PDA

Pogledaj cijelu verziju : WarChasers



Iron Storm
26-10-2007, 19:33
Evo bodući da sam primjetio da malo ljudi igra ovu mapu, da ih je sve zaludila DotA, htio sam otvoriti ovu temu...

Priča je naime slijedeća: Duše mrtvih heroja dolaze u galeriju palih heroja, gdje mogu birati kojeg će heroja oživiti te se moraju probiti kroz tamnicu do slobode...

Ovo je Blizzardova mapa, heroji su drukčiji, ima ih 8 svaki sa svojim sposobnostima. Mapa je užasno teška i NEMOGUĆE ju je prijeći bez:
1)hrpe vremena
2) cheatova ako igrate SP
3) dobre ekipe

Ja sam ju prešao, na 2 načina, no nikad nisam uspio skupiji još 3 ljudi za zajednički prelazak, nego sam koristio:
1) cheat
2) napravio sam vlastitog heroja i ubacio ga u mapu

Ako bude bilo zainteresiranih, otkrit ću par tajni koje bi bilo dobro znati.
Znam svaki kutak te mape.

Empty
26-10-2007, 20:31
ja se javljam ako ti bude triba koji igrac za tu mapu
igram trenutno na bnetu nick Ikar. , ako igras na gg clientu nije mi ga problem skinut , imam i hamachi
xfire guge1
msn tran.q@hotmail.com

Iron Storm
26-10-2007, 21:47
u redu... najbolje da nas bude četvero, ako bude još zainteresiranih dogovorit ćemo jedan dan preko Hamachija ili gg clienta, jer teško je i udvoje (mogu snimiti koji replay pa ga uploadati).

Nadam se da se ne ljutiš. :)

RIPtheREAPER
26-10-2007, 22:02
Ja i frend smo ful daleko dosli.
I nije tako tesko, samo moras uzet pravku kombinaciju heroja.

Ja sa ZA nabacit na hamaciju.

Empty
26-10-2007, 22:14
u redu... najbolje da nas bude četvero, ako bude još zainteresiranih dogovorit ćemo jedan dan preko Hamachija ili gg clienta, jer teško je i udvoje (mogu snimiti koji replay pa ga uploadati).

Nadam se da se ne ljutiš. :)
zasto bi se ljutio :o

Iron Storm
26-10-2007, 22:33
Ja i frend smo ful daleko dosli.
I nije tako tesko, samo moras uzet pravku kombinaciju heroja.

Ja sa ZA nabacit na hamaciju.

Ovako, što se tiče heroja:

1) Skeletorus - njegov Death and Decay jedini razornije djeluje na zadnjeg bossa (uz kojega su još 2-4 infernoa i neposredno prije njega još 5 manjih bossova) te Briliance Aura i Chain Lightning mogu puno pomoći

2) Optimus Primo - najjači melee heroj - Shockwave, Thunder Clap, Devoution Aura i Avatar sve govori

3)Beast Master (ili tako nekako) - summoner + Holy Light, što može dobro doći

4) još neki healer - mislim da je Assasin drugi (Holy Light)

najbolje je 2 ranged i 2 melee heroja - ovo govorim iz iskustva.

Jopax
27-10-2007, 09:54
Ja sam to prešao koristeći čot jednom na početku kad te trollovi oni i pauci kolju
igrao sam sa onim siege golemom sad mu ne znam ime, imao je divine shield, thorns auru, tranquility i još nešto nisam siguran šta

Lord Jambrek
27-10-2007, 18:53
Ja sam to prešao koristeći čot jednom na početku kad te trollovi oni i pauci kolju
igrao sam sa onim siege golemom sad mu ne znam ime, imao je divine shield, thorns auru, tranquility i još nešto nisam siguran šta


MegoTron X, meni jedan od najboljih heroja, baš zbog divine shield-a koji je bolesno potreban, pogotovo ako je manje igrača.





Nas troje je ovo uspjelo proć, ali je trajalo jako puno sati jer kada si onaj Rock n Roll steam tank, health se užasno sporo vraća tak da je bilo kolinje pa čik pauza, pa opet kolinje itd itd itd.

callista
27-10-2007, 18:56
ee sa optimus primom sam saam prešao bez cheateva.

