PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prebacivanje u drugu školu



THE NO
23-10-2007, 10:16
Evo,ne mogu više izdržat,a da ne otvorim ovakvu temu.
Trenutno sma 2 razred srednje strukovne škole,smjer Računalni tehničar u strojarstvu. I ne mogu više. Poludit ću. Ono šta radimo nema veze s onim kako sam ja zamišljao. Imam knjige kakve koristi gimnazija(isti program,zadaci...),a na praksi radim kao tokar !
Profesori su nam nemogući,jedva nekako riješavam ispite,testove i sl. jer nam profesori ništa ne objašnjavaju,a uz to se ponašaju kao budale psujući i derajući se na nas.
To me nagnalo da razmislim o premještaju u drgu školu.
Školu koja me zanima. A to je neka škola usko vezana uz radnju na računalu. Kao tehničar na računalstvo.
Sad me zanima vaše mišljenj oko toga,prvenstveno onih koji idu za tehničara za računalstvo.
Želim znati kakva je škola,program i sl.
Jednostavno više ovako ne mogu nastaviti.
Thnx.

Lord Ragnarok
23-10-2007, 10:28
probaj u končaru (ele-teh škola zagreb) za tehničara za računalstvo
ili idi u teslu za informatičara.
ima i nešto u ruđeru, samo neznam što

B4j4
23-10-2007, 10:31
probaj u končaru (ele-teh škola zagreb) za tehničara za računalstvo
ili idi u teslu za informatičara.
ima i nešto u ruđeru, samo neznam što

iso ja u ruder teh za mehatroniku... a imas i teh za racunalstvo al bas za racunalstvo ne u strojarstvu... neg kakva tie to skola di vam profesori psuju i deru se na vas ? to se prijavljuje ravnatelju a ak on nista ne poduzme kod primorca... i kad dobije disciplinksu pa mu sljedeca pogreska ovisi o poslu nebu se tak vise ponasal...

Lord Ragnarok
23-10-2007, 10:35
ja idem u končar, a niti jedan profesor mi nikad nije ništa opsovao, pa bi reko da nije končar
ali ipak u školi postoji baš smjer ''Računalni tehničar u strojarstvu'' pa me to brine
i usput, si iz zagreba ili smo fulali? :)

Arbiter of Change
23-10-2007, 10:42
I hear your pain... ja sam isto bio taj smjer. :(
Praksa (misliš radiona u školi?) ti nestaje nakon 2. godine tako neka te to ne brine (bar se negdje odmoriš). Ali to sa predmetima se slažem - pakao.
Računalni tehničari ti samo imaju zamjenjene strojarske predmete sa elektrotehničkim (koliko sam ja shvatio), tako da ti to dolazi na slično (bar čujem da imaju manje računanja i nemaju toliko proklete pažnje na silu). Pričekaj da ti se javi netko tko ide u taj smijer.

Scuderia
23-10-2007, 11:03
ja idem u končar, a niti jedan profesor mi nikad nije ništa opsovao, pa bi reko da nije končar
ali ipak u školi postoji baš smjer ''Računalni tehničar u strojarstvu'' pa me to brine
i usput, si iz zagreba ili smo fulali? :)

također sam u koncaru,kao i mcpingvin..inace koji si razred ragnarok

THE NO
23-10-2007, 11:04
@ragnarok - nisam u ZG-u,tražio bih nešto u ST-u.
@b4j4 - profesori su nemogući,ali nitko ništa ne poduzima,ponajprije jer su mi svi u razredu pi*kice,a kao drugo ti profesori su dugo u toj školi,pa bih ih teško maknuli s radnog mjesta.
@arbiter-točno tako. Škola je pravi pakao. Predmeti teži nego u gimnaziji. Teh. mehanika,Elementi strojeva,a tek fizika...
Nemoguće.

Thnx guys.

kikl0p
23-10-2007, 11:29
rofl nije to nista sta nama profesori rade u Seslkoj ako se opce sjeti doc na nastavu :pray:

Lord Ragnarok
23-10-2007, 12:03
ja idem u končar, a niti jedan profesor mi nikad nije ništa opsovao, pa bi reko da nije končar
ali ipak u školi postoji baš smjer ''Računalni tehničar u strojarstvu'' pa me to brine
i usput, si iz zagreba ili smo fulali? :)

također sam u koncaru,kao i mcpingvin..inace koji si razred ragnarok

2 D
, a razrednik nam je Nikola Dević (gad i pol)

olio
23-10-2007, 13:05
u splitu od četverogodišnjih imaš

elektrotehničku
http://ets.skole.t-com.hr/1024/naslovna.htm

i
tehničku
http://www.tehnickaskola-split.hr/

LD
23-10-2007, 13:20
Evo,ne mogu više izdržat,a da...


Polako se priberi,... Valjda jesi.
I sada kobna istina: SVUDA JE TAKO!


Sry na zajebanciji, ali iskreno bi ti rekao da se premjestaj uopce ne isplati jer
tu su razredni ispiti, svakakve blamaže i po meni najvazije, privikavanje. Malo zapni ucit tu jer prelaskom neces dobit nista novo (slicno stanje vlada u mnogim skolama). Toliko od mene i jedan veliki gl. :)

ber0
23-10-2007, 13:34
a cuj,svaka skola ti je sjebana na svoj nacin.
frend s kojim sam išo u osnovnu ide za rač.teh. u strojarstvo i veli da je sjebana škola ima cak i veše predmeta od mene lol
ja idem teh. za računalstvo i opet mi imamo neke svoje predmete koji su također teški :/

tak da,odluči sam :eyebrows:

mamlaz
23-10-2007, 13:40
I sada kobna istina: SVUDA JE TAKO!


:(

RIPtheREAPER
23-10-2007, 13:49
Meni nije :D

100EURO
23-10-2007, 14:09
kocar mislim da je tam najbolje jer frend ide tam i ok mu je isto je tel da bude nes sa kompovima

Nightyx
23-10-2007, 14:22
Prebacivanje ti je sjeban proces, prvenstveno zbog polaganja ispita, vjeruj mi to je jako teško i ima ih punk ku*ac...

McPingvin_v2.0
23-10-2007, 14:35
Školu koja me zanima. A to je neka škola usko vezana uz radnju na računalu. Kao tehničar na računalstvo.
Well, newsflash for you, there's no such thing.

Ja sam ti budući tehničar za računalstvo, sada sam treći zared, i imam hrpu toga što NIJE vezano za računala, a imao sam i prije.

Finomehanika, osnove elektrotehnike, mjerenja u elektrohenici, informacije i komunikacije, električni sklopovi i uređaji, digitalni sklopovi još i mogu proć...

Sve to iz 1., 2. i 3. razreda a da nema blage veze s računalima.

@Ragnarok - Ja sam 3. D :)

THE NO
23-10-2007, 18:30
Omfg,pa po tome mi nema druge nego još ovu i još dvije godine muku mučiti s ovom školom. :(
E,da,postoji li barem fakultet usko vezan uz računalstv. Ili chu morati na bauštelu? :)

mamlaz
23-10-2007, 18:41
Ja sam ti budući tehničar za računalstvo, sada sam treći zared, i imam hrpu toga što NIJE vezano za računala, a imao sam i prije.

Finomehanika,Sosnove elektrotehnike, mjerenja u elektrohenici, informacije i komunikacije, električni sklopovi i uređaji, digitalni sklopovi još i mogu proć...

Sve to iz 1., 2. i 3. razreda a da nema blage veze s računalima.

@Ragnarok - Ja sam 3. D :)

Samo finomehanika ne spada u računalstvo...
Možda još i TC, ali sve drugo spada...

Maloki
23-10-2007, 18:46
Finomehanika proucava rad printera :)

Ja sam tehnicar za mehatroniku, 2. razred, i ful sam zadovoljan

McPingvin_v2.0
23-10-2007, 20:21
Samo finomehanika ne spada u računalstvo...
Možda još i TC, ali sve drugo spada...
aha, a oćeš reći da magnetska remanencija koju sam učio iz OET-a ima bliske veze s kompovima?

informacije i komunikacije, na kojima učim kako radi mikrofon?

Maloki
23-10-2007, 20:33
sve je relativno

McPingvin_v2.0
23-10-2007, 20:39
osim da je sve relativno

Jopax
23-10-2007, 20:51
Ja sam teh za računalstvo i prvu godinu jedino mi je računalstvo vezano uz struku, sve ostalo više manje nema veze sa tim :yuck:

unknown
23-10-2007, 20:57
u srednjoj ništa ne naučiš, tek kada dođeš na faks naučiš nešto

unknown
23-10-2007, 21:00
Finomehanika proucava rad printera :)

Ja sam tehnicar za mehatroniku, 2. razred, i ful sam zadovoljan

ja sam bio u istom smjeru i ovo što sada učiš ti neće ničemu služit

McPingvin_v2.0
23-10-2007, 21:00
u srednjoj ništa ne naučiš, tek kada dođeš na faks naučiš nešto
http://home.pacbell.net/zoraks/bullshit.jpg

Nikad ne bih naučio programirati da nisam išao u ovu srednju, a isto vrijedi i za hrpu stvar vezanih za elektroniku.

Maloki
23-10-2007, 21:15
ja sam bio u istom smjeru i ovo što sada učiš ti neće ničemu služit

dosta mi je kaj ucim ove strojarske predmete jer sam zapeo za strojarstvo ^^

Mafioz0r
23-10-2007, 21:23
Djeco, zapamtite, VII. gimnazija i MIOC ftw.
ftw?
ftw.

McPingvin_v2.0
23-10-2007, 21:29
mioc ftw?

*5 minuta kasnija*

boli me trbuh od trbuh od smjeha

Mafioz0r
23-10-2007, 21:31
uffff kad ti dođe striček Sajmon Drimr....

B4j4
23-10-2007, 21:34
Djeco, zapamtite, VII. gimnazija i MIOC ftw.
ftw?
ftw.

mislis gg ? g... ups, nevermind :rotfl:
mioc ftw ? k.... da, upises se, nemoras ni gledat knjigu i dace ti najmanje 2 da ne kvaris prosjek...

THE NO
24-10-2007, 06:19
Daj,nema me par sati i odmah naspammali moj topic. Ovdje se priča o meni,remember? :)
Moje zadnje pitanje: Mogu li išta napraviti sa fakultetom,jer ne namjeravam ichi na bauštelu,iako je to plemenit i dobar posao kao i svaki drugi?

omfgnoob1
24-10-2007, 06:35
pa sigurno da mozes, na primjer na... dobro to je u splitu FESB (Fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje) brat mi kaze da mu je njemu vise od pola iz elektrotehnicke skole, malo ce te jebat matisa tamo ali eto...

THE NO
24-10-2007, 06:48
pa sigurno da mozes, na primjer na... dobro to je u splitu FESB (Fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje) brat mi kaze da mu je njemu vise od pola iz elektrotehnicke skole, malo ce te jebat matisa tamo ali eto...
Predmeti mi ne predstavljaju nikakav problem,to mogu svladati. Glvno mi je da znam gdje ću ići. Valjda će za 2 godine osposobiti fakultete za isključivi rad na računalu.

Lord Ragnarok
24-10-2007, 08:51
aj se okanite tih ispita, jer je to razlika predmeta, a razlike između tehničara za računalstvo i Računalnog tehničara u strojarstvu u prve 2 godine školovanja gotovo i nema.

Clutch
24-10-2007, 09:51
ah nije ni meni nista bolje idem za arhitektonskog tehnicara crteza ko u prici knjige iz gimnazije profesori ti dodu na sat i kazu nema kod mene ocjena 5 ili 4 moje ocjene su 1 2 3 onda ocjenjivane ispita mozes dobit 5 ili 1 i sta se dogodi svaki sat pisemo neki ispit i njih 4 dobije 5 a ostalih 26 dobije 1 veselo veslo je da mhhh :|

I onda se pitam zast nisao otisao u prometnu :(


Ah sta ces zivi kak zivis trpi jebiga zivot je takav :)

Leoo
24-10-2007, 10:11
Ja sam upisao matematicku i mislio isto da sam falio skolu pa je sada dobro... prezvljavam, nemoj odustajam...

xaviaz
24-10-2007, 10:27
Hm u drugoj gubis tu praksu tj tokarenje i ta sranja i pocnes raditi na plocicama...dodi u zg heh ) u ruderu imas smjer racunalstvo ja sam tam nisam pogrjesio skolu ))vecinom zajebancija al naucis )

THE NO
24-10-2007, 11:17
Hm u drugoj gubis tu praksu tj tokarenje i ta sranja i pocnes raditi na plocicama...dodi u zg heh ) u ruderu imas smjer racunalstvo ja sam tam nisam pogrjesio skolu ))vecinom zajebancija al naucis )
Baš računalstvo??
Ili je opet neka grana elektrotehnike.

Scuderia
24-10-2007, 11:36
[quote="Lord Ragnarok":32x6nfis]ja idem u končar, a niti jedan profesor mi nikad nije ništa opsovao, pa bi reko da nije končar
ali ipak u školi postoji baš smjer ''Računalni tehničar u strojarstvu'' pa me to brine
i usput, si iz zagreba ili smo fulali? :)

također sam u koncaru,kao i mcpingvin..inace koji si razred ragnarok

2 D
, a razrednik nam je Nikola Dević (gad i pol)[/quote:32x6nfis]
neznam za njega nama je iz tjelesnog salih(gad na kavadtrat) nikad nam neda da igramo nogomet...

Scuderia
24-10-2007, 11:39
Samo finomehanika ne spada u računalstvo...
Možda još i TC, ali sve drugo spada...
aha, a oćeš reći da magnetska remanencija koju sam učio iz OET-a ima bliske veze s kompovima?

informacije i komunikacije, na kojima učim kako radi mikrofon?

opće poznate stvar je da računalo ne radi pomoću el. već na prvncipu kuglice....

gg?™
gg.™

Nightyx
24-10-2007, 11:55
Omfg,pa po tome mi nema druge nego još ovu i još dvije godine muku mučiti s ovom školom. :(
E,da,postoji li barem fakultet usko vezan uz računalstv. Ili chu morati na bauštelu? :)

bauštela? :rotfl: ...u toj struci nećeš imati fizićkog napora...
a što se tiće fakulteta moš studirati računalstvo s tom školom bez problema...

i sve ti je vezano uz elektrotehniku, to nećeš moći izbjeći, jest da je zajebano, ali izađe se i s time na kraj... :wink:

Korpse
26-10-2007, 15:06
ako te zajebavaju bježi kolko te noge nose... :D