PDA

Pogledaj cijelu verziju : norton 360 i zonealarm security suite-idu zajedno?



CapsLock
21-10-2007, 14:46
Imam zonealarm,stavio bih možda i norton 360,da li se slažu i je li moguće?

HalF-DeaD
21-10-2007, 15:21
nabavi nod32, najbolji je
ide zajedno sa zone alarmom

još dodaj spybot i spyware doctor i na konju si

Prince-Artas
23-10-2007, 18:40
Imam zonealarm,stavio bih možda i norton 360,da li se slažu i je li moguće?

ne preporučuje se koristit 2 antivirusa odjednom
ako misliš koristit norton antivirus i zone alarm firewall to može

Human m0nst3r
23-10-2007, 19:04
nabavi nod32, najbolji je
ide zajedno sa zone alarmom

još dodaj spybot i spyware doctor i na konju si
Ma koji mrtvi nod32 to nis ne detektira. Bullguard ili zone alarm internet securitiy suite.

mamlaz
23-10-2007, 19:10
Avast home i Comodo pro....

Oboje besplatni i dobri...

Ako imaš para, onda NOD 32 i Comodo...

Leoo
24-10-2007, 11:38
NOD saxa, popusio sam instalaciju windowsa zbog njega.. a BitDefender je naso taj virus i maknuo ga ali je bilo kasno sve se sjebalo! Dakle nabavi imas za 360kn 2 godine bitdefender Internet security 10, super je... Imam ga!

Bartuc
24-10-2007, 11:45
Bit Defender je stvarno legendaran! Malkoc je teži od konkurencije ali tak i onak ga pališ samo kada skeniraš komp ili kada se smucaš po sivoj zoni na internetu!

Ali iskreno mislim da BD nema konkurencije! Najviše mu se približio Kaspersky ali opet je BitDefender bolji...

NOD32 je nekoč bio jedan od najboljih AV-a! To se drastično promjenilo i jednostavno je pao ispod prosjeka! Korisnici misle da imaju čiste kompove, ali to je samo zato što NOD32 ne uspjeva detektirati hrpu virusa! Znači nije kakav je nekoć bio :(

Leoo
24-10-2007, 11:48
Bit Defender je stvarno legendaran! Malkoc je teži od konkurencije ali tak i onak ga pališ samo kada skeniraš komp ili kada se smucaš po sivoj zoni na internetu!

Ali iskreno mislim da BD nema konkurencije! Najviše mu se približio Kaspersky ali opet je BitDefender bolji...

NOD32 je nekoč bio jedan od najboljih AV-a! To se drastično promjenilo i jednostavno je pao ispod prosjeka! Korisnici misle da imaju čiste kompove, ali to je samo zato što NOD32 ne uspjeva detektirati hrpu virusa! Znači nije kakav je nekoć bio :(
Evo ja sam lijen bartuc je to lijepo napiso.. Slazem se!

CapsLock
24-10-2007, 11:57
imam ZA security suite,dakle sve
Neznam šta je uključeno na ovom nortonu 360,vjerojatno antivirusni,antispyware-možda i firewall?