PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dedicated games - popis



W1k1n6
08-12-2005, 13:58
Ove igre/zanrove/fransize ste najcesce spominjali da bi takodjer trebale zasluziti vlastite podforume:
1. WoW
2. BF 2
3. Guild Wars
4. CS & CSS
5. AA
6. ISS & PES
7. Warcraft III
8. GTA
9. UT
10. Quake
11. Need for Speed
12. IL 2 Sturmovnik
13. Avanture
14. Star Wars Games
15. Knight Online
Evo, sad bih vas zamolio da se svatko izjasni za one naslove s gornjeg popisa s kojima se slaze, a oni koji bi voljeli biti moderatori u nekom/nekim tim igrama-podforumima, neka posalju PP meni ili IgGyu.
Napomena: Da bi neka od tih igara/tema dobila svoj podforum, mora imati najmanje po dvoje moderatora. Molim da se za moderatore javljaju doista iskusni ljudi u odredjenoj temi/igri/zanru.

Rocchiro
08-12-2005, 15:36
Ja sam za Guild Wars i Avanture

IgGy
08-12-2005, 16:05
zasto bas ti?

isto pitanje i za sve nadobudne moderatore.

black_out
08-12-2005, 16:07
a gdje je cod2?

Rocchiro
08-12-2005, 16:11
zasto bas ti?

isto pitanje i za sve nadobudne moderatore.

krivo si me shvatil-ja necu biti moderator,samo glasam za podforume koje hocu

IgGy
08-12-2005, 16:11
OK.

CS i CSSSima svog potencijalnog moderatora - sickmanno. Molim da se jos jedan javi na PM.

Samo da napomenem, moderiranje nije zajebancija. Osnovna pravila foruma morate shvatiti vrlo ozbiljno, a odrzavanje svoje sekcije na zivotu jos ozbiljnije.

Dakle, molim da se ne javljate u stilu "jabijabijabijabi jer mi je igra kul, zakon i fora"...

Luka
08-12-2005, 19:18
ja sam za : AVANTURE

M@nkey
08-12-2005, 19:31
Gdje je OGAME? Pa prijepodne je bio na popisu!

Worthaur
08-12-2005, 19:37
Na drugom topicu

str33t6l0w
08-12-2005, 21:28
evo ja ako može za Need For Speed.....
ili Ogame ako stavite..... jer smo ipak napravili savez PCPlay pa bi bilo dobro da bude ova sekcija ali skrivena pa da joj mogu pristupit samo oni koji su u savezu...... moj prijedlog....

Imothep
08-12-2005, 22:25
Ja sam za BF2Si AA

Imam kakvog-takvog iskustva u obje igre. AA honor je 22 i raste, a u BF2 sam Sargeant, valjda je to nešto :)

Lakuda
08-12-2005, 23:05
Ja sam za BF2S
Sargeant sam, valjda je to nešto :)
http://bf2s.com/player/44723119/sig.png (http://bf2s.com/player/44723119/)
8)

sljera
08-12-2005, 23:45
sta ima gameri

M@nkey
09-12-2005, 08:22
sljera, ako nevidiš, ovo tvoje je spam, i ako budeš imao sreće, bit ćeš isključen na samo mjesec dana od manijakalnog IgGy-a koji je postao fanatik moderiranja i administratiranja.

BTW, glasam za Avanture i NFS.

Sickmanno1
09-12-2005, 12:32
Off Topik: Kad se misle otvoriti ti podvorumi???

M@nkey
09-12-2005, 13:09
Off Topik: Kad se misle otvoriti ti podvorumi???

4 jesu,

ON TOPIK: koji imaju najviše šanse? treba li ste to prikazati kao anketu.

W3DR4N
09-12-2005, 13:44
1. WoW

Naravno, zašto ne. Igra je vrlo popularna na našim prostorima i igra je velim broj igrača, a stalno pristižu i novi. Dalo bi se raspravljati o svemu: novim patchevima, guilama, serverima, buildovima...


2. BF 2

Da, trenutno je BF2 vrlo popularan. Sad kad je stigao i expansion, on njemu će se još puno čuti. Iako mislim da bi se sekcija trebala zvati Battlefield (bez dvojke u nazivu), da i poklonici starijih naslova imaju svoje mjesto na forumu, a ne da dođe neki malo teži tenkre i počne spamati da to nije npr. BFV ili DC forum.


3. Guild Wars

Razlozi jednaki kao i kod WoW-a, pošto je igra jednako popularna.


4. CS & CSS

Iako scena i nije najbajnija u zadnje vrijeme, bar ne na našim prostorima, svejedno je CS neporaženi kraj online FPS-a. Problem takvih foruma su uglavnom CS vs CS:S teme.


5. AA

Neki je vole, dugi preziru. Bilo kako bilo, AA ima dosta klanova, servera i igrača, pa vjerujem bi i tema bila aktivna


6. ISS & PES

Unatoč popularnosti i sve većem broju turnira na našim prostorima, ipak se o igri nema puno toga za reći. Tema bi bila krcata postovima pri izlasku nastavka, ali to bi bili postovi i teme banalnog sadržaja poput: "Igra je zakkkooonnn!!!" ili "Igra ruuuuula". Ipak je to kvartovska igra, kojoj je mjesto u društvu, a ne na forumu.


7. Warcraft III

Scena još uvijek živi, ali to su obično kakvi turniri s koji se održavaju s vremena na vrijeme. Blizzard se okrenuo prema WoW-u, pa mi se čini da zanemaruje War3 igrače


8. GTA

Krajnje nepotrebno, forum bi se uglavnom sastojao od tema gdje bi prvi post bio copy-paste download linka nekog moda, te par komentara na njega. Ništa šta igrači koji surfaju po takvim stranicama već ne znaju.


9. UT

Cox se jako trudi da sačuva scenu i duh UT-a, no kako mu to polazi za rukom iskreno ne znam. Čini mi se da igra više i nije tako popularna na ovim prostorima


10. Quake

Iako nikad neće doseći popularnost svojih predhodnika, Q4 se ipak igra u hrvatskoj, iako ima relativno malen broj igrača. Nisam upoznat s time koliko se igraju prva tri nastavka.


11. Need for Speed

Vidi komentar za GTA. Bolje bi rješenje bilo otvoriti sekciju s Driving igrama.


12. IL 2 Sturmovnik

Iako je igra vrlo dobra, vjerojatno tema i ne bi bila odveć popularna. Sturmovik se ne igra više s tolikim žarom kao 2003. Jednostavno bi se trebala otvoriti sekcija o Letačkim simulacijama/arkadama.


13. Avanture

Od kad je osnovan The Adventure Company, avanture izlaze sve češće. Polako ali sigurno, avanturama se vraća njihova slava. Samo naprijed


14. Star Wars Games

Tog materijala zbilja ima, godišnje izađu najmanje tri SW licencirane igre. Ako ima zainteresiranih, zašto ne


15. Knight Online

Ovo bi već spadalo u nekakvu opširniju MMORPG sekciju. Igra ne uživa takvu popularnost kao Gw i WoW. Zar mislite za svaki MMO koji izađe otvoriti novu sekciju?

Ovaj popis su moji osobni stavovi prema određenim sekcijama i vi se možete, ali netrebate složiti s time. Šta se tiče teme koju je otvorio W1k1n6, mislim da se dogodio nesporazum. Umjesto da ste se držali teme i govorili koje su sekcije poželjne, neki su jednostavno spomiljali igre koje su im drage.

Sickmanno1
09-12-2005, 14:14
U svemu se slazem sa W3DR4N osim u ovome:


W1k1n6 je napisao/la:
6. ISS & PES


Unatoč popularnosti i sve većem broju turnira na našim prostorima, ipak se o igri nema puno toga za reći. Tema bi bila krcata postovima pri izlasku nastavka, ali to bi bili postovi i teme banalnog sadržaja poput: "Igra je zakkkooonnn!!!" ili "Igra ruuuuula". Ipak je to kvartovska igra, kojoj je mjesto u društvu, a ne na forumu.

Neznam bash moglo bi se i postati golovi, taktike, koji ti je najdrazi igrac..zato?.....itd...covjece pa pogledaj kolko ima samo foruma o ovoj igrici i ti bi joj sad uskratio jedan mali podforum...neznam tu se neslazem....

Rocchiro
09-12-2005, 14:37
evo ljudi

nakon kraceg razmisljanja olucih se za kandidaturu za moderatora za GW podforum
:)

W3DR4N
10-12-2005, 16:07
Pitanje:

Kad možemo očekivati nove podforume?

4Non1MuS
10-12-2005, 20:58
Ja sam za UT.

v4MP1r3
10-12-2005, 21:01
Pitanje:

Kad možemo očekivati nove podforume?

na pogresnom mjestu pitas covjece

W3DR4N
10-12-2005, 21:21
Pitanje:

Kad možemo očekivati nove podforume?

na pogresnom mjestu pitas covjece

Zašto? Pa tu se raspravlja o tome

Ave Centurion
15-12-2005, 01:05
GW zasad, a moze i Cod2.

Sickmanno1
15-12-2005, 01:20
HOCEMO LI VISE ZNATI KAD CE SE OTVORITI TI PODFORUMI?????

dado_mt
15-12-2005, 11:36
Dajte već jednom otvorite te proklete forume :kill: i stavite poseban forum za Gay of Warcraft jer je zarazan :rambo:

IgGy
15-12-2005, 12:55
mogli bi otvoriti world of warcraft i/ili guild wars ili jednostavno MMORPG podforum ukoliko se s time slaze cika Secen, te ukoliko su potencijalni moderatori i lurkeri DOISTA zainteresirani.

ne zelim otvorit podforum, pa da danas otvorite 15 tema, napisete 15 postova, te da tako stoji iducih 15 mjeseci.

Sickmanno1
15-12-2005, 13:33
mogli bi otvoriti world of warcraft i/ili guild wars ili jednostavno MMORPG podforum ukoliko se s time slaze cika Secen, te ukoliko su potencijalni moderatori i lurkeri DOISTA zainteresirani.

ne zelim otvorit podforum, pa da danas otvorite 15 tema, napisete 15 postova, te da tako stoji iducih 15 mjeseci.

Sve je to ok ali mislim da ovdje imam vise ljudi koji neigraju MMORPG...pa stoga dajte nam bar nogomet podforum jer PES i FM2006 igra sigurno svaki drugi clan, dok za MMORPG...tipa WoW nemaju svi novaca, ali slazem se da je bolje otvoriti Podforum MMORPG nego posebno GW i WoW...

Rocchiro
15-12-2005, 15:24
mogli bi otvoriti world of warcraft i/ili guild wars ili jednostavno MMORPG podforum ukoliko se s time slaze cika Secen, te ukoliko su potencijalni moderatori i lurkeri DOISTA zainteresirani.

ne zelim otvorit podforum, pa da danas otvorite 15 tema, napisete 15 postova, te da tako stoji iducih 15 mjeseci.

Sve je to ok ali mislim da ovdje imam vise ljudi koji neigraju MMORPG...pa stoga dajte nam bar nogomet podforum jer PES i FM2006 igra sigurno svaki drugi clan, dok za MMORPG...tipa WoW nemaju svi novaca, ali slazem se da je bolje otvoriti Podforum MMORPG nego posebno GW i WoW...

moze i to

W3DR4N
15-12-2005, 20:55
mogli bi otvoriti world of warcraft i/ili guild wars ili jednostavno MMORPG podforum ukoliko se s time slaze cika Secen, te ukoliko su potencijalni moderatori i lurkeri DOISTA zainteresirani.

ne zelim otvorit podforum, pa da danas otvorite 15 tema, napisete 15 postova, te da tako stoji iducih 15 mjeseci.

Baš je to ono što ne želite. Po iskustvima s drugih foruma, nije dobro stavljati GW i WoW pod isti krov, jer se se s vremenom svaki topic pretvoriti u GW vs WoW prepucavanja. Vjerujte, te igrače treba držati podalje jedne od drugih. Također, zbog sličnosti sadržaja došlo bi do miješanja igara. Bilo bi uredu otvoriti podforume, pa ukoliko se ne pokaže zanimanje unutar mjesec dana, lako je taj podforum i obrisati.

Sickmanno1
15-12-2005, 23:27
Baš je to ono što ne želite. Po iskustvima s drugih foruma, nije dobro stavljati GW i WoW pod isti krov, jer se se s vremenom svaki topic pretvoriti u GW vs WoW prepucavanja. Vjerujte, te igrače treba držati podalje jedne od drugih. Također, zbog sličnosti sadržaja došlo bi do miješanja igara. Bilo bi uredu otvoriti podforume, pa ukoliko se ne pokaže zanimanje unutar mjesec dana, lako je taj podforum i obrisati.

Pa sta hoces bar ce onda biti zanimljivo na forumu, a ne one spike ja sam danas naso ovo, ja sam naso ono, pa sam ubio tog i tog, pa moj je klan bolji od tvog itd....to i je poanta foruma flejmanje, ali bez vrijedanja...a za to ce se pobrinuti moderatori...zar ne?

str33t6l0w
16-12-2005, 22:01
pa trebali bi se......

Kimi
16-12-2005, 22:32
Ak se još uvijek glasa ja bi avanture :wink:

Michel
28-12-2005, 14:00
Ja navijam da otvorite A army podforum ali se ne bi prijavio za moderatora.......

Jura
03-01-2006, 05:17
Zašto ne biste podjelili podforume na žanrove a ne na igre, jer se na listi nisu našle mnoge kultne igre (gdje je Civilizacija?), a kad biste pokušali zadovoljiti svakoga, bilo bi previše podforuma. Ovako ćete morati otvarati novi podforum kad god izađe nova odlična igra.

Robertus
03-01-2006, 21:07
Dobra ideja, ali u neku ruku i nije! Ovdje se govori samo o par igara koje većina nas igra, a ti uletia sa civilizacijon!
Neman ništa protiv te igre, al budimo realni di bi završili kad bi sad u svakom žanru pisali o milijardu i jednoj igri!
Ovako bi se otvorila par podforuma i to je to! 8)

dFixxx3r
04-01-2006, 08:34
neznam kakva je zainteresiranost ali ja bih volio biti mod u star wars podforumu i ujedno glassam za otvaranje istog. Imam iskustva sa SW ali samo U SP, ako tražite nekog koji je MP igrač onda zaboravite, nisam taj...

The-Borg
05-01-2006, 02:49
a sto je sa Star trekom... mislim jedan podforum i za Star trek igre...
Ja kao teski trekkie se javljam za moderatora...
Mada mi je netko ovdje maznuo moj ancient nick theBorg pa sad moram bit sa -...
grr...

Outmind
05-01-2006, 11:57
Ja sam za war 3 i knight online. To sad najviše igram pa bih htio izmijenit iskustva sa drugim ljudima kaj to igraju. Ne bih htio bit moderator jer za to nemam vremena, a ni živaca.

Rocchiro
05-01-2006, 12:05
GW GW GW

lkubica
05-01-2006, 20:52
Ove igre/zanrove/fransize ste najcesce spominjali da bi takodjer trebale zasluziti vlastite podforume:
1. WoW
2. BF 2
3. Guild Wars
4. CS & CSS
5. AA
6. ISS & PES
7. Warcraft III
8. GTA
9. UT
10. Quake
11. Need for Speed
12. IL 2 Sturmovnik
13. Avanture
14. Star Wars Games
15. Knight Online
Evo, sad bih vas zamolio da se svatko izjasni za one naslove s gornjeg popisa s kojima se slaze, a oni koji bi voljeli biti moderatori u nekom/nekim tim igrama-podforumima, neka posalju PP meni ili IgGyu.
Napomena: Da bi neka od tih igara/tema dobila svoj podforum, mora imati najmanje po dvoje moderatora. Molim da se za moderatore javljaju doista iskusni ljudi u odredjenoj temi/igri/zanru.

Nisi stavio Prince of Prersia i fife

lkubica
05-01-2006, 20:53
a sto je sa Star trekom... mislim jedan podforum i za Star trek igre...
Ja kao teski trekkie se javljam za moderatora...
Mada mi je netko ovdje maznuo moj ancient nick theBorg pa sad moram bit sa -...
grr...


imam je..ni "star trek" i ništa od njega- jeb... kameno doba

Jura
08-01-2006, 12:37
Ove igre/zanrove/fransize ste najcesce spominjali da bi takodjer trebale zasluziti vlastite podforume:
1. WoW
2. BF 2
3. Guild Wars
4. CS & CSS
5. AA
6. ISS & PES
7. Warcraft III
8. GTA
9. UT
10. Quake
11. Need for Speed
12. IL 2 Sturmovnik
13. Avanture
14. Star Wars Games
15. Knight Online
Evo, sad bih vas zamolio da se svatko izjasni za one naslove s gornjeg popisa s kojima se slaze, a oni koji bi voljeli biti moderatori u nekom/nekim tim igrama-podforumima, neka posalju PP meni ili IgGyu.
Napomena: Da bi neka od tih igara/tema dobila svoj podforum, mora imati najmanje po dvoje moderatora. Molim da se za moderatore javljaju doista iskusni ljudi u odredjenoj temi/igri/zanru.

Nisi stavio Prince of Prersia i fifePuno toga nije stavio.

Mir#4o
09-01-2006, 12:46
1. WoW
2. GTA :twisted:
3. Avanture
4. PES & ISS
5. NFS

AC/DC
10-01-2006, 11:43
GTA definitivno

Zero
12-01-2006, 21:20
Ja sam za GTA :twisted:

Eddy
08-02-2006, 19:57
el je netko ikad čuo za igru Knights of Honor.Igra je totalni mrak i po meni najbolji RTS svih vremena.