PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Anketa] XB 360 ili PS3



deathpheonix
12-03-2006, 21:47
Želim da svi vi gajmeri izrazite svoje mišljenje ko je bolji Microsoft ili Sony, PS3 ili XB 360 ja osobno glasujem za XB 360 :twisted:

T.N.T.
12-03-2006, 21:51
ja mislim da ce PS3 biti bolji...

jer u sony imam povjerenja...

koristio sam mnogo sony uređaja i svi su bili super...

deathpheonix
12-03-2006, 21:53
da ali je microsoft ipak nekako originalniji i ja pak u njega imam više povjerenja

T.N.T.
12-03-2006, 21:54
da ali je microsoft ipak nekako originalniji i ja pak u njega imam više povjerenja

ja ne vjerujm bil gejtsu...

on je sebični gad...

dok se sjetim svih bugova na windowsima...

mislim da će i xbox imati iste probleme...

dex
12-03-2006, 22:34
ja se nemogu odlichit.... ma najbolje da dode neki freek i spoji te dvije konzole u jednu... ili da napravi neku sasvim trecu koja ce zgazit ove dvije....

Frost
13-03-2006, 01:15
A kakav je to topic?
Konzole nisu izašle tako da nemožete koja je bolja, gluposti.
Odite kod cige na plac, pa da vidite tamo kakve konzole, tj kako oni kažu kompjuter, imaju. Ma kakav XBox360, kakav PS3, cigo-maschine dere sve!!!!! :killyou:

Donner Kebab
13-03-2006, 05:21
Želim da svi vi gajmeri izrazite svoje mišljenje ko je bolji Microsoft ili Sony, PS3 ili XB 360 ja osobno glasujem za XB 360 :twisted:
PS3 bi trebao biti bolji, ako nisu frizirali sve one trailere i ako imaš love za HDTV.

goGAMERo
13-03-2006, 10:58
PlayStation konzola je najbolja i nikada je nitko neće uspjeti "prestići", ap stoga vjerujem u PS3

A što se tiče Xboxa, polu defektan proivod . . .
Xbox je samo dodatni prihod onom misteru GATESU koji ionako nezna to s svojih 50 miljardi imovine :killyou: ! A inače ako pogledate performanse jedne i druge konzole normalno da će pobijediti PS3, i bolji je od X360!

Om3G@
13-03-2006, 13:06
XBox360 je po mnogocemu bolji proizvod. Mogu i objasniti ako zelite

Wizard
13-03-2006, 14:49
PS3, Play Station je uvijek bio najbolja konzola so...

Wizard
13-03-2006, 14:50
XBox360 je po mnogocemu bolji proizvod. Mogu i objasniti ako zeliteSobjasni plz.

Om3G@
13-03-2006, 15:07
Xbox 360 ima bolju graficku postavu, osim toga, Xbox ima Live! online servis... s time da se Xbox moze, osim na razne kucne uredjaje, spojiti i sa PC-jem, ima jaci softver, vecu podrsku developera i bolje razvojne alate...

PS3 ce biti dobra konzola, ali ce ju sputavati to sto je Sonyju primarni cilj osvojiti japansko trziste...

Zadovoljan?

Wizard
13-03-2006, 15:27
Xbox 360 ima bolju graficku postavu, osim toga, Xbox ima Live! online servis... s time da se Xbox moze, osim na razne kucne uredjaje, spojiti i sa PC-jem, ima jaci softver, vecu podrsku developera i bolje razvojne alate...

PS3 ce biti dobra konzola, ali ce ju sputavati to sto je Sonyju primarni cilj osvojiti japansko trziste...

Zadovoljan?Sne bas vidit cemo kad izadje PS3 :roll:

=PcP=F@N
13-03-2006, 15:39
ps3
ustvari sama ce prodaja pokazat koja ce i ovaj puta biti visestruko na strani sony-a

Om3G@
13-03-2006, 15:41
Dobro sto se tice prodaje tu ce PS3 biti puno bolji zbog vece kolicine korisnika i onih koji su tradicionalni. Usprkos tome PS3 nije bolji od X360

dexter
13-03-2006, 15:54
Pravo da ti kazem, oboje je dobro bilo isto kad je izaso PS2 i Xbox obicni, no vise popularan PS2, tako sad je vec izaso XBOX 360, a PS3 jos nije pa ja mislim da ce biti bolji PS3

goGAMERo
13-03-2006, 16:52
Citiram: Dobro sto se tice prodaje tu ce PS3 biti puno bolji zbog vece kolicine korisnika i onih koji su tradicionalni. Usprkos tome PS3 nije bolji od X360




Ma majke liti nije li?? Bolji je 300 puta, imati će BLU RAY čitač, a xbox 360 ostaje i dalje na DVD-ovima, zatim imati će grafiku boljuu puno, imati će bolje rješen sistem hlađenja.... da ne nabarajam, ovo je nebuloza, čuj d aje xbox 360 bolji, ma to su glupostiiii! Doboro jedina prednost XBOXA 360 u odnosu na PS3 je Xbxo live, ništa drugo . Ima sada tu čitavu obdukicju pisati...

MarkaN
13-03-2006, 19:03
Moj glas: XBox 360 8)

Kibo
13-03-2006, 19:05
ma jebale vas konzole komp je najbolji 8) :D

T.N.T.
13-03-2006, 19:09
ma jebale vas konzole komp je najbolji 8) :D

uvijek se nađe netko tko će to reći.... :wink:

Prince-Artas
13-03-2006, 19:27
Želim da svi vi gajmeri izrazite svoje mišljenje ko je bolji Microsoft ili Sony, PS3 ili XB 360 ja osobno glasujem za XB 360 :twisted:

nijedan

goGAMERo
13-03-2006, 19:48
Poslije PC-a normalno bolji je PS3! :)

Wizard
13-03-2006, 20:02
Da normalno PC rulla ali neke igre su ono 101x bolje na ps

dabl eM
13-03-2006, 20:06
ma jebale vas konzole komp je najbolji 8) :D

toooooooo,al već je izašlo sot sonyevih konzola, vrijeme je da neko drugi uzme vodstvo,po pcplayu u kojem je bila recenzija za gta sa 72 ili tu negdje,zaključujem da je 360 better :roll:

goGAMERo
14-03-2006, 13:45
Da normalno PC rulla ali neke igre su ono 101x bolje na ps


Npr. PES, FIFA, PoP serijal....!

Phillip
14-03-2006, 15:03
Makar mozda bio i losiji PS3 ce sigurno biti najprodavanija konzola.

Om3G@
14-03-2006, 15:04
Kako znate uopce da ima bolje rijeseno hladjenje? Hehe koji proser, to ti mozda Sony rekao... osim toga, grafika na XB360 je bolja jer je GPU u X kutiji bolji nego u PS3... Hm, osim toga, Blu-Ray mozda nece ni postojati jer se Sony uplasio te pokusavaju sa Toshibom napraviti hibrid izmedju HD DVD-a i Blu-Raya... Osim toga, koji standard bude prevladao vidjet cemo, a osim toga, Microsoft ce po niskim cijenama nuditi nove citace za ugradju koje cete moci dobiti u servisima, tako da s time nije bed kod Microsofta. PS3 je po meni prelose orijentirana konzola, a s time nema potkovaniji hardver od XB360!

Wizard
14-03-2006, 16:39
Vidit cemo kad izadje PS3 :fof:

Prince-Artas
14-03-2006, 20:05
Kako znate uopce da ima bolje rijeseno hladjenje? Hehe koji proser, to ti mozda Sony rekao... osim toga, grafika na XB360 je bolja jer je GPU u X kutiji bolji nego u PS3... Hm, osim toga, Blu-Ray mozda nece ni postojati jer se Sony uplasio te pokusavaju sa Toshibom napraviti hibrid izmedju HD DVD-a i Blu-Raya... Osim toga, koji standard bude prevladao vidjet cemo, a osim toga, Microsoft ce po niskim cijenama nuditi nove citace za ugradju koje cete moci dobiti u servisima, tako da s time nije bed kod Microsofta. PS3 je po meni prelose orijentirana konzola, a s time nema potkovaniji hardver od XB360!

blu ray SIGURNO izalzi 8)

deathpheonix
14-03-2006, 20:56
piše se blue ray i kao drugo mene toliko nije briga da li je na blue ray-u ili na dvd-u bitna je grafika ljudi i preformansa zato ja dajem svoj glas XB 360
PS3 :twisted:

dobro kompa je ipak moja najveća ljubav
i blue ray definitivno izlazi valjda ja znam ja sam frik za takve stvari itina blue ray bi trevao imati koliko su mi rekli sony seronje kojih 175 GB ,a možda i ostvarenje sna ljudi sam malo da izračunam 1175 giga tak da ipak blue ray rastura ,ali me boli tak i tak se još dosta to neće moć iskoristiti ,a dok se bude moglo izač će već novi XB :fof:

Frost
14-03-2006, 21:40
piše se blue ray i kao drugo mene toliko nije briga da li je na blue ray-u ili na dvd-u bitna je grafika ljudi i preformansa zato ja dajem svoj glas XB 360
PS3 :twisted:

dobro kompa je ipak moja najveća ljubav
i blue ray definitivno izlazi valjda ja znam ja sam frik za takve stvari itina blue ray bi trevao imati koliko su mi rekli sony seronje kojih 175 GB ,a možda i ostvarenje sna ljudi sam malo da izračunam 1175 giga tak da ipak blue ray rastura ,ali me boli tak i tak se još dosta to neće moć iskoristiti ,a dok se bude moglo izač će već novi XB :fof:

Pričaš gluposti ti koji sve znaš, blue ray ima 54 gb.
Kako ti znaš da XBox360 ima bolju grafiku, si igro PS3, pa daj nam onda neku recenziju ako jesi, ako ne nemojte gluposti pričati o grafici, PS3 nije izašao tako da nemožete govoriti o tome.
A to kaj je sony reko da je PS3 grafički čip jači od 2x 6800ultra, da je jer je onda bila to najjača grafa na tržištu ; predstavljanje je bilo prije kojih 5 mjeseci, a konzola izlazi na zimu, tako da mogu promijeniti i pojačati grafičku. A cell procesor je priča za sebe, teško ga je optimizirati, ali je puno močniji od XBox360 procesora.
Sajonara :fof:

Ludy
15-03-2006, 00:11
Ma definitivno PS3......uopče nema razgovora.......
Prvo.......hardwareski gazi X360......i tu nema razgovora (pogledajte samo cell)
Drugo.....neznam dali ste pratili kako su igre izgledale na PS2 kad je tek izašao... a kako sad izgledaju

I još sam nešto......Ken Kutaragi je rekao da bi trajnost PS3 trebala bit nekakvih 15 god. pa si vi malo računajte

X360=PC u bijelom gay kučištu

Osiru$
15-03-2006, 00:59
Playstation 3 moj prvi izbor.

No, ako bude para uzimam i 360-icu i Revolution bez razmišljanja.

goGAMERo
15-03-2006, 10:50
Of KORZ PS3 my choice, ali ako dobijem na Bingu, onda kao Darko uzimam sve moguće i nemoguće :)

Ali PS3 moram nabaviti! 8)

Prince-Artas
15-03-2006, 19:57
Ma definitivno PS3......uopče nema razgovora.......
Prvo.......hardwareski gazi X360......i tu nema razgovora (pogledajte samo cell)
Drugo.....neznam dali ste pratili kako su igre izgledale na PS2 kad je tek izašao... a kako sad izgledaju

I još sam nešto......Ken Kutaragi je rekao da bi trajnost PS3 trebala bit nekakvih 15 god. pa si vi malo računajte

X360=PC u bijelom gay kučištu

nije sve u snazi. primjer: Nitendo 64 je bio jači od PSXa ali je na kraju propao, xbox 1 jači od PS2 a opet je PS2 dobio, oću reć da igre prodaju konzolu 8)

deathpheonix
15-03-2006, 20:35
piše se blue ray i kao drugo mene toliko nije briga da li je na blue ray-u ili na dvd-u bitna je grafika ljudi i preformansa zato ja dajem svoj glas XB 360
PS3 :twisted:

dobro kompa je ipak moja najveća ljubav
i blue ray definitivno izlazi valjda ja znam ja sam frik za takve stvari itina blue ray bi trevao imati koliko su mi rekli sony seronje kojih 175 GB ,a možda i ostvarenje sna ljudi sam malo da izračunam 1175 giga tak da ipak blue ray rastura ,ali me boli tak i tak se još dosta to neće moć iskoristiti ,a dok se bude moglo izač će već novi XB :fof:

Pričaš gluposti ti koji sve znaš, blue ray ima 54 gb.
Kako ti znaš da XBox360 ima bolju grafiku, si igro PS3, pa daj nam onda neku recenziju ako jesi, ako ne nemojte gluposti pričati o grafici, PS3 nije izašao tako da nemožete govoriti o tome.
A to kaj je sony reko da je PS3 grafički čip jači od 2x 6800ultra, da je jer je onda bila to najjača grafa na tržištu ; predstavljanje je bilo prije kojih 5 mjeseci, a konzola izlazi na zimu, tako da mogu promijeniti i pojačati grafičku. A cell procesor je priča za sebe, teško ga je optimizirati, ali je puno močniji od XBox360 procesora.
Sajonara :fof:

idiote svaki idiot sa ceste zna da će blue ray imat 54 giga samo što vi ne gledate cijelu konzolu kao drugo vi ste toliko zaluđeni playsatationom jer je on sebi kupio ime njegovo ime je samo po sebi genijalno ,a dok ide trojka usto je ono uber to je poznato u psihologiji samo kaj ne uzimaju playstation za primjer
sayonara tebi :fof:

deathpheonix
15-03-2006, 20:37
i usput Frost gledaj na snagu koja će kod XB vjerojatno biti veća

goGAMERo
15-03-2006, 20:39
WTF. Si ti bolestan u JEBENI MOZAK! PS3 je bar duplo jači glede svega od X360! Pa samo to što podržava BLU RAY mu daj enedostižnu prednost! 8) Grafiak će biti bolja, hard od 60 GB, dakle 3 puta veći nego u x360 . . .! 8)

Ogg The Dogg
15-03-2006, 20:54
ps3 će bit jači, ali sony se sjebo jer su već svi koji su htjeli vidjet tu "Next-gen" grafiku nabavili Xbox360.
xbox imaljepši kontroler :D

T.N.T.
15-03-2006, 21:09
šta se sekiraš toga će ovijek bit, ali možda će bit malo skuplje, a i taj blue-ray zaživi brzo će se pojavit pržilice.
možda sony napravi neku verziju ps3 sa blue-ray pržilicom :)

bilo bi super da se to dogodi... :rotfl:

imam samo jedno pitanje:

jeli ikad izašao onaj PSX???

Ogg The Dogg
15-03-2006, 21:25
jesi kad vidio onaj mali ps 1' ja mislim da j to ps One a onaj veliki psx... ili tako nekako... ali nisam siguran pa me nemoj držat za riječ

mrs.croft
15-03-2006, 21:56
i kod PS3 nećemo moći nabaviti kretenske igre, jer sumnjam da će svi imati blu-ray pržilice :rotfl:

a originalne će biti skupe u 3 p.m.

pa,zato će goGAMERo svoj primjerak nabavit u 5.mj 08..... :D

tad bi negdje bilo najbolje kupit PS 3,dok se tehnologija malo razvije(da,mislim na blu-ray),cijene se smanje....i nabava igri neće bit problem(valjda?)

pa nek prođe ovaj početni val,skup inače,lako će se nabavit neka starija igra,neće nikud pobjeć.

MarkaN
15-03-2006, 22:01
WTF. Si ti bolestan u JEBENI MOZAK! PS3 je bar duplo jači glede svega od X360! Pa samo to što podržava BLU RAY mu daj enedostižnu prednost! 8) Grafiak će biti bolja, hard od 60 GB, dakle 3 puta veći nego u x360 . . .! 8)

HDD 60 GB -Ssamo dodatna oprema (dotad će izaći 60GB i za 360 :D )
BluRay - sljedeće 2 godine nepotreban, a HD DVD je puno pristupačniji i bolji izbor
Grafika -SUpitna

Ogg The Dogg
15-03-2006, 22:05
znate šta mi je upravo puklo u glavu.
KONZOLE ZAPRAVO VIŠE NE POSTOJE! pa pogledajte malo: HDD u konzoli nVIDIA i ati prave grafulje, IBM procesore, konzole se spajaju na net, isl. to više nisu konzole, već računala bez miša i tipkovnice koja su prikopčana na TV! :fof: :yuck:

goGAMERo
16-03-2006, 16:40
PS3 će koštati samo 300$! :shock: :shock: :shock:

http://www.racunalo.com/index.php?option=content&task=view&id=1824&Itemid=2

deathpheonix
16-03-2006, 20:03
usput PSX je izašao odavno :boohoo:

Frost
16-03-2006, 21:27
piše se blue ray i kao drugo mene toliko nije briga da li je na blue ray-u ili na dvd-u bitna je grafika ljudi i preformansa zato ja dajem svoj glas XB 360
PS3 :twisted:

dobro kompa je ipak moja najveća ljubav
i blue ray definitivno izlazi valjda ja znam ja sam frik za takve stvari itina blue ray bi trevao imati koliko su mi rekli sony seronje kojih 175 GB ,a možda i ostvarenje sna ljudi sam malo da izračunam 1175 giga tak da ipak blue ray rastura ,ali me boli tak i tak se još dosta to neće moć iskoristiti ,a dok se bude moglo izač će već novi XB :fof:

Pričaš gluposti ti koji sve znaš, blue ray ima 54 gb.
Kako ti znaš da XBox360 ima bolju grafiku, si igro PS3, pa daj nam onda neku recenziju ako jesi, ako ne nemojte gluposti pričati o grafici, PS3 nije izašao tako da nemožete govoriti o tome.
A to kaj je sony reko da je PS3 grafički čip jači od 2x 6800ultra, da je jer je onda bila to najjača grafa na tržištu ; predstavljanje je bilo prije kojih 5 mjeseci, a konzola izlazi na zimu, tako da mogu promijeniti i pojačati grafičku. A cell procesor je priča za sebe, teško ga je optimizirati, ali je puno močniji od XBox360 procesora.
Sajonara :fof:

idiote svaki idiot sa ceste zna da će blue ray imat 54 giga samo što vi ne gledate cijelu konzolu kao drugo vi ste toliko zaluđeni playsatationom jer je on sebi kupio ime njegovo ime je samo po sebi genijalno ,a dok ide trojka usto je ono uber to je poznato u psihologiji samo kaj ne uzimaju playstation za primjer
sayonara tebi :fof:

Ma šta ti beljezgaš? Pa daje pročitaj kaj si napisao! Ako svi znaju da će imati 54 Gb, pa zašto neznaš ti? Gore si napisal da su TI sony seronje rekle da bu imal 175Gb, ja nisam zaluđen PS3, nego KONZOLA NIJE IZAŠLA!!! Nemožeš reči da je XBox360 Bolji kada nisi niti vidio niti igrao na PS3, dali si uopće vidio XBox360?
I malo kulture, ne vrijeđaj, da nebi ja počeo!!!! :killyou:

MarkaN
16-03-2006, 22:41
VEĆ SAD VIDIM DA ĆE SE PS3 KUPOVATI ZBOG STARE SLAVE A NE KVALITETE!S :-x :twisted:

Glass
16-03-2006, 23:34
Jel sam ja lud il je ovdje prije bila anketa?

Frost
16-03-2006, 23:37
Sa T-portala stranice:

PLAYSTATION 3

Lansiranje nove Sonyjeve konzole u studenom
Konačno je službeno. Predsjednik SCE-a, Ken Kutaragi u Tokiju je objavio kako je lansiranje PlayStationa 3 zacrtano za početak studenoga. Ovaj put lansiranje se neće dogoditi samo u Japanu, nego po cijelom svijetu
Ken Kutaragi ponosno diže PlayStation 3
Ken Kutaragi ponosno diže PlayStation 3
Studeni, kao datum lansiranja, zapravo je odgoda Sonyjeve konzole nove generacije - do zastoja je došlo zbog 'finalnih specifikacija Blu-rayja' no zapravo se radi o problemu sa zaštitom protiv kopiranja na Blu-rayju. Za one koji još nisu upoznati, Blu-ray možete smatrati nadogradnjom DVD standarda; za one koje koji žele znati detalje, preporučamo posjet službenih web stranica Blu-ray Disc Associationa.

Važno je naglasiti da će se lansiranje odvijati u cijelom svijetu istodobno; prije je bila redovita praksa da se nove konzole pojave prvo u Japanu, zatim u SAD-u te tek onda u Europi što nas je stavljalo po godinu dana iza ostatka svijeta. Kako bi se osigurao stalni dotok konzola, Sony namjerava raditi po milijun komada mjesečno kako bi zadovoljio gladno tržište.

Od noviteta koji do sada nisu bili poznati, Kutaragi je predstavio online uslugu i tvrdi disk. Online usluga trenutno nazvana PlayStation Network Platform bit će jako slična Xbox Liveu pomoću kojega se možete natjecati s igračima iz cijelog svijeta, skidati dodatne sadržaje, čak kupovati neke sitne nadogradnje za igre... Trenutno o njoj nema puno informacija, no kažu da bi trebala biti besplatna.

Što se pak tvrdog diska tiče, on će doći kao dodatna oprema, barem na početku ili ovisno o tržištu. Radi se o 60 GB 2.5" disku na koji će biti instaliran operativni sustav s jezgrom Linux. Trebao bi biti lako nadogradiv, a omogućit će konzoli da se ponaša kao 'kućni server' koji je spojen stalno na Internet.

Na žalost, jedina stvar koja još uvijek nije razjašnjena je cijena za koju vjerujemo da će biti 'masna'...

goGAMERo
17-03-2006, 09:59
Do 400$ je prihvatljivo da ga čak i odmah nabavim, ali ako bude skuplji onda treba čekati krizmu malog buraza! :)

Ementaler
17-03-2006, 12:29
bit će na početku oko 5 milja kuna, kao i ps2 kad je izašao...

8)

naravno u inozemstu će biti jeftiniji... ali ne puno..

goGAMERo
17-03-2006, 12:37
Ma Sony postaviti cijenu prihvatljivu svima! Maksimalno do 500$

deathpheonix
17-03-2006, 19:32
slažem se s tobom goGAMEero definitivo prihvatljiva cijena i slaže se sa markanom da će definitivno dosta toga kupiti ps-ova stara slava i frost neću te više vrijeđat samo PS3 nije još izašo i ne zna se kolko GB će imat i sony je reko da će možda imat 100 i ma zaboravio sam već čovjeće uglavnom vidjet ćemo kad obadvoje izađu pa ćemo vidjet ko je u pravu ,a ko u krivu budući da sam dosta puta u krivu tko zna

Ementaler
17-03-2006, 21:53
imaš tamo pokraj desnog shifta na tipkovnici točku i zarez... dobro bi ti došlo da ih malo koristiš :D

enivej... neznam ako se sjećate ali PS2 je isto trebao biti puuuno jefitiniji nego je zapravo bio kad je izašao...

dex
17-03-2006, 22:03
hmmm.... ma kako god bilo.... ps3 ili xbox360... shto god od toga kupili... nakon izlaska prichekajte... cjene ce past odma u prvih mjesec dana... ak ljudi budu vishe kupovali ps3 od xbox-a360 onda ce ovi spustit cjenu xbox-a... a onda ce morat smanjit i ovi cjenu ps-a.... i tako dok nedodu do neke konstante gdje ce svi bit zadovoljni....

W3DR4N
17-03-2006, 22:49
Prvi šverceri Playstationa 2 tražili su dobrih 2000 njemačih maraka za njega.

goGAMERo
18-03-2006, 11:09
Znam to i to dobro, ja sam si u 3 mjesecu 2000. g navaio PSone, i došao im je bio PS2, i tražili su 2100 KM, ali sa "čipom"!

X-Plosiv
18-03-2006, 11:13
Sony je danas objavio da će sve Playstation 3 konzole dolaziti s hardom od 60GB. Ovo daje mogućnosti da će se se različite vrste pojavljivati na tržištu, a sve zavisi od veličine harda. Najbolja stvar je što nećete morati kupiti neko "premier" izdanje za 60GB HDD, za razliku od Xbox 360. Osim toga, na HDDu će već biti instaliran Linux kao OS. Jako veliki plus za PlayStation 3.

IZVOR: http://www.hcl.hr

MarkaN
18-03-2006, 13:49
Linux? To je meni više minus nego plus :?

Frost
18-03-2006, 15:11
Gle ti samo briješ na taj XBox360 i gotovo, pa kako linux može biti loše? :?

goGAMERo
18-03-2006, 15:18
najbolje je a se strpimo još kojih 8 mjeseci, ako slučajno opet ne bude odgoda i onda lijepo sve vidimo, dakle BILI ŽIVI PA MRTVI :) (VIDILI)

X-Plosiv
18-03-2006, 18:33
Linux? To je meni više minus nego plus :?

Tako razmišlja mozak gamera, a ovo će omogućiti žešću platformu,
vjeruj :D i za igranje 8)

Prince-Artas
18-03-2006, 19:37
ma samo da ne bude preskup zgazit će xbox360

goGAMERo
18-03-2006, 19:54
Ma sigurno će ga zgaziti, us vakom pogledu, PS3 će prodati stara slava, ali kada se PS3 počne prodavati ko lud, onda će Microsoft Premium paket xbox-a 360 spustiti na čak možda i 300$

Prince-Artas
18-03-2006, 19:56
Ma sigurno će ga zgaziti, us vakom pogledu, PS3 će prodati stara slava, ali kada se PS3 počne prodavati ko lud, onda će Microsoft Premium paket xbox-a 360 spustiti na čak možda i 300$

točno :) 8)

deathpheonix
19-03-2006, 17:10
dobro možda PS3 ipak zgazi XB na kraju ne znam vjerojatno će ga zgazit da sad dok sam bolje proanaliziro jedino što još nije izašo samo što mi je jebeno kod xb što se može spojit na kompu jelda :fof: :fof: :fof: :fof: :rotfl:

Frky
19-03-2006, 18:23
Najbolje bi bilo ici saditi krupire i cekati da ti prijatelj/ica kupi ili xb360 ili ps3 i onda visis kod prijatelja veci dio dana!
Sto se tice krupira , tu se da izvuci cak i neka lova!

Ocem reci : KORISTITE PRIJATELJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MarkaN
20-03-2006, 21:51
koliko sam vidio statistike većina punoljetnika kupuje XBox, a maloljetnici PlayStation... evo čisto informacije radi... 8)

goGAMERo
21-03-2006, 12:02
Znači ja kupujem PS :) ! A i jesam, i plejku ću nabaviti sigurno, ali ne odmah u 11-om!

str33t6l0w
21-03-2006, 17:00
iako sam maloljetan mislim da cu kupit Xbox... neznam zasto... imo sam i xbox i PS i PS2.... neznam.. mislim da cu uzet Xbox... a mozda kasnije opet i PS3....

dabl eM
21-03-2006, 17:15
iako sam maloljetan mislim da cu kupit Xbox... neznam zasto... imo sam i xbox i PS i PS2.... neznam.. mislim da cu uzet Xbox... a mozda kasnije opet i PS3....

zašt kupovat oboje ak će jedna igra izać za obje platforme???
prednost bi dao plejki zbog stare slave i jer se nije moralo za svaku igru kupit origigi, ubiti ni za jednu.
al ne kupujem ni jedno ni drugo,mislim imat komp za kad sam doma(kao glavni izvor gejmanja) i kupit ću PSP za po putu jer dost putujem.
MOJE MIŠLJENJE JE JEDNA SPRAVA ZA GEJMANJE DOMA(PC,NARAVNO :wink: ) I JEDNA ZA PUT,KOD MENE ĆE BIT PSP(btw, šta se misli o njemu?)

goGAMERo
21-03-2006, 17:19
To je istina, ali tko bi mogao izdražita da ne odigra npr TEKKEN 6, MGS 4, Devil May Cry novi . . .na plejki, ko će se zajebavati sa emulatorima . . .!

Wizard
21-03-2006, 17:26
Ja cu kupit PS3 for sureima sam i one i 2 i vjerumjem da ce i 3ica biti dobra, PS3 ce mi sluzit zaigranje Tekkena, PES-a i ostalih tucnjava i simulacija :roll:

goGAMERo
21-03-2006, 17:27
A PC za ostalo, ii ja ću nadam se isto tako postupiti!

Wizard
21-03-2006, 17:30
pa naravno da oce nisam nikad zaigra neki FPS, RPG ili RTS na PS2, ali zato PES-a i Tekken 5 igram cesto i PC-u to jednostavo nije iato PS je stvoren za takve igre :D

goGAMERo
21-03-2006, 17:33
Na PS-u pretežito igram Avanture tipa (PoP) i Sportske tipa, FIFA, PES, TUČNJAVE . . .
PS 3 je KOMAD HARDVERA koji se mora imati, to je "must have" 8)

Wizard
21-03-2006, 17:34
O da PoP je so gust igrat na PS-u i Tony Howka isto

dabl eM
21-03-2006, 17:48
O da PoP je so gust igrat na PS-u i Tony Howka isto

nisam imo ništ drugo od konzola osim plejke 1.
tam sam drko po tekkenu 3 i tony hawku 2,e to je bilo pravo gejmanje, poslje nisam imo iskustva(nekog većeg) o igranju na konzolama.

I DA ZA OK RU ŽI MO ŠTA JE BOLJE IMAT PS3 ILI X360
UZMIMO U OBZIR:-DAL ĆE BIT ŠTA JEFTINIJE IGRE SA NEKU OD TIH KONZOLA -KOJA ĆE KONZOLA BIT JEFTINIJA(DOESENT SO MUCH METTER) -JER MI STRIKO NIJE BILL GATES
-NA KOJOJ ĆE BIT BOLJE IGRAT

AJD NEK NEKO POKRENE ANKETU NA ISTU TEMU DA SE VIDI OTVORENO ŠTO JE BOLJE..

Wizard
21-03-2006, 17:49
Ja sam uvijek za PS3 i to svatko zna :pray:

goGAMERo
21-03-2006, 18:09
Ma inače odkada je izišao Play Station 1, uvjek sam bio za nejga i uvjek ću biti, kakva x-kutija. ni počemu se nemože mjeriti sa PS-om!

dabl eM
21-03-2006, 19:26
Ma inače odkada je izišao Play Station 1, uvjek sam bio za nejga i uvjek ću biti, kakva x-kutija. ni počemu se nemože mjeriti sa PS-om!

tooooootoooo 13

deathpheonix
22-03-2006, 19:12
da PS 3 je totalno bolji ,a POP , tony Hawk, Teken 5 i PES 5 su stvorene da se igraju na plejki, ali PC rules to mi je ipak prva ljubav

goGAMERo
22-03-2006, 19:30
Ma normalno, zato i jesam na ovom forumu, ali poslije PC-a, odmah dolazi PS konzola!

Nemesis
23-03-2006, 13:48
PlayStation 3,mislim da nijedan playstation dosad nije razocarao...a xbox nije bio hit.....

goGAMERo
23-03-2006, 13:59
Ma PS3 je jednostavno bolji po svemu sigurno od X360, i nije mi jasno kako nekom može biti bolji xbox 360, kada je dobro čuo šta će se sve nalaziti ispod haube u PS3! Ma po performansama i igrama će potući x360! Koji su to veliki hitovi n xbox-u, možda halo, pgr, a PS ih ima daleko više počevši, od tekkena, pes-a, gt . . . . . .!

Wizard
23-03-2006, 14:01
pa pricekajte do kraja godine prije se ne moze nista objektivno iznositi, samo subjektivno :roll:

MarkaN
23-03-2006, 18:49
Ma PS3 je jednostavno bolji po svemu sigurno od X360, i nije mi jasno kako nekom može biti bolji xbox 360, kada je dobro čuo šta će se sve nalaziti ispod haube u PS3! Ma po performansama i igrama će potući x360! Koji su to veliki hitovi n xbox-u, možda halo, pgr, a PS ih ima daleko više počevši, od tekkena, pes-a, gt . . . . . .!

khm, sory kaj te prekidam u zanosu ali konzole su hardverski gotovo indentične, a slične će biti i performanse... :roll:

goGAMERo
23-03-2006, 18:52
Ma koda sam znao da ćeš me citirati! :) !PS3 imati puno bolje razvijen grafički čip, a to je sasvim dovoljno da ga nadvlada! Sem toga igre će ga prodavati, i biće sigurno najprodavanija next-gen konzola, računajući i revolution... Detaljnije uskoro! :?

Ementaler
23-03-2006, 19:05
Ma koda sam znao da ćeš me citirati! :) !PS3 imati puno bolje razvijen grafički čip, a to je sasvim dovoljno da ga nadvlada! Sem toga igre će ga prodavati, i biće sigurno najprodavanija next-gen konzola, računajući i revolution... Detaljnije uskoro! :?

Ti dobivaš neke secret informacije iz nvidije i/ili Sonya o grafičkom čipu unutar PS-a 3 ???

jel koliko je za sada poznato, po najavama Atijevo rješenje je malo jačije od Nvidijinog...

goGAMERo
23-03-2006, 19:06
Dobro, neću se više ubjeđivati, najbolje da ačekom svi izlazak pa da onda "seremo" po forumu, smao ću jedno reći, da će PS3 biti bar 2x bolji!

MarkaN
23-03-2006, 19:12
Dobro, neću se više ubjeđivati, najbolje da ačekom svi izlazak pa da onda "seremo" po forumu, smao ću jedno reći, da će PS3 biti bar 2x bolji!

od ps-a 2! Da! To znamo! :D

goGAMERo
23-03-2006, 20:56
Da, da, pa neka tako bude, ja zadovoljan! :) 8)

deathpheonix
23-03-2006, 22:19
Da, da, pa neka tako bude, ja zadovoljan! :) 8)


i ja isto dvaput bolje nije malo čovječe, ali bit će i više :pray: :pray: :pray:

Om3G@
24-03-2006, 22:14
Sad mi se ne da pamtiti, ali sam procitao da se netko prosrao i napisao da se pise Blue Ray...
LoL, onda u Sonyju nemaju pojma, covjece, oni su napisali Blu-Ray... covjece, katastrofa, Sony propada!!!!!

NITROS
24-03-2006, 22:43
da ali je microsoft ipak nekako originalniji i ja pak u njega imam više povjerenja

ja ne vjerujm bil gejtsu...

on je sebični gad...

dok se sjetim svih bugova na windowsima...

mislim da će i xbox imati iste probleme...

Isao sam citati odpocetka topic da vidim malo pametnih izjava, a sada vidim jednog TNT-a kako napise da je sebicni gad zato jer su windowsi puni bugova :bonk
Sudis po covjeku zato jer mu software ima bugove. Pa zasto ga koristis onda. Svaki software MORA imati bugove, jer uvijek se moze omaknuti kod pisanjaj koda. A sada posto vidim da nikada nisi probao programirat molim te da sutis. Pogledaj ovu recenicu dok se sjetim svih bugova na windowsima mislim da ce ih xbox imati iste probleme. Kako software i hardware mogu imati iste probleme?? Malo razmisli prije nego govoris za nnekoga covjeka da je gad. Jer ga nisi niti upoznao, a po software-u ga nemozes presuditi po dusi. I bar napisi mu normalno ime. Ako neznas. Odi na microsoft i pitaj suport sigurno ce ti reci :D
Ali ubuduce ako mislis da nesto ima problema. Ja dozvoljavam misljenje i mozes ga iznijeti, ali nemoj vrijedati covjeka. Nebi niti nebi bilo lijepo da ti netko na forumu napise da si debil.

Ajde cool down and cya

deathpheonix
25-03-2006, 23:07
da ali je microsoft ipak nekako originalniji i ja pak u njega imam više povjerenja

ja ne vjerujm bil gejtsu...

on je sebični gad...

dok se sjetim svih bugova na windowsima...

mislim da će i xbox imati iste probleme...

Isao sam citati odpocetka topic da vidim malo pametnih izjava, a sada vidim jednog TNT-a kako napise da je sebicni gad zato jer su windowsi puni bugova :bonk
Sudis po covjeku zato jer mu software ima bugove. Pa zasto ga koristis onda. Svaki software MORA imati bugove, jer uvijek se moze omaknuti kod pisanjaj koda. A sada posto vidim da nikada nisi probao programirat molim te da sutis. Pogledaj ovu recenicu dok se sjetim svih bugova na windowsima mislim da ce ih xbox imati iste probleme. Kako software i hardware mogu imati iste probleme?? Malo razmisli prije nego govoris za nnekoga covjeka da je gad. Jer ga nisi niti upoznao, a po software-u ga nemozes presuditi po dusi. I bar napisi mu normalno ime. Ako neznas. Odi na microsoft i pitaj suport sigurno ce ti reci :D
Ali ubuduce ako mislis da nesto ima problema. Ja dozvoljavam misljenje i mozes ga iznijeti, ali nemoj vrijedati covjeka. Nebi niti nebi bilo lijepo da ti netko na forumu napise da si debil.

Ajde cool down and cya

Ej pa u pravu si lik nije nikad pokušo programirat, Bill Gates zna programirat ,ali dok pogledaš njegovu dušu on je gad i to je to sebični gad al fakat zna programirat :pray: :pray: :pray: :pray:

Red)-(ead
27-03-2006, 09:27
Ej pa u pravu si lik nije nikad pokušo programirat, Bill Gates zna programirat ,ali dok pogledaš njegovu dušu on je gad i to je to sebièni gad al fakat zna programirat :pray: :pray: :pray: :pray:

Hmm... objasni mi po cemu je Bill Gates sebicni gad?

Mislim, to mozes slobodno pricati svojim kolegama u vrticu, ali osobno vise mi je stalo do toga sto radi Bill Gates nego jedno doista sebicno djubre, pod imenom Steve Jobs.

Bill Gates godisnje potrosi oko 800 milijuna dolara na Bill and Melinda Gates Foundation kojim upravlja njegov otac, a pitaj bilo koga u WHO-u tko im je vazniji, Bill Gates ili sve vlade ovog svijeta?

Do kraja svog zivota, Billy-boy ce razdijeliti svoj imetak, tako da zaboravi na Paris-Hilton spike od njegove djece, sto se ne bi moglo reci za ostale.

I mr. Pametni, da ti imas 50-ak milijardi dolara, da li bi ih razdijelio i radio u organizaciji koja godisnje pomogne tridesetak (ili pedesetak, ne sjecam se tocne brojke) milijuna ljudi, bavio se skolstvom u Africi i financirao izradu lijekova za bolesti koje na dnevnoj bazi ubijaju 3000 klinaca?

Daj pokazi malo pameti. :-x

Ementaler
27-03-2006, 10:45
Ja bi ovom deathpheonixu laganini dao ban... jer je varao pri registraciji da ima više od 13 godina...

dabl eM
27-03-2006, 11:57
[R]Ja bi ovom deathpheonixu laganini dao ban... jer je varao pri registraciji da ima više od 13 godina...

zato ja imam 14 :D

Blitz
27-03-2006, 16:24
Xbox 360

deathpheonix
27-03-2006, 20:40
koji je vama ljudi lik ima hrpu para od kojih hrpu troši na sebe većinu svojih tih donacija i toga čini u svojem kraju i kad pogledate lik je mogo potrošit puno više love na donacije nego si trpat kuću umjetninama :pray: :pray: :pray: :pray:

PS ne seri S][R imam više od trinaest ,a vi bi se mogli pozabavit više bill gatesom da doznate sve prave podatke pa bi vidli :fof: :fof:

Ementaler
27-03-2006, 21:46
http://www.games-underground.com/forum/images/smiles/eusa_doh.gif

Osiru$
28-03-2006, 00:12
gates je žrtvama tsunamija dodijelio veću donaciju od busha i njegove vlade :)

deathpheonix
28-03-2006, 14:43
ajd nije tolki gad priznat ću na to smo ja i moj buraz previš zabrijali :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Prince-Artas
28-03-2006, 19:12
gates je žrtvama tsunamija dodijelio veću donaciju od busha i njegove vlade :)

pa šta. to je ništa u odnosu na njegovu zaradu od windowsa o officea koji imaju sramotno visoku cijenu

Blitz
28-03-2006, 19:35
pa šta. to je ništa u odnosu na njegovu zaradu od windowsa o officea koji imaju sramotno visoku cijenu
Da. A svi znamo da je obveza davati dio svojih para onima koji nemaju... kaj ne?

deathpheonix
28-03-2006, 19:41
to je istina on daje malen djelić od onoga što troši na sebe :pray: :pray:

INDIGO
29-03-2006, 17:59
osobno mislim da če biti ps3 jači od xbox360 hardwerski ali xbox360 ima xbox live a ps3 je najavio nesto ali neznam dali če biti toliko dobro

goGAMERo
29-03-2006, 18:09
Da PS3 će isto imati taj live sistem zvan Network play, tako nekako! Ma viiti ćemo ubrzo, točnije u 11-om mjesecu! 8)

Om3G@
30-03-2006, 15:29
PS3 nije jaci hardverski. Think Twice

deathpheonix
30-03-2006, 19:34
PS3 nije jaci hardverski. Think Twice

That's true :pray: :pray: