PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo II



Stranica : [1] 2

Ogg The Dogg
12-03-2006, 20:14
evo ja smatram da je igra odlična i sve to al danas mi se desio neki ludi bug. uzeo sam neki predmet iz inventoryja i ne mogu ga više pustit. zatvorim inventory on i dalje stoji na ekranu. i tak sam se ja za****** 10 min i onda sam restarto komp (Jer nisam mogo izać iz igre). takve bugove nisam viđao ni u enter the matrixu koji je tobože bio pun bugova.

Prince-Artas
12-03-2006, 20:16
dialo 2 koja je to igra. jel misliš na diablo 2. igra je b_u_g free

Ogg The Dogg
12-03-2006, 20:23
da, al sam se malo zeznio u pisanju. bome ima b.u.g.ova. ja sam baš doživio jedan poveći. i to me stvarno naljutilo :-x

Prince-Artas
12-03-2006, 20:25
da, al sam se malo zeznio u pisanju. bome ima Modru Lastuova. ja sam baš doživio jedan poveći. i to me stvarno naljutilo :-x

o toj igri mi je ovisan rođak. igra dnevno 2h i kaže da je rijetko kad naiće na b_u_g ali zato naiđe na lag

Tyrant
12-03-2006, 21:01
Igra je BuG free, pre sam se fiksao sa tom igrom, ali posle 200 sati igranja dosadila mi je :cry:

Babitz
12-03-2006, 21:23
diablo 2 rula, al mi je nekim čudom uspio dosadit
al dugo mi je trebalo za to :pray:

T.N.T.
12-03-2006, 21:59
ja imam origiinal igru...

ali igrao sam je nekih 10 sati...

po meni dosadna igra...

Outmind
12-03-2006, 23:10
Meni samo nisu jasni frikovi koji imaju svih 7 charactera na lvl 99 i znaju sve iteme i monstere napamet...

Pošto sam nepopravljivi nostalgičar igram ja neki dan diablo 1 (da da nije tipfeler). Začudili biste se koliko ljudi to još uvije igra...

Babitz
13-03-2006, 10:56
al pola ih vara
frend mi reko

S4MUR41
13-03-2006, 12:23
Diablo I i II su jedne od najboljih igra na svijetu... ( mnogim ljudima )

... ... imam i ja jedan slucaj da sam popizdio... igral sam na nightmare... i doso sam ubit diabla... i koljem ga i koljem... ... i kad mi je osto jos samo jedan hit da ga ubim... igra mi zbrejka... .... .... dobro... mislim si idem ispocetka... ( sejvo sam prije neg sto sam pozvo diabla ) i pozovem ga i koljem ga i isto tako mi osto jos samo jedan hit da ga ubim... I OPET MI ZBREJKA!!!! i jos dva puta sam iso probat... ista prica... i onda mi se igra zgadila... i sad ju opet igram... >_< ( to se sve dogodilo prije dvije-tri godine )

RETROVIRUS
13-03-2006, 16:44
meni je igra OK, ali nakon nekog vremena jednostavno dosadi-- zvizni monstera ,nađi ulaz za dalje killni šefa .zvizni monstera ,nađi ulaz .....
kaj znam nekako mi je fornije napucavat švabe i aliene sa kakvom šatganicom :rotfl:

Kibo
13-03-2006, 19:11
Ma igra je stvarno zakon. A meni je to bio prvi rpg kojeg sam zaigro.
Od tada mi je rpg najdrazi zanr...

Prince-Artas
13-03-2006, 19:39
Diablo I i II su jedne od najboljih igra na svijetu... ( mnogim ljudima )

... ... imam i ja jedan slucaj da sam popizdio... igral sam na nightmare... i doso sam ubit diabla... i koljem ga i koljem... ... i kad mi je osto jos samo jedan hit da ga ubim... igra mi zbrejka... .... .... dobro... mislim si idem ispocetka... ( