PDA

Pogledaj cijelu verziju : stalker help



debeli_cro
03-11-2007, 22:24
puno pitam zadnjih dana...
u zadnjem digital pcplayu (#24) corkalo je napiso nekom borisu da ima vise zavrsetaka stalkera... ja sam zavrsio tako da lik u wish granteru (valjda se tak pise) pozeli da je bogat i lik pogine... corkalo je napiso da treba doc u prostoriju ispod te di je wish granter i da treba po nekim ljestvama ic pokraj neke rotirke... e pa ja to nemogu nac
moze i skinšotovi plz

SnowFlake
03-11-2007, 22:51
e imas wish granter završetke,koje dobiš ovisno kako si igrao cijelu igru, puno faktora na to utječe,onda imaš kraj s objašnjenjem i produženi kraj s objašnjenjem,ali to trebaš da dobiš kraj o objašnjenjem i produženi,skrenut i jednum hodiniku lijevo ,o onda nkom jednog ili dva metra su odmah ljestve s kojim ideš dolje i onda mislim da je novo područje,pa ti se load,a a onda moraš ubiti 50 monolotha i doć to jedne tamne prostorije i tamo uništiti neke stupove ili nešto i onda dobiš jednog tipa kaj ti sve objasni,a produženi,to odabreš,ako "pravilno" završiš dijalog,i onda ideš dalje,teleport pozicijama,do nekog postrojenja a ,onda je cut scene i kraj

GrimReaper
03-11-2007, 22:53
http://stalker.heroesradio.com/index.php

za sve što te zanima u vezi STALKERA

debeli_cro
03-11-2007, 22:56
http://stalker.heroesradio.com/index.php

za sve što te zanima u vezi STALKERA
:pray: :pray: bas si CAR :pray: :pray:

sad necu ni igrat kad imam filmice svih mogucih zavrsetaka...
http://stalker.heroesradio.com/Walkthro ... s.php#Rich (http://stalker.heroesradio.com/Walkthrough_Endings.php#Rich)

Megger
05-11-2007, 00:47
Pitanje samo?
Za koje nema odgovor ni na toj stranici...
Kada se popnem tim ljestvama di je rotirajuce svijetlo, dodjem u hodnik di su neka vrata na kraju hodnika, za koja treba neki code... Kojeg ja naravno namam... Kako i gdje nabaviti taj kod??

Evo da vidite da nisu nis za taj kod napisali, samo da trebam decoder...

The "secret door" is located on the nothern side of the floor - you'll find the entrance and a ladder near the rotating light. Once you've climbed the ladder you'll be prompted to open the door using the decoder. Just inside the room near the ladder you'll find another Exoskeleton armor - so you might as well replace your old one, even if it's only slighty damaged - you're not likely to come back here once you move beyond the door. Near the door you can find a metal box containing some goodies. Approach the door and "use" it - a timer will start indicating that the decoding will take 30 seconds; not a huge problem except that soldiers will be teleported into the room you're in - it should be fairly easy for you to use the cover near the door and keep the soldiers at bay until the door finally opens - when it does, proceed through it onto the level transition.

GrimReaper
05-11-2007, 00:57
Pitanje samo?
Za koje nema odgovor ni na toj stranici...
Kada se popnem tim ljestvama di je rodirajuce svijetlo, dodjem u hodnik di se neka vrata na kraju hodnika, za koja treba neki code... Kojeg ja naravno namam... Kako i gdje nabaviti taj kod??

Evo da vidite da nisu nis za taj kod napisali, samo da trebam decoder...


vjerovatno ima o decoderu samo ne pod prohod nego pod itemi il šta..nestignem sad tražit, a i ne želim si kvariti kraj,pošto sam na sredini igre vec dugo, neam cajta da se uhvatim kak spada :)

Tsumetai Ryujin
05-11-2007, 07:11
@ Megger

decoder si pobrao u hotelu u prypiatu... (ja mislim da je u prypiatu)... dodi do vrata i samo klikni na njih... i ond ce ti dekoder pocet radit... a u meduvremenu buju ti se spawnala desetorica (mozd malo vise) onih likova...

jel vidite ljudi sto vi meni radite... puna tri dana sam izdrzal na samo 990 postova... i sad ih imam vec 992

Megger
05-11-2007, 10:32
Cini se da ga nisam pobrao, taj decoder... posto ne mogu otvorit ta vrata...
Ajd mi reci tocno ako znas di je taj decoder...?

Bartuc
05-11-2007, 10:38
Ljudi, fora vam je u tome da STALKER ima 7 krajeva! 5 lažna kraja i 2 prava kraja!

Lažni krajevi su oni koje vam donese Wishgranter, a pravi su oni koji se pojave iza kodiranih vrata!

E sada, vrlo je lako vidjeti 1 lažni i oba prava kraja u jednom gameplayu pošto se sve odvija u zadnjih 15 minuta i 1 Save spašava sve! Ali da bi vidjeli ostala 4 lažna kraja, morate preči igru još 4 faking puta što je uber teško pošto se vrlo lako možeš zajebati u postupku!

Zato, umjesto da idete 5 puta igrati igru kako bi vidjeli sve krajeve, možete ovdje pogledati sve završne animacije u igri:

http://stalker.heroesradio.com/Walkthrough_Endings.php

Ja sam 2x prešao igru i nije mi se dalo više, pa sam isto na ovaj način vidio sve krajeve pošto se ne isplati zbog animacija koje traju minutu igrati čitavu igru 4x isponova!

Uživajte!

debeli_cro
05-11-2007, 11:21
ovo sam naso na nekom forumu al nestignem prevest jer idem u skolu sad..
u vezi onog koda za vrata:

I've heard about a trick with the Gauss Rifle, you you have to get as near to the door as possible and aim at the little opening between the door and the wall and then drop the Gauss Rifle, it somehow should clip into that little crack and the door should then open. Dunno if it woks though.
Yeah, you use the Gauss rifle to open the Secret Decoder door, I learned it by watching a video a guy did. It's not as easy as you might think though, and make sure you save before trying it as the gun does clip through the door sometimes. The technique I found to work the best is to aim the rifle at a 45 degree angle toward the door and slightly downward just above it's lower hinge pin, then drop. Aim means via the scope btw, not crosshairs.
The physics of the doors is crazy. I experimented with one of the doors in the underground area of the Brain Scorcher right after remembering I'd forgotten to see Doc. I was able to completely pop one of the doors off using just an assault rifle! There was nothing but a rock wall behind it. Though it appeared to be the same type of door as the Secret Decoder one in NPP, you do need the Gauss rifle for that one. It's the only gun heavy enough to hold the door open once you jam it in.
I believe the reason for this is some doors are just for looks and have no physics to open and pivot on their hinges. Others that have these physics have to be opened, then held open, which is quite different.

nisam sve citao jer nemam vremena idem u skolu :(

btw. ovo sam prije nasao http://www.youtube.com/dez0wave

Megger
06-11-2007, 01:59
Kako zakon stvar...
Uspio sam otvoriti ta vrata bez decodera... bas kako ovaj lik objasnjava sa Gauss Rifle... Al mi je trebalo 2h bez prestanka, nikako mi se nisu htijela otvorit dovoljno da mogu proc.
Dosta puta su me vrata zdrobila a neki put kad prodjem kroz ta vrata stvori mi se neki tunel kroz koji padam bez prestanka ili se stvorim u nekoj prostoriji u kojoj nicega nema ni ulaza ni izlaza, samo zidovi ispisani negim recenicama na ruskom...
Sto je naravno bug al zanimljiv bug...
I tako nakon 100 puta vrata mi se otvore i samo udjem...

debeli_cro
06-11-2007, 06:18
hvala? nista? :cry: dobro vidjet cemo se mi jos.... :killyou:

Megger
06-11-2007, 10:39
e da zaboravih, od uzbudjenja.... Zahvaljujem...
Probaj i ti tako otvorit vrata...

qwertzuiop
11-11-2007, 12:24
imam problem kad instaliram igru pise da umetnem cd KREEK isto instaliram ali opet isto

Bartuc
11-11-2007, 12:32
imam problem kad instaliram igru pise da umetnem cd KREEK isto instaliram ali opet isto

Čekaj koj dio ti nije jasan? Zabranjeno je postavljati takva pitanja na ovome forumu!

Pročitaj pravila, admini nemaju tolerancije prema takvim stvarima i lako ćeš pobrati bann ako nastaviš!

Lord Myrkul
11-11-2007, 13:39
e krasno sad kad san pogleda kraj neda mi se prelazit.. steta
ko bi moga ukratno rec sta je taj c-conscioness i kako je nasta wish granter
(iako pretpostavljam)

ne triba nasa san lol