PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rpg Loki!!!



dasoDD
24-10-2007, 11:22
Igram RPG Loki, i uvijek kada dođem do istog dijela igre( dio kada trebam naći pero Feniksa) igra mi zašteka i izbaci mi poruku: :-x VPU recover has reset your graphics acclerator as it was no longer responding to graphics driver commands. Please tell ati technologies about this problem. Pokušao sam ponovo instalirati drivere,ali ništa ne pomaže. Imam preporučenih 1 GB RAM, a minimum je 512, grafička je ATI Radeon 9200 128MB i ona je iznad minimuma koji treba za pokretanje igre. Na tom dijelu sam čak i stavio rezoluciju na najmanje te smanjio i pogasio sve detalje u display optionsu! Pomagajte, molim vas :pray:

Armachus
24-10-2007, 15:45
Ima tema! viewtopic.php?t=6775 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=6775)

BLOODdemon
24-10-2007, 17:57
Ima tema! viewtopic.php?t=6775 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=6775)

da al su to prohodi,njemu igra ne radi.

dal je original il p...

Bartuc
24-10-2007, 18:09
@dasoDD, starije ATI kartice znaju imati ogromnih problema sa novim driverima! Stavi si starije drivere za karticu ali ove koje trenutno imaš prvo detaljno obriši sa Driver Cleaner programom! PS: Tak i onak nije bitno da imaš najnovije drivere pošto sa tom grafom nemreš igrati igre koje su izašle u prethodnih godinu dana! A možda je i Loki jednostavno pre zahtjevan za tu karticu pa se ova blesira u igri!

Također otvori kućište (lijevu bočnu stranicu) i pogledaj da li ti radi ventilator na grafičkoj kartici ukoliko ima aktivno hlađenje! Te stavi prst na bazu hladnjaka tak da vidiš koliko je vruč pod opterečenjem! Jedna od mogućnosti je ta da ti se grafa pregrijava i prestane funkcionirati kako spada!

dasoDD
24-10-2007, 19:10
Za svoju grafičku koristim iste drivere već 3 godine , nemam aktivno hlađenje na grafi, a ako je u redameu navedeno da je za igranje dovoljna i Ati 9000 onda valjda i moja grafa moze pokretati igru na najmanjim detaljima, i jos sam igro igru par sati i to ne na najmanjoj rezoluciji prije nego sto je stala na tom odredenom dijelu na kojem jedino i staje jer mogu normalno igrati na svim drugim dijelovima igre :ekipa:

Bartuc
24-10-2007, 19:14
Onda probaj staviti najnovije drivere... glavno da su par mjeseci noviji od same igre! To je esencijalno pošto novi driveri donose i podršku za nove naslove (igre)! Također vrjedi onaj dio da prvo očistiš sistem od starih drivera sa Driver Cleaner-om (googlaj, besplatan je)!

PS: Trebaju ti Catalyst driveri... Ako trebaš pomoć oko traženja, slobodno pitaj!

dasoDD
24-10-2007, 23:49
Stavi sam drivere heh, ali ne bas najnovije potrazio sam sa starog pcplay cda za ATI Catalys, i to iz broja 68 :D , i sada mi radi!!! hvala