PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sound almost gone



Carp
26-10-2007, 16:54
ovako, dok sam igrao igru zvuk mi se drasticno smanjio! :S cuje se jako malo! no, kad sam upalio media player i pustio jednu pjesmu culo sse sve ok, pustim drugu pjesmu opet se jedva cuje! reinstalo sam drivere no nije pomoglo! jel zna netko u cem je problem?

streetrace777
26-10-2007, 16:55
Dole u taskbaru imas ikonicu za zvuk. Desni klik, pa volume control i pogledaj dal ti je smanjeno

Carp
26-10-2007, 16:57
sve high sve ko i prije! ;)

Bartuc
26-10-2007, 18:44
sve high sve ko i prije! ;)

To bi trebalo biti oko sredine ili max na 2/3! Ako staviš iznad toga, dobit ćeš distorzirani signal na zvučnik koji vuš registrirao kao krčkanje zvuka pri jačim efektima! Znači hardwareski pojačavaj zvuk na zvučnicima, umjesro softwareski preko windowsa!

A što se problema tiče! Provaj ištekati sve iz zvučne i nazad uštekati... te ako imaš third party zvučnu (ne integriranu), probaj je izvaditi iz matične ploče, očistiti PCI utor i vratiti zvučnu u matičnu!

Carp
26-10-2007, 22:36
isteko i usteko i dalje ne radi! driveri su u redu! kad testam zvuk sve dobro, ali yfire i u igri i neke pjesme jako tiho! ne kzuim! ajd jel ima jos iko kakvih predloga! ? ocajan sam!!!

Bartuc
26-10-2007, 22:42
Jel to imaš realteka na matičnoj ili imaš neku pci zvučnu? Ako imaš PCI zvučnu, obavezno disable-aj integrušu na matičnoj!

To radiš tak da odeš u BIOS, nađeš i disableaš -> azelia audio

PS: To NE radiš ako slušaš preko integruše :D

Carp
27-10-2007, 01:14
imam realtek na maticnoj!