PDA

Pogledaj cijelu verziju : Firefox i Gmail



mamlaz
05-11-2007, 21:30
Evo, već 2 dana mi ne radi, tj ne uspijeva s logirati gmail chacker... :(

Može li mi netko preporučiti addon koji radi?

Ili kako da obrišem sve cookije da i sve to PRORADI jer NE MOGU BEZ MAILA!

:cry: :cry: :cry:

mamlaz
05-11-2007, 23:48
Malo ću podići temu, da se ne zaboravi.. Valjda netko koristi Gmail... :(

Bartuc
05-11-2007, 23:56
Zašto baš Gmail koristiš?

Molio bih te da mi to objasniš pošto ja nikada nisam nešto posebno obračao pažnju na te Mail Klijente... Oduvjek sam na Outlook Expressu i ne mičem se od njega! Pa me zanima što to nude ostali Mail programi, a da Outlook E. nema!? I kada mi to objaniš, onda mi još i preprouči neke odlične programe i navedi razloge zašto baš njih!

Hvala!

The Boz
05-11-2007, 23:59
Gmail je provider i servis u jednom, a sve ide preko Ajanta u browseru, bez potrebe za mail preglednikom.
A ukoliko ti to nije dost, imaš jedan od najboljih besplatnih e-mail servisa sa preko dva i pol(!) gigabajta besplatnog mailboxa itd itd itd.

mamlaz
06-11-2007, 00:03
I sve je na jednom mjestu...

Sad mi recite jel znate kako da maknem cookije i sve živo za firefixa, jer se addon https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/173Sne želi logirati... :(

A treba mi, bez njega ne mogu... :(

Bartuc
06-11-2007, 00:05
Ispričavam se autoru kaj mu pišem u temi i ako želi mogu odvojiti ove postove...

Nego, kaj će mi 2,5Gb prostora, dobijem mail jednom mjesečno :cry: Ali definitivno bum probao par programa, tek toliko da proširim riznicu znanja!

Hvala Boz i Mamlaz na odgovoru!

@Mamlaz, javi ako treba čišćenje!

mamlaz
06-11-2007, 00:10
Pokušavam sa ovim addonom:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3179

On radi ali NIJE uočljiv, jer ne iskače kao onaj gore, i ne mogu staviti oba gmail računa (jedan je privatni a jedan poslovni).

Tražimo skupa...

@Bartuc - Nemaš se šta ispričavat, nisam ja zlopamtilo, i jebe mi se za sve! :D Prestar sam da bi me nekaj diralo! ;)


EDIT: ovaj addon sucka dicka.. :(

Lord Jambrek
06-11-2007, 00:15
Zašto baš Gmail koristiš?

Molio bih te da mi to objasniš pošto ja nikada nisam nešto posebno obračao pažnju na te Mail Klijente... Oduvjek sam na Outlook Expressu i ne mičem se od njega! Pa me zanima što to nude ostali Mail programi, a da Outlook E. nema!? I kada mi to objaniš, onda mi još i preprouči neke odlične programe i navedi razloge zašto baš njih!

Hvala!

Outlook ti nije ništa više od mail programa u koji ukucaš pop i stmp adrese i primaš/šalješ mailove.


Gmail se isto može kofigurirati u outlook expressu i onda ti mail dolazi na outlook.

mamlaz
06-11-2007, 00:17
Znam lord, ali to mi je bezveze... Jer moraš downloadati svaki mail da pročitaš, a to mi zaista ne treba...

PS - sada pokušavam s ovim!

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4490

mamlaz
06-11-2007, 00:48
Evo ovako, napravit ću tutorial za ovo:

Prvo restartajte firefox i očistite sve cookije i passworde i sve živo...

Google mail je updateao svoj poslužiteljski server, pa se skoro ni jedan addon ne želi logirati...

Ali evo, našao sam kako ovaj najbolji natjerati da radi:
Nakon što ste sve živo očistiti iz FF-a, istalirajte ovo:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/173

Poslije instalacije, odite na google.com i loginajte se sa svojim acountom.
Nakon toga pokrenite addon i loginajte se u njemu.
Sada opet na google.com i unlogajte se svog acounta (bitno je da si ne sejvate password na google.com, nego samo naddonu, inače neće raditi).
Sada kada restartate firefox, addon će raditi, tj. logirat će se...

Ipak je google malo zajebao što je mjenjao neke sistemske postavke na poslužitelju, ali nema veze, bitno je da sam se snašao i da će ovo pomoći drugima...

PS - sada gmail ima 4.6 GB prostora i iz dana u dan raste...
PPS - testriam ADD-On s kojim ću moći svoje stvari uploadati direktno na svoj google mail acount, i koristiti ga kao server za download (već kužite, nema rapidsharea, nema čekanja, max brzina, trajni storage fajlova)...

Uglavnom, to je to od mene za sada, i nadam se da sam i drugim pomogao... :roll: