PDA

Pogledaj cijelu verziju : Okupljanje tima!!!



Horus
05-11-2007, 11:21
Znači kao što možete skužiti iz naslova, okupljam tim za izradu neke jednostavne igre. Pod prvo želim razjasniti neke stvari, javiti se mogu svi, nevažna je njegovo znanje o modelarstvu, programiranju, itd. (ali što je veće znanje , to bolje). Glavno je to da imate volje učiti, i da imate želju raditi igre. Ne obećajem nikakvu lovu a kamoli bogastvo, nego samo da napravimo neku jednostavnu igru. Znači neka se jave svi koje sam zaintrigirao, programeri, modelari, conceptual artisti, itd.

P.S Ovo je za bureka i ostalu ekipu koji su bogovi programiranja, znam da je izrada igara teška i ne može se igra napraviti u tjedan dana ali shvatite da sam otvorio ovaj post samo zato jer želim pomoći ljudima koje to zanima, a nisu dobri u nekim od navedenih polja. Znači ako ima zainteresiranih neka mi se jave na pm.

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
05-11-2007, 13:51
nisam bas skuzio... el ti znas ista na podrucju programiranja? modelerstva? el znas ista?
ako neznas nevjerujem bas da ce tim uspijeti ist napraviti, nhf :nonono:
isto tako, nevjerujem da ce bureq, ray, luka i ekipa odvajati vrijeme zato... ljudi su puni posla iovako, ...........................
a sad malo ohrabrenja, ako si bas zapeo, ako uspijes naci team, pa zapoceti raditi nesto na svoju ruku, ako nista i ne napravite dobit ces vrijedno iskustvo... jer kazu da se najbolje uci kad sam pokusavas... zato ja i ne koristim tutove... pravim svoje male gluposti u vbu...al pomalo...
:wink:
edit: ako pak znas i zelis pomoci onima koji neznaju onda :bravo:

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2007, 14:17
Horus, ne trebaš mene ubjeđivati ni u šta - pa neću valjda zabraniti okupljanje ili takvo nešto. Štaviše, i pomoći ću, ako bude neki adekvatan način za pomoć. Osim toga, čisto sumnjam da će ti se neko javiti na PP. Ako stvarno želiš nešto od ovoga, onda smisli neki plan i ovdje ga izloži - jedino tako će te neko shvatiti ozbiljno. Odluči se šta ćete praviti, okvirno koliko ljudi treba učestvovati i kakve talente tražiš. Ne znam da li znaš, ali ovdje je već bilo takvih pokušaja, ali svi su propali, jer je su planovi i organizacija zajedno bili i dalje jednaki nuli. Dakle, ukoliko želiš rezultate, upotrijebi malo konkretniji pristup.... moj prijedlog, bar.

Horus
05-11-2007, 21:30
E ovako, ja se bavim modelarstvom u 3d studio max već dvije godine, a što se tiče plana, namjerava(mo) napraviti igru u čijoj će izradi priče sudjelovati svi članovi, znači to neće biti igra jednog člana nego od svih. Te tako mislim da ako nekome nejde jedan dio poput modeliranja ili programiranja, da mu ostali članovi pomognu, znači u procesu stvaranja igre istovremeno učimo neke nove stvari. Zato sam i stavio ovaj topic da svi koji žele raditi igru a ne znaju, neka se jave pa ćemo jedan drugome pomoći. Glavno je da se ima volje.

cerberi
14-11-2007, 17:37
OK I'm in. Znam programirati, nisam guru u C++ al zato rasturam u 3d gamestudiu, ponešto modeliram(ali ne ljude i tako kompleksne stvari),animiram(to mi ide bolje) u mayi itd. Reci mi malo više šta si zamislio...

i kako ide to okupljanje tima???

edit by Luka : spojio sam double-post