PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako promijeniti defaultnu extract poziciju sa C: na D:



Miles
31-10-2007, 14:25
Kad sam pokušao instalirati clive barker's jericho,pred kraj extracta se pokazala poruka da nema mjesta na C-u,kako promijeniti da se extracta na D:?

SkunK
31-10-2007, 15:16
Pa pobrises slovo C i umjesto njega stavis D

NoNCoNFoRMiST
31-10-2007, 15:30
xD :) nije to mislio

Miles
31-10-2007, 16:09
xD :) nije to mislio
da nisam, na to mislio.kad se pokrene instalacija s pcplay dvd-a,ne možeš birati gdje će se extractati igra,prije same instalacije,pretpostavljam da treba ući u registry i tamo nešto napraviti al ne znam što
a na netu ne mogu naći niš pametno

SkunK
31-10-2007, 19:51
Probaj ovo :

odi u regedit (run-regedit) , prvo napravi import tj. backup registrya.
Nakon toga nadji HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion

nakon toga bi trebalo na desnoj strani biti ProgramFilesDir i tamo probaj mjenjat.

Miles
31-10-2007, 20:29
to sam već davno napravio,to samo pri instalaciji mijenja defaultni C:\Program files u štogod
ali ovdje je riječ o preinstall erroru,dok još traje ekstrakcija file-ova,a pretpostavljam da se to događa na C-u,mene zanima kako to promijeniti

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2007, 22:47
to sam već davno napravio,to samo pri instalaciji mijenja defaultni C:\Program files u štogod
ali ovdje je riječ o preinstall erroru,dok još traje ekstrakcija file-ova,a pretpostavljam da se to događa na C-u,mene zanima kako to promijeniti
Probaj mijenjanjem mjesta Temp foldera. Takve stvari možeš raditi PowerToysima. Inače, nerijetko se dokađa da je installer napravljen tako da otpakuje stvari na C, bez da se uopšte raspituje gdje bi trebao - tu ti nema pomoći.