Iron Storm
27-10-2007, 21:15
Slažem se da je Divine Shield bolesno potreban, ali na kraju je Death and Decay najpotrebniji. Optimus Primo jest najjači melee heroj, zato je s njim još nekako i moguće prijeći bez cheatova. A što se tiče tenkića, da, tu je potrebno najviše vremena.

Vrijeme je za savjet broj 2 (prvi savjet je bio odabir heroja):
Nakon što dođete do prvoga shope (prije prvog bossa), možete birati između 2 portala prije nego što vam se otvore vrata. Lijepo sačekajte da duh sve ispriča, i odbacite SVE iteme koje imate te stanite na gornju platformu. Odvest će vas do malog mjestašca punog goodiesa (par jakih itema, npr. Orb of Fire). Ako to ne učinite (ako stanete prerano na platformu), odvest će vas do pakla, gdje ćete se sukobiti sa 4 Doom Guarda i 50-ak Ghoula, i male su šanse da ćete preživjeti (šanse povećava spomenuti Divine Shield).

Jopax
27-10-2007, 22:23
ja nikad nisam slusao i uvijek bi u paklu zavrsio :rotfl: ali bi prezivio lako sa divine shieldom i potionima :D

Iron Storm
27-10-2007, 22:41
Savjet 3 (odlučio sam ići malo brže :) ):

Ovaj savjet se tiče dalje igre. Nakon što dođete u hodnih gdje su sobe pune paukova, pod pretpostavkom da niste okretali kameru, uđite u najgornju desnu sobu u tom hodniku (ima crveni tepih). To je "tajni" put, tu zakoljite sve beštije pod imenom ofce i tih par tornjeva što ima, te ćete naći još goodiesa, te Circle of Power koji ubija sve paukove. Na kraju se vretite u hodnik koji je sada prazan i pokupite sve tomeove koji su ostali iza paukova.

svengerencir
25-12-2007, 13:07
jooj,meni ide to sve dok ne dođem
sa onim prokleti§ tenkom kod ona
dva tenka,tada spušim,dok sam sa
herojem prvih pola sata ubijam one
male gluposti i beštije da ga oteram
na veći level,a tek kasnije uništim onu
kućicu :killyou:

Sgt. Bull
25-12-2007, 19:45
Smanji sig i pazi na revavanje starih tema...mda ova i nije tako stara ali pazi plz...ty

KI KI
25-12-2007, 19:47
Smanji sig i pazi na revavanje starih tema...mda ova i nije tako stara ali pazi plz...ty
ja mislio da to je nova tema :rotfl:
pametno ti on kaže
inače da odem na temu

igro 6 sati i pobijedio....
1 sat na prvom dijeu.....
duuuuuuuga igra.....
neču je više nikada igrati.

svengerencir
25-12-2007, 23:04
sada mi valja sig,a za ovo ću se
trudit da ne radim :)

7DaysBakeRolls
26-12-2007, 00:53
Meni je skroz mod zabavan iako sam ga preshao bez chitova sam... TESHKO JESTE ali samo ak nadjete ring of regen preshli ste jer mozete da ostavite heroja odete na kavu i posle toga opet krenete :D... neshto tako ja sam radio :D...
Na tom modu sam bio ovisnik, ali Blizzard TD je pravo znanje... Proshlih oko 50 puta sam zavrshio sa 100 bodova...

Iron Storm
26-12-2007, 01:13
Tko to refresha moju teme? :D
Igrao i ja koš koji put, i to sam, treba vam Megotron X, Mash of Death i Ring of regeneration (nemojte kasnije ako sami igrate uzeti Scourge Bone Chimes) i to je to. Kod zadnjeg bossa samo summonate sve što možete i idete sa svim u napad. E da, koristan vam je i Amulet of Spell Immunity (možete ga kupiti kod 2. shopa za 4k golda) upravo zbog Spell Immunitya (kasnije ćete moći blokirati Storm Bolt od mini bossova).

P. S. Sretan Božić

Lord Jambrek
25-03-2008, 02:09
Znam da revivam temu, ali zna li itko postoji li još mapa na internetu poput warchasers? Odnosno da je isti princip, ali druge mape naravno.

RIPtheREAPER
06-04-2008, 12:11
http://www.epicwar.com/maps/27738/

Nesto poput ovog?