cd...

btw,gdje radiš?

Korpse
08-11-2007, 20:07
neutralan :|

Hamti Damti
08-11-2007, 20:13
igraona definitivno

tamo jedino mogu biti siguran da je neko stvarno bolji do mene u nekoj igri i da nije cheater a i volim zbog frendova i zbog pizze o kojoj sam praktički ovisan

Lord Ragnarok
08-11-2007, 20:50
Gdje biste radije bili subotom navečer - doma na Hamačiju ili Iksfajru ili u igraoni s frendovima? Mafioso bi definitivno u igraonu. Bolje nego imat dupe parkirano pred svojim kompom cijelu večer, Mafioso to ostavlja za singleplayer. Npr. kad ti na hamachiju netko stalno kempa, možeš ga kickat, itd. U igraoni ga možeš kickat vrhom svoje noge. :D

sta bi ovo trebalo znaciti?! pa nemoze se igrati na x-fireu ko na hamachiju LOL :D

inace, doma, ko sta je vec neko napisao, moj wc i te gluposti (nisu sve, ali ajde :D )

Mafioz0r
09-11-2007, 08:44
[quote="Lord Jambrek":w8u4tqmy]Subotom se pije i drogira!

Rađe doma u sobi, zašto? Zato jer sam u svome udobnome stolcu, ne moram se micat, mogu se čohat po jajima cijelo vrijeme, za vrijeme loadanja nabacit quick drkicu, imam svoju periferiju koja mi paše, frižider mi je u kući, WC je moj, mogu prdit i podrigivat koliko me volja, mogu igrat u boksericama, gol, kako već oću, mogu si pljugu zapalit...

I da, ne košta me!
Čitaj mafijoze!
Sigurno ljepše nego otputovati skoro do Malokija u igraonu u petak navečer nakon škole + čekajući vrlog Shadowa da završi sa vjeronaukom... ma da...
+dati lovu za pizzu, za igraonu, za tram-kartu (ne pitajte), otputovat u bespuća brinuvši se, a sve vam je to ostvaribilno u sigurnosti doma. Ako želite upražnjavati instinkte za deranjem (Mama), izvolite na TS2.

Izvoli sredi goddamn antenu, sad sam friško sa 4vs5 partya na hamachiju, koji se održava gotovo svakodnevno navečer.[/quote:w8u4tqmy]Gle, rađe bih subotom bio u igraoni s Hamtijem i ostatkom klana nego na Hamachiju s tobom, Ragnarokom, Teonom i ostalom tvojom toplom braćom.

mamlaz
09-11-2007, 08:53
Ono fak, bit ću vani i cugati! :D

ZorgTheBorg
09-11-2007, 09:49
Ma, samo kažem da se u igraonu ide u pristojne sate, tj. da sam do 8 doma! I nema nikakve razlike između igraone i hamachija osim što moram dati dosta love za jedno, a 0 love za drugo, i proputovati pola ZG kasno u noć za jedno, a ostati doma za drugo!!!!1

ChR0NoS
09-11-2007, 12:04
premda bih se subotom večeri najradije napio s prijateljima, biram home sweet home, jer atmosfera je atmosfera. a kad se pravi lan party, to je već nešto drugo

Norther
09-11-2007, 12:14
subotom navecer....bio bi vani,ne pada mi napamet provest subotu doma lol.kad bi bas moro birati iso bi u igraoni cist da ne budem doma

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2007, 12:14
Subotu ujutro sam obično za svojim kompom... i pijem mineralnu, uslijed mamurluka. Subota veče - nigdje blizu kompa... osim u slučaju bolesti, eventualno, ili tako nešto. Prije smo se znali okupljati u jednoj igraoni, tamo negdje do 9 sati, pa onda ići dalje po birtijama i koječemu, međutim, ta igraona više ne radi, tako da je ta faza sad preskočena.

Bishop_45_(2)
12-11-2007, 16:25
igraone u rijeci su oduvijek u kurcu......

inace, ja volim biljar ;) (, rofl, nisam dobar, samo ga volim:P)

Korpse
14-11-2007, 19:18
ako imam društvo idem u igraonu, ako ga nema onda kući...narafno...

flander
14-11-2007, 19:49
doma je bolje jos ako svi imaju ts onda je odlicno


može i to proć...