PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto mrzim NITEL????



mEtAXa
24-10-2007, 21:51
dakle narucih jos u UTORAK prije 8 dana novu graficku, SAPPHIRE (u nastavku teksta vidjet cete zasto je to vazno) x1950pro agp i naravno, u cetvrtak odem do poshte to platit sav u nadi da ce mi uspit doc do petka.... ALI!
U ponediljak ujutro zvoni mob, ja cili u ku**u zbog ucenja i tako, kad ono covik iz NITEL-a. Odlicno, ja se cili veselim itd. kad on mi usere dan da ne moze gore... kaze slijedece... onih SAPPHIREKI nemamo, no 30.10. name dolaze HIS koje su ti ISTE (mos mislit) i onda cemo ti ih poslat... ja u sebi mislim ma super... i ja nako zbunjen pitam, a jel njima ista cijena??? a on odgovara: JE(WTF?!?! :killyou: ).... i ajde, progutam to i odlucim --> briga me, nije neka razlika, platia sam sve i necu se ic zajebavat s tim...
Utorak prije nego sta sam krenia u skolu zvoni mob! ii zamisli --> opet isti prijo iz NITEL-a :o dobar dan, dobar dan marine... danas nam dolaze SAPPHIREKE i odma ti saljemo, i to ce ti doc sutra (danas), valjda od 13-15h! ja super sritan, poklpam slusalicu i to... danas obavijestim doma da mi to rijese oni posto sam u skoli...
Srijeda --> otisa u skolu i tako, jedva cekam vecer da bacim malo da isprobam novu grafu... ja navecer zovem svoje doma prije treninga, pitam jel doslo meni ono -> odgovor: NIJE TI NISTA DOSLO :o pa jbt, ajde dolazim sada kuci, gledam mob --> zva je leek iz NITEL-a! pitam sta je reka; reka je da su imali neku 'STRKU' i da ce mi poslat grafu 30.10.!!!!!!!!!!! pa ono ljudi WTFFFFFF??!?!?!

izvinite ako sam malo previse popljuvao nitel, al mislim ovo je ziva istina i stvarno su ukurcu, pa nemogu doc sebi vise sta mi radi lik :kill:

P.S. e izvinite, nisam mislia da i vi morate pljuvat po nitelu, al ja sam ovo tia izbacit iz sebe!

GrimReaper
24-10-2007, 21:57
pa trgovine su ti obicno takve..

ja sam uzimao u jednoj lokalnoj prije mj dana novi komp, naravno komponente i reko sam cu si slagat sve... oni narucuju od vemila i linksa..

i sad naručio sam u petak, a trebalo sve u pon biti .. zove me u pon da nista, da bude u uto..u uto me niti nije zvao...zove me u srijedu da je doslo sve osim grafičke.. da ce ona doc u pet. reko ok nek ovo stoji dok grafa ne dodje kupit cu sve u komadu... dodje pet, nista...sad je vec i stari poludio pa je poceo urlat ovo ono da ce drugdje kupit.. reko je sad kao da je zvao vemil u vž da ce poslat i da je u pon tamo sve.. i naravno nije bio niti pon nego utorak tek... 8 dana vise nego sto su mi prvotno rekli :)

Babitz
24-10-2007, 22:26
oh, taj nitel

24-10-2007, 22:29
Mi smo u hrvatskoj.Kaj ste mislili...I ja dođem sa 3000kn po z-5500 pa ih nema u cijelom zagrebu koji je glavni grad hr.Kleo sam sve od majke do Boga... :cry:

Bartuc
24-10-2007, 22:33
Mi smo u hrvatskoj.Kaj ste mislili...I ja dođem sa 3000kn po z-5500 pa ih nema u cijelom zagrebu koji je glavni grad hr.Kleo sam sve od majke do Boga... :cry:

Danas sam ih gledao u Vemilu, izloženi su na polici! Jebenica zvučnici, sateliti ne uljevaju povjerenja ali woofer je loood :pray:

Ja osobno nemam negativnih iskustava sa dučanima pošto uvjek nazovem da mi pošalju ponudu na mail, platim preko interneta i odem po proizvod koji me čeka lijepo rezerviran 8)

mEtAXa
24-10-2007, 22:41
HINT: pogledaj odakle sam

Bartuc
24-10-2007, 22:43
Ma nema veze od kud si :D Ja pričam o svojim iskustvima...

{dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S:P

24-10-2007, 23:08
{dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S:P

loool.......right time at the right place...headshot :D


Mada dođu 2 i pol soma ali sponzoruše se pale na to.

Mada imam malo slabiji z-5400 svejedno se trese žlijeb izvan kuće :)

GrimReaper
24-10-2007, 23:10
{dosta o vašim problemima, pričajmo malo o meni}S:P

loool.......right time at the right place...headshot :D


Mada dođu 2 i pol soma ali sponzoruše se pale na to.

Mada imam malo slabiji z-5400 svejedno se trese žlijeb izvan kuće :)

hehe sta svaku doma vodis da vidi kaj imas od opreme :D

spidEY
24-10-2007, 23:12
lol

24-10-2007, 23:13
Pa normalno...2 kompa na stolu...case moddana..pa kad drpim susjedu lap...pa kad joj upališ malo mjuzu sa dobrim basom...i upališ carbonče i blur motion...pa kad joj pokažeš kak se hakaju neke stvari i onda je ona jako sretna kaj te poznaje...pa kad joj namigneš i pokažeš lepi velki krevet sa toplom dekicom pa kad joj......joj dalje bolje ne :D

GrimReaper
24-10-2007, 23:31
Pa normalno...2 kompa na stolu...case moddana..pa kad drpim susjedu lap...pa kad joj upališ malo mjuzu sa dobrim basom...i upališ carbonče i blur motion...pa kad joj pokažeš kak se hakaju neke stvari i onda je ona jako sretna kaj te poznaje...pa kad joj namigneš i pokažeš lepi velki krevet sa toplom dekicom pa kad joj......joj dalje bolje ne :D

hehe i meni je to divno... pokažem joj hi fi kako gruva, prethodno sam joj doma sve instalirao od nule, jedna nevina faca, prazan krevet :rotfl:

i na kraju svega... baš sam sretna kaj te poznajem :boohoo:

100EURO
26-10-2007, 13:39
kaj je to nitel?

GrimReaper
26-10-2007, 13:58
kaj je to nitel?

trgovina aka dućan :boohoo:

Mafioz0r
26-10-2007, 21:28
Intel mi ne smeta, ali za Nitel nisam siguran...

Korpse
30-10-2007, 11:25
da im pošalješ par kunića dodatnih odmah bi ti poslali grafu...
budale, ja bi im došao u trgovinu i fino pričao sa njima.

GRIMSEY
04-12-2007, 21:13
Šta je NITEL.Ja mislim da je to intel.

Svinjoguz
04-12-2007, 21:31
Šta je NITEL.Ja mislim da je to intel.

Nitel je distributer PC komponenti...

http://www.nitel.hr/

Ementaler
04-12-2007, 22:11
Čitam prvi post i mislim si "pa bokte kad sam ja ovo pisao?". "Kakav mi je to nick?" :D

Ugl, čini se da imamo apsolutno istu priču. Istu grafu iz Nitela narucio, zvao me "Željko" da kaže da nemaju tih grafi vise i da im 30.10 dolaze HIS-ove po istoj cijeni...

Ja bio sretan u neku ruku jer spahirove imaju najlošije hladnjake a HIS-ove među najboljima... I zvali me drugi dan da šalju ipak Sapphire :D...

Ugl, na kraju vrlo zadovoljan svojom Safirovkom. Radi na 680/1640 bez problema i vuče uglavnom sve novije igre na high ( Crysis excluded )