PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bruce Lee



Hamti Damti
03-11-2007, 21:39
Po meni definitivno najveća legenda kung fu filmova..

Možda nema humora ko Jackie Chan, extremnosti ko Jet Li al su mu zato filmovi najrealniji..

Poseban je po tome što mui filmovi nemaju neke posebne priče kao što imaju Jackie Chan i Jet Li, već mu svi filmovi imaju istu stvar - njegova osveta.

Umro je od teških problema s glavoboljom koju je dokrajčila jedna tableta a sin mu je umro od pravog metka na snimanju filma Vrana.

Šta vi mislite o njemu?


btw
Jačiji je i od Chuck Norrisa
najme Chuck Norris je glumio u jednom njegovom filmu i polomio ga je :)
a uz to Chuck Norris je i učio od Bruce Lee - ja :)

Grimm-Reaper
04-11-2007, 00:07
Po meni definitivno najveća legenda kung fu filmova..

Možda nema humora ko Jackie Chan, extremnosti ko Jet Li al su mu zato filmovi najrealniji..

Poseban je po tome što mui filmovi nemaju neke posebne priče kao što imaju Jackie Chan i Jet Li, već mu svi filmovi imaju istu stvar - njegova osveta.

Umro je od teških problema s glavoboljom koju je dokrajčila jedna tableta a sin mu je umro od pravog metka na snimanju filma Vrana.

Šta vi mislite o njemu?


btw
Jačiji je i od Chuck Norrisa
najme Chuck Norris je glumio u jednom njegovom filmu i polomio ga je :)
a uz to Chuck Norris je i učio od Bruce Lee - ja :)

Kolko ti imaš godina? Isuse Bože! Moj 10-godišnji bratić gleda te filmove.

Jačiji je? Wtf! Pa to je film u kojem je on glavni glumac. Normalno je da će sve žive isprebijat.

The Boz
04-11-2007, 00:08
Ajmo jedno interesantno pianje postavit...
Bruce Lee u najboljem izdanju vs Jackie Chan u najboljem izdanju, who wins?

r0pe
04-11-2007, 02:00
hmm neznam...jackie mi nekako izgleda bolje u tim karatama

Marcellius09
04-11-2007, 04:25
Ajmo jedno interesantno pianje postavit...
Bruce Lee u najboljem izdanju vs Jackie Chan u najboljem izdanju, who wins?
moja baba pwns i jednog i drugog

Paran0a
04-11-2007, 08:23
Ajmo jedno interesantno pianje postavit...
Bruce Lee u najboljem izdanju vs Jackie Chan u najboljem izdanju, who wins?
Stavi Đeki Čena u neku sobu..s tim da je on vec sve isplanirao..
i Lee-a kako uletava u tu sobu..onak nezna di je sta je..
pogodi rezultat..

Matilda Mother
04-11-2007, 10:24
moj stari svaku nedjelju nabaci neki bruce lee maraton..ne znam kako mu više ne dosadi :pray:

meroveh
04-11-2007, 10:28
Steven Seagal bi im se obojici naj... m... :rotfl:

Hamti Damti
04-11-2007, 10:35
[quote="Hamti Damti":39xeo58k]Po meni definitivno najveća legenda kung fu filmova..

Možda nema humora ko Jackie Chan, extremnosti ko Jet Li al su mu zato filmovi najrealniji..

Poseban je po tome što mui filmovi nemaju neke posebne priče kao što imaju Jackie Chan i Jet Li, već mu svi filmovi imaju istu stvar - njegova osveta.

Umro je od teških problema s glavoboljom koju je dokrajčila jedna tableta a sin mu je umro od pravog metka na snimanju filma Vrana.

Šta vi mislite o njemu?


btw
Jačiji je i od Chuck Norrisa
najme Chuck Norris je glumio u jednom njegovom filmu i polomio ga je :)
a uz to Chuck Norris je i učio od Bruce Lee - ja :)

Kolko ti imaš godina? Isuse Bože! Moj 10-godišnji bratić gleda te filmove.

Jačiji je? Wtf! Pa to je film u kojem je on glavni glumac. Normalno je da će sve žive isprebijat.[/quote:39xeo58k]


jako rijetko pogledam koji, a ako i gledam kaj onda?
Njegovi filmovi uopće nisu dječji.


Jačiji je? Wtf! Pa to je film u kojem je on glavni glumac. Normalno je da će sve žive isprebijat.

ma daj nemoj zezat!!

A nisi pomislio da sam dodao tu rečenicu u šali?

Death By Sexy
04-11-2007, 11:15
jackie chan nema šanse... brus si boosta snagu s onim cviljenjem

callista
04-11-2007, 11:30
evo ovako:
da se bore u nekoj sobi u kojj ima puno raznoraznih predmeta, stolica, šta ja znam, jackie bi se bolje snašao.. a na otvorenom, bruce bi ga ownao.
btw steven segal rulz. jiu-jitsu! ( iili kako se već piše )

THUNDER_DINIX
04-11-2007, 11:46
inace, Seagal ne radi jujitsu vec aikido.
btw, Lee nije umro od nekakve glavobolje ili "alergijske reakcije" kako su neki pricali, nego su njega "koknuli", kao i sina njegovog najvjerovatnije

Helena
04-11-2007, 13:09
Ajmo jedno interesantno pianje postavit...
Bruce Lee u najboljem izdanju vs Jackie Chan u najboljem izdanju, who wins?

Odgovor je i više nego očit.

Hamti Damti
04-11-2007, 13:11
inace, Seagal ne radi jujitsu vec aikido.
btw, Lee nije umro od nekakve glavobolje ili "alergijske reakcije" kako su neki pricali, nego su njega "koknuli", kao i sina njegovog najvjerovatnije

nope u krivu si

samo su mu sina koknuli on je umro od glavobolje..

dan kad je umro je spavao s nekom kineskom glumicom, i kad joj se žalio na glavobolju ona mu je donjela tabletu za smirenje i onda je umro..

Simon the Dreamer
04-11-2007, 13:13
[quote="THUNDER_DINIX":1o9ioq2l]inace, Seagal ne radi jujitsu vec aikido.
btw, Lee nije umro od nekakve glavobolje ili "alergijske reakcije" kako su neki pricali, nego su njega "koknuli", kao i sina njegovog najvjerovatnije

nope u krivu si

samo su mu sina koknuli on je umro od glavobolje..

dan kad je umro je spavao s nekom kineskom glumicom, i kad joj se žalio na glavobolju ona mu je donjela tabletu za smirenje i onda je umro..[/quote:1o9ioq2l]
Ma oni su obojica živi i skupa s Titom i Elvisom negdje u Argentini pjevaju oko vatre...

THUNDER_DINIX
04-11-2007, 13:46
[quote="THUNDER_DINIX":e4bjpect]inace, Seagal ne radi jujitsu vec aikido.
btw, Lee nije umro od nekakve glavobolje ili "alergijske reakcije" kako su neki pricali, nego su njega "koknuli", kao i sina njegovog najvjerovatnije

nope u krivu si

samo su mu sina koknuli on je umro od glavobolje..

dan kad je umro je spavao s nekom kineskom glumicom, i kad joj se žalio na glavobolju ona mu je donjela tabletu za smirenje i onda je umro..[/quote:e4bjpect]

e to su take gluparije. njega su koknuli shaolinci zato sto je prenosio vjestinu na hollywoodske filmove, sto nije smio radit. on je bio majstor vjestine i sve to stoji, ali nije imao dopustenje svojih majstora koji su ga trenirali da to napravi. napravio je to na svoju ruku i ovi su naravno zamracili... de kake tablete, sta je vama

Hamti Damti
04-11-2007, 14:13
[quote="Hamti Damti":1kbx7sg5][quote="THUNDER_DINIX":1kbx7sg5]inace, Seagal ne radi jujitsu vec aikido.
btw, Lee nije umro od nekakve glavobolje ili "alergijske reakcije" kako su neki pricali, nego su njega "koknuli", kao i sina njegovog najvjerovatnije

nope u krivu si

samo su mu sina koknuli on je umro od glavobolje..

dan kad je umro je spavao s nekom kineskom glumicom, i kad joj se žalio na glavobolju ona mu je donjela tabletu za smirenje i onda je umro..[/quote:1kbx7sg5]

e to su take gluparije. njega su koknuli shaolinci zato sto je prenosio vjestinu na hollywoodske filmove, sto nije smio radit. on je bio majstor vjestine i sve to stoji, ali nije imao dopustenje svojih majstora koji su ga trenirali da to napravi. napravio je to na svoju ruku i ovi su naravno zamracili... de kake tablete, sta je vama[/quote:1kbx7sg5]


Evo ti dokaz:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Bruce_Lee#Misteriozna_smrt

Sa shaolincima je imao sukob ali ga nisu koknuli..
Neda mi ti se sada detaljno sve objašnjavati jer imaš film "Zmaj - priča o Bruce Lee-u" u kojima možeš vidjeti kako je imao sukob s njima ali nemožeš vidjeti da su ga ubili kad ni nisu.
Uostalom oni su koliko znam i protiv ubijanja, sve pokušavaju rješiti mirom..

Marcellius09
04-11-2007, 16:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... .front.jpg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/85/The.Way.Of.The.Dragon.1972.Bruce.Lee.flex.front.jp g)

flander
04-11-2007, 16:24
bore lee

THUNDER_DINIX
04-11-2007, 22:00
alegijska reakcija? price za malu djecu. ma da da nemo's vidit da su ga oni koknuli. sigurno ga nisu u javnosti zaklali. ugl...
ili mu je to ova podvalila neki krivi lijek. ma to su sve ovi sredili

pimp
04-11-2007, 22:14
ajde otkrit cu vam tajnu , ja sam ga prebio ,

Maloki
04-11-2007, 22:36
alegijska reakcija? price za malu djecu. ma da da nemo's vidit da su ga oni koknuli. sigurno ga nisu u javnosti zaklali. ugl...
ili mu je to ova podvalila neki krivi lijek. ma to su sve ovi sredili

ZAVJERA!!11!11111!!11

THUNDER_DINIX
04-11-2007, 23:06
ajde otkrit cu vam tajnu , ja sam ga prebio ,

sa lazes, to sam ja bio...hehe, da bar

Ware
08-12-2007, 13:09
Jackie Chan nebi istuko Bruce Leea ali ja znam ko bi Bore Lee

THUNDER_DINIX
08-12-2007, 13:51
Jackie Chan nebi istuko Bruce Leea ali ja znam ko bi Bore Lee

dosta s ispadima za danas... :D

MTF*
08-12-2007, 13:58
kakav jackie chan?
to se isplanirano s điđa mičama se bori, bruce lee je najveci car...
neznam zas onakve fore s chuckom kad bi to trebalo bit s bruceom...

100EURO
08-12-2007, 14:06
ma lik je legend , al ipak cak noriz , kruzni...neznam neznam teska se odlucit , moze anketa chak ili bruce li il jeki cen :rotfl: