PDA

Pogledaj cijelu verziju : Creative Labs Audigy SE



ivan789
25-10-2007, 13:58
Trenutno tražim neku zvučnu karticu jer sam kupio 5.1 headset a na matičnoj zvučna ima samo 3 priključka, pa ne mogu imati mikrofon i 5.1 u isto vrijeme. Pa gledam ovu Creative Labs Audigy SE, ali sam pročitao na nekim mjestima da joj mic input ne radi dobro, a meni je mikrofon jako bitan zbog ventrilla. Pa ako netko ima ovu zvučnu, molio bi da mi napiše nekakvo mišljenje o njoj ili potvrdi ovaj problem sa mikrofonom.

Hvala unaprijed :)

25-10-2007, 19:17
Samo najnoviji driveri i sve radi kak spada.

Bartuc
25-10-2007, 19:22
Ja imam tu zvučnu i zvučna je zvjer! Daleko bolji zvuk isporučuje od integrirane zvučne i što se same kvalitete zvuka tiče, imaš preporuku! Ali nemam nikakvih iskustava sa mikrofonom tak da me nemoj držati za rječ!

ivan789
27-10-2007, 00:07
Samo najnoviji driveri i sve radi kak spada.

hmm ovo mi se prilicno svidja :)

nadam se da je tocno to, jer mikrofon mi je stvarno bitan...

27-10-2007, 09:19
Možeš me držati za riječ.Siguran sam. :wink:

Mario Gorup
12-11-2007, 10:06
Odlična zvučna kartica...

red_bull
14-11-2007, 15:55
evo ja sam je kupio ali me zanima dal postoji kakav control panel za nju mislim na equalizer konf zvucnika isl? ovo sto sam dobio nacd-u je samo neki riperi :twisted: plejeri konverteri isl..

14-11-2007, 21:43
evo ja sam je kupio ali me zanima dal postoji kakav control panel za nju mislim na equalizer konf zvucnika isl? ovo sto sam dobio nacd-u je samo neki riperi :twisted: plejeri konverteri isl..

Prvo skini:

Creative Sound Blaster Audigy Value/SE/LS and Sound Blaster Live! 24-bit XP and Windows Vista Pack 1.04.0077 (63.39 MB)

a nakon toga ovo:

Creative MediaSource Player/Organizer 3.30.21

+

Creative MediaSource Go! 3.10.15


Dakle najnovije drivere i ovaj player...s tim playerom češ dobit equalizer i ostale postavke koje možeš mjenjati te naravno puno bolji zvuk naspram win-ampa i ostalih programa za mjuzu...
:wink:

Naravno sve imaš na creative stranici...

google>creative support.....

ivan789
14-11-2007, 22:05
hehe evo ja je kupio prekjucer, tek je malo prije stavio u komp i stvarno radi super, puno hvala na preporukama :)
ono sto sam citao naokolo da mikrofon ne radi najbolje, to mogu totalno pokopati jer mikrofon radi super, kao i sve drugo na ovoj zvucnoj.

naravno, uvijek ima bolje, ali za 175 kn, ova zvucna je zakon :)

14-11-2007, 22:07
hehe evo ja je kupio prekjucer, tek je malo prije stavio u komp i stvarno radi super, puno hvala na preporukama :)
ono sto sam citao naokolo da mikrofon ne radi najbolje, to mogu totalno pokopati jer mikrofon radi super, kao i sve drugo na ovoj zvucnoj.

naravno, uvijek ima bolje, ali za 175 kn, ova zvucna je zakon :)

Vidiš da amd zna!

Dužan si pivu :D Šalim se NOT

:wink:

red_bull
15-11-2007, 18:02
moja preporuka svima koji zele nesto bolji zvuk na kanti od integriranog smeca. zaboravite na svu silu konektora ovakvih onakvih jer sve kaj je nakon soundstorma (n-force2) na ploci je nula prema sound blejzerima i ostalim standalone karticama. creative rulz :pray: