PDA

Pogledaj cijelu verziju : reinstaliranje windowsa XP



T1H0
02-11-2007, 14:41
Virusi sve uništili iz systema i trebao bi ponovno instalirati windowse ali se bojim jer će mi nestati sve sa particije imam važnih stvari poput konekcije za MAXadsl i sl. Kako da reinstaliram windows a da mi ništa ne nestane ako je ikako moguće.

GrimReaper
02-11-2007, 14:50
Virusi sve uništili iz systema i trebao bi ponovno instalirati windowse ali se bojim jer će mi nestati sve sa particije imam važnih stvari poput konekcije za MAXadsl i sl. Kako da reinstaliram windows a da mi ništa ne nestane ako je ikako moguće.

možeš probati s opcijom repair, ali ako to ne upali onda moraš ic na dobru staru format i ponovna instalacija (načisto)

e sad konekcija za max adsl , ne kužim kak ti to može bit tak važno.... :?

ja osobno koristim particije c i d..na d ide sve što nikad ne brišem i sve što je važno a na c windows i ostalo--ako se kaj smrda samo c particiju backupam a d je netaknuta

qwertzuiop
10-11-2007, 20:52
ljudi jel postoji nacin da se n moraju instalirati drajveri nakon instalacije windovsa :? :?

Prince-Artas
11-11-2007, 22:01
ljudi jel postoji nacin da se n moraju instalirati drajveri nakon instalacije windovsa :? :?

ne, osim ako imaš neke stare komponente pa windowsi sami instaliraju drivere za njih (npr za modem)