PDA

Pogledaj cijelu verziju : Christian



revenion
26-10-2007, 18:34
i evo da napravim temu o krscanskoj mjuzi...ne slusam nista osobito osim krscanskog rocka...bendovi:Relient K,Pillar,Switchfoot...ostatak mi je tak tak...

MoNDi
26-10-2007, 18:43
Oi! :D

Pa jako poznati su Hillsong. Ja volim Matt Redmanna ( SIAdgLR1ZGwS) i Chrisa Tomlina ( 7PTvr755V8sS). Ali dobre su i "klasicne" stare pjesme kao Amazing grace.^^

revenion
26-10-2007, 18:49
evo malo mojih primjera...

Pillar - Frontline: p-3gmRslIks
Relient K - Be My Escape: lvz0J0WBZPE
Switchfoot - Meant to Live: Wg-XlFzhr3E

MoNDi
26-10-2007, 19:01
Switchfoot mi se svida. :)

fiLLix
26-10-2007, 19:02
krscanska glazba :pray:
ja volim onu glori glori...

MTF*
26-10-2007, 19:19
Rotting Christ... XD
ne, kidding, nego, ja to ne slusam, al nek neko preporuci neku pjesmu da poslusam?

revenion
26-10-2007, 20:01
imas gore primjera koje je mondi dala i imas 3 moja...

Simon the Dreamer
26-10-2007, 20:05
Ne slušam nekaj posebno, cijenim ideju, čuo sam za Whitecross, nisu mi nešto, kolko znam POD i Creed su također, al ne slušam nu, dok Creed jednostavno nisam imo još priliku slušat...

revenion
26-10-2007, 20:05
Ne slušam nekaj posebno, cijenim ideju, čuo sam za Whitecross, nisu mi nešto, kolko znam POD i Creed su također, al ne slušam nu, dok Creed jednostavno nisam imo još priliku slušat...
hmm...probaj Pillar...

Rocchiro
26-10-2007, 21:31
Antidemon ftw :pray:

MTF*
26-10-2007, 22:07
evo malo mojih primjera...

Pillar - Frontline: p-3gmRslIks
Relient K - Be My Escape: lvz0J0WBZPE
Switchfoot - Meant to Live: Wg-XlFzhr3E

ovaj pillar je gg... :D

Burek_fr0m_SPACE
27-10-2007, 01:15
Hrišćanski rock/metal... vrlo promašen i licemijeran koncept, imho. Od ovdje navedenih sam slušao jedino P.O.D. - thumb's up, iako nisam vidio neku produhovljenost u njihovim pjesmama. Sve u svemu, keep D.E.M.O. away from this thread...

Dreamer Deceiver
27-10-2007, 10:28
flyleaf sam čuo samo jednu pjesmu ( cassie ) i od Skillete Open Wounds

The Boz
27-10-2007, 12:20
Od nekoliko bendova sam čuo par pjesama i u glavnom se slažem s Burekom u tome da je to promašen i licemjeran koncept, pogotovo u podžanrovima tipa Gothic White Metal, Thrash White Metal i slično. Ali da, tu i tamo se zna zalomit koja sušljiva stvar od spomenutih bendova poput POD, Flyleaf i Creed.

BTW, sori ako ovime nekoga uvrijedim, ali ovo (http://www.krscanska-prorocka-crkva.hr/PozdravMetalcima.html)Smi je pomalo smiješno.

revenion
27-10-2007, 12:30
Od nekoliko bendova sam čuo par pjesama i u glavnom se slažem s Burekom u tome da je to promašen i licemjeran koncept, pogotovo u podžanrovima tipa Gothic White Metal, Thrash White Metal i slično. Ali da, tu i tamo se zna zalomit koja sušljiva stvar od spomenutih bendova poput POD, Flyleaf i Creed.

BTW, sori ako ovime nekoga uvrijedim, ali ovo (http://www.krscanska-prorocka-crkva.hr/PozdravMetalcima.html)Smi je pomalo smiješno.

to sto svi naglasavate White metal,Trash White metal i Gothic -||- ste sami krivi...takoder mislim da je white metal veliki promasaj i licemjeran koncept...ali zato postoje drugi zanri christian glazbe...tipa ovoga sta ja slusam...Rock,nu metal,punk,classical...ima ih puno...i da,smijesno je

Norther
27-10-2007, 12:30
Od nekoliko bendova sam čuo par pjesama i u glavnom se slažem s Burekom u tome da je to promašen i licemjeran koncept, pogotovo u podžanrovima tipa Gothic White Metal, Thrash White Metal i slično. Ali da, tu i tamo se zna zalomit koja sušljiva stvar od spomenutih bendova poput POD, Flyleaf i Creed.

BTW, sori ako ovime nekoga uvrijedim, ali ovo (http://www.krscanska-prorocka-crkva.hr/PozdravMetalcima.html)Smi je pomalo smiješno.pokido sam se dok sam ovo citao omg :rotfl:

Rocchiro
27-10-2007, 13:02
Od nekoliko bendova sam čuo par pjesama i u glavnom se slažem s Burekom u tome da je to promašen i licemjeran koncept, pogotovo u podžanrovima tipa Gothic White Metal, Thrash White Metal i slično. Ali da, tu i tamo se zna zalomit koja sušljiva stvar od spomenutih bendova poput POD, Flyleaf i Creed.

BTW, sori ako ovime nekoga uvrijedim, ali ovo (http://www.krscanska-prorocka-crkva.hr/PozdravMetalcima.html)Smi je pomalo smiješno.

e,al nema mi jace od White Black metala.da,da...i to postoji :rotfl:

Jerry
27-10-2007, 14:41
ništa...ono očemo islamski metal?
de ajde.....

BlackDCRO
27-10-2007, 14:44
U Osnovnoj smo imali profesoricu iz vjeronauka koja bi cijeli sat pustala tu krscansku muziku(hrvatsku) i plesala na nju, tako da sam u potpunosti zasicen te glazbe iako nemam nista protiv nje, tko voli nek izvoli.

hacker
27-10-2007, 14:46
Naš profa iz vjerića sluša Kriščn metal :gitara: