PDA

Pogledaj cijelu verziju : MP CHEATERS, ZAŠTO? (ma što zašto, pajserom po glavi)



Grimm-Reaper
23-10-2007, 14:56
MP je za mnoge razlog zašto pljuju 300+ teško zarađene novčane svote da bi bez ikakvih errora i pop-up poruka mogli veselo i zadovoljno igrati na netu sa silnom populacijom iz svih "ćjoškova" naše Zemlje. I ja sam jedan od tih zanesenih veseljaka koji uživa do dugih noćnih iliti ranih jutarnjih sati u sveopćoj on-line makljaži.

Nema bolje nego si napraviti kavicu, uz to neki osvježavajući napitak, kutiju (dvije po mogućnosti) bijelog waltera i udri Miško. Skok na Ventrilo, desetak ljudi iz klana je gore, palim igru(GRAW 2 u ovom slučaju), favorite servers, biram onaj klanski. Kolega admin kikne nekog high-pingaša i ja upadam. Prva cigareta se pali.

Hrpa ljudi, kaos na sve strane, bum tamo bum vamo, kao da Dinamo zabija treći Ajaxu, živa ludnica. LOL-ovi, ROFL-ovi, WTF-ovi i mnogi drugi –ovi se ispisuju po chatu. Veselo je, nema šta. Da ostanem vjeran tradiciji, biram sniper kit 1, moja M-14 alatka je sprema. Odlazim na svoje mjesto broj 1 i počinjem sa "skidanjem" ekipe. I sve to ide divno krasno, kill streak 9-0, kadli najedamput crveni ekran, ubio me MINIME.

Prva cigareta je ugašena, palim drugu. Natrag u akciju, odlazim na mjesto broj 2. Par kilova na putu do tamo, još par kad sam stigao, kadli opet, ubio me MINIME. Sad već kreće salva „odakle j**o ma**u svoju“. Natrag u akciju, odlazim na mjesto 3, nisam ni izašao iz spawna, ubio me MINIME.

Ljut kao ris, palim treću, druga još gori. Dosta je snajpera za početak, assault kit 1, MRC s prigušivaćem, bombica i još jedna, ali ona dimna. Krećem u "klouz kvorter kombat". Sad je još veselije, jer grupica ljudi iz klana se kreće po mapi skupa samnom, i oko nas ekipa pada kao pokošena. Kadli, lik ispred mene pada mrtav, lik do njega pada sekundu kasnije. Nisam ni trepnuo, ubio me MINIME.

Ovako je to donekle izgledalo neku večer. Da ne bude zabune, GRAW 2 je odlična igra, u kompletu sa odličnom ekipom u klanu, zabava je osigurana. Ali onda se pojavio MINIME. Čevrta cigareta. Kolega admin izlazi iz igre i loada se pod alter-egom (DeerHunter) kojeg među ostalima koristimo za hvatanje neuke balavurdije. Traži on tako MINIME-a po mapi, kadli, MINIME uopće nije na mapi. Majstor je našao način da se zavuće u ćoše izvan granice mape, i odande nesmetan od nikoga skida ekipu bez problema.

Uslijedio je naravno kratak i jasan postupak. Kristeći admin prava, MINIME je pozdravljen i poželjena mu je laka noć. Ban zauvijek, njegov IP ulazi u klansku bazu prigodno nazvanu Hall of Shame.

Vjerujem da ste svi iskusili nešto slično. Odličnu zabavu sa odličnom igrom na odličnom serveru koju pokvari malo djubre bez i trunke dostojanstva. Većina igara koje imaju podršku PunkBustera se mogu igrati bez straha od ovakvih neodgojenih degena koji jedini način da zasjednu na vrh vide u varanju poštene čeljadi.

Što uopće vide ti "neljudi" u varanju? Koja je čar biti najbolji, kad si sam svjestan da si to postigao na nepošten način? Pa zar su ti gameri pali na takve razine da koriste takve trikove samo da bi ih na serverima smatrali kraljevima? Isprika, to nisu gameri. Gameri se trude da zasluže poštovanje, njihovo ime stoji na forumu klana kojem server pripada, i tamo stoji zato jer je gamer zaslužio da njegovo ime tamo stoji. Tako to treba biti.

Ja sam o gamadi svoje rekao.
Predajem vam pero gospodo, da vas čujem...

Sonic_Moronic
23-10-2007, 15:27
*uzima pero*

To je jednostavno balavurdija koja uživa kad ima hrpu fragova, bez obzira kako su ih postigli. Neću ih nikad shvatiti, ali ne vrijedi se zbog toga živcirati. Svijet nije pošten, multiplayer nije pošten.

Inače često igram slabo poznate igre koje u prosjeku igra 10-ak ljudi odjednom. Tamo je varanje prečesto, pa sam se već navikao. Ali reći ću jednu stvar : nema većeg užitka kada nekoga jednostavno OWNAŠ iako on masivno koristi šifre. Samo ti bildaj skill i zaboli te za tu balavurdiju.

No da, u tim megapopularnim igrama varanje živcira. Nema se što reći, bilo je mnogo tema o istoj stvari. Iako ima cheatera, ima zato hrpa poštenih igrač s kojima je užitak igrati.

Btw. mnogo pušiš.

Grimm-Reaper
23-10-2007, 15:45
Btw. mnogo pušiš.[/i]

Kad su balavci tipa Minime-a u pitanju, moram. Inače mi je monitor u opasnosti od nenadanog udarca. :)

Bilo bi sve pet kad bi PB bio prisutan na više igara. BF 2 mi je zato gušt igrati, iako se priča da i tamo ima balavurdije. Šteta da tako zabavan faktor igara propada zbog varalica bez imalo poštovanja prema drugima i samom sebi.

mrs.croft
23-10-2007, 18:33
mislim da bi trebalo napravit neku igru specijalno za cheatere,pa nek svi vise tamo :D

najgori su cheateri za koje niko ne kuži da zapravo cheataju. takav slučaj sam ja imo igrajući Q3,lik se zvao Okulista,tradicija je bila da na kraju svake partije on ima daleko veći score od svih ostalih. i što je najbolje,kad god bi ga nazvao cheaterom (jer ponekad je bilo preočito),drugi igrači bi ga branili,kao ''ma šta ti znaš,on je pro u ovoj igri,igra ju već 5 godina itd.'' lik je kasnije popio ban,napokon se otkrilo da je cheater. nevjerojatno,lik aktivno igra par mjeseci na serveru,i niko ne kuži da je cheater.

Grimm-Reaper
23-10-2007, 19:03
Žalosno, uistinu žalosno... Kad netko na takav način mora zadovoljit svoju želju da bude najbolji, žalosno...

Evo ja se tlačim na GRAW 2, igram skoro tri mjeseca s klanom, ponekad sam najbolji na mapi, ponekad sam koma, ali barem igram pošteno.

Babitz
23-10-2007, 19:14
jednog lika su na utu benali 5 puta i svaki put se vratio sa aimbotom. žalosno

još je žalosnije da mu je taj bot značio goli kurac protiv pravih skillera koji su s njim pomeli pod, ma kolko im cheatova naštancao

Kron
23-10-2007, 19:31
ima takvih i u CoDu. Basham lika par puta i bude kickan radi Multihacka. opet dođe, opet ga iznabijamo i opet ga kicka

Plexihack
23-10-2007, 19:32
Ma na CS-u su cheateri zabavni.Optuži me da sam cheater jer ima speedhack i ja ga awp-om headam :D

ludkopuska
23-10-2007, 20:35
Nemam osonog iskustva sa hackerima i cheaterima, iako sam mnogo puta optuzivan za isto. Kako bilo, tocno si mogu zamisliti osjecaj kada netko to radi. Grimm ga je izvrsno prikazao ^^

Naravno, MINIME ocito nije nista stariji od 12 godina i uziva u ideji da je tata dosao do nacina da bude broj 1 u igri koju je upravo dobio. /pathetic/...

BTW, osim sto puno pusis, srusit ces server sa tim dugackim postovima :) :)

Grimm-Reaper
23-10-2007, 20:41
I`ll just smile and keep `em comming... :D

ludkopuska
23-10-2007, 20:44
You do that, son, you do that 8) .

Da ne bude offtopic, dali se name spooferi u warcraftu broje kao hakeri?

Hamti Damti
23-10-2007, 20:46
ta kukavička gamad me zna toliko iživcirati do te razine da bi se potukao s njima, ma čak i da su stariji, višlji i jačiji potukao bi se do krvi kolko me iživciraju :-x :twisted: :twisted: :killyou:

ludkopuska
23-10-2007, 20:52
Broji do deset, broji do deset! Spusti nož! Pusti medvjedića na miru.

B4j4
23-10-2007, 21:47
Nemam osonog iskustva sa hackerima i cheaterima, iako sam mnogo puta optuzivan za isto. Kako bilo, tocno si mogu zamisliti osjecaj kada netko to radi. Grimm ga je izvrsno prikazao ^^

Naravno, MINIME ocito nije nista stariji od 12 godina i uziva u ideji da je tata dosao do nacina da bude broj 1 u igri koju je upravo dobio. /pathetic/...

BTW, osim sto puno pusis, srusit ces server sa tim dugackim postovima :) :)

pogledaj boldano... i meni se to dogadalo...
ma bezze je citati... koje je tu zadovoljstvo kad ti iz prve radis HS ? :?

ludkopuska
23-10-2007, 21:57
Indeed. Ali pravi je gust kad toliko ownas da te optuzuju za maphack :rotfl: Haha :rotfl: Slazem se da fakat nema gusta u tome da ownas botove u singleu jer ti se zgrade grade u 1.5 sekundu :|

$p1tf1r3
23-10-2007, 22:41
bravo za topic :pray:

...et recimo tako je i u CoD-u slicno samo sto se vecina uspije provuci pokraj PB-a pa zato masovno korstie WH (wall hack)lijepo te vidi kroz zid,ili the bot programce sa kojima imas navodjene metke,ili aimbot tu samo letis po mapi puska sama cilja glavu i puca, svaki metak pogadja, gotovo je nemoguce ubiti plejera s tim...i da ne nabrajam dalje...ma kratko receno chitas ko da neigras... :yuck:

Who
23-10-2007, 22:56
I meni je neshvatiljivo tako igrati,nikada ama bas nikada nisam koristio cheat u SPu kamo li MPu.Ne vidim kakav je fun tu i nikada necu shavatiti takve low lifere.

ZorgTheBorg
23-10-2007, 23:09
Ljudi su tolerantni prema toj gamadi. E ja nisam.

Igramo ja i Hamti SAMP... lijepo koljemo, mafija u limuzini, malo čistimo bande, jedini nolag server... i onda dođe neki Rus... invinci unlimited ammo, bazuka.... uglavnom nismo se mogli pola sata spawnat od njegovih razvaljivanja bazukom na spawnpoint, nismo nikak mogli pobjec, a ako bi pobjegli, uhvatio bi nas...

Čovjek nije razumio jezično bogatstvo englesko-hrvatskih capslockiranih psovki na latinici. Nije pomogao ni ruski na latinici (Obergefreiter Joseph Porta, hvala Ti)...

Ugl, :boohoo: :yuck:


Nemam ja nista protiv SP cheatanja. Nema boljeg kad frend dodje do mene pa pokrenemo 2-3 trainera, sifre, hack, i jos malo moddamo kod.... ahh to je zabava. Ovo gore nije.

Grimm-Reaper
24-10-2007, 01:00
Prvo, hvala na odgovorima.

Drugo, upravo dolazim sa GRAW 2 makljaže, i pogodite što? Opet jedan biser koji tako očigledno koristi aimboot a poriče kao Michael Jackson. Koma! Kad je baniran, otišao je na forum klana i žalio se na nepravedan ban. Unutar 20 minuta, cijela GRAW 2 divizija, osnivač i još hrpa članova ga je popljuvala da je moderator maknio temu zbog gadnog riječnika (čitaj neprikladnog teksta navedenog u topicu).

Na kraju je zbog nedostatka dokaza (politika klana je bez screen shota ili frpas uratka, nema bana) ipak ukinut ban i lik se vratio. Ali začudo, umjesto uobičajenih kill/death omjera koje je ranije vrtio na minimalno +25, sad je cijelo vrijeme bio na +5-. I onda kaže da nije varao.

Zbog ljudi poput njega, MP u igrama propada, pogotovo ako poput GRAW 2 nema PunkBuster potporu. GRAW 1 divizija u klanu je brzo propala zbog iste stvari, a to se događa sa ostalim divizijama u klanu, koje igre ne posjeduju potporu za PunkBuster.

I sad ti vidi. Ili se možeš pristojno zabavit na najboljem serveru koji je krcat igračima 24/7, ili ideš varati i tako ljudima oduzimati volju za igranjem? Jel to zbilja potrebno, kad igrajući na taj način vrijeđa samog sebe čak i više nego nas.

Empty
24-10-2007, 12:21
evo ja cu priznat prije 3 godine sam prvi put i jedini put koristia map hack u w3 na eurobnetu i niko me nije uhvatia ali sam odlucia da necu nikad vise i sad igram vec nekoliko godina na bnetu i nisam niti pomislia na map hack

Grimm-Reaper
24-10-2007, 13:14
Ja sam koristio cheatove, ali u SP, i to vrlo rijetko.

U MP nikad nisam, jer ne vidim smisao. Nov sam, relativno, u MP igranju, počeo sam sa COD 2, na SNT taktičkom serveru (čitaj modiranom). Lako umreš, pa treba pazit, jer nema spawna do kraja runde (igrao se retreival mod). Počeo sam ka njubi i pol, uvijek na dnu liste, tjedan dva kasnije se nisam skidao sa vrha.

U tome je cilj MP igranja. Budi koma, ali s vremenom zasjedni na vrh. S cheatsima ćeš brzo do vrha, ali kad dođe recimo nastavak igre sa anti cheat podrškom, neće biti isprike.

SkunK
24-10-2007, 13:28
Najbolje je, da...ownat cheatera , pa sama pomisao da je spusio a varao je tako teska i ponizavajuca za njega... :)

W1k1n6
24-10-2007, 13:47
Najbolje je, da...ownat cheatera , pa sama pomisao da je spusio a varao je tako teska i ponizavajuca za njega... :)
Tesko ga mozes ownat kad te ubija aimbotom ili kad ti njegova stickygranade pada uvijek na glavu. Najbolji i prokušani lijek za cheatere su jake domaće gaming scene s vlastitim serverima. Kad ga tamo ulove, njegova će sramota biti javna jer ga svi poznaju, što će ga pogoditi puno više od bananja. U WET sceni smo imali poznati slučaj kad je na jedan LAN došao dečko netom ulovljen u cheatanju na serverima, kako bi pred svima kroz suze tražio oprost za svoju glupost, jer mu je toliko jako bilo stalo do ljudi s kojima se napucava i druži svaku večer, a znao je da ih je užasno povrijedio.
Kad ćete imati takve scene, cheateri će ubrzo nestati za sva vremena.

Bartuc
24-10-2007, 13:53
How to deal with cheaters (xI3_IAiNwBg)S-> obavezno pogledati :D

Grimm-Reaper
24-10-2007, 14:19
Bartuc, LOL i pol na video.

Tako se to radi sa varalicama... :kill:

ludkopuska
24-10-2007, 14:39
Hehe, sad sam na infi, a ovdje su svi kompovi odreda sje... zeznuti. Pa ću doma pogledat. Btw, volio bi vidit ovo šta je viking opiso :P

Grimm-Reaper
24-10-2007, 15:21
Tip na ovom videu je još i dobro prošao. Da je to neki tip među nama balkancima napravio, računalo nebi jedino bilo u dijelovima...

Kako glup moraš biti da bi otišao na LAP party i još varao...

Lord Myrkul
24-10-2007, 15:26
zgodan filmić, samo sta bi ja bacia onog lika na cestu, a komp zadrža
2k dolara se ne baca..

ludkopuska
24-10-2007, 16:14
Slazem se sa lordom... Likovi tam ne donose neka smeća... Jedan po jedan komp i imaš igraonicu koja se naplaćuje 20$ na sat :P Jebote pitam se šta je onom liku tada prolazilo kroz glavu :rotfl:

Jeste skužili povezanost sa reklamama za Mastercard? haha

Stryder
24-10-2007, 16:34
ja bi lika pretuko i izcipelario a komp bi si uzeo

Sonic_Moronic
24-10-2007, 18:13
Ali koji je osjećaj MOĆI kad te optuže da koristiš cheatove na nekom serveru... Čisti užitak. :) Uvijek će mi ostati u sjećanju kad se pokrenuo vote kick: Sonic Moronic, Reason: aimbot. Soldat sam ownao, heh.

Korpse
24-10-2007, 18:27
čitere treba:pobiti, razvaliti,objesiti, izbosti, istući, natjerati ih da mole za milost, spaliti, banati......
zaključak:
čiteri su tetkice

Bartuc
24-10-2007, 19:02
A što mislite na cheatove unutar Single Player igara?

Grimm-Reaper
24-10-2007, 19:08
Što ljudi rade unutar SP-a me ne zanima, njihova stvar kako će oni preći igru.

Ja sam koristio cheatove u SP (trainere da se točnije izrazim), ali tek NAKON što sam igru već prešao fair and square. Iznimka je GRAW 2, gdje sam za jedan nivo koristio trainer. To priznajem.

Ali nakon što sam probao MP u GRAW 2, SP nisam ni odigrao do kraja. Odličan je, dok se MINIME i ekipa nisu pojavili.

ludkopuska
24-10-2007, 19:57
čitere treba:pobiti, razvaliti,objesiti, izbosti, istući, natjerati ih da mole za milost, spaliti, banati......
zaključak:
čiteri su tetkice

:rotfl: A sad lijepo udahni i izdahni i pusti monitor na miru.

B4j4
24-10-2007, 21:22
e, video :rotfl: :rotfl: :rotfl: tak jednom igram ja ( naravno ) tujane s ( naravno ) scoop leeicom i skampam se na krov od one zgrade die onaj razvaljen top a prek puta su one stepenice... znate na kaj mislim... i tak sam napravil jedno 25-30 killova s tog mjesta, likovi me nisu ubili skoro sam bez municije osto ( :rotfl: ) i optuzili me da sam citer :-x sam zato kaj sam ih pwnal

Bartuc
24-10-2007, 21:32
Nisi čiter, kemper si :P

Ja u MP-u ne čhitam, mada se moj MP sastoji od LAN party-a u dvoje :D Ali zato u SP-u redovito čhitam nakon kaj prvi put pređem igru! Osim izuzetaka od igri u kojima nikada ne varam...


A što se tiče čhitanja u MP-u, tu ste u pravu, to je praf za praf jadno! Ljudi se nađeju da vide tko je "King of the hill" i onda čhiter sve to upropasti! Čak se mogu ti ljudi okarakterizirati kao kukavice koje se boje izgubiti i koje nemreju muški prihvatiti poraz... A štaš!

Mafioz0r
24-10-2007, 21:38
Smrt čiterima, kemperi mogu proći, zabavno ih je ubit i onda im se rugat. Ja se nikad ne kempam, samo se šuljam....

Hamti Damti
24-10-2007, 22:02
Ali koji je osjećaj MOĆI kad te optuže da koristiš cheatove na nekom serveru... Čisti užitak. :) Uvijek će mi ostati u sjećanju kad se pokrenuo vote kick: Sonic Moronic, Reason: aimbot. Soldat sam ownao, heh.


ma i meni je bilo napočetku ugodno i zabavno ali s vremenom te srce počne boljeti..

U SAMP sam bio toliko puta bio optuživan za cheatera da sam papcima morao popuštat da vide da nisam cheater :rotfl:

@Mafioso
tvoje "šuljanje" u CoD2 je bilo najjačexD

B4j4
24-10-2007, 22:04
Nisi čiter, kemper siS:P

Ja u MP-u ne čhitam, mada se moj MP sastoji od LAN party-a u dvoje :D Ali zato u SP-u redovito čhitam nakon kaj prvi put pređem igru! Osim izuzetaka od igri u kojima nikada ne varam...


A što se tiče čhitanja u MP-u, tu ste u pravu, to je praf za praf jadno! Ljudi se nađeju da vide tko je "King of the hill" i onda čhiter sve to upropasti! Čak se mogu ti ljudi okarakterizirati kao kukavice koje se boje izgubiti i koje nemreju muški prihvatiti poraz... A štaš!

ne bas... al je bilo zabavno gledat 3 lika kak me nemogu ubiti a ja sam sam :D ni granate im nisu pomogle... sta rec neg, homo novusi :rotfl:

24-10-2007, 22:09
Zašto chitat???

To su mene stalno ispitivali nakon kaj sam ulovljen na jednom serveru na kojem sam igrao iz zajebancije(znači ne takmičenje)...

Sutra ču vam stavit jedan video kojeg sam snimio.Da vidite kakav hack imam za quake 3.

Imam čak i dobar razlog zašto sam varao.

Da li mi je žao što sam izbačen iz klana i proglašen izdajicom i varalicom?

Ne nisam...XII klan možda je jak što se tiće battlefielda ali ne i q3-a.
I ne zato jer znam da nisam varalica.A razlog varanja imam.Sad se idem naspavati pa ču vam sutra u grubo pokazati kako sam to raDIO i zašto.
Sad če 8-sma godina otkako igram q3.Nemam što kriti.Igru znam temeljito.

McPingvin_v2.0
24-10-2007, 22:19
Imam čak i dobar razlog zašto sam varao.
Jap. Htio si čiterima pokazati da nisu jedini koji znaju čitati.

darth burek
24-10-2007, 22:19
To sam radio iz dosade kad sam bio dijete...sad volim RUN N' GUN i to da sve ownam okolo sebe!Al sam zaboravio kakav je to osjećaj...

Ali inače ovako kad pogledam...gamad!

Ah da i stvarno mi je cool šta je napisao...i ja bi se htio nabit pred komp onako sa kavom burekom...dobro litrama kave i s burecima i bez briga cijelu noć prašit!E jebga...

24-10-2007, 22:22
[quote="amd freak":3oumxbwz]Imam čak i dobar razlog zašto sam varao.
Jap. Htio si čiterima pokazati da nisu jedini koji znaju čitati.[/quote:3oumxbwz]

E tako nešt.


Zamislite si da igrate neki gejm npr 8 godina.Dođete na server i dođe vam lik sa autoshotom i kurči se kak neznate...

Reko ja dobro...vidjet češ ti svog Boga....bang bang...eto ti..

Još da neki nisu pratili svaki moj korak...al jebiga..nema veze.

McPingvin_v2.0
24-10-2007, 22:30
Reko ja dobro...vidjet češ ti svog Boga....bang bang...eto ti..
Bravo. Pokazao ci cheateru da se možeš spustiti na njegovu razinu. Kako zrelo i orginalno.

darth burek
24-10-2007, 22:52
:( Učinio si heavy shit...nakon osam godina...ccc!

24-10-2007, 23:06
Ne pokazao sam mu samo da mu skinuti wall hack i autoshot nemoraju garantirat uspijeh.Uvijek ima i boljih od tebe varao ti ili ne.

Ne ja nisam ispao ništa.Ja igram q3 za sebe i svoju dušu.I briga me što npr pingvin misli ili bilo tko drugi.
A to da sam nezreo zbog tog što sam napravio je čista glupost i moja privatna stvar.Znači da su svi čiteri nezreli po tvome.

Ide jedna gejmerska poslovica.

"Da bi varao u igri prvo moraš znati igrati."

:D

Neven <R>
24-10-2007, 23:12
To možda vrijedi za kartaške igre, za kompjuterske definitivno ne.

24-10-2007, 23:16
Joj no tak se veli :D

Ovisno kaj ti misliš pod znati igrati...Ja mislim na W S A D :kill:

Burek_fr0m_SPACE
24-10-2007, 23:53
Znači da su svi čiteri nezreli po tvome.
Po mom svakako jesu.

McPingvin_v2.0
25-10-2007, 00:47
Znači da su svi čiteri nezreli po tvome.
Da, i/ili glupi jer svojim idiotizomom/ nezrelošću uništavaju drugima zabavu, koju na kraju krajeva i plaćaju.

Grimm-Reaper
25-10-2007, 01:58
Varati da bi čiteru pokazao kako i sam to mogu nema smisla. Dati im do znanja da je to što rade toliko očito da s vremenom odustanu od varanja.

Naravno da svatko želi biti kralj brda, faca svih faca, što se mene tiče radije ću tamo stići polako ali pošteno. Kad se sve zbroji i oduzme, JA znam dali sam zaslužio biti tamo ili ne. Samopoštovanje je ipak puno vrijednije od poštovanja dugih.

Kad već meljem o vrhu, ne mogu odolit... :D

http://i215.photobucket.com/albums/cc18 ... -54-54.jpg (http://i215.photobucket.com/albums/cc181/XE-GRIMM/graw22007-10-2500-47-54-54.jpg)
http://i215.photobucket.com/albums/cc18 ... -12-67.jpg (http://i215.photobucket.com/albums/cc181/XE-GRIMM/graw22007-10-2423-49-12-67.jpg)
http://i215.photobucket.com/albums/cc18 ... -19-96.jpg (http://i215.photobucket.com/albums/cc181/XE-GRIMM/graw22007-10-2401-04-19-96.jpg)

ChR0NoS
25-10-2007, 10:57
[quote="amd freak":9no6thcv]Znači da su svi čiteri nezreli po tvome.
Po mom svakako jesu.[/quote:9no6thcv]
i po mome su. preko varanja u sp se prelazi (osim ako je ai toliko razvijen da se pobuni), ali preko varanja u mp NIKAKO

:hangin: smrt cheaterima

Korpse
25-10-2007, 13:02
no čitanja, bar u mene...

ludkopuska
25-10-2007, 15:48
Ovisno kaj ti misliš pod znati igrati...Ja mislim na W S A D :kill:

Niti to :|

Iron Storm
25-10-2007, 17:01
Da se i ja uključim u raspravu...

Igram ja neko vrijeme već Americas Army. (Gotovo) Svi su serveri zaštićeni PunkBusterom. Cheatove ne koristim NIKAKO u MP-u, no nabasao sam na 2(!) servera gdje su cheatovi bili omogućeni. Rekoh idem ja malo isprobati da vidim kako čit radi iz prve ruke. Vidio sam da svi mijenjaju klase čim započne runda, i to je po pravilima servera bilo dopušteno. No našlo se par pametnjakovića koji su išli koristiti čitove tipa GOD, GHOST, INVISIBLE itd. Što se njima radilo? Čim bi netko skužio da se koristi GOD, odmah bi netko ukucao ENDGAME. No nije ih to opamećivalo, pa smo ih kikali sa servera...

Grimm-Reaper
25-10-2007, 17:21
Ako je server pokrenio neki tip od kuće, prekidi igre zbog čitera je za očekivati i vrlo lagano za izvest (kad netko izgubi živce). Ali klanski server kojem sponzori plaćaju server ne može samo tako ugasit server, zato jer se našlo par pametnjakovića koji misle da je fora varati poštene igrače.

Naše servere dječomično plaćaju sponzori, djelomično mi članovi. Zbog sponzora je cilj držati server u pogonu bez prestanka i naravno ponuditi igračima dobru sredinu za igru. Ako je server pun non stop, lakše je doći do sponzora i proslijediti ime klana masama. Čiteri to uništavaju. Zbog njih smo izgubili nekolicinu igrača koji iako nisu članovi, svejedno uplate nešto novca da bi se serveri održali na životu. Zbog njih potoje šanse da izgubimo sponzore za servere (što se s jednim sponzorom i dogodilo) a to je dodatni teret za članove klana, jer moraju više doprinositi.

Stoga, moja frustracija kao i frustracija ostalih članova klana nije samo u pogledu na zabavu igre i njenu igrivost. Čiteri unište zabavu a postoji mogućnost da unište i slabije klanove, kao što se to dogodilo sa jednim Ghost Recon klanom. Zbog konstantnih čitera na njihovim serverima, došlo je do razdora u klanu, jer se ekipa nije mogla opredijeliti za jedan način kako se nositi sa čiterima. Broj igrača na serveru je pao, sponzori su odustali i klan se raspao.

Čiteri misle (oni rijetki koji imaju mogućnost i mozak općenito) da je varanje zabavno i ne šteti nikome. E pa šteti. Ubija igrivost, ubija servere te ponekad i klanove.

Korpse
25-10-2007, 19:14
maloprije sam bano jednog čitera sa svog servera, budala mislio da nitko neće primjetiti još stavio nick pro čiter :rotfl: , jebivjetar glupi

ludkopuska
26-10-2007, 17:49
maloprije sam bano jednog čitera sa svog servera, budala mislio da nitko neće primjetiti još stavio nick pro čiter :rotfl: , jebivjetar glupi

haha :rotfl:

Tsumetai Ryujin
26-10-2007, 17:50
e jel zna netko mozda neki program ili neku medodu za otkrivanje cheatera... (zanima me posebno za BF2 al moze i za bilo koju igru)

ludkopuska
26-10-2007, 17:53
Malo znam o tome al koliko znam, Punkbuster skida cheatere iako ga oni znaju zaobići. Nemam blage ni dal BF ima PB ni dal se može skinut... Pretpostavljam da ovo šta sam ti sad nasro ti već odavna znaš :P

Rang€r
26-10-2007, 18:04
ma meni je najgora kad igram BfME 2 RotWK, pa kad lik za minutu dvije(sam radio mapu) dode sa 10 saurona, kako onda p**izdim, zatim ga pitam zasto cheata, a on kaze da mu je to bas zabavno, gg nema sta.

Ili kad igram custom heroes duel, pa gad cheata tako da si heroju stavi sve abilitye i sve skillove na najvecu mogucu razinu pa se mozes hebat...

Evil Devil
26-10-2007, 18:28
Kad sam ja na nekom serveru u CoD 2 čiteru rekao "J***m ti mater u p***u,g***o pokvareno!" on meni zakaj to kažem.Pa g***o sam direkt u glavu snajpo i nije crknuo,a granata ga nije ni okrznula,i on još ima obraza da se čudi,p***r j*b**i!! :twisted: :twisted: :killyou: :kill: :kill:

ludkopuska
26-10-2007, 18:35
:rotfl: :rotfl: Nemoj si čupat kosu, ne! :rotfl:

ENIVEJ, ne bih znao što su sauroni, a niti custom hero arena, ali mislim da shvaćam što želiš reći :) Nego, osim osjećaja moći kada te optužuju da čitaš, ima i nešto drugo. Kad igraš s frendovima i onda te ONI optuže da čitaš... Fakat se osjećam ko idiot dok ih pokušavan razuvjerit od te ideje... >.<

Lol rang3r i Grimm imaju na prvi pogled slične avatare pa sam se ćudio kako Grimm u 2 tjedna ima 800 postova xD xD :rotfl:

Grimm-Reaper
26-10-2007, 18:53
Ludkoškapu, rekao sam ti ja da se gubiš polako :)

Što se tiče topica.

BF 2 sam nedavno počeo igrati (ponovo) i nisam iskusio nikakve probleme, osim onih koje igra sama ima koji me ne smetaju previše. Čuo jesam o tipu koji s automatik GL-om jurca po mapi i smiče sve živo i neživo, ali nikad to nisam vidio.

COD 2 mi je prva igra koju sam igrao na netu. ADSL je dugo vremena dolazio u moj dom :) Imao sam pacijente sa aim-bootom koji su igrali na serveru na kojem sam i sam igrao, ali oni nisu dugo trajali. Što se te igre tiče, jedina caka je nači server koji vrti poštena ekipa (čitaj odrasla) i nema problema. Admini banaju sve koji su sumnjivi, a to je u COD 2 lako zbog prisutnosti First Person spectatinga.

Savjet: COD 2 serveri sa odličnom ekipom i dobrom zabavom su SNT #1, #2 i #3. Modirani su da pruže malo veću dozu realnosti (koliko je u COD 2 to moguće), tako da pad s veće visine ubija, postoje male restrikcije za kitove (ne mogu svi biti snajper), oružje je izbalansirano, šprint je ubačen, itd. Pristojan je i ping za naše područje i odlična je ekipa, pa provjerite.

Za GRAW 2 bi First Person spectating bio idealan, i ta bi igra dugo poživljela da admini imaju mogućnost pratiti sumnjive igrače iz te perspektive, ali ovako, kad COD 4 izađe, GRAW 2 MP scena umire, barem u mom klanu.

Što se tiče igara poput LOTR i WoW, ne igram ih, davno sam prestao s takvim igrama. O njima i čitevima prisutnim neznam mnogo, ali čitao netko u FPS-u ili RPG-u, dođe ti na isto.

Sve ih treba pajserom po glavi.

PS: Ako igrate BF2 na verziji 1.41, moj in-game nick je Swagger.B.L. Javite mi se ako ste u igri, da se zabavimo koji put.

Ako igrate GRAW 2, navratite na server =XE=NO GL`S SERVER, moj in-game nick je =XE=Grimm. Svi koji ne varaju su dobro došli. Pročitajte pravila da ne bi bili banirani zbog gluposti.

fiLLix
26-10-2007, 19:12
You do that, son, you do that 8) .

Da ne bude offtopic, dali se name spooferi u warcraftu broje kao hakeri?
e sta je spoofer?

Korpse
26-10-2007, 22:06
ja namam nikakav program, već ko mi je sumnjiv arivederci: privremeno banan, ako je stvarno idiot onda ga stavim na baned list. 8)

Rang€r
26-10-2007, 22:56
sto se tice LotR-a ovo je RTS :D , a ne Online(MMORPG) kao sto si vjerojatno mislio... a sad sauron, vjerujem da znas ko je al me zahebajes il nes sl. al uglavnom to je mracni carobnjak i fakin najjaci heroj u igri, te trebas prsten naci da ga prizoves i jos ti treba 10k resa, jedan je dovoljan da te razori a kamoli 10 u 2 minute...

nego u CoD2 sam nekoliko puta naisao na citere i ljepo kick i adio...

Grimm-Reaper
26-10-2007, 23:18
Nadam se da će COD 4, Crysis i ostali nadolazeći naslovi imati anti-cheat podršku, jer bi mi bilo žao da te igre koje imaju potencijal da postanu apsolutni hit, propadnu zbog idiotizma.

Upravo mi lik na jednom drugom forumu u ovoj istoj temi trubi na sav glas kako vara i koje cheatove koristi. Objasnim mu kako stvari stoje, ali naravno njegov primitivni mozak to ne razumije.

Pročitao sam negdje, da je danas teško biti kreten, jer je konkurencija pre velika. Ovaj tip šiša konkurenciju, i to sa velikom razlikom.

ludkopuska
27-10-2007, 00:36
You do that, son, you do that 8) .

Da ne bude offtopic, dali se name spooferi u warcraftu broje kao hakeri?
e sta je spoofer?

Kad lik ima program da može mijenjat nick u sta god zaželi. Može ga obojat, moze stavljat razmake, sve to... Sam što ti je to nedozvoljeno i možeš dobit ili bann (nema više acca) ili IP bann (nema više BNeta) ili CDkey bann. To i sam možep zaključit šta znači ;) Drugo je banlista, s njom moš vidit točno od kud je ko i kakav ping inače ima i pun qurac drugih stvari. I ona je zabranjena. Općenito svi "3rd party" programi (= programi koje ne dobiješ sa igrom, više manje) su ti zabranjeni i možeš dobit jedan od banova navedenih gore... Tako da bolje razmisliš prije neg šta skidaš nešt od toga :yuck:

Ili sa spooferom ili sa banlistom vidiš cijelu mapu i tuđe resse, nisam siguran s čim.

BTW, PAZI KOJI PAPCI :rotfl: :rotfl: (http://www.mpcforum.com/archive/index.php/t-57663.html)

ludkopuska
27-10-2007, 01:13
Nadam se da će COD 4, Crysis i ostali nadolazeći naslovi imati anti-cheat podršku, jer bi mi bilo žao da te igre koje imaju potencijal da postanu apsolutni hit, propadnu zbog idiotizma.

Upravo mi lik na jednom drugom forumu u ovoj istoj temi trubi na sav glas kako vara i koje cheatove koristi. Objasnim mu kako stvari stoje, ali naravno njegov primitivni mozak to ne razumije.

Pročitao sam negdje, da je danas teško biti kreten, jer je konkurencija pre velika. Ovaj tip šiša konkurenciju, i to sa velikom razlikom.

Moj savjet: nemoj se nikad trudit takvim tipovima objašnjavat takve stvari... nikad ne pali :|

Grimm-Reaper
29-10-2007, 13:39
Optužen sam da sam ovu temu kopirao na drugi forum, što sam ako se ne varam i javno naveo negdje ranije.

Zato govorim još jednom, Swagger je moj alter-ego na Forum.hr-u, da nebi bilo zabune.

29-10-2007, 14:51
Žalosno, uistinu žalosno... Kad netko na takav način mora zadovoljit svoju želju da bude najbolji, žalosno...

Evo ja se tlačim na GRAW 2, igram skoro tri mjeseca s klanom, ponekad sam najbolji na mapi, ponekad sam koma, ali barem igram pošteno.

Tako treba...ja kad igram na internetu fear combat ili slicne igre ponekad sam najbolji a ponekad nemam veze...ali to ne rusi moje samopouzdanje i nije me sad briga tolko za to...glavno je da se zabavljam a ti cheateri unsitavaju drugima zabavu...

Korpse
29-10-2007, 18:00
jučer sam bio na nekom serveru i pola ih je čitalo...
kakva je to glupost bila, nikako runde završiti.

hrvoje07
29-10-2007, 20:09
Nemalo puta sam bio kickan sa servera (noob servera) pod optužbom da cheatam, i u šumi ovih postova sigurno više od 50% vas optužuje ljude bez valjanih dokaza.

Korpse
29-10-2007, 21:44
sad su mene banali, zato što sam jednim metkom napravio dva headshoot-a, kažu da sam čiter, n00bovi jedni...

Evil Devil
30-10-2007, 21:56
Isto tako meni u ET:QW beti ljudi me banali sa servera jer sam ih killao mase pomoću onih ogromnih Plasma mortara ili šta već. :kill:

Prince of Persia freak
31-10-2007, 12:03
Evo jedne Wikingove: "Fight fire with fire.". Ako vidite cheatera uključite svoj aimbot i wh i razbijte mu tur. Vi imate skill i cheatove, a on samo cheatove.

Lord Myrkul
31-10-2007, 12:33
Evo jedne Wikingove: "Fight fire with fire.". Ako vidite cheatera uključite svoj aimbot i wh i razbijte mu tur. Vi imate skill i cheatove, a on samo cheatove.

a zasto bi se spusta na njihovu razinu. ko in je** mater. samo se discas i prijavis ih

HalF-DeaD
31-10-2007, 13:00
Evo jedne Wikingove: "Fight fire with fire.". Ako vidite cheatera uključite svoj aimbot i wh i razbijte mu tur. Vi imate skill i cheatove, a on samo cheatove.
Eto prizno si i to. Sad kad te bude skiller owno onda vidiš kakav si.

Grimm-Reaper
31-10-2007, 14:13
Evo jedne Wikingove: "Fight fire with fire.". Ako vidite cheatera uključite svoj aimbot i wh i razbijte mu tur. Vi imate skill i cheatove, a on samo cheatove.

Nije to samo tako... Klan kojem pripadam ima stroga pravila u vezi varanja, i upravo zbog toga smo nedavno izgubili novopridošlog člana (bio je član punih 18 sati).
Kad su svi članovi otišli sa servera, on je frajer otišao na server drugog klana sa istim nickom koji još nosi tagse našeg klana, uključio automatski GL i ubio sve živo na serveru, skoro i mapu.

Ljudi iz klana su ga naravno prijavili našim časnicima uz priložene skrin šotse, i navedeni čovjek od 34 godine je trenutno izletio iz klana (da je neki balavac, ne bih se začudio, ali 34 godine???).

Tako, kad god me neki čiter ubija na našem serveru, ja mu ne mogu ništa, osim ga banati. Da krenem varati samo da bi mu dokazao da mogu, bi značilo gazit principe na kojima je klan osnovan, a ti principi svrstavaju Xtreme Eaglese na vrh svjetskih klanova. Stoga, ne hvala.

ludkopuska
31-10-2007, 19:29
Slazem se sa Reaperom. "Fight fire with fire" vrijedi u drugim slučajevima. Na primjer neko te owna u strategiji sa dalekometnim jedinicama, pa i ti izgradiš katapulte ili štoveć. Nikad nisam ni pomislio na čitanje osim u SPu, ali i tada je dosadno... To da cheatam cheatera bi bilo ko da jebem pedera zato što ne volim pedere...

P.S. šta će ti pod milim Bogom skill ako imaš aimbot?? :o :o Nikad to nisam vidio, al kolko shvaćam, staneš se bilo kud i ispaljuješ metke koji automatski pogađaju u glavu najbliže protivnike na mapi... Za to ti STVARNO ne treba skill :o

Prince of Persia freak
31-10-2007, 20:13
Znate kaj također ne kužim kod čitera, to kaj imaju oni svoje servere di svi čitaju, zakej idu na naše servere. Možda zato jer su toliko jadni da nemogu podnjeti da ih drugi cheater ubijaju :D

Grimm-Reaper
31-10-2007, 23:01
Opet jedna žalosna činjenica, da postoje cheat enabled serveri. :(

Zbilja žalosno, kako neki gmazovi mogu gmizati ispod samog dna.

ludkopuska
31-10-2007, 23:02
Znate kaj također ne kužim kod čitera, to kaj imaju oni svoje servere di svi čitaju, zakej idu na naše servere. Možda zato jer su toliko jadni da nemogu podnjeti da ih drugi cheater ubijaju :D

Ne, nego su ti cheat serveri toliko jadni i dosadni da je to nenormalno, pa odu "ownat" (gamad jedna, ko žohari su) na pravedne servere kao što je onaj od Grimmovog klana (Extreme Eagles, jel?)

CHOLIK
01-11-2007, 00:02
Vražji shiptari,čitali me na CoD 2 multiplejeru,vrag im odnio aimboot i god mode.

BigStorm
01-11-2007, 00:07
ja bi na orginal serverima napravia da kad te jednom uhvati u cheatanju da odma banaju cd key i gg

CHOLIK
01-11-2007, 00:10
ja bi na orginal serverima napravia da kad te jednom uhvati u cheatanju da odma banaju cd key i gg

Ohladi,zaokružimo to na tri pokušaja čitanja,pri put tek skužiš da uništavaš server,drugi put si ljut na svih,a trći ban forever...

BigStorm
01-11-2007, 01:01
ja bi na orginal serverima napravia da kad te jednom uhvati u cheatanju da odma banaju cd key i gg

Ohladi,zaokružimo to na tri pokušaja čitanja,pri put tek skužiš da uništavaš server,drugi put si ljut na svih,a trći ban forever...
ohladi ti

CHOLIK
01-11-2007, 01:03
Prostak jedan!!! :twisted: :kill:

McPingvin_v2.0
01-11-2007, 01:26
cheatenja-> ban keya 4 life.

kad planiraš biti glup, onda kupuj drugu igru.

Grimm-Reaper
01-11-2007, 01:49
XE serveri u svim divizijama (igrama) vrte ista pravila. Pravila su jednostavna, samo ih neki imbecili ne kuže. Ne bacaj granate u spawn zonu, kampiraj do mile volje (to je u biti i cilj GRAW 2 MP, zajaši na spawn i siluj do kraja runde), i ne koristi grenade laucher popularno prozvan n00b tube. Ako prekršiš pravilo, ide upozorenje. Ako opet prekršiš, privremeni ban. A ako budeš glup i opet se vratiš i nastaviš po svome, pozdrav. Ban, pa se glupiraj negdje drugdje.

Za čitere vrijedi druga priča. Ako uhvate nekog u varanju (potreban je dokaz, fraps ili screen shoot)automatski ban i post imena, ip adrese čitera u Hall od Shame-u, tako da i ostali klanovi s kojima smo u kontaktu znaju tko su. Znači, banaju te s XE servera, banat će te sa još desetak drugih, iako tamo nisi ništa slično napravio. Pa ti vidi.

Bio član XE-a ili nekog drugog klana, pravila su pravila. Prekši ih, doviđenja.

B4j4
01-11-2007, 07:53
ne bacaj granate u spawn zonu :? koji je debil zmislil to pravilo ? pa bas je ljepo kad bacis 2 nejdice i izlista ti se osam imena :D
ne koristi n00b tjub... isto bezze.. zast nebi ? oruzja su tu da se koriste

Grimm-Reaper
01-11-2007, 19:59
Ne ako uništavaju ravnotežu u igir. S obzirom kako su mape u GRAW 2 napravljene, jedna ekipa uvijek ima prednost nad drugom, u smislu lokacije spaw zone, itd.

Ako ti se pravila ne sviđaju, nemoj igrati na tom serveru.

Bonkas_bOOng
18-11-2007, 04:00
Evo da i ja napisem svoj prvi post na ovu temu,posto sam si dao vremena da procitam sve ove komentare.

Eto ja igram Battlefield 2 vec podosta vremena,imam preko 1500 sati cistog igranja,o igri znam sve sto se moze znat.

Ako me i jedna stvar u mom zivotu moze tolko raspizdit,to je kad neki jebeni idiot koji nema pojma o igranju o samoj igri i o gejmingu opcenito,stane na neku zgradu udaljenu pola svjetlosne godine od zastave na kojoj se vodi borba,i radi headshoot sa pistoljem.Ono da mi je upoznat takvog tipa,uguro bi ga u hebeni monitor i zapalio...ma u stvari vjerovatno bi realno gledajuci zavrsio na robiji na jedno duze vrijeme.

BF2 je dan danas po mom misljenju jako popularna igra,i mogu vam reci da pankbaster ne pomaze previse u borbi protiv čiterske gamadi,pa tako gamad dode igrat na infrantry only server i rade 50-100 killova po partiji sa pokojom smrti,stanu na neku zgradu(idioti neznaju ni zaleć)i lagano stiscu okidac..dok nas ostalih 60 igraca pokusavamo uzivat u igri.

Pa na primjer odem na jubitubi da pogledam sta ekipa radi sa vozilima i opcenito neke uratke sa solo ownanjem ekipe,i sta nadem?!? hrpu videa koje pokazuju kako se moze napravit pun K killova na serveru i kako brzo mozete dobit neki dobar čin...ono jadno..vecina tih videa daje link na stranice di se ti čitevi prodaju za novce..i tako odem na stranicu koja prodaje čiteve,i zamislite sta nadem?!?!? Ta gamad prodaje citeve sa vecinu popularnih igara koje se igraju online..sa garancijom da vas nece PB prepoznat,a sta je jos bolje na ljevoj strani stranice najava svih čiteva za nadolazece igre..od ET:QW CoD4...itd..I jos se mozete pretplatit na čit za igru,te ce tega dobit po povonjnijoj cijeni kad igra izade.

Eto i sta da ja koji sam u srednjim dvadesetim kazem na takvo sranje,dal se isplati trosit vrijeme na takve stvari,svakodnevno brusit svij skill,kad ce doc neko smece i ubit te sa drugog kraja mape?!?

Stvarno neznam oce se ikad moc stat na kraj čitanju u online igram,uvijek ce se nac ljudi koji hoce odmah bit najbolji u svemu..i koji ne mare previse za ostale ljude s kojima provode vrijeme u igri...jedino sto nam preostaje jest ostat posteni i u mom primjeru diskonektat se sa servera kad neko napravi 4 headshoota sa SVD-om u jednoj sekundi,a server je sponzoriran od neke tvrtke i admina nikad nema.

Ma ono svaki dan je sve gore...dabogda crkli svi i cijela vam obitelj,i ti koji si napiso da si čito iz "zabave" crkni kad si ovca i spustas se na takve razine..mozes odma izbrisat sve igre sa kompa i bacit ga kroz prozor!

A svim postenim igračima koji igraju bez obzira bili uber skilleri il njubovi...vidimo se preko nisana :killyou: pozdrav!

MasaKrisT
18-11-2007, 10:15
:pray:

RayDX
18-11-2007, 10:46
:pray:

@Slažem se sa svime. Čiteri-read:DABOGDA RADILI U DUKATU I ČUVALI KRAVE DA NE POBJEGNU SA 40 GODINA.

CheeseW01f
20-01-2008, 17:46
MP cheatanje je za ovisnike o pobjedi. Igraj, vježbaj i naučit ćeš dobro igrat.

ChR0NoS
20-01-2008, 19:00
necromancy ftw.

i to radi debilnog komentara

Grimm-Reaper
20-01-2008, 20:33
Evo da i ja napisem svoj prvi post na ovu temu,posto sam si dao vremena da procitam sve ove komentare.

Eto ja igram Battlefield 2 vec podosta vremena,imam preko 1500 sati cistog igranja,o igri znam sve sto se moze znat.

Ako me i jedna stvar u mom zivotu moze tolko raspizdit,to je kad neki jebeni idiot koji nema pojma o igranju o samoj igri i o gejmingu opcenito,stane na neku zgradu udaljenu pola svjetlosne godine od zastave na kojoj se vodi borba,i radi headshoot sa pistoljem.Ono da mi je upoznat takvog tipa,uguro bi ga u hebeni monitor i zapalio...ma u stvari vjerovatno bi realno gledajuci zavrsio na robiji na jedno duze vrijeme.

BF2 je dan danas po mom misljenju jako popularna igra,i mogu vam reci da pankbaster ne pomaze previse u borbi protiv čiterske gamadi,pa tako gamad dode igrat na infrantry only server i rade 50-100 killova po partiji sa pokojom smrti,stanu na neku zgradu(idioti neznaju ni zaleć)i lagano stiscu okidac..dok nas ostalih 60 igraca pokusavamo uzivat u igri.

Pa na primjer odem na jubitubi da pogledam sta ekipa radi sa vozilima i opcenito neke uratke sa solo ownanjem ekipe,i sta nadem?!? hrpu videa koje pokazuju kako se moze napravit pun K killova na serveru i kako brzo mozete dobit neki dobar čin...ono jadno..vecina tih videa daje link na stranice di se ti čitevi prodaju za novce..i tako odem na stranicu koja prodaje čiteve,i zamislite sta nadem?!?!? Ta gamad prodaje citeve sa vecinu popularnih igara koje se igraju online..sa garancijom da vas nece PB prepoznat,a sta je jos bolje na ljevoj strani stranice najava svih čiteva za nadolazece igre..od ET:QW CoD4...itd..I jos se mozete pretplatit na čit za igru,te ce tega dobit po povonjnijoj cijeni kad igra izade.

Eto i sta da ja koji sam u srednjim dvadesetim kazem na takvo sranje,dal se isplati trosit vrijeme na takve stvari,svakodnevno brusit svij skill,kad ce doc neko smece i ubit te sa drugog kraja mape?!?

Stvarno neznam oce se ikad moc stat na kraj čitanju u online igram,uvijek ce se nac ljudi koji hoce odmah bit najbolji u svemu..i koji ne mare previse za ostale ljude s kojima provode vrijeme u igri...jedino sto nam preostaje jest ostat posteni i u mom primjeru diskonektat se sa servera kad neko napravi 4 headshoota sa SVD-om u jednoj sekundi,a server je sponzoriran od neke tvrtke i admina nikad nema.

Ma ono svaki dan je sve gore...dabogda crkli svi i cijela vam obitelj,i ti koji si napiso da si čito iz "zabave" crkni kad si ovca i spustas se na takve razine..mozes odma izbrisat sve igre sa kompa i bacit ga kroz prozor!

A svim postenim igračima koji igraju bez obzira bili uber skilleri il njubovi...vidimo se preko nisana :killyou: pozdrav!

Bonkas, rišpekt... Btw, ja igram na TV serverima (norveški) Dalian Plant najčešće, nick mi je Swagger.B.L. Ako naletiš, vikni pa da razmijenimo pokoji metak.

Peyo
21-01-2008, 01:07
How to deal with cheaters (xI3_IAiNwBg)S-> obavezno pogledati :D

Ovo su trebali obrnuto napravit. Njega razbit kao konfu, a konfu ostavit na miru... jadna konfa što je ona skrivila i još 2000 $ vrijednosti, nije konfa kriva što se rađaju takve budale :cry:

Nemesis
21-01-2008, 03:57
jednom sam igrao CoDUO MP,i uglavnom dobar sam u njemu i tak ja igram,a igra i neki frajer iz tajvana...lik je imao 100killova i 4deathsa!!wtf!?!?!??
nisam mogao vjerovat.stoposto neki cheater.

dado_runner
23-01-2008, 16:18
jednom sam igrao CoDUO MP,i uglavnom dobar sam u njemu i tak ja igram,a igra i neki frajer iz tajvana...lik je imao 100killova i 4deathsa!!wtf!?!?!??
nisam mogao vjerovat.stoposto neki cheater.

Na CoD4,odredjeni Suleyman je skidao pomocu M60 sa 50m,i to jednim hicem(to mene,vidim pomocu killcam).Ovaj je imao oko 120 killova i 17deathsa.I sto je najgluplje,niko ga nije bannao,samo su vikali cheateru,cheateru i nista.

Tako i meni bude. Mi ostali imamo prosjek 30-ak killova i taj neki lik 120 i naravno nest sitno deatha...??? Nije mi jasno kako to cheata?? Zanima me kako gamad to radi, jel to nesta undead-cheat ili sta? Jel mozda netko zna...naravno, nezanima me da bi i ja varao nego me to najvise zivcira u cod4...grrrrrrrr

Tsumetai Ryujin
23-01-2008, 19:55
BF2 je poznat po tome sto punkbuster NE prepoznaje cheatere... imas gro stranica na netu na kojima mozes kupit pb non detectable cheatove... tak da tolko i o tom PB-u

Grimm-Reaper
23-01-2008, 22:26
Kako god okreneš, cheatovi nisu potrebni (dooh). Ne kažem da sam uber sniper ali raspizdim pristojan broj ljudi kad sam na serveru. Kamper, cheater, noob, i mnogi drugi epiteti su bačeni u mom smjeru, a ja igram pošteno (kao i mnogi drugi ovdje). Ako mogu ja koji igram kad nemam pametnijeg posla, onda može i neki mulac bez života koji 24 sata na dan igra tu igru.

Meni je cilj zasjest na vrh snajper liste i u kratko vrijeme koje igram BF2 sam solidno napredovao. Ako netko drugi (a ziher ih ima) želi to isto mjesto, i vara da bi ga dosegnuo, što ti to govori?

Biti #1 na listi a postići to nepošteno ne zavarava mene/nas, već njega/njih. Zato kažem, ko je*e cheatere. Ja ću ih i dalje čekat sa bukse na brdu, pa nek mi dođu unutar 400 metara.

Korpse
24-01-2008, 11:27
hakovi su sranje, ovj jedan lik je stavio SS na xfire... :rotfl:

FioPro
27-01-2008, 15:53
Postoji i drugi način da varate u MP-u... A to je recimo da u UT3 isključite fog volumes što vam uveliko pomaže na vCTF-Sandstorm... To tehnički nije šifra, ali u praksi se smatra šifrom...

Babitz
27-01-2008, 16:30
a tek povećavanje roloffa u .ini fajlovima :D

FioPro
28-01-2008, 14:12
Ma postoji bezbroj načina i to se ne može spriječiti... Nikakav PunkBuster niti ništa... Samo vas savjest sprečava...

Napalm3x
28-01-2008, 22:32
Zašto varat?!?!?!?!!?!?!? To nije pristojno. A i samo kukavice varaju.

ZorgTheBorg
29-01-2008, 09:13
Vidio sam neku stranicu.... neki cheateri se hvale kako imaju super aimbotove u cod4.... i onda postaju hrpu filmica di uspiju imat 5 kill streak pa ih zakolju :rotfl:

Korpse
29-01-2008, 11:40
lol, da su pravi chiteri imali bi 30 kill streak.... :rotfl:

MasaKrisT
29-01-2008, 12:25
odakle ti to znas?(kidding):D

Babitz
29-01-2008, 12:31
aimbot ti ne daje besmrtnost... normalno da i onda na nekom public dm serveru krepaš

Grimm-Reaper
29-01-2008, 15:11
Neke stvari se daju pripisati i pingu. U GRAW 2 recimo, često se dogodi da u šprintu naletiš na nekoga iza ugla, ja dignem pljucu, zapucam prvi i ispunim čovjeka dnevnom dozom olova da bi na koncu ja završio mrtav.

Utipkam ja lijepo u chat, koliko crtica helta ti je ostalo a odgovor slijedi, nisi me ni dotaknio. JA pingam 200-300 na tom serveru, a on molim vas na 40ak.

Nije uvijek aim boot u igri.

Lord Jambrek
29-01-2008, 21:32
Neke stvari se daju pripisati i pingu. U GRAW 2 recimo, često se dogodi da u šprintu naletiš na nekoga iza ugla, ja dignem pljucu, zapucam prvi i ispunim čovjeka dnevnom dozom olova da bi na koncu ja završio mrtav.

Utipkam ja lijepo u chat, koliko crtica helta ti je ostalo a odgovor slijedi, nisi me ni dotaknio. JA pingam 200-300 na tom serveru, a on molim vas na 40ak.

Nije uvijek aim boot u igri.

Nizak framerate isto može biti uzrok tog, ako zapucaš imaš npr 20 frame-a, a ovaj protiv tebe ima 80 ti ćeš naravno poginut. To smo testirali u mreži kad smo bili na LAN-u.