PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najgluplja jedinica u rts-u ikada...



Outmind
14-03-2006, 20:21
Ok, koja je po vašem mišljenju najgluplja, najblesavija i najbezglavija rts jedinica koju ste ikad vidjeli u rts-u?

Za mene je to bez sumnje ore truck u bilo kojem C&C naslovu. Velik, spor, AI-a na razini četverogodišnje retardirane školjke, i što je najbolje, unatoč činjenici da ima puno hp-a ima suicidalne tendencije i u sigurnu smrt srlja pokraj neprijateljskih redova. Pathfinding? A koji je to k??????

Nađete li nešto gluplje, slobodno recite!

Tri66a
14-03-2006, 21:44
Potpisujem. Sjećate li se iz red alerta kako je smiješno bilo napravljeno ono skupljanje žita(ili šta je več ono žuto)....lol

MarkaN
14-03-2006, 21:47
Orkovi u WarHammer-u!!! Ja im razvaljujem bazu, sve gori u plamenu, a oni spavaju na strojnicama!!!! :rotfl:

T.N.T.
14-03-2006, 22:35
Orkovi u WarHammer-u!!! Ja im razvaljujem bazu, sve gori u plamenu, a oni spavaju na strojnicama!!!! :rotfl:

To se glup AI....

a ne jedinica...

Nefarnius
14-03-2006, 23:36
Dark koloni??? neznam jel ko to igro, jako je igra stara, no ljudi me živciraju, glupi su sam tak!!! :twisted:

Ementaler
14-03-2006, 23:55
Onaj kamijon koji skuplja naftu u Krush Kill And Destroy - živcira me kako ti pokvari dan kad ti zagazi pola vojske dok bezbrižno skuplja naftu...

15-03-2006, 08:39
scout u aom-u.dobiš ga na početku,ima dobar los,ali borba 0.a igra nema ociju auto exploringa,pa ga to čini potpuno beskorisnim :)

RETROVIRUS
15-03-2006, 13:44
:twisted: OR- truck je definitivno najglplji :kill:

L3VI4TH
15-03-2006, 14:48
Mislim da ce svima koji gejmaju malo duze pojam "Harvester" uvjek ostat u sjecanju :D

Herr Schnitzel
15-03-2006, 20:46
Pas u Empires: Dawn of the Modern World.
(Znate onaj kod svaba)

Ogg The Dogg
15-03-2006, 21:01
ore truck al samo aveznički. onaj sovjetski ima onu besnu strojnicu na glavi. ali se ne može teleportirat a i brzina mu nije jača strana, pa opet ispadne glup :)
po me ni su glupi i oni orcovski watch toweri u W3. imaju brzu paljbu al su slabi do kurca.

The-Borg
15-03-2006, 21:47
Ma daj kako mozes rec za tornjeve u wc3.... wc3 jos ima najbolje pathfinding i unit all napisan

Glass
15-03-2006, 21:54
Ma daj kako mozes rec za tornjeve u wc3.... wc3 jos ima najbolje pathfinding i unit all napisan

Pa zaboga čovjek priča o tornju kakve veze ima pathfinding i unit all s time :rotfl:

Schrafciger
15-03-2006, 21:55
Artiljerija u Codename: Panzers. To je artiljerija, ja ocu da granate lete prek mape ko u Blitzkrigu, al ne, ova artiljerija ima manji domet nego sto ljudi s nje vide uokolo. Sramota!

Ogg The Dogg
15-03-2006, 21:59
mene su znali živcirat oniteroristi u generalsima. nisu oni loša jedinaica, čak obrnuto, al mi je išlo na k**** kad mi ti teroristi razore dva- tri tenka :-x

Blaster32
15-03-2006, 23:15
Potpisujem. Sjećate li se iz red alerta kako je smiješno bilo napravljeno ono skupljanje žita(ili šta je več ono žuto)....lol

to žuto je zlato..
i baš je cool...

W3DR4N
15-03-2006, 23:44
Najgluplje RTS jedinice ima igra Impossible Creatures i to po vrlo jednostavnoj matematici:

Granica u izradi jedinica je mašta iliti ljudska glupost.
Ljudska glupost je neograničena.

Dobro, igra ima krajnji broj kombinacija, ali neke su toliko beskorisne da je to strašno.

croWduh
16-03-2006, 13:26
[R]Onaj kamijon koji skuplja naftu u Krush Kill And Destroy - živcira me kako ti pokvari dan kad ti zagazi pola vojske dok bezbrižno skuplja naftu...
Heh, ta igra je legendarna.

Lionman
26-03-2006, 19:47
Živciraju me oni workeri kod GLA u command&conquer generals. Non stop nešta ''I'm hungry.'' ili ''Please don't hurt me''. Pa dobro zašto ti ljudi nemaju bagere ko svi normalni!? Da nisu moji sve bi ih pobio! :kill:

*Fila*
30-03-2006, 19:29
Mislim da je kamion ipak glavni nema baš neku konkurenciju!!!Ima
glupih jedinica ali.. 8)

Snake The Best
30-03-2006, 19:50
Po meni najgluplja i najbeskorisnija jedinica ili ti cijela rasa su goblini u Warhammeru.Pa to gubi moral ko ludo nemoguće je upravljati time i dovoljno je da jedan pogine i svi se razbježe :-x

Gravestone blues
31-03-2006, 12:04
Psi u empire earthu...slabi su, nisu brzi , osim toga za to postoje scoutovi...isto vrijedi i za zeppeline :yuck: :yuck: :yuck: :hangin:

hacker
15-04-2006, 21:41
ore truckovi u red alertu definitivno!!!!!!!sovietski je jos dobar ali onaj od amera je za popi**it

GrannyKiller
18-04-2006, 21:57
američki general Burton iz C&C Generals ZH - ubije mi 4 (četiri) PROTUZGRADOVNA tenka (za rušenje ZGRADA) a ja njemu ne mogu ništa....mislim, zar ne bi čovjek trebao umrijeti, i raspasti se u 10 trilijuna komadića kad ga pogode 4 tenka za RUŠENJE ZGRADA (razmislite o pojmu) :rotfl: :rotfl:


inače su mi sve jedinice u Generalsima loše izbalansirane :cry: :cry:

Glass
18-04-2006, 23:20
američki general Burton iz C&C Generals ZH - ubije mi 4 (četiri) PROTUZGRADOVNA tenka (za rušenje ZGRADA) a ja njemu ne mogu ništa....mislim, zar ne bi čovjek trebao umrijeti, i raspasti se u 10 trilijuna komadića kad ga pogode 4 tenka za RUŠENJE ZGRADA (razmislite o pojmu) :rotfl: :rotfl:


inače su mi sve jedinice u Generalsima loše izbalansirane :cry: :cry:

Pogledaj Saurona u novom LOTR-u tip može sam porazit cijelu vojsku.
A što se tiče najgluplje jedinice to bi morao biti imp u Dungeon Keaperu 2 to stvorenje nemože a da ne ide u neprijateljski teritoriji i tamo svaki put pogine, čim mu se otvori put on odmah ide osvajat protivnički teritoriji :kill: