PDA

Pogledaj cijelu verziju : Suprenatural (lovci na natprirodno)



Outmind
26-10-2007, 18:22
Ne mogu vjerovati da još nitko nije otvorio temu o ovoj seriji... Sviđa li vam se, tko vam je bolji, sam ili dean, jeli vam malo naivna itd itd...

Inače ako ne znate serija sada ide četvrtkom u kasnom noćnom terminu.

SnowFlake
26-10-2007, 18:23
super je serija,taman moj žanr,psihički triler,paranormalno,malo straha,ali ne previše
dobri glumci i scenarij,dobra je serija...

MoNDi
26-10-2007, 18:25
Super je, ali LOST je bolja serija. :roll: Glavni glumci nisu bas nekaj privlacni ali imaju dobar auto. :P

hacker
26-10-2007, 18:26
Nisam gledao...kada se to prikazuje?

olio
26-10-2007, 18:40
odlična je serija :pray:

Jopax
26-10-2007, 18:48
Moćna serija, mene je sasrala ona epizoda sa onom beštijom što siše život iz djece :scared:

ja mislim da petkom ili vikendom budu dvije ili tri epizode odjednom, looda serija :pray:

100EURO
26-10-2007, 18:57
nije lose ...ak nema nis drugo , izmedu big bradera , one pederske sapunice biram to

fiLLix
26-10-2007, 19:03
Moćna serija, mene je sasrala ona epizoda sa onom beštijom što siše život iz djece :scared:

:pray:
a da ta beštija nije Majkl Đžekson???

MoNDi
26-10-2007, 19:07
Moćna serija, mene je sasrala ona epizoda sa onom beštijom što siše život iz djece :scared:

:pray:
a da ta beštija nije Majkl Đžekson???
looooool

E, nis protiv the kig of popa! :killyou:
PSWLKQMN34Y
J*** plese!

Dreamer Deceiver
26-10-2007, 19:09
odlična serija, dean je legenda, pogotovo u epizodi Hell House kad se njih dvoje cijelo vrijeme međusobno sprdaju ( također se sprdaju u jednoj epizodi druge sezone kad hvataju Trickstera ), auto im je legendaran. Krvava MAry mi je favorit epizode :D
Ali termin je zasran do bola

Duh
26-10-2007, 19:12
odlična serija, dean je legenda, pogotovo u epizodi Hell House kad se njih dvoje cijelo vrijeme međusobno sprdaju ( također se sprdaju u jednoj epizodi druge sezone kad hvataju Trickstera ), auto im je legendaran. Krvava MArySmi je favorit epizode :D
Ali termin je zasran do bola

A što bi se drugo moglo očekivati od tebe :D .Meni je također to jedna od boljih epizoda.Još mi se je jako svidjela ona u umobolnici

Outmind
26-10-2007, 21:27
Meni je super glazba u seriji, sam i dean imaju ukusa :D

Kao sto rekoh, dosta se dugo prikazivala petkom, sada je svaki četvrtak oko 12-1 am, dakle snimite si ...

Jopax
26-10-2007, 22:11
Morgoth možeš malo opisat tog Trickstera
Meni je moćna epizoda sa onom slikom koja ubija, kako onaj stariji buraz(ne znam im točno kako se koji zove) zajebava stalno mlađeg sa onom ženskom :rotfl:

Arbiter of Change
26-10-2007, 22:19
Nemojte mi spoilat sada tu neke epizode. :)
Dobra serija koliko čujem, premda osobno nemam vremena/zaboravim/ukomiram se pa nikad nisam pogledao.

Dreamer Deceiver
26-10-2007, 23:17
Morgoth možeš malo opisat tog Trickstera
:

trickster ili ponekad bog spački/sprdanja ( u norveškoj mitologiji je tio loki ) se pojavi te cijelvo vrijme zajebaju sean i deana, i dešavaju se neke urbane legenda ( ka obdukcija aline, te slow-motion ples s alienom, aligoaroti itrd. ), uglavnom odlična epizoda.

outtmind - samo dean ima dobar ukus, jer u prvoj epizodi je reako sammy dok je gledao deanove kazate kako još netko može slušat te glupsoti ili u tom smislu

GrimReaper
26-10-2007, 23:23
pogledal sam tu seriju 2 put jer zaboravim kad je, al sviđa mi se koncept i tematika
:pray: