PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prava učenika?



Booby
24-10-2007, 14:58
E jel zna netko koliko se testova smije pisat tjedno, koliko te puta smiju pitat dnevno i to? Gdje se može naći (na internetu) neki zakon koji je vezan za takva pitanja?

Nightyx
24-10-2007, 15:07
3 velika testa u tjednu maksimalno.
Dnevno ili dva puta odgovarati, ili jednom pisati i jednom odgovarati.

SnowFlake
24-10-2007, 15:27
mi pišemo testove uvijek nekih 25 minut,što znači,crap...

Fenrir
24-10-2007, 15:31
Učenici imaju prava?

THUNDER_DINIX
24-10-2007, 15:37
3 velika testa u tjednu maksimalno.
Dnevno ili dva puta odgovarati, ili jednom pisati i jednom odgovarati.

NOT... testovi nemaju veze s odgovaranjem

@Fenrir :rotfl:

Armachus
24-10-2007, 15:48
Evo ti onako kako je, 100% točno:

Tjedno 3 ispita, koja MORAJU biti najavljena barem tjedan dana prije
Dnevno 2 ispitivanja i 1 ispit

prema tome 1 ispitivanje i 1 ispit je dozvoljeno, jer je ispit najavljen još prije.

THUNDER_DINIX
24-10-2007, 16:01
BTW, jel vam nije razrednik citao pravilnik? iako si/ste to dosad vec morali zapamtit

flander
24-10-2007, 16:06
Učenici imaju prava?


prava care;)

ma kakva prava, mi smo u srednjoj pisali 7 testova sjećam se u jednom tjednu, bez zejebancije, bio je to kraj godine, i s time da su nas još pitali, nikakva prava nam nisu dali, pisali smo to kaj smo trebali, jedino profa iz matematike nas je poštedila,uvijek je razumijela učenike, tj. još ih razumije jer još predaje :D

ludkopuska
24-10-2007, 16:06
Učenici imaju prava?

:rotfl:

Kolko znam, Amachus je u pravu. A onih malih od 5-10 minuta ti može bacit 20 ako oće. Kurva.

callista
24-10-2007, 16:28
ovisi o školi. u mojoj su standardna pravila, s tim da se neka ne poštuju ( recimo ono za max 3 puta kont. u tjednu)

THUNDER_DINIX
24-10-2007, 16:29
kak nama kaze profa: "Da vi znate kakva su vam prava bilo bi nama svega". koji car :pray:

McPingvin_v2.0
24-10-2007, 16:30
Učenik ima pravo dobit jedan.

A ako je učenik McPingvin, ima pravo nositi jastuk u torbi i koristiti ga kao nastavno pomagalo.

_ZlayA_
24-10-2007, 16:51
po teoriji prava ucenika se moraju postovati, u praksi je sasvim druga prica.... profe mogu raditi sta god hoce, vi to nekome prijavite i ako se profa suprotstavi on ce ispast u pravu.... ko si ti da tebi komisija vjeruje pored profesora?......
meni se maloprije desila situacija, prozvao me profa iz historije (sve znam u malom prstu) pogleda ocjene iz drugih predmeta (1,1,1,2,3,4,4,5,5,5,5) i poce da mi trazi dlaku u jajetu.... onak pitanja mi postavlja koja ces odgovorit pravilno jedino ako si strebao 1324234324 sati..... i tako on meni nadje jedno, ja skontah da na tu stvar nisam obracao paznju kazem fino ne znam, aj sjedi evo tebi neka tricica..... i to jos sa osmjehom... pita me je li dosta tri (isto sa podsmjehom) ja odgovaram iz paradoksa ''ma super''....

ko bi se suprotstavio takvom covjeku, samo oni glupi koji bi na kraju zavrsili na popravnom..

Sova
24-10-2007, 17:27
po teoriji prava ucenika se moraju postovati, u praksi je sasvim druga prica.... profe mogu raditi sta god hoce, vi to nekome prijavite i ako se profa suprotstavi on ce ispast u pravu.... ko si ti da tebi komisija vjeruje pored profesora?......
meni se maloprije desila situacija, prozvao me profa iz historije (sve znam u malom prstu) pogleda ocjene iz drugih predmeta (1,1,1,2,3,4,4,5,5,5,5) i poce da mi trazi dlaku u jajetu.... onak pitanja mi postavlja koja ces odgovorit pravilno jedino ako si strebao 1324234324 sati..... i tako on meni nadje jedno, ja skontah da na tu stvar nisam obracao paznju kazem fino ne znam, aj sjedi evo tebi neka tricica..... i to jos sa osmjehom... pita me je li dosta tri (isto sa podsmjehom) ja odgovaram iz paradoksa ''ma super''....

ko bi se suprotstavio takvom covjeku, samo oni glupi koji bi na kraju zavrsili na popravnom..Moras se borit za svoja prava.A ako nastavnici seru onda to provaj snimit na mobitel(preporucujem prvo s time ucjenjuj nastavnika da izvuces korist)ako nista od toga onda ga prijavi i snimku koristi kao dokaz a ako nista ni od toga onda obuci nesto na glavu da ti ne propozna lice i istuci ga ko pasa negdi izvan skole.

Nightyx
24-10-2007, 18:15
dosadan si s tom slikom...get it in your freakin' head...

ti kršiš prava učenika :(

Ps1ho
24-10-2007, 18:15
Ima pravo na jednu ispričnicu godišnje bez nekog razloga.

pimp
24-10-2007, 18:16
po teoriji prava ucenika se moraju postovati, u praksi je sasvim druga prica.... profe mogu raditi sta god hoce, vi to nekome prijavite i ako se profa suprotstavi on ce ispast u pravu.... ko si ti da tebi komisija vjeruje pored profesora?......
meni se maloprije desila situacija, prozvao me profa iz historije (sve znam u malom prstu) pogleda ocjene iz drugih predmeta (1,1,1,2,3,4,4,5,5,5,5) i poce da mi trazi dlaku u jajetu.... onak pitanja mi postavlja koja ces odgovorit pravilno jedino ako si strebao 1324234324 sati..... i tako on meni nadje jedno, ja skontah da na tu stvar nisam obracao paznju kazem fino ne znam, aj sjedi evo tebi neka tricica..... i to jos sa osmjehom... pita me je li dosta tri (isto sa podsmjehom) ja odgovaram iz paradoksa ''ma super''....

ko bi se suprotstavio takvom covjeku, samo oni glupi koji bi na kraju zavrsili na popravnom..Moras se borit za svoja prava.A ako nastavnici seru onda to provaj snimit na mobitel(preporucujem prvo s time ucjenjuj nastavnika da izvuces korist)ako nista od toga onda ga prijavi i snimku koristi kao dokaz a ako nista ni od toga onda obuci nesto na glavu da ti ne propozna lice i istuci ga ko pasa negdi izvan skole.

malo smo previse gledali americke serije....

Nightyx
24-10-2007, 18:16
Ima pravo na jednu ispričnicu godišnje bez nekog razloga.

iiiiiiiiiiiiiii :o

Ps1ho
24-10-2007, 18:32
Aha.

B4j4
24-10-2007, 18:39
kakva prava ? ono kaj pise ? tog se niko ne pridrzava... kak bi moja stara rekla: '' papir svasta trpi'' i '' pisalo na tarabi ( ogradi ) picqa pa se mujo naspranjio'' :D

Jopax
24-10-2007, 18:53
U nas to donekle poštuju :D

Simon the Dreamer
24-10-2007, 19:18
kakva prava ? ono kaj pise ? tog se niko ne pridrzava... kak bi moja stara rekla: '' papir svasta trpi'' i '' pisalo na tarabi ( ogradi ) picqa pa se mujo naspranjio'' :D
Tvoja je majka zaista izrekla ovo potonje?

Nego, prava učenika, lol, dobra fora...

Tsumetai Ryujin
24-10-2007, 19:35
ma o kakvim pravima vi pricate ljudi... nas su u prvom raz iskoristavali kao besplatnu radnu snagu za izradivanje mikrosklopki, podizac ventila na diz lokomotivama itd... i to su kasnije dali HZ-u da ugradi tam di je potrebno...

str33t6l0w
24-10-2007, 19:40
Učenici imaju prava?


prava care;)

ma kakva prava, mi smo u srednjoj pisali 7 testova sjećam se u jednom tjednu, bez zejebancije, bio je to kraj godine, i s time da su nas još pitali, nikakva prava nam nisu dali, pisali smo to kaj smo trebali, jedino profa iz matematike nas je poštedila,uvijek je razumijela učenike, tj. još ih razumije jer još predaje :D

da.. i kod mene se isto događalo... pizde... izvlače se na foru da je to kraj školske i da se taj pravilnik ukida ili da se pravila zaobilaze...



Učenici imaju prava?

:rotfl:

Kolko znam, Amachus je u pravu. A onih malih od 5-10 minuta ti može bacit 20 ako oće. Kurva.

koliko se sjecam gadovi uvijek kazu da se ti od 5-10 min ne računaju kao pisanje nego kao obična provjera znanja... jer nikad nema dovoljno sati za sve pa to opravdavaju s takvim sranjima...

DesertEagle
24-10-2007, 19:42
Učenici imaju prava?

E bas to...Otkad ucenici imaju prava nikad nisu imali niti ce imat...

hacker
24-10-2007, 19:45
Nama ni p od pravila ne spominju...

Human m0nst3r
24-10-2007, 19:50
Ah. Ovako imate prava i to zakonom. Dakle kako to ide. Prvo smijete biti pitani samo dva predmeta u jednom danu. Drugo smijete pisati najvise 2 ili 3 velika testa tjedno. Iz jednog predmeta ne smijete dobiti vise od 2 ili 3 ocjene ovisi u stvari o broju rubrika, ali ako vam da u jednu rubriku npr. usmeno znanje dvije jedinice mozete se zaliti.

hacker
24-10-2007, 19:52
Ima to negdje na netu, da isprintam i ponesem u skolu?

100EURO
24-10-2007, 19:57
tih se pravila profaci kod nas nikad ne pridrzavaju ,, to je kurac od ofce

Lord AngelRI
24-10-2007, 20:12
prava dobra ti je fora... :rotfl:

šta će nama prava mi smo robovi profesora...

xaviaz
24-10-2007, 20:14
nema prava heh tlace nas ko.. )

medusa
24-10-2007, 20:37
gle, kod nas ti kažu "ovo nije test, ovo je ispitivanje" i mogu dat po 5 u tjednu.
a ak imate sjebane profe sova ima donekle pravo, sam što pretjeruje. probušene gume na autu i grafiti koji dovode u upit profesorovu seksualnost su puno primjerenije i realnije rješenje

BLOODdemon
24-10-2007, 20:38
zar mi imamo prava?? :rotfl: :rotfl:

ko da ih učitelji uzimaju za ozbiljno,niko ih ne kontrolira pa mogu radit šta oće :?

B4j4
24-10-2007, 21:04
ma ova nasa iz kemije ili pita ili pisemo 5 minutni... svaki sat... i to su prava neka...

Paran0a
25-10-2007, 06:47
Da da..postuju
kada pisemo 4 kontrolna na tjedan..onda se izvale tipa..Ma to vam je cisto da provjerimo znanje..Ma nije to nista veliko..itd itd..
nema kod nas prava

Arbiter of Change
25-10-2007, 07:06
Da da..postuju
kada pisemo 4 kontrolna na tjedan..onda se izvale tipa..Ma to vam je cisto da provjerimo znanje..Ma nije to nista veliko..itd itd..
nema kod nas prava
Koliko ja znam računaju vam se samo oni koji su zapisani u dnevniku (yay, stari dani sa 6 ispita tjedno, a samo 2 zapisana).

Kenyi
25-10-2007, 08:46
kod nas se niko ne buni jer bi bilo krvavih nestanaka pobunjenika :(

RayDX
25-10-2007, 08:58
Mi ovaj tjedan smo napisali već 3 velika ispita, 2 u jednom danu, 3 posebno i onda je još pitalo se svaki predmet, onda danas u četvrtak pišemo iz hrvatskog, a sutra iz engleskog... Redovno rešetanje zagarantirano.

_ZlayA_
25-10-2007, 09:32
kod nas se niko ne buni jer bi bilo krvavih nestanaka pobunjenika :(

pa nije vam direktor staljin for petes sake.... a vala to i nije bas gg..... kod nas je slicna situacija...... ma profina je zadnja, budala je onaj ko se profi suprotstavi :pray: :pray: :pray: :pray: :twisted:

Kenyi
25-10-2007, 09:33
da tako je bilo i tako ce ostati, jedino u teeny filmovima se ucenici izbore za svoja prava.

_ZlayA_
25-10-2007, 09:38
ma americki snovi ba.....

^B4$t4rD^
25-10-2007, 10:31
lol moj razred se uvijek buni kad nam pokusaju uvaliti nest viska, zato nas i mrze sve profe. samo galamu dignes i nece bit 3 odgovaranja istog ucenika ili 2 pismena u tjednu :rotfl: zato nam rezu ocjene kad odgovaramo :boohoo:

B4j4
25-10-2007, 11:05
lol moj razred se uvijek buni kad nam pokusaju uvaliti nest viska, zato nas i mrze sve profe. samo galamu dignes i nece bit 3 odgovaranja istog ucenika ili 2 pismena u tjednu :rotfl: zato nam rezu ocjene kad odgovaramo :boohoo:

suprostavis im se i zavrsis na popravku...

ChR0NoS
25-10-2007, 11:22
nama kažu kada smo imali tri testa u tjednu ili dva u danu da taj njihov ne pišemo cijeli sat (40 minuta) već 39 minuta i to se smatra "višeminutnom provjerom znanja" a njih može biti koliko hoćeš
moj profa iz matematike nam je unaprijed najavio za svaki školski sat test, stoga da nam nikako ne najavljuje testove

TheJopa
25-10-2007, 11:30
moj profa iz matematike nam je unaprijed najavio za svaki školski sat test, stoga da nam nikako ne najavljuje testove

Pa ja bi ga izbio letvon.

Nemože on to radit, jer ako će bit šupak i tražit rupu u zakonu onda bi treba upisat test svaki sat tako da ti nitko drugi ne može dat test.

Stvar je u tome da se treba ne samo najavit nego i upisat u dnevnik test tjedan dana prije, tako da ni drugi profesori ne mogu upisat svoj ako bi bio treći.

ChR0NoS
25-10-2007, 11:31
moj profa iz matematike nam je unaprijed najavio za svaki školski sat test, stoga da nam nikako ne najavljuje testove

Pa ja bi ga izbio letvon.

Nemože on to radit, jer ako će bit šupak i tražit rupu u zakonu onda bi treba upisat test svaki sat tako da ti nitko drugi ne može dat test.

Stvar je u tome da se treba ne samo najavit nego i upisat u dnevnik test tjedan dana prije, tako da ni drugi profesori ne mogu upisat svoj ako bi bio treći.
stvar je u tome što je on ravnatelj...

B4j4
25-10-2007, 11:34
moj profa iz matematike nam je unaprijed najavio za svaki školski sat test, stoga da nam nikako ne najavljuje testove

Pa ja bi ga izbio letvon.

Nemože on to radit, jer ako će bit šupak i tražit rupu u zakonu onda bi treba upisat test svaki sat tako da ti nitko drugi ne može dat test.

Stvar je u tome da se treba ne samo najavit nego i upisat u dnevnik test tjedan dana prije, tako da ni drugi profesori ne mogu upisat svoj ako bi bio treći.
stvar je u tome što je on ravnatelj...

e, sad kad bi svi iz razreda bili slozni on vama da test svi predate prazne papire, ocjene su 1 preko 50 % znaci test se ponavlja sljedeci put. i do sljedeceg puta stignes nauciti... sam kad bi to tak bilo... kad se opet ne pridrzavaju svi profesori pravila i ne ponavljaju testove

ChR0NoS
25-10-2007, 11:37
koliko je on puta unio sve ocijene i kad je bilo preko 50% jedinica. u jednom razredu su bile 22 jedinice i 7 pozitivnih ocijena, a on je sve unio u dnevnik bez razmišljanja

medusa
25-10-2007, 14:15
a jebiga, ja bi slao mail primorcu
ili pokrenuo blog na kojem bih stavio to kao dokaz, dao bih link svim poznanicima i rekao bih "proslijedite"
nego, ne valaj se suprotsaviti profama lice u lice, ali partizanske taktike uvijek pale.

The Boz
25-10-2007, 16:59
Zato jer je to vrlo liberalno pravilo, to s 50% jedinica. Učenici to shvaćaju kao "Ako je u razredu više od pola 1...", dok profesori to znaju izvalit kao "Ako je u jednoj cijeloj generaciji više od pola 1...", bilo na školskom, županijskom ili državnom nivou. Školski pravilnici su u kaosu, kad sam u srednjoj još bio dao sam si truda malo kopati, nema jednostavno ničega u tome što profesorima ne omogućava totalnu i apsolutnu vlast nad vašim dušama. Patnici jadni.

Sova
25-10-2007, 17:01
Danas mi je stvarno dopizdolo to da nastavnici rade sta oce.Ku**etina iz biologije uopce ne ocjenjuje pravilno.Dok ti odgovaras ona ode u kabinet zderat a kad se vrati rece ili oprosti nisam te slusala ponovi ili ti da slabu ocjenu makar ti sve tocno odgovoria.Frenda pitala a frend iza mu sve iz knjige cita on ponavlja a ona mu rece nisi ti mali knjigu taka evo ti 1.Ili danas frendovi odgovarali a odgovorili za 4-5 a ona im dade 3.Tako meni ja odgovorim bar za 3-4 a ona mi da 2,a danas mi je jos dala 1 zato jer mi je frend bacia papir sa porukom.A mene je 2 puta zvala u razred prvi put mi je srala da sam ostavia nered a to uopce nisam ostavia ja a to mi jos kaze da ce sada pocistit cistacica a drugi put me je opet zvala da pocistim nered u klupi koji isto nije bia od mene.Zalimo se mi razrednici,a razrednica nista.

B4j4
25-10-2007, 18:29
pa danas frendica odgovara, sve je znala i da joj 3... pita ona frenda e, nis nie znal i da mu 3... mi mu saptali ona je cula i pozove ga u prvu klupu. kaze mu kao da ipak je iz testa dobil 4 pa mora nest znat a on njoj: ''a ja sam to za test nastrebal pa sam zaboravil'' :rotfl: i sve jedno dobi 3 :?

RIPtheREAPER
25-10-2007, 19:40
Učenici nemaju prava.

Booby
25-10-2007, 20:00
FOR FUCK'S SAKE, pa kak ne kužite, postoji ZAKON, PRAVILNIK koji propisuje koliko se testova smije pisat u tjednu, i things like that!!!! Ak vas netko od profesora zajebava, idite kod ravnatelja, malo mu mašite s tim zakonom ispred nosa, spomenite riječi "sud", "kazna" i "policija" i to po mogućnosti u jednoj rečenici i AMEN!!!!

:kill: :kill:

ChR0NoS
25-10-2007, 20:02
FOR FUCK'S SAKE, pa kak ne kužite, postoji ZAKON, PRAVILNIK koji propisuje koliko se testova smije pisat u tjednu, i things like that!!!! Ak vas netko od profesora zajebava, idite kod ravnatelja, malo mu mašite s tim zakonom ispred nosa, spomenite riječi "sud", "kazna" i "policija" i to po mogućnosti u jednoj rečenici i AMEN!!!!

:kill: :kill:
da, ali postoji profesora, kao što je ovaj moj, koji ne poštuju te zakone i nitko im ništa nesmije

Booby
25-10-2007, 20:14
Ak vas netko od profesora zajebava, idite kod ravnatelja, malo mu mašite s tim zakonom ispred nosa, spomenite riječi "sud", "kazna" i "policija" i to po mogućnosti u jednoj rečenici i AMEN!!!!

ChR0NoS
25-10-2007, 20:18
da, ali bi prije ja završio izbačen iz škole nego profesor ili ravnatelj na sudu...

*Fila*
25-10-2007, 20:28
da, ali bi prije ja završio izbačen iz škole nego profesor ili ravnatelj na sudu...
e bećari..najbolje trpi i nema druge a onda kad se nađete na ulici poslije škole kad ju završiš onda je tvoj i Božji....
ja već iam targete ako me kužite

MoNDi
25-10-2007, 21:20
1. pravo skolskog prava:
Skolarci nemaju prava...

2. pravo skolskog prava:
Ocjene se daju potpuno subjektivnim pogledom na skolarce...

Arbiter of Change
25-10-2007, 21:25
I ono općenito: Sva prava dobijaš kad postaneš punoljetan, sa iznimkom "žrtva pedofilije" kojeg dobijaš prije.

Korpse
25-10-2007, 22:10
mi nemamo prava... :cry:

THUNDER_DINIX
26-10-2007, 15:15
o nabijem ti ja prava kad dobijem ukor bzvz

SnowFlake
26-10-2007, 15:34
imam jedno pitanje,šta ima bolji omjer firerate/veličina spremnika/preciznost/kalibar/cijena,beretka ili spider?

Korpse
26-10-2007, 16:21
thunder dobio ukor, pa je u qurcu, šta si radio?

THUNDER_DINIX
26-10-2007, 17:00
thunder dobio ukor, pa je u qurcu, šta si radio?

pazi ovo: profa mi kao turnila neki papir u ruke i rekla kao da idem iskopirat to za cijel grupu. ja reko de "neda mi se", ona izletila van, kao nap se i odma do razrednika osla. on na to vec popizdio. poslije toga imali kod njega sat, ja u 1. klupi, jedem pod satom. on nist. kasnije zguzvam plasticnu castu i bacim je na radijator iz sprdnje. on odma brate kemijsku u ruke i peglaj.
ma sranje, al nist nisam napravio. naspram nekih kako se ponasaju, a nedobiju nikakve kazne, to je nista. sustav je kurva, sta ces. kradi, varaj i bit ces nagradjen, nemoj to raditi i naj***t ces

Korpse
26-10-2007, 17:24
AH, ŽIVOT JE TAKAV ČUPAW I DLAKAV....
ja sad 4 drivera za grafičku skino i još ne mogu pokrenutu pes 8, argh :-x ,
ima li itko prijedloga.
samo mi grafa nije podržana i sve ode u PM...

McPingvin_v2.0
26-10-2007, 18:04
haha, "samo" grafa xD

Rang€r
26-10-2007, 18:12
jel ima kakvo pravilo koliko se jedinica smije dobiti dnevno? :D

ja bi inace dobio 2-3 cjele skolske godine, a sad mi gadura iz biologije u ponedjeljak dala 2 komada i u srijedu jos jedan, zenska luda totalno, crta kredom po staklu, onda nes krene govorit pa kaze liku da je idiot zatim ode radit neka svoja sra*ja, a nas nis ne uci, ja sam tu u qurcu zbog toga sto sve naucim u skoli na satu...

Svinjoguz
26-10-2007, 19:46
dok ne dignete 18-tu nista od prava.

Korpse
26-10-2007, 22:07
jebiga koliko ih dobiješ, za jedinicu ne učimo.....

MoNDi
26-10-2007, 23:32
dok ne dignete 18-tu nista od prava.

haha! :D Da, tek od 18. godine covijek dobiva prava. Prije toga je samo neka sjena.

Korpse
27-10-2007, 18:25
aha!! a prava djece???? šta je sa tim???

MoNDi
27-10-2007, 18:29
aha!! a prava djece???? šta je sa tim???

Ma to je samo neka ljepa pricica za laku noc. :)

Neven <R>
27-10-2007, 18:31
Nemaš prava, ali ne moraš imati nikakvu odgovornost.

Lord AngelRI
27-10-2007, 20:39
1. pravilo:

školarci nemaju nikakva prava

2. pravilo:

pogledaj 1 pravilo




inspiracija: serija prison brake

v4MP1r3
27-10-2007, 23:26
ucenici imaju samo jedno pravo, ispraviti ocijenu. to je to
sve drugo je sporedno, moramo uciti i biti dobri i odna ispravljati sranja. to je skolovanje.

ChR0NoS
27-10-2007, 23:30
ucenici imaju samo jedno pravo, ispraviti ocijenu. to je to
sve drugo je sporedno, moramo uciti i biti dobri i odna ispravljati sranja. to je skolovanje.
moj profa iz biologije nam neda ni to pravo. NEMOŽEŠ ISPRAVITI OCIJENU.
dakle, učenici nemaju nikakvih prava

Maloki
28-10-2007, 00:06
imas pravo na obrazovanje, a mislim da ti je to dovoljno :roll:

Human m0nst3r
28-10-2007, 08:04
Ne znam za vas ali mi smo se borili za svako pravo koje pise u zakonu i profesori su se drzali toga.

Lord Jambrek
28-10-2007, 10:50
Ako nemate prava, nemojte vi ni njima ostavit čitavu školu :wink:

Herr Schnitzel
28-10-2007, 14:31
Davno sam shvatio da mahanje s pravima nikamo ne vodi... Trpi i suti, a poslije vrijedaj profu koliko te volja.

Evo ja sam dobio u jednom satu dva komada iz kemije, pa sam samo rekao da cu ispravit drugi tjedan i to je to... Od svade s profom ces se samo zajebat.

Idem ucit kemiju...

Korpse
28-10-2007, 17:37
:(
we must have our rights!!!! revolušn!!!

Lord AngelRI
28-10-2007, 23:26
ma ruku na srce imamo mi puno prava....

ChR0NoS
28-10-2007, 23:32
ma ruku na srce imamo mi puno prava....
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
imamo prava isto kao govno vitamina

Lord AngelRI
28-10-2007, 23:33
ajde reci mi koja tebi prava fale??

ChR0NoS
28-10-2007, 23:39
ajde reci mi koja tebi prava fale??
1. nemogu pušit ispred škole jer se za to dobiva direktno izbacivanje
2. imam više testova u tjednu nego što je dopušteno
3. nesmijem se žalit na profesore (to je moje pravo, ali njega nitko ne upotrebljava jer profesori to ne vole, a nas ko šljivi)
4. za svaki dan učim 7 predmeta
5. profesori ocijenjuju test po imenu koje je napisano, a nikoga to ne briga osim nas
6. profesori se napiju pa dođu na sat, a mi se opet ne smijemo žaliti na njih...
7. kada su prvašići dobili sve besplatno, mogao bih ja dobit od države bar kutiju cigara dnevno
8. profesorica iz glazbenog ima male sise
9. profesorica iz hrvatskog je preružna
...

Maloki
28-10-2007, 23:52
HUDŠ

Rang€r
28-10-2007, 23:58
6. profesori se napiju pa dođu na sat, a mi se opet ne smijemo žaliti na njih...


e kako mene zivcira lik iz likovnog kad dode a ja u prvoj klupi, smrdi po viskiju/konjaku/pelinkovcu i jos kojecemu, onda uzme zvaku da se ne osjeti, ja odma za njim zvaku, on kaze baci ju u smece, pitam ja njega zasto onda vi imate zvaku? on kaze ja smijem ti nesmijes narasti pa ces imat PRAVA... eto tolko nije laz cista istina, pogotovo ovo za smrad iz zuba

McPingvin_v2.0
29-10-2007, 00:01
1. nemogu pušit ispred škole jer se za to dobiva direktno izbacivanje
jesi maloljetan?
jesi.
jesi kupio cigarete?
jesi.

prodaja duhanskih proizvoda osobama mlađim od 18 godina je zabranjena.

znaju li ti roditelji da pušiš?

ChR0NoS
29-10-2007, 00:14
1. nemogu pušit ispred škole jer se za to dobiva direktno izbacivanje
jesi maloljetan?
jesi.
jesi kupio cigarete?
jesi.

prodaja duhanskih proizvoda osobama mlađim od 18 godina je zabranjena.

znaju li ti roditelji da pušiš?
znaju, stari me podržava, stara me kolje...
u školi ima i punoljetnih ljudi(učenika 4. srednje) a i oni ne smiju pušit. kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda

The Boz
29-10-2007, 00:17
znaju, stari me podržava, stara me kolje...
u školi ima i punoljetnih ljudi(učenika 4. srednje) a i oni ne smiju pušit. kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
"To sine, samo tako! Evo ti još jedna, uživaj."

:cry:

McPingvin_v2.0
29-10-2007, 00:53
kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
ljudi koji puše daju loš primjer drugima.
sasvim dovoljno.

Korpse
29-10-2007, 11:52
8. profesorica iz glazbenog ima male sise...
:pray:
u nas je neka stara baba...

THUNDER_DINIX
29-10-2007, 12:11
pazi ovo: za danas vec imamo 1 ispit i sad jos razrednik trkelja kao da ce i on dat ispit (a kao 1. ne mogu bit 2 ispita u danu, kao 2. uopce to nije ni upisao u dnevnik, a nije reko ni pred cijelim razredom, tek na kraju kao reko pisat cemo. koji lik, jebe se njemu)

Lord Jambrek
29-10-2007, 12:14
znaju, stari me podržava, stara me kolje...
u školi ima i punoljetnih ljudi(učenika 4. srednje) a i oni ne smiju pušit. kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
"To sine, samo tako! Evo ti još jedna, uživaj."

:cry:

Tak sam ja starom uzeo 3-4 pljuge da imamo ja i frend za kafu kad ono stari trči iza mene i zove me, mi mislili da će mi srat zbog pljugi kad ono dođe stari "a dobro, imaš ih gdje spremit jer sam mislio da nemaš kutiju pa da ti dam svoju kutiju da ti se ne potrgaju" mi smo ostali :o

MoNDi
29-10-2007, 14:41
:(
we must have our rights!!!! revolušn!!!

Yeah!!!!

Woodstock 07!!!! :ekipa:

Paran0a
29-10-2007, 15:04
[quote=ChR0NoS]
znaju, stari me podržava, stara me kolje...
u školi ima i punoljetnih ljudi(učenika 4. srednje) a i oni ne smiju pušit. kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
"To sine, samo tako! Evo ti još jedna, uživaj."

:cry:

Tak sam ja starom uzeo 3-4 pljuge da imamo ja i frend za kafu kad ono stari trči iza mene i zove me, mi mislili da će mi srat zbog pljugi kad ono dođe stari "a dobro, imaš ih gdje spremit jer sam mislio da nemaš kutiju pa da ti dam svoju kutiju da ti se ne potrgaju" mi smo ostali :o[/quote:1m2bx8dd]
stari ti je inteligentna osoba..vjeruj mi..bez sarkazma..

ChR0NoS
29-10-2007, 15:05
kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
ljudi koji puše daju loš primjer drugima.
sasvim dovoljno.
da, ali je besmisleno zabranjivati pušenje ispred škole učenicima koji to žele činiti, jer svatko ima pravo odlučivati hoće li pušiti ili neće... u zatvorenom prostoru ok, ja sam čak u neku ruku za zabranjivanje pušenja na javnim mjestima, iako sam pušač, ali na ulici ili ispred škole nikako.

WE NEED TO SMOKE 8)

Fenrir
29-10-2007, 15:28
kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
ljudi koji puše daju loš primjer drugima.
sasvim dovoljno.
da, ali je besmisleno zabranjivati pušenje ispred škole učenicima koji to žele činiti, jer svatko ima pravo odlučivati hoće li pušiti ili neće... u zatvorenom prostoru ok, ja sam čak u neku ruku za zabranjivanje pušenja na javnim mjestima, iako sam pušač, ali na ulici ili ispred škole nikako.

WE NEED TO SMOKE 8)

[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin : puše knjige školske
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin a da je došao na forum i lijepo pitao, dobio bi bar 231 pp sa ponudama da ga počaste kur.cem
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin besplatno
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin i ostala bi mu cijela čitanka

Imam osjećaj da je ovo pravi trenutak za ovu izjavu.

Archil
29-10-2007, 15:36
u srijedu imamo 3 TESTA!!!!! Fizika, Hrvatski, Povijest :cry: idem se objesit!!!!!!!!!!!! ZAR JE TO PRAVO UČENIKA DA IMAMO 3 TESTA U JEDNO DANU?? pa sve će mi se pomješat, koje je bilo Napoleonovo prezime? - E=mc2 :cry:

ZorgTheBorg
29-10-2007, 15:50
kakve veze ima školsko dvorište sa nezakonitim upražnjavanjem duhanskih proizvoda
ljudi koji puše daju loš primjer drugima.
sasvim dovoljno.
da, ali je besmisleno zabranjivati pušenje ispred škole učenicima koji to žele činiti, jer svatko ima pravo odlučivati hoće li pušiti ili neće... u zatvorenom prostoru ok, ja sam čak u neku ruku za zabranjivanje pušenja na javnim mjestima, iako sam pušač, ali na ulici ili ispred škole nikako.

WE NEED TO SMOKE 8)
Ma kaj fali pušačima. Svatko ima pravo iskoristiti život koliko želi. Samo što je pušač jedan prilično istinit stereotip, ali dok se ne tučete i nista kriminalci, sve je za pet.

B4j4
29-10-2007, 17:10
u srijedu imamo 3 TESTA!!!!! Fizika, Hrvatski, Povijest :cry: idem se objesit!!!!!!!!!!!! ZAR JE TO PRAVO UČENIKA DA IMAMO 3 TESTA U JEDNO DANU?? pa sve će mi se pomješat, koje je bilo Napoleonovo prezime? - E=mc2 :cry:

:rotfl: :rotfl: ko je napisao prvu hrvatsku gramatiku ?
- ro= m/v ?

Korpse
29-10-2007, 17:52
evo danas 2 učenika probušila nogom vrata i izdali ih, i sada govore i da mi koji nismo imali nikakve veze sa tim, da nećemo ići na ekskurziju....
FUCK the SYSTEM!

B4j4
29-10-2007, 18:04
evo danas 2 učenika probušila nogom vrata i izdali ih, i sada govore i da mi koji nismo imali nikakve veze sa tim, da nećemo ići na ekskurziju....
FUCK the SYSTEM!

mi ispraznili vatrogasni aparat, cjela skola dosla vidjet. dode pedagogoca i ekipa: '' ko je to napravio ?''
- ''neznamo...''
:rotfl: :rotfl:

Silver Imota
29-10-2007, 18:08
ma chronos jel ti boro kaze da je dobio prediskljucenje i jebote tako ti i treba nasadis mi se tamo 18 cm od ulaza i vas 50 lagano zapali pa nezanm di hodam,odi na tribine pa dumaj

ChR0NoS
29-10-2007, 18:18
ma chronos jel ti boro kaze da je dobio prediskljucenje i jebote tako ti i treba nasadis mi se tamo 18 cm od ulaza i vas 50 lagano zapali pa nezanm di hodam,odi na tribine pa dumaj
dont shit, sad će se učenici početi izbacivati iz škole zbog pušenja...
to govoriš zato što si nepušač, a da pušiš, drugačije bi ti pjevao

Sonic_Moronic
29-10-2007, 18:30
ma chronos jel ti boro kaze da je dobio prediskljucenje i jebote tako ti i treba nasadis mi se tamo 18 cm od ulaza i vas 50 lagano zapali pa nezanm di hodam,odi na tribine pa dumaj
dont shit, sad će se učenici početi izbacivati iz škole zbog pušenja...
to govoriš zato što si nepušač, a da pušiš, drugačije bi ti pjevao

Wow, nemoj srat? Ovo nisam znao.

Fenrir
29-10-2007, 18:37
E, nemoj ti meni dirat Kronosa, on mota čitanku i puši!
Pušači nisu bili kul dok Kronos nije počeo pušit, od onda su mi idoli, stvarno.

ChR0NoS
29-10-2007, 18:40
E, nemoj ti meni dirat Kronosa, on mota čitanku i puši!
Pušači nisu bili kul dok Kronos nije počeo pušit, od onda su mi idoli, stvarno.
hvala fenriru, i ti si meni faca... dok te nisam upoznao, mislio sam da sam ja bolestan i nastran.

Korpse
29-10-2007, 18:41
:rotfl:

medusa
29-10-2007, 18:58
evo danas 2 učenika probušila nogom vrata i izdali ih, i sada govore i da mi koji nismo imali nikakve veze sa tim, da nećemo ići na ekskurziju....
FUCK the SYSTEM!
ak vas ne odvedu probušite sva vrata

Lord Ragnarok
29-10-2007, 19:38
jako pametno, stvarno, ili mozda ne

inace, prava ucenici nemaju, primjer je profa iz geografije: " jel ti to tu nemas jednu drzavu? Tup, jedan"

McPingvin_v2.0
29-10-2007, 19:40
da, ali je besmisleno zabranjivati pušenje ispred škole učenicima koji to žele činiti, jer svatko ima pravo odlučivati hoće li pušiti ili neće... u zatvorenom prostoru ok, ja sam čak u neku ruku za zabranjivanje pušenja na javnim mjestima, iako sam pušač, ali na ulici ili ispred škole nikako.
Da, zabranite pušenje svugdje osim mjesta gdje ja pušim. Logično, i nimalo licemjerno.

WE NEED TO SMOKE 8)
"WE NEED DRUGS"
Nikotin je droga. Isto kao i kofein. Ja sam za delegalizaciju obje supstance.

Lord Ragnarok
29-10-2007, 19:45
ma ako oces pusiti, odi u kafic u odijel za pušaće,
na javnim mjestima, na ulici i u školi, to treba zabraniti asap

@pingvin malo bi bilo teško natjerati 1-2 milijuna ljudi da prestanu pušiti, ili se to meni samo čini

Sonic_Moronic
29-10-2007, 20:39
da, ali je besmisleno zabranjivati pušenje ispred škole učenicima koji to žele činiti, jer svatko ima pravo odlučivati hoće li pušiti ili neće... u zatvorenom prostoru ok, ja sam čak u neku ruku za zabranjivanje pušenja na javnim mjestima, iako sam pušač, ali na ulici ili ispred škole nikako.
Da, zabranite pušenje svugdje osim mjesta gdje ja pušim. Logično, i nimalo licemjerno.

WE NEED TO SMOKE 8)
"WE NEED DRUGS"
Nikotin je droga. Isto kao i kofein. Ja sam za delegalizaciju obje supstance.

Ehej, nemoj se uvaljivati u nevolje. :)

Paran0a
29-10-2007, 20:43
Ja sam za to da svugdje u svijetu nestane rat..Posible?ne.
Ja sam izrazio svoje misljenje.Podrzava me tisucu ljudi.Dovoljno da se ista promijeni?ne.
Ja mislim da mogu promijeniti nesto.Posible?Mozda...

Lord AngelRI
29-10-2007, 20:56
ajde reci mi koja tebi prava fale??
1. nemogu pušit ispred škole jer se za to dobiva direktno izbacivanje
2. imam više testova u tjednu nego što je dopušteno
3. nesmijem se žalit na profesore (to je moje pravo, ali njega nitko ne upotrebljava jer profesori to ne vole, a nas ko šljivi)
4. za svaki dan učim 7 predmeta
5. profesori ocijenjuju test po imenu koje je napisano, a nikoga to ne briga osim nas
6. profesori se napiju pa dođu na sat, a mi se opet ne smijemo žaliti na njih...
7. kada su prvašići dobili sve besplatno, mogao bih ja dobit od države bar kutiju cigara dnevno
8. profesorica iz glazbenog ima male sise
9. profesorica iz hrvatskog je preružna
...

pravillo broj 1 je na mjestu...
2 jesi siguran čisto sumljam u to prebroji ponovno...
3 nemaš se šta ti žalit na njih mulac jedan...
4 šta svaki dan imaš 7 predmeta svaka čast...
5 po imenu nebi baš reko nauči pa ćeš dobit 5
6 pa moraju se napit kad vide vas tupane....
7 to bi bilo bacanje novaca
8 žali se majci prirodi
9 ko i 8

eto ti odgovori heeee.... :)

medusa
29-10-2007, 22:04
i zrak je droga, ja sam da se i on delegalizira.

Daniel666
29-10-2007, 22:41
kao da ideš u moju školu Lord AngelRI ja znam ljude koji da predaju prazan test dobili bi 5 a ja napišem 3 strane i imam 3.

fakat ono mislim, to vam je to ako se ufurate kao odličan učenik prve godine samo se furate kroz ostale 3 jao vama ako ste kao ja skoro prošli s 3 prve godine nema šanse da ikad vidite 5 iz nekih predmeta...

Lord Ragnarok
29-10-2007, 23:04
@medusa zrak ti ne škodi za razliku od droga, već ti samo pomaže u preživljavanju, bez njega nemožeš, ali bez droge možeš (npr ja)

McPingvin_v2.0
29-10-2007, 23:34
i zrak je droga, ja sam da se i on delegalizira.
ma bravo. daj mi navedi nekoliko ljudi koji normalno žive i djeluju BEZ ZRAKA.

u suprotnome pojedi ono što si... jel.
Prijatno.

Silver Imota
29-10-2007, 23:37
[quote="Lord AngelRI":tqyem1dp]ajde reci mi koja tebi prava fale??
1. nemogu pušit ispred škole jer se za to dobiva direktno izbacivanje
2. imam više testova u tjednu nego što je dopušteno
3. nesmijem se žalit na profesore (to je moje pravo, ali njega nitko ne upotrebljava jer profesori to ne vole, a nas ko šljivi)
4. za svaki dan učim 7 predmeta
5. profesori ocijenjuju test po imenu koje je napisano, a nikoga to ne briga osim nas
6. profesori se napiju pa dođu na sat, a mi se opet ne smijemo žaliti na njih...
7. kada su prvašići dobili sve besplatno, mogao bih ja dobit od države bar kutiju cigara dnevno
8. profesorica iz glazbenog ima male sise
9. profesorica iz hrvatskog je preružna
...

pravillo broj 1 je na mjestu...
2 jesi siguran čisto sumljam u to prebroji ponovno...
3 nemaš se šta ti žalit na njih mulac jedan...
4 šta svaki dan imaš 7 predmeta svaka čast...
5 po imenu nebi baš reko nauči pa ćeš dobit 5
6 pa moraju se napit kad vide vas tupane....
7 to bi bilo bacanje novaca
8 žali se majci prirodi
9 ko i 8

eto ti odgovori heeee.... :)[/quote:tqyem1dp]

jesi li pita ikoga da qotas ovo nisi brisi to ili cu prestat igrat Call of Duty

ZorgTheBorg
29-10-2007, 23:38
i zrak je droga, ja sam da se i on delegalizira.
ma bravo. daj mi navedi nekoliko ljudi koji normalno žive i djeluju BEZ ZRAKA.

u suprotnome pojedi ono što si... jel.
Prijatno.
Praživotinje, tj. neki moderatori i par usera ovdje. Samo jedna stanica, samo jedna jezgra, papučica!

Fenrir
29-10-2007, 23:40
Ping, ja znam jedan slučaj gđe od rođenja čovjek ne može živjeti i funkcionirati bez određene droge, u ovom slučaju kreka, fenomen zvan cra.ck-baby http://gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif
Za slasne debile, ne mislim na softver, već na ono kaj se meće u lule, hvala.

ZorgTheBorg
29-10-2007, 23:43
Ping, ja znam jedan slučaj gđe od rođenja čovjek ne može živjeti i funkcionirati bez određene droge, u ovom slučaju kreka, fenomen zvan cra.ck-baby http://gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif
Za slasne debile, ne mislim na softver, već na ono kaj se meće u lule, hvala.
Wtf? Daj malo pojasni... zanimljivo, BTW kako je došlo do toga

McPingvin_v2.0
30-10-2007, 00:04
Praživotinje, tj. neki moderatori i par usera ovdje. Samo jedna stanica, samo jedna jezgra, papučica!
Protozoe su poznate pojave na internetskim forumima, no njih ne smatramo ljudima.

100EURO
30-10-2007, 00:26
prava ucenika...najjace su mi one ploce na vratima skola nest tipa ,, u ovoj skoli vlada nulta tolerancija ili tak neak ˝ to nisam nikad skuzio :nonono:

B4j4
30-10-2007, 09:14
Ping, ja znam jedan slučaj gđe od rođenja čovjek ne može živjeti i funkcionirati bez određene droge, u ovom slučaju kreka, fenomen zvan cra.ck-baby http://gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif
Za slasne debile, ne mislim na softver, već na ono kaj se meće u lule, hvala.
Wtf? Daj malo pojasni... zanimljivo, BTW kako je došlo do toga

stara mu se drogsala u trudnoci pa se djete navuklo

Lord AngelRI
30-10-2007, 10:40
kao da ideš u moju školu Lord AngelRI ja znam ljude koji da predaju prazan test dobili bi 5 a ja napišem 3 strane i imam 3.

fakat ono mislim, to vam je to ako se ufurate kao odličan učenik prve godine samo se furate kroz ostale 3 jao vama ako ste kao ja skoro prošli s 3 prve godine nema šanse da ikad vidite 5 iz nekih predmeta...

a jel pa neznam onda ali toga kod mene nema a čisto sumljam da se to dešava bilo gdje....

ono predaš prazan papir i dobije 5 ma daj molm te....

ChR0NoS
30-10-2007, 15:02
kao da ideš u moju školu Lord AngelRI ja znam ljude koji da predaju prazan test dobili bi 5 a ja napišem 3 strane i imam 3.

fakat ono mislim, to vam je to ako se ufurate kao odličan učenik prve godine samo se furate kroz ostale 3 jao vama ako ste kao ja skoro prošli s 3 prve godine nema šanse da ikad vidite 5 iz nekih predmeta...

a jel pa neznam onda ali toga kod mene nema a čisto sumljam da se to dešava bilo gdje....

ono predaš prazan papir i dobije 5 ma daj molm te....
misliš da nije tako??? jedan moj profesor ocijenjuje test po imenu, i jedan učenik koji mu je bio drag je napisao crvenkapicu na test, a ovaj mu je, kako ne gleda test kad ocijenjuje dao 5, dok su neki koji su se trudili da nauče dobili 1 samo zato što ih ne voli

Paran0a
30-10-2007, 15:05
Kod nas su uglavnom sexisti...
To je ono zbog ceg ih mrzim

Booby
30-10-2007, 15:28
ajde reci mi koja tebi prava fale??8. profesorica iz glazbenog ima male sise
9. profesorica iz hrvatskog je preružna
...

:pray: :pray:

što se tiče pijanih profesora and such, ja sam u osnovnoj imao jednog šupka (tjelesni nam je predavao) koji nam je običavao dat loptu i onda nek mi igramo a on ode u birtiju...

...a što se tiče duvanja u školi, opća gimza u požegi ima odličnu soliuciju za taj problem; pušiona!! inače, to je jedno dvorište u kojem se smije zapalit. nije lijepo da jedna takva ustanova ima prostor gdje se smije pušit, al prije nego su izmislili tu pušionu, pušilo se po wc-ovima, hodnicima, učionicama,...


[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin : puše knjige školske
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin a da je došao na forum i lijepo pitao, dobio bi bar 231 pp sa ponudama da ga počaste kur.cem
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin besplatno
[-Str|deR-]S"Hugh Hefner"™ Mc "Don Juan" Pingvin i ostala bi mu cijela čitanka

:pray: :pray: :pray:

medusa
30-10-2007, 19:17
i zrak je droga, ja sam da se i on delegalizira.
ma bravo. daj mi navedi nekoliko ljudi koji normalno žive i djeluju BEZ ZRAKA.

u suprotnome pojedi ono što si... jel.
Prijatno.
ja sam svojom izjavom parodirao tvoju, prvenstveno o kofeinu
zrak nije direktno štetan, ali ako ga primiš u prevelikoj količini postane toksičan

Korpse
30-10-2007, 19:23
kako??? toksičan?

medusa
30-10-2007, 19:24
u prevelikoj količini

ZorgTheBorg
30-10-2007, 19:53
Jedino dolazi do hiperventilacije, zrak baš i nije toksičan...

Korpse
30-10-2007, 20:01
de objasnite, kako bi se predoziro zrakom?

Evil Devil
30-10-2007, 20:32
Nama u školi pisalo Nutla tolerancija na nasilje.Jednog dana potukli se dvojica i jedan razbio glavu drugome od tu oznaku.

Sonic_Moronic
30-10-2007, 20:40
Nama je taj znak u osnovnoj bio pred klupom od dežurnog, pa su neki kao mislili da to vrijedi samo za to područje. :)

"Ej, tu se ne smijemo tući, pogledaj znak!"
*odmaknu se par koraka*

McPingvin_v2.0
30-10-2007, 20:59
ja sam svojom izjavom parodirao tvoju, prvenstveno o kofeinu
zrak nije direktno štetan, ali ako ga primiš u prevelikoj količini postane toksičan
možeš ti parodirati koliko želiš, no tein, kofein i nikotin su također droge.

a da, zrakom se možeš otrovati ako si ga direktno ubrizgaš u venu. disanjem se ne možeš ubiti zrakom ni da hoćeš, no cilj mi je bio drugačiji.

probaj ne disati par dana.
nećeš moći javiti rezultat, zar ne?

oduzmi nikotinomanu cigarete na par dana.
bit će živ. ZOMG!!1

Bez kave, cigareta, alkohla i droge se može, bez hrane, vode i zraka ne. Velika razlika između potrebe i nepotrebne ovisnosti.

Lord AngelRI
30-10-2007, 21:44
misliš da nije tako??? jedan moj profesor ocijenjuje test po imenu, i jedan učenik koji mu je bio drag je napisao crvenkapicu na test, a ovaj mu je, kako ne gleda test kad ocijenjuje dao 5, dok su neki koji su se trudili da nauče dobili 1 samo zato što ih ne voli

pa neznam ja u koju vi školu idete kod mene toga nema tako da čisto sumljam da takvi prof. postoje!!!!

a ako da onda bi trebali se žalit kod ravnatelja!!!!!

medusa
30-10-2007, 21:45
mda ono o kofeinu baš i ne stoji. ovisnost je minimalna u najgorem slučaju, tako da se teško može svrstati u droge

Lord AngelRI
30-10-2007, 21:48
mda ono o kofeinu baš i ne stoji. ovisnost je minimalna u najgorem slučaju, tako da se teško može svrstati u droge

minimalna a nebi se baš kladio ima i velikih ovisnika, iako mi tu baš nemamo šta raspravljat dali je kofein droga il nije činjenica je da je kofein droga!!!!

Korpse
30-10-2007, 21:56
misliš da nije tako??? jedan moj profesor ocijenjuje test po imenu, i jedan učenik koji mu je bio drag je napisao crvenkapicu na test, a ovaj mu je, kako ne gleda test kad ocijenjuje dao 5, dok su neki koji su se trudili da nauče dobili 1 samo zato što ih ne voli

pa neznam ja u koju vi školu idete kod mene toga nema tako da čisto sumljam da takvi prof. postoje!!!!

a ako da onda bi trebali se žalit kod ravnatelja!!!!!
sve takve profesore treba banat doživotno iz tog posla. :-x

Lord AngelRI
30-10-2007, 21:57
sve takve profesore treba banat doživotno iz tog posla. :-x

ako ih ima onda da...

ChR0NoS
30-10-2007, 21:58
misliš da nije tako??? jedan moj profesor ocijenjuje test po imenu, i jedan učenik koji mu je bio drag je napisao crvenkapicu na test, a ovaj mu je, kako ne gleda test kad ocijenjuje dao 5, dok su neki koji su se trudili da nauče dobili 1 samo zato što ih ne voli

pa neznam ja u koju vi školu idete kod mene toga nema tako da čisto sumljam da takvi prof. postoje!!!!

a ako da onda bi trebali se žalit kod ravnatelja!!!!!
sve takve profesore treba banat doživotno iz tog posla. :-x
taj profesor već ima marked u školi, a kruže i istinite glasine da puši travu.
imamo ga ponedjeljak 1. sat, a svako jutro dođe mamuran u školu jer se svaku večer napije, a nekada zna doći pijan na sat... i ravnatelj sve to zna, ali umjesto da malo promotri profesore, on uvodi drakonske zakone učenicima.

McPingvin_v2.0
30-10-2007, 22:00
mda ono o kofeinu baš i ne stoji. ovisnost je minimalna u najgorem slučaju, tako da se teško može svrstati u droge
gro populacije ne može normalno funkcionirati ako ujutro ne popije kavu.

ovisnost.

Lord AngelRI
30-10-2007, 22:02
@ChR0NoS to ti je ono ruka ruku mije....

ChR0NoS
30-10-2007, 22:02
ej, ljudi, mi ovdje raspravljamo o pravima učenika, a vi o ovisnosti o zraku i predoziranju zrakom... dajte napravite temu više

EDIT:
@LordAngel:
- moj profesor zemljopisa je alkoholičar i ovisnik o travi
- moj profesor informatike je pedofil i dira ženske na satu
- moj profesor latinskog je psihički bolestan

a to nikoga ne briga...

Lord AngelRI
30-10-2007, 22:04
@ChR0NoS ma takva il slična tema je već postojala.....

EDIT:

u koju ti to školu ideš??

ChR0NoS
30-10-2007, 22:05
ali to nije razlog da se spama na ovoj... ja sam jučer dobio marked radi tih stvari

Lord AngelRI
30-10-2007, 22:07
znam znam a Marked ima pol foruma ja nemam heeee.....

uglavnom ako sve to ima u školi onda pravo je pitanje šta rade psiholozi ministarstvo ravnatelji???? odgovor je piju kavu...

Maloki
30-10-2007, 22:12
- moj profesor zemljopisa je alkoholičar i ovisnik o travi


a to ti kao smeta?

ChR0NoS
30-10-2007, 22:15
- moj profesor zemljopisa je alkoholičar i ovisnik o travi


a to ti kao smeta?
upravo suprotno, kada dođe pijan i napušen na sat, sve je s njim u redu
kada dođe trijezan i nenapušen na sat, dijeli jedinice i obično pola razreda tada dobije 1

mamlaz
30-10-2007, 22:18
Prava učenika se nalaze ovdje:

http://tinyurl.com/36vp62

Jako korisna stvar!

B4j4
31-10-2007, 10:24
misliš da nije tako??? jedan moj profesor ocijenjuje test po imenu, i jedan učenik koji mu je bio drag je napisao crvenkapicu na test, a ovaj mu je, kako ne gleda test kad ocijenjuje dao 5, dok su neki koji su se trudili da nauče dobili 1 samo zato što ih ne voli

pa neznam ja u koju vi školu idete kod mene toga nema tako da čisto sumljam da takvi prof. postoje!!!!

a ako da onda bi trebali se žalit kod ravnatelja!!!!!

tak je meni u 8 raz bilo... svaki istrazivacki rad koji sam za fiziku napravil dobil je ocjenu 2... frendica je dobivala petice a neke stvari joj uopce nisu bile tocne. ili moj frend je sebi i drugom frendu crtal isstrazivacki rad o lecama. on je dobil 4 a ovaj drugi je dobil 3. a sve tocno i jednom i drugom. a moji radovi su prije sata obavezno isli na pregled kod razrednog strebera. :? i to je pravda

medusa
31-10-2007, 12:37
jučer jedan tip iz mog razreda dobio 1 iz lektire, ženska mu za 2 sekunde prelistala lektiru i rekla da je to prepisano iz vodiča.
ironija je to da mu je jedna cura dala tu lektiru, i da ima istu takvu, a ona je dobila 3.

ChR0NoS
31-10-2007, 14:32
danas je moj profesor povijesti dao jednom učeniku iz znanja 1 i 5, kad ga je ispitao... :rotfl: mogao mu je jednostavno 3 dat

ZorgTheBorg
31-10-2007, 14:51
Pa dajte ljudi pobunite se, da je to netko radio nama pola razreda bi istog trenutka otislo po ravnateljicu, a da se to dogodilo u OŠ vjerujem da bi većina razreda punim glasom poslala prof. da se goni u pm! Pobunu dignite ne može to tako, pišite ministru Zamorcu...

Booby
31-10-2007, 15:16
E jel zna netko koliko se testova smije pisat tjedno, koliko te puta smiju pitat dnevno i to? Gdje se može naći (na internetu) neki zakon koji je vezan za takva pitanja?

mkaaaaaaaaaaaay,... ajd da razjasnimo neke stvari...

ko prvo; gdje vi u ovom gore citatu vidite bilo šta što bi vas moglo navesti da pomislite da je ovo tema o ovisnosti o zraku?

ko drugo; ak imate neku očajničku potrebu za spammanjem/nabijanjem post counta, odite lijepo u temu "kako ste proveli današnji dan"

ko treće; ja još uvijek nisam dobio odgovor na svoje pitanje. pitao sam dali netko zna gdje na internetu postoji zakon koji propisuje koliko se puta smije pisat test u tjednu, koliko puta dnevno smiješ bit ispitan etc.


e da, taj zakon POSTOJIS(ak niš drugo, onda makar teoretski)

Daniel666
31-10-2007, 17:01
gle vi tu niste ništa naspram ovog

Mi imamo u školi dogovor DA ĆEMO PISATI testove onako kak je na internetu S RAVNATELJEM.

I sad se pojavi moja profa iz njemačkog, donese neki tekst i 5 pitanja na sat i da ona da se to podijeli. Mi napisali niš kad nismo to od nje ni očekivali.

i ona krene SAD NAPIŠITE NA PRVU STRANU 1. ŠKOLSKA ZADAĆE


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ona je trebala biti u 12 mjesecu po planu. kom da se žalim ravnatelju koji me
smatra da sam untermensch ako nisam barem 3 medalje za školu osvojio i njegov ego proširio ili ministarstvu koje baš briga šta ja postojim???

B4j4
31-10-2007, 20:43
Pa dajte ljudi pobunite se, da je to netko radio nama pola razreda bi istog trenutka otislo po ravnateljicu, a da se to dogodilo u OŠ vjerujem da bi većina razreda punim glasom poslala prof. da se goni u pm! Pobunu dignite ne može to tako, pišite ministru Zamorcu...

drugo je osnovna a drugo je srednja... nije isto... u osnovnoj nemoras ni taknut knjigu, prolazis s 5 bez frke... srednja je sasvim druga stvar
ak se posvadis s profacima u srednjoj shebo si si zivot jer ce te pilati i pilati i uvjek nac nesto sto ne znas... i rusice te... i sta si onda napravio ? u osnovno smo mi radili stvari za koje bi sad u srednjoj bili izbaceni iz skole... ajd reci dal bi te izbacili da pod satom primis profu za guzicu ?

medusa
31-10-2007, 21:46
za nepravednost oko ocjena se ne isplati boriti, jer rijetko kad će te sjebat toliko da poludiš, ak te malo podjebava onda ti je svejedno. imaš 3 iz tog predmeta i boli te kurac.
doduše kad bi uvaljivali komade onda bi to bila druga stvar

ZorgTheBorg
31-10-2007, 23:51
Pa dajte ljudi pobunite se, da je to netko radio nama pola razreda bi istog trenutka otislo po ravnateljicu, a da se to dogodilo u OŠ vjerujem da bi većina razreda punim glasom poslala prof. da se goni u pm! Pobunu dignite ne može to tako, pišite ministru Zamorcu...

drugo je osnovna a drugo je srednja... nije isto... u osnovnoj nemoras ni taknut knjigu, prolazis s 5 bez frke... srednja je sasvim druga stvar
ak se posvadis s profacima u srednjoj shebo si si zivot jer ce te pilati i pilati i uvjek nac nesto sto ne znas... i rusice te... i sta si onda napravio ? u osnovno smo mi radili stvari za koje bi sad u srednjoj bili izbaceni iz skole... ajd reci dal bi te izbacili da pod satom primis profu za guzicu ?
Da... al mi valjda nemamo luđaka u školi :|
Da se nađem na vašem mjestu poludio bih, JAKO sam osjetljiv na nepravdu, čak me peče savjest kad ju i sam radim...

ChR0NoS
31-10-2007, 23:54
moj kolega iz razreda je loše uradio test iz informatike, a ovaj moj ludi profa mu je dao ocijenu "nula" te na kraju godine ovako računao:
4+3+0=7 podjeli sa 3 =2.33
zaključna ocijena 2

Lord AngelRI
01-11-2007, 22:08
moj kolega iz razreda je loše uradio test iz informatike, a ovaj moj ludi profa mu je dao ocijenu "nula" te na kraju godine ovako računao:
4+3+0=7 podjeli sa 3 =2.33
zaključna ocijena 2

pa 0 je lijepa ocjena.... :D

ChR0NoS
01-11-2007, 22:11
moj kolega iz razreda je loše uradio test iz informatike, a ovaj moj ludi profa mu je dao ocijenu "nula" te na kraju godine ovako računao:
4+3+0=7 podjeli sa 3 =2.33
zaključna ocijena 2

pa 0 je lijepa ocjena.... :D
i -4 je lijepa ocijena. šta ti misliš da imaš ocijene 5,5,5,5 i zadnju ocijenu dobiješ -4, i 5+5+5+5-4 je 16 i zaključi ti tri...
profesori imaju pravo dati ocijenu od 1 do 5, to je po meni glavno i osnovno pravilo od kojega nema odstupanja

B4j4
01-11-2007, 22:13
pa kakav je to profesor ? :o :o :o -4 i oduzme ti.... lol pa ja nebi onda ucio. nakupio bih pet -1 i kad bi on to djelio sa -5 dobio bi 5 :rotfl:

ChR0NoS
01-11-2007, 22:16
pa kakav je to profesor ? :o :o :o -4 i oduzme ti.... lol pa ja nebi onda ucio. nakupio bih pet -1 i kad bi on to djelio sa -5 dobio bi 5 :rotfl:
nisam mislio na -4 kao ocijenu između 3 i 4, već kao negativnu ocijenu 4 vrijednosti ispod nule...
i sračunaj koliko bi dobio kada bi -5 podjelio sa -5. pet nebi sigurno

B4j4
01-11-2007, 22:19
ma kuzim... neg nes sam se zaebo u racunanju :rotfl: koji debil e...

Korpse
02-11-2007, 00:19
lolčina.... :rotfl:

Lord AngelRI
03-11-2007, 20:47
a ima svakakvih prof.... ono - nešto grozno...

Korpse
04-11-2007, 15:43
a ima svakakvih prof.... ono - nešto grozno...
al ovakvi se rađaju jednom u šilijardu godina... :rotfl:

Lord AngelRI
04-11-2007, 20:36
bit će žalosno je to...

Korpse
05-11-2007, 14:28
danas sam opet shvatio da nememo nikakvih prava... :(

Lord AngelRI
06-11-2007, 20:29
danas sam opet shvatio da nememo nikakvih prava... :(

a da šta je bilo??

Korpse
06-11-2007, 20:57
ma jebu nas u zdrav mozak, grijeh je ući u razred prije nego što nam nastavnici kažu...mda...

Lord AngelRI
06-11-2007, 21:00
pa je šta se buniš možeš tako prof. uzet kontrolni razbit mu stolicu!!!! :D

ChR0NoS
06-11-2007, 21:00
danas je moj profesor iz informatike počeo doslovno hvatati jednu moju kolegicu, zamalo nije svršio na njoj da se tako izrazim... a najgore je što on tako duže vrijeme "hvata" ženske, a nitko ništa ne poduzima u vezi toga

Lord AngelRI
06-11-2007, 21:01
danas je moj profesor iz informatike počeo doslovno hvatati jednu moju kolegicu, zamalo nije svršio na njoj da se tako izrazim... a najgore je što on tako duže vrijeme "hvata" ženske, a nitko ništa ne poduzima u vezi toga

ajde pusti čovjeka da uživa!!!! ljubomoran si!!!! :D

Korpse
06-11-2007, 21:18
ženska guza je osjetljiva... :rotfl: , to je rekao direktor u nas kad su ćipu poslali zbog štipanja... :rotfl:

Mjutant
07-11-2007, 22:15
Ja cu se ubit!! Kakva sr*** ja imam na nastavi. Ja se bunio protiv nastavnice iz engleskog, i na kraju se razrednik izdero ko` konj na nas.. Vjerojatno mu je ona ljubavnica pa ju stiti :rotfl:

Korpse
08-11-2007, 13:44
odakle si? u nas su takva sranja da su svi rođaci... :D

Lord AngelRI
08-11-2007, 20:40
Ja cu se ubit!! Kakva sr*** ja imam na nastavi. Ja se bunio protiv nastavnice iz engleskog, i na kraju se razrednik izdero ko` konj na nas.. Vjerojatno mu je ona ljubavnica pa ju stiti :rotfl:

pa znaš ono ruka ruku mije...

Korpse
08-11-2007, 21:04
de mjutante, reci odakle si?

Mjutant
09-11-2007, 12:30
de mjutante, reci odakle si?

Ja sam iz bjelovara :D

Mjutant
09-11-2007, 12:42
Nasi profesori se pridrzavaju prava...ako ne, pravac psihologinji ili ravnateljici i stvar rjesena.

Mi se borimo, i mi smo ljudi,a ne ko` profesori...životinje jedne :twisted:

Korpse
09-11-2007, 15:14
de mjutante, reci odakle si?

Ja sam iz bjelovara :D
znači nisi iz vukojebine, kao ja... :rotfl:

Mjutant
09-11-2007, 21:09
L0L

Korpse
10-11-2007, 15:56
why lol :rotfl:

Mjutant
10-11-2007, 21:37
Neznam :rotfl:

Lord AngelRI
10-11-2007, 21:49
Nasi profesori se pridrzavaju prava...ako ne, pravac psihologinji ili ravnateljici i stvar rjesena.

Mi se borimo, i mi smo ljudi,a ne ko` profesori...životinje jedne :twisted:

tako je prave životinje... :rotfl: a bože moj to im je posao...

MoNDi
11-11-2007, 01:04
Jedna uciteöjica se je jednom u sestom razredu zderala na nas: "Vi pederi!!!" (svima, ne samo deckima) Evo vam prava ucenika...

Dreamer Deceiver
11-11-2007, 10:46
oooo da mi imamo sad pravi zatvor : Zabranjeno pušenje ispred škole, uglavnom je zabranjeno pušenje na svim područjima škole, za vrijeme malog odmora nesmijemo izlaziti iz razrede i vrata razreda trebaju biti zatvorena, znači nema odlaska na wc. Super sad smo ko u popravnom domu...

B4j4
11-11-2007, 10:49
ko bi meni zabranil da uzidem van pod odmorom... pffff

FaTaL_mRkvA
11-11-2007, 11:01
mi pisemo po 4-5 testova tjedno, nikog briga za naša prava....

Mjutant
11-11-2007, 13:12
oooo da mi imamo sad pravi zatvor : Zabranjeno pušenje ispred škole, uglavnom je zabranjeno pušenje na svim područjima škole, za vrijeme malog odmora nesmijemo izlaziti iz razrede i vrata razreda trebaju biti zatvorena, znači nema odlaska na wc. Super sad smo ko u popravnom domu...


Nesmijemo ni mi izlazt van, ali smijemo na wc

Simon the Dreamer
11-11-2007, 13:15
Lol, nas puštaju van...

I imamo pušionu...

Mjutant
11-11-2007, 13:20
Mi ne smijemo nikud

Korpse
11-11-2007, 17:43
nas puste da pišamo....rijetko...skoro nikada... :|

Marcellius09
11-11-2007, 18:19
rec cu vam samo ovo
nemate nikakva prava :)

Ivan_87
11-11-2007, 18:21
ja sam završio školu prošle godine,možda ste čuli za el tehničku :D
mogo sam na wc kad sam htio imo oko 45 neopravdanih i prošo,nkako sve lako prema ovome što ste vi napisali,a škola cijela izšarana ali do kraja,puno punkera,metalaca ... to je rijeka :D

CHOLIK
11-11-2007, 20:00
Nas preko odmora ne puštaju U školu tako da pokisnemo ili se nahladimo. :-x

Lord AngelRI
12-11-2007, 21:03
mi pisemo po 4-5 testova tjedno, nikog briga za naša prava....

jadni :cry: ma daj molim te pišeta pa šta... napomena: 15min testovi se ne smatraju kao testovi tako da možemo pisat i 9 testova na 1 tj. sve ovisi kako prof to napiše u dnevnik...

mada ti 15 min su budalaština... moraš učit ko i za pravi a opet ga na kraju pišeš cijeli sat...