PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za restore izbrisanih itema



Armachus
29-10-2007, 23:50
Izbrisao sam jedan jako vazan file. Tek sam se sada sjetio da ga nema i treba mi neki program s kojim bi ga mogao vratit (izbrisan je iz Recycle Bina). Burek mi je dao neki "Undelete" medutim svaki put kad pokrenem program komp mi zablokira i prisiljen sam resetirati ga. Treba mi neki drugi, osim toga!?

CapsLock
30-10-2007, 15:07
Moguće je da napraviš system restore,da vratiš komp u stanje prošlosti,tj u vrijeme kad si stavio taj fajl

Ali to možeš jedino ako ti je uključena opcija System Restore

Armachus
30-10-2007, 17:01
Moguće je da napraviš system restore,da vratiš komp u stanje prošlosti,tj u vrijeme kad si stavio taj fajl

Ali to možeš jedino ako ti je uključena opcija System Restore

Dobro, aj t i me ni reci neki program...

CapsLock
31-10-2007, 12:20
Moguće je da napraviš system restore,da vratiš komp u stanje prošlosti,tj u vrijeme kad si stavio taj fajl

Ali to možeš jedino ako ti je uključena opcija System Restore

Dobro, aj t i me ni reci neki program...

Neznam nikakav program,napravi šta sam ti rekao ili traži programe pa možda nađeš

Armachus
31-10-2007, 23:05
Moguće je da napraviš system restore,da vratiš komp u stanje prošlosti,tj u vrijeme kad si stavio taj fajl

Ali to možeš jedino ako ti je uključena opcija System Restore

Dobro, aj t i me ni reci neki program...

Neznam nikakav program,napravi šta sam ti rekao ili traži programe pa možda nađeš

Hmmm... aj reci kak oda to napravim!?

PS Našao sam program i on mi nade te fajlove, ali kada ih vratim nece ih prikazuje, why? :(

CapsLock
01-11-2007, 16:37
pa ako si ih izbrisao pitanje je da li ih možeš vratit

U kakvom su formatu ti fajlovi,otvori ih sa određenim programom s skojim si ih prije otvarao,ili s nekim drugim,probavaj

Norther
01-11-2007, 17:38
koj program si nasao ? (pitam jer i meni treba)

Prince-Artas
01-11-2007, 19:15
koj program si nasao ? (pitam jer i meni treba)

ima tuneup07 neki svoj programčić

Armachus
03-11-2007, 11:40
pa ako si ih izbrisao pitanje je da li ih možeš vratit

U kakvom su formatu ti fajlovi,otvori ih sa određenim programom s skojim si ih prije otvarao,ili s nekim drugim,probavaj

Slike... .jpg formata!