PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bioshock vs . Jericho



Daniel666
28-10-2007, 13:50
trebam izabrat jednu od te 2 igre. koja je bolja?

mravojed20
28-10-2007, 13:55
Ovisi šta više preferiraš.

Ja bi uzeo Bioshock, priča,grafika zvuk,ATMOSFERA,ma sve je vrhunsko.

revenion
28-10-2007, 14:10
ovo bi moglo ic u "Trazim Igru".kako kaze mravojed...ono sta preferiras...nisu iste igre i nemozes ih bas usporedivati.al ja bi isao sa bioshockom takoder.

bezimeni
28-10-2007, 14:14
Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

Jericho je sranje (http://pc.ign.com/articles/830/830811p2.html)

Duh
28-10-2007, 14:27
Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

Jericho je sranje (http://pc.ign.com/articles/830/830811p2.html)

Po mnogima nije sranje kolko je igara u recenzijama popljuvano pa se je igra svidjela ljudima.Al svejedno i moj bi izbor bio Bioshock

Nightyx
28-10-2007, 14:28
Bioshock uzmi naravno.

SnowFlake
28-10-2007, 14:55
Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

Jericho je sranje (http://pc.ign.com/articles/830/830811p2.html)

gle nemos dati ign kao primjer da je jericho sranje,oni jednostavno ne mogu ocijeniti neku ihru,dobro,ako se tko sjeća još one liste 10 najboljih igra svih vremena,vidjet će se da su oni kreteni i da nemaju pojma sa svakog stajališta...

bezimeni
28-10-2007, 15:01
Ma uopče nema dileme,Bioshock je igretina koju sam sa guštom odigrao dok ovu drugu nisam probao a sudeči po ovoj recenziji sigurno ni neču.

Jericho je sranje (http://pc.ign.com/articles/830/830811p2.html)

gle nemos dati ign kao primjer da je jericho sranje,oni jednostavno ne mogu ocijeniti neku ihru,dobro,ako se tko sjeća još one liste 10 najboljih igra svih vremena,vidjet će se da su oni kreteni i da nemaju pojma sa svakog stajališta...

ok,evo po željama

Jericho je sranje na kvadrat (http://www.gamerankings.com/htmlpages2/934445.asp)

SnowFlake
28-10-2007, 15:11
http://www.gamespot.com/pc/adventure/cl ... lot;yousay (http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html?tag=hotslot;yousay)
to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
ha?
a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!

bezimeni
28-10-2007, 15:27
fre@k]http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html[/email]?tag=hotslot;yousay
to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
ha?
a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!

Znači ti predlažeš čovjeku da kupi Jericho umjesto Bioshocka?
Siguran si u svoju tvrdnju da vrijedi izdvojiti 350-400 kuna za Jericho umjesto za Bioshock?
Ja sam 100 % siguran da je Bioshock 3x bolja igra makar Jericho nisam igrao.Zašto ,zato jer je Bioshock jednostavno fenomenalan i več se dugo nisam tako zabavio uz neku igru.

Paran0a
28-10-2007, 15:32
Ja bi bioshock

Rocchiro
28-10-2007, 15:39
oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

a ti bezimeni ne seri

bezimeni
28-10-2007, 15:42
oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

a ti bezimeni ne seri

onda ti nebi imao kaj jesti :)

Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.

Rocchiro
28-10-2007, 15:49
oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

a ti bezimeni ne seri

onda ti nebi imao kaj jesti :)

Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.

zajebi recenzije

Arbiter of Change
28-10-2007, 15:52
A baš - HoM&M: ToE je digao 5.5 kod Gamespota, pa sad...

str33t6l0w
28-10-2007, 16:31
oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

a ti bezimeni ne seri

onda ti nebi imao kaj jesti :)

Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.

ae nepravi se da si uvatio boga za jaja.... mjesec dana si tu...

mislim da su obje igre odlicne... osobno bi uzeo jericho...

SnowFlake
28-10-2007, 16:32
fre@k]http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html[/email]?tag=hotslot;yousay
to je jedino važno,ali vjeruj mi kako jedna fifa 08 može dobit veću ocjenu od jericha?
ha?
a ja fifu ne mogu igrat takvo sranje nije viđeno godinama,SVE TI JE TO BIZNIS,EA WHORES!!!!!!!!!

Znači ti predlažeš čovjeku da kupi Jericho umjesto Bioshocka?
Siguran si u svoju tvrdnju da vrijedi izdvojiti 350-400 kuna za Jericho umjesto za Bioshock?
Ja sam 100 % siguran da je Bioshock 3x bolja igra makar Jericho nisam igrao.Zašto ,zato jer je Bioshock jednostavno fenomenalan i več se dugo nisam tako zabavio uz neku igru.

NISAM TO REKO,bolje neka kupi bioshock,iako ljudstvo misli da je dosadno(ili barem ja),samo kažem da nemoš tako

bezimeni
28-10-2007, 16:56
oba dvije igre su vrhunske,ovisi kaj trazis.zapravo,igre su dosta slicne-u jednoj imas plazmide a u drugoj suborce sa razlicitim magijama,grafika je dost slicna,samo kaj u jerichu prevladavaju otvoreni prostori.i jericho nije tolko monotona igra jer se okolina non stop izmjenjuje.obje igre imaju vrhunske price...daklem,teska odluka...uzmi obadvije igre

a ti bezimeni ne seri

onda ti nebi imao kaj jesti :)

Budem probao Jericho pa kada ga odigram jevim dojmove ali jako sam skeptičan sobzirom na loše recenzije.

ae nepravi se da si uvatio boga za jaja.... mjesec dana si tu...

mislim da su obje igre odlicne... osobno bi uzeo jericho...

Znači ovdje se može izraziti vlastito mišljenje tek nakon koliko.. dva mjeseca ili možda dvije godine..kaj mi savjetuješ da budem kuš i čitam tvoje argumentirane postove... napiši po čemu je Jericho bolja igra od Bioshocka te opravdava investiciju od 400 kuna?

Ja sam dao neke linkove gdje je Jericho popljuvan ,ako treba dam i linkove gdje Bioshock nahvaljen,osobno mislim da će konkurirati i za igru godine za razliku od Jericha.

Amen,toliko od mene na ovoj temi a autor neka prosudi,uostalom ukusi su različiti tako da se nekoj manjini gamera eventualno Jericho i svidi :)

Rocchiro
28-10-2007, 16:59
koj si ti biser,a nisi niti probao igru

MasaKrisT
28-10-2007, 17:10
meni osobno je bioshock smece.igrao 2 dana malo.napocetku super poslje nista.tak da ono...

Megger
28-10-2007, 17:40
BioShock je inace dobra igra al monotona na kvadrat... Drzi te nekoliko dana a onda poludis, pa makar imao 100 000 plasmida i ne znam sta jos i opet bi prevladala monotonija..
A onaj ko voli horore, Jericho ce mu bit dobar, pa kakav god da bio...

Daniel666
28-10-2007, 17:52
zajebi recenzije

prva pametna stvar ovog trena. sad sam odigrao oba dema i mogu reći da bioshock nije toliko ono što sam očekivao. istina nastao je od kreatora system shocka 2 (što je isprva bio veliki plus) ali igra jednostavno nije ni stašna ni zabavna. dijalozi su ono što je ubijalo u pojam u system shocku 2 i muzika i grafika odvratnih čudovišta iz najgore demonske noćne more. sori ali u bioshocku se to sve na niskom nivou. tip sa debelim ronilačkim odijelom nemre se mjerit s letećim mozgom iz ss2. sori ekipa ss2 možda sam u krivu ali ovo sux...i stalno se ponavljaju iste scene. jedino dobro je atmosfera predratnog doba u americi...

ja osobno znam zašto je jericho popljuvan. zato što je dobar. igra je totalno akcijski orijentirana sa nekim savršenim idejama (poput mogućnosti da mijenjate smjer snajperskog metka i ubijete 3 mete istovremeno- ko to ne bi htio, ili kontroliranje demona vatre man to je imba). nema više tražemja municije po zakucima nego ju dobijete na checkpointu - meni je to froa ne moram više brimut da će mi gun ostati bez goriva.igra uopće nije avantura nego je nešto između call of duty i obliviona. mjuza je savršena fakat se uklapa a engine i grafika su izvrsni + još da o čudovištima ne govorim doom 3 sakrij se ovo je iz pakla izašlo.

igra ovako dobra bi mogla smanjtit zaradu drugih igara i zato je u interesu da ju popljuju što više mogu. ja sam tu da ne napravite loš potez jer ako ništa demo se isplati igrati. nemojte vjerovati NIKOME (ni pcplay-u omg slijedi mi ban). ja mislim da ova igra zaslužuje solidan 9.0 s tim da sam ja baš kritičan ja ss2 nebi dao 9.5...

nemojte lockat ovo zato jer postoji jako mnogo ljudi koji isto misle i ovaj topic bi im mogao itekako pomoći...

Megger
28-10-2007, 18:11
bravo.. tocno si rekao o svemu...

Kad isprobate Jericho, vrati te se ovdje i nastavite komentirat. A ne pljuvat odmah...

Duh
28-10-2007, 18:50
Jep igral sam ga malo prije.Meni je bolji od bioshocka

Daniel666
28-10-2007, 18:51
I svi koji su ga igrali kažu da je bolji od bioshocka. statistika je neumoljiva

Rocchiro
30-10-2007, 18:30
na prvoj stranici napisah da sam neodlucen.mijenjam misljenje - jericho ftw

Megger
30-10-2007, 18:37
...evo igrao Jericho demo i kao sto sam i rekao prije i pogodio... Bolji je od BioShocka za duplo... Izmjena izmedju igraca i njihove moci, 100 put bolje od bioshock plazmida...

Hidraulicar Kreso
04-11-2007, 19:35
u jerichu mi je dobra atmosfera, a u bioshocku modifikacije oružja i protivnici, svaka od ove dvije igre ima svoje prednosti i nedostatke. Ali mislim da su obje dobr i da su vrijedne pažnje.

Mafioz0r
04-11-2007, 20:47
Bwahahaha, lol, rotfl, lmao, itd. Upravo sam skužijo da nemrem instalirat Jericho demo jer nemam minimal system requirements.... :rotfl:

Frosty
04-11-2007, 21:18
Bio Shock,jer je Jericho monotono smeće čisti horror fps

str33t6l0w
04-11-2007, 22:13
Bio Shock,jer je Jericho monotono smeće čisti horror fps

sig ti odgovara odgovoru koji si upravo napisao...


u jerichu mi je dobra atmosfera, a u bioshocku modifikacije oružja i protivnici, svaka od ove dvije igre ima svoje prednosti i nedostatke. Ali mislim da su obje dobr i da su vrijedne pažnje.

svaka ima svoje prednosti i nedostatke.... ali jericho u prednostima prestize bioshock na veliko.... manjaka nemaju bas puno.. nijedna... ali jericho je po meni puuuno bolja igra od bioshocka.....

Hidraulicar Kreso
05-11-2007, 08:21
Bio Shock,jer je Jericho monotono smeće čisti horror fps

sig ti odgovara odgovoru koji si upravo napisao...


u jerichu mi je dobra atmosfera, a u bioshocku modifikacije oružja i protivnici, svaka od ove dvije igre ima svoje prednosti i nedostatke. Ali mislim da su obje dobr i da su vrijedne pažnje.

svaka ima svoje prednosti i nedostatke.... ali jericho u prednostima prestize bioshock na veliko.... manjaka nemaju bas puno.. nijedna... ali jericho je po meni puuuno bolja igra od bioshocka.....


pa i je, bioshock jednostavno dosadi nakon nekog vremena, barem meni

Hidraulicar Kreso
05-11-2007, 08:21
Bio Shock,jer je Jericho monotono smeće čisti horror fps

sig ti odgovara odgovoru koji si upravo napisao...


u jerichu mi je dobra atmosfera, a u bioshocku modifikacije oružja i protivnici, svaka od ove dvije igre ima svoje prednosti i nedostatke. Ali mislim da su obje dobr i da su vrijedne pažnje.

svaka ima svoje prednosti i nedostatke.... ali jericho u prednostima prestize bioshock na veliko.... manjaka nemaju bas puno.. nijedna... ali jericho je po meni puuuno bolja igra od bioshocka.....


pa i je, bioshock jednostavno dosadi nakon nekog vremena, barem meni

Daniel666
05-11-2007, 18:19
hahaha rofl kad sam kod frenda vidio world in conflict naglo sam izgubio interes u obje igre. kako je samo wic superiorniji (grafika rulz, specijalnih efekata do jaja a da ne spominjem da nije kao CoH koji je išao na živce sa svojim skupljanjem oružja)...

sorry guys WIC FTW!!!! 8) :friends:

str33t6l0w
05-11-2007, 20:17
hahaha rofl kad sam kod frenda vidio world in conflict naglo sam izgubio interes u obje igre. kako je samo wic superiorniji (grafika rulz, specijalnih efekata do jaja a da ne spominjem da nije kao CoH koji je išao na živce sa svojim skupljanjem oružja)...

sorry guys WIC FTW!!!! 8) :friends:

mislim da si pogrijesio temu :D

viewtopic.php?t=14126&start=75 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14126&start=75)

lolac
11-11-2007, 00:51
jericho mi je bolja igra

goGAMERo
11-11-2007, 10:32
Isse, koji topic, e isto kad bi uspoređivao True Crime i Mafiu :pray:

Lord Myrkul
11-11-2007, 13:28
svaka ima svoje prednosti i nedostatke.... ali jericho u prednostima prestize bioshock na veliko.... manjaka nemaju bas puno.. nijedna... ali jericho je po meni puuuno bolja igra od bioshocka.....

prestize na veliko?
daj mi molin te objasni tu tvoju tvrdnju. tebi je zabavno trcat do onih redikula koji zaginu u sekund i reviveat ih 5k puta po levelu. resurector wanabe?

BLOODdemon
11-11-2007, 14:33
definitivno bioshock,makar ga nisam ni igro.jericho je takvo sranje,prosstorije su skučene i jednolične,isto tak i neprijatelji,postoje čak dva predmeta s kojima možete intrepetirat(il kak se to već kaže,da ih možete uzeti i bacati itd),a ai je naprosto reterdiran,ja njima naredim da stanu a oni krenu trčat :rotfl:

EDIT:kad ubijem prvog bossa,odem dva koraka dalje kad opet isti takav i tak negdje još pet puta

Rocchiro
11-11-2007, 16:20
definitivno bioshock,makar ga nisam ni igro.jericho je takvo sranje,prosstorije su skučene i jednolične,isto tak i neprijatelji,postoje čak dva predmeta s kojima možete intrepetirat(il kak se to već kaže,da ih možete uzeti i bacati itd),a ai je naprosto reterdiran,ja njima naredim da stanu a oni krenu trčat :rotfl:

EDIT:kad ubijem prvog bossa,odem dva koraka dalje kad opet isti takav i tak negdje još pet puta

u jerichu prostorije skučene jednolične? jericho je jedna od igara s največim otvorenim prostorima i najraznolikijim levelima.uopće nisi igral igru

Rang€r
11-11-2007, 18:11
po meni u obje igre je samo grafika dobra, ostalo je sve solidno uz pokoju iznimku, npr. cool su one moci u jerichu, u bioshocku oni plasmidi, grad pod vodom...

BLOODdemon
11-11-2007, 18:18
definitivno bioshock,makar ga nisam ni igro.jericho je takvo sranje,prosstorije su skučene i jednolične,isto tak i neprijatelji,postoje čak dva predmeta s kojima možete intrepetirat(il kak se to već kaže,da ih možete uzeti i bacati itd),a ai je naprosto reterdiran,ja njima naredim da stanu a oni krenu trčat :rotfl:

EDIT:kad ubijem prvog bossa,odem dva koraka dalje kad opet isti takav i tak negdje još pet puta

u jerichu prostorije skučene jednolične? jericho je jedna od igara s največim otvorenim prostorima i najraznolikijim levelima.uopće nisi igral igru

a ne nisam prešo polovicu i više mi se neda,i di ti je to molim te slobodan put,sve je određeno ,nikak nemreš negdje krivo skrenut i da leveli su užasno jednolični,negdje na početku di je ona soba s kompovima i trebaš neš isključit,imaš istu takvu negdje 5 levela dalje,(i da nije to na istom mjestu nego u drugoj dimenziji il čem već)

Prince-Artas
11-11-2007, 21:36
igrao jericho demo, i dosta je ok, zanimljiva i tak
bioshock imam i dosadan mi je, a pošto vremena malo imam zbog faksa i kolokvija on je otišao na uninstal i ladicu

Lord Myrkul
12-11-2007, 14:13
a dokle si dosa u bioshocku?

Samael
12-11-2007, 15:12
Ako imaš novaca, obadvije.

Prince-Artas
12-11-2007, 21:24
a dokle si dosa u bioshocku?

3-4 levela
nisam mogao više, dosadnjikava, izbrisao igru i spremio je u ladicu i ugledao GRAW 1 kojeg na starom kompu nisam mogao igrat, instalirao je oduševio se

scorpion667
13-11-2007, 01:31
igrao jericho demo, i dosta je ok, zanimljiva i tak
bioshock imam i dosadan mi je, a pošto vremena malo imam zbog faksa i kolokvija on je otišao na uninstal i ladicu

Hm...nemoj se uvrijediti ali na cijelom forumu ti si mi imas najcudniji ukus za igre :D

bounce
13-11-2007, 01:34
igrao jericho demo, i dosta je ok, zanimljiva i tak
bioshock imam i dosadan mi je, a pošto vremena malo imam zbog faksa i kolokvija on je otišao na uninstal i ladicu

Hm...nemoj se uvrijediti ali na cijelom forumu ti si mi imas najcudniji ukus za igre :D

nekad ima jaaako jako dobar ukus, a nekad čuudno čudan ... al dobar je artas :pray:

Lord Myrkul
13-11-2007, 20:31
jao uleta :) cudi me da ti je bshock dosadan, jer bar po meni ima predobru atmosferu, pricu i nekako te uvuce..
ali o ukusima se ne raspravlja

Duh
13-11-2007, 20:32
I meni je bioshock dosadan Jericho mi je puno bolji

Berax0r
13-11-2007, 21:37
Bioshock :thumbs2:

Lord Myrkul
13-11-2007, 22:21
I meni je bioshock dosadan Jericho mi je puno bolji

aj pls samo obrazlozi zasto ti je los i zasto ti je ovaj bolji, ovako je ne doreceno

Prince-Artas
16-11-2007, 20:30
igrao jericho demo, i dosta je ok, zanimljiva i tak
bioshock imam i dosadan mi je, a pošto vremena malo imam zbog faksa i kolokvija on je otišao na uninstal i ladicu

Hm...nemoj se uvrijediti ali na cijelom forumu ti si mi imas najcudniji ukus za igre :D

pogledaj malo wedranove postove pa ćeš promjenit mišljenje :)
no back to topic ako je to naj fps zadnjih godina onda razbijam i svoj laptop i komp. ako je ono pucanje prvih par levela po zombijima zakon onda ću se i ja sam bacit s kuće
no opet igra možda postane zanimljivija al morat će pričekat ljeto

Daniel666
16-11-2007, 22:56
Igrao sam bioshock.... inovativno nema šta ... 5/5

Jericho tek sad ću pokrenut nakon demoa pa vam javim za tjedan dana....

Svinjoguz
17-11-2007, 11:33
bioshock definitivno

Sybelius
20-11-2007, 14:34
Odigrao oba demoa i Jerico mi je mnogo bolji,šteta što je puna verzija kratka,kako govore oni koji su odigrali.A Bioshock očekivao sam nešto mnogo bolje,dosadno.Da nije grafički napredna igra prošla bi kao nešto prosječno.A danas većina gamera cijeni grafiku.System Shock rastura Bioshock što se mene tiće. :yuck:

CHOLIK
20-11-2007, 14:40
Sve dvije igre su me oduševile,jedino mi se ne sviđa u bioshocku hackiranje :-x

Hidraulicar Kreso
20-11-2007, 20:58
jericho bi bio dobar da je duži, kao i sve nove igre, samo dobra grafika a gameplay i dužina niš :-x

scorpion667
21-11-2007, 00:45
[quote="Prince-Artas":2cng5luv]igrao jericho demo, i dosta je ok, zanimljiva i tak
bioshock imam i dosadan mi je, a pošto vremena malo imam zbog faksa i kolokvija on je otišao na uninstal i ladicu

Hm...nemoj se uvrijediti ali na cijelom forumu ti si mi imas najcudniji ukus za igre :D

pogledaj malo wedranove postove pa ćeš promjenit mišljenje :)
no back to topic ako je to naj fps zadnjih godina onda razbijam i svoj laptop i komp. ako je ono pucanje prvih par levela po zombijima zakon onda ću se i ja sam bacit s kuće
no opet igra možda postane zanimljivija al morat će pričekat ljeto[/quote:2cng5luv]

Joj pogledao sam njegove postove. nevjerovatno :D . A sto se bioshocka tice, uistinu je dobar, al da je najbolji - daleko od toga. Jednostavno jedna zabavna pucacina sa zanimljivo pricom. Sto se Jericha tice, odigrao sam demo i jako mi se dobar cini.

Prince-Artas
23-11-2007, 18:58
ona može bit oke i više no solidna pucačina
al su joj dali onakve predobre ocjene i kritike da ispada da je najbolja zadnjih godina

kikl0p
23-11-2007, 19:26
nije me niti jedna pretjerano odusevila al vrjedi jednom odigrat.....

shai_hulud
23-11-2007, 19:38
nema što, obje su sjajne.daleko iznad nekih drugih razvikanih stvari (ajdede, bioshockov hype je bio nerealan pasmater,al ajt)
al ak ih gledate zajedno, to vam je ko Steven Soderbergh i David Fincher. oba su opaki igrači, al jedan je malo pametniji i pedantniji. :wink:

GODSKILLER
27-11-2007, 18:31
Sta se svadate eto ja cu ti pokloniti obe,a lovu stavi u carapu :boohoo:

Dyslexia
28-11-2007, 00:40
Ma biosock je meni sranje, igra ima super grafiku ma da je i to moglo jos bolje. Zivcira me one sugave puske, ono vamo bacas fireball a vamo opet kada vidim onu ruznu pusku i jadan pistolj ili bilo sta. Fuj s tim su usrali igru nemos mi to radit. Sta nisu stavili neka nabrijana oruzja. I ima dosta bugova.

AveizooR
28-11-2007, 20:18
Moje subjektivno mišljenje..
Obje su igre tak-tak. Bioshock je po meni podbacio, zato što sam puno očekivao, a od Clive Barkera nakon Undyinga sam također previše očekival. Činjenica je da se danas igre doslovno "štampaju" i na tržište dolaze nedovršene, dok je gameplay u pozadini, rijetko se nešto novo smisli..

`Axl`
02-02-2008, 18:58
dali zna neko u cemu je problem ove igrice-JERICHO-naprimer kada je pokrenem,ide sve normalno film naravno...Ali kada stigne do menija za start game,nepojavljuje se nista vec samo crna slika i neki cudni jebeni zvuci....dali zna neko u cemu je problem te igrice...odgovorite BRZO Axl...

Korpse
02-02-2008, 19:02
dali zna neko u cemu je problem ove [/i]igrice[/i]-JERICHO-naprimer kada je pokrenem,ide sve normalno film naravno...Ali kada stigne do menija za start game,nepojavljuje se nista vec samo crna slika i neki cudni jebeni zvuci....dali zna neko u cemu je problem te igrice...odgovorite BRZO Axl...
nekaže se igrica, kaže se igra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
čitaš ti PcPlay majke ti?

`Axl`
02-02-2008, 19:07
dali zna neko u cemu je problem ove igrice-JERICHO-naprimer kada je pokrenem,ide sve normalno film naravno...Ali kada stigne do menija za start game,nepojavljuje se nista vec samo crna slika i neki cudni jebeni zvuci....dali zna neko u cemu je problem te igrice...odgovorite BRZO Axl...

nosferatu25
02-02-2008, 19:17
trebam izabrat jednu od te 2 igre. koja je bolja?
takvo pitanje se ne postavlja 8) . Bioshock, naravno :pray:

`Axl`
02-02-2008, 19:38
sto zabranjeno je hahahaha ta igrica uopste nije horror vec 3d sranje

`Axl`
02-02-2008, 19:42
misterante ti si slepac!!!!!!!!sta se cimate oko igrica pravite neku grupu....bwe

nosferatu25
02-02-2008, 19:51
sto zabranjeno je hahahaha ta igra uopste nije horror vec 3d sranje

šta je 3d sranje? BioShock? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Korpse
02-02-2008, 22:03
misterante ti si slepac!!!!!!!!sta se cimate oko igra pravite neku grupu....bwe
nemoj da bezveze boga psujem, znaš šta ja igrica, igrica je KLETVA!!!! jebem te glupa.

Korpse
02-02-2008, 22:03
misterante ti si slepac!!!!!!!!sta se cimate oko igra pravite neku grupu....bwe
n00b.

Slayer
02-02-2008, 22:36
igro sam obje i po mom misljenju jericho je bolji, predobra igra

a onaj hype od bioshocka sucka zesce neobracajte se na to

Peyo
03-02-2008, 03:24
Inače, oboje igre su mi se svidjele. BioShock sam prošao dva puta (na dobar i loš završetak) a Jericho jednom i mogu potvrditi da je Jericho 3x više monoton od BioShocka bez obzira koliko se vi grizli zbog toga i plus toga BioShock ima bolji dizajn, dok mi je Jericho djelovao u 50 % igre frustrirajuće zbog nesamostalnosti team-a.

P.S. BioShock je jedina igra za 2007. godinu koja je ispunila sva moja očekivanja, a osudio bih se reći, više od očekivanog.

nosferatu25
03-02-2008, 11:44
Inače, oboje igre su mi se svidjele. BioShock sam prošao dva puta (na dobar i loš završetak) a Jericho jednom i mogu potvrditi da je Jericho 3x više monoton od BioShocka bez obzira koliko se vi grizli zbog toga i plus toga BioShock ima bolji dizajn, dok mi je Jericho djelovao u 50 % igre frustrirajuće zbog nesamostalnosti team-a.

P.S. BioShock je jedina igra za 2007. godinu koja je ispunila sva moja očekivanja, a osudio bih se reći, više od očekivanog.

:pray: :pray: :pray:

d0mba
03-02-2008, 12:46
Pošto nisam htjeo igrati ništa dok nisam prešao witchera pa bih sad igrao bioshock.....zanima me dali na 1280x1024 ću moći gurati sve na max opcije u biošok sa mojom konfom u sigu?

Prince-Artas
03-02-2008, 13:28
trebalo bi, patchaj igru i stavi nove catalyste i možeš mirne duše igrat na high

*Fila*
03-02-2008, 14:02
e ako mi radi jerko(jericho) onda će mi i bioshock?

str33t6l0w
03-02-2008, 14:41
e ako mi radi jerko(jericho) onda će mi i bioshock?

da.. jericho je malo zahtjevnija igra od bioshocka ;)

Peyo
03-02-2008, 17:05
Pošto nisam htjeo igrati ništa dok nisam prešao witchera pa bih sad igrao bioshock.....zanima me dali na 1280x1024 ću moći gurati sve na max opcije u biošok sa mojom konfom u sigu?

Vjeruj mi, sa svojim kompom ćeš moći tjerati sve na high sa uključenim dx10 osvjetljenjem i 1600x1200 rezoluciji pa makar ga igrao na Windows Vista Ultimate 64 bit-noj verziji :wink:

scorpion667
03-02-2008, 23:24
e ako mi radi jerko(jericho) onda će mi i bioshock?

da.. jericho je malo zahtjevnija igra od bioshocka ;)

Nije istina. ja sam na svom stroju jericho tjerao na high, dok sam bioshock morao igrati na low.
Al ipak mi je bioshock bolji, iako je i jericho prilicno zanimljiv

str33t6l0w
04-02-2008, 00:18
A ja sam sa P4 3.6Ghz, 1.5gb rama, 7600gs igrao jericho na 1024 sve low, a bioshock 1024 sve high...

Slayer
04-02-2008, 09:02
A ja sam sa P4 3.6Ghz, 1.5gb rama, 7600gs igrao jericho na 1024 sve low, a bioshock 1024 sve high...

jericho ima efektivniju grafiku dok se bioshock fura na dx10

nosferatu25
04-02-2008, 13:48
jericho je po meni dosadna igra u kojoj 75% vremena provodiš lečeći članove svog tima i gledajući u jednolične nivoe :?

Peyo
04-02-2008, 15:07
A ja sam na svojem kompu (AMD Athlon 2400+, 1 GB RAM, ATi GeCube Radeon X1950PRO GDDR3 256MB) tjerao jednu i drugu igru na 1024x768 i sve na high bez frke 8)

Slayer
04-02-2008, 18:54
e ovako sad sam i bioshock probo, pravu verziju, ne demo i ima malu razliku od jericha
ovako:

jericho: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + Mocniji graficki efekti

Bioshock: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + RPG detalji

vkgamer16
25-03-2008, 09:50
e ovako sad sam i bioshock probo, pravu verziju, ne demo i ima malu razliku od jericha
ovako:

jericho: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + Mocniji graficki efekti

Bioshock: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + RPG detalji

zaboravio si reci i da je jericho zahtjevniji sto se komponenti tice,nije nimalo optimiziran

Slayer
25-03-2008, 11:43
e ovako sad sam i bioshock probo, pravu verziju, ne demo i ima malu razliku od jericha
ovako:

jericho: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + Mocniji graficki efekti

Bioshock: Super grafika, prica, efekti, audio, efekti itd. + RPG detalji

zaboravio si reci i da je jericho zahtjevniji sto se komponenti tice,nije nimalo optimiziran

samo zbog physixa ali dovoljna je 88xx grafa

Sickmanno1
25-03-2008, 13:10
NHF, al usporedba vam je ko NBA Live i 2k serijal... jednostavno je Bioshock neuporedljivo bolji...

Ovaj Jericho bi navodno trebao biti Neki Horror, koliko sam ja shvatio, a majke mi ak me vise nije zbrecao Bioshock...