PDA

Pogledaj cijelu verziju : RapidShare+GetRight+Firefox(+FlashGot)



Karlo_from_Bjelovar
23-10-2007, 10:18
ovako, instalirao sam getright pro 6.01a, firefox je najnovija verzija, kao i njezin addon kako bi getright proradio s firefoxom...

meni flashgot sve fino prepozno, kada kliknem download iam opciju flashgot i onda sastrane getright itd., ali nikako nemogu natjerati da skida stvari sa rapidsharea... skida jednu sekundu i onda prestane, govoreći mi je da je datoteka skinuta ali ako prije stisnem tipku "Get size&time of file" on kaze 99 mb...

naravno, uvijek mi se mozete javiti na PP ako niste voljni svoje znanje podijeliti javno... :wink:

mamlaz
23-10-2007, 14:17
Nemožeš sa rapidsharea skidati preko download managera ako nemaš premium acount, jer se šifra mjenja svakih 20 sekundi....

Dakle, treba ti netko sa premium acountom, a za to je tu:

jeajea

Dakle, prekopiraš link, upišeš kod i skidaš sa njih0ove mreže...

Pazi, dozvoljen je samo 1 download istodobno, i katkad su offline, ali kad rade, rade ko beba! I što je najbolje, nema diskonectanja! :D

Prince-Artas
23-10-2007, 18:36
mala napomena za autora topica
izašao je getright 6.3, dosta naprednija verzijaod one koju ti imaš

Karlo_from_Bjelovar
23-10-2007, 20:19
Nemožeš sa rapidsharea skidati preko download managera ako nemaš premium acount, jer se šifra mjenja svakih 20 sekundi....

Dakle, treba ti netko sa premium acountom, a za to je tu:

jeajea

Dakle, prekopiraš link, upišeš kod i skidaš sa njih0ove mreže...

Pazi, dozvoljen je samo 1 download istodobno, i katkad su offline, ali kad rade, rade ko beba! I što je najbolje, nema diskonectanja! :D

i nemoram iskopcavat/ukopcavat modem (iskljucivat ukljucivat)???

mamlaz
23-10-2007, 21:53
Tako je! :wink:

Karlo_from_Bjelovar
24-10-2007, 07:13
zašto me ne cudi sto je offline...

ffs :-x :twisted: CIM JA NEKUD KRENEM UVIJEK NES MORA BIT...

mamlaz
25-10-2007, 01:59
Radi ti svaki dan od 23:00 pa do 10 ujutro, 100%!

bounce
25-10-2007, 09:27
Nemožeš sa rapidsharea skidati preko download managera ako nemaš premium acount, jer se šifra mjenja svakih 20 sekundi....

Dakle, treba ti netko sa premium acountom, a za to je tu:

jeajea

Dakle, prekopiraš link, upišeš kod i skidaš sa njih0ove mreže...

Pazi, dozvoljen je samo 1 download istodobno, i katkad su offline, ali kad rade, rade ko beba! I što je najbolje, nema diskonectanja! :D

hmm, ne bi se htio mješat al zar nije i to neka vrst piratije... mislim, neko pošteno kupi rapid acc, a preko rapidgraba se na crno skida..

mamlaz
25-10-2007, 11:21
Nije to rad na crno, oni zakupljuju acounte a rapidshare-u, i onda preko svojih dozvoljavaju skidanje po 1 fajl istodobno...

Ograničava ih brzina...

Također primaju donacije, i nije rad na crno...

bounce
25-10-2007, 21:33
pitam, neznam :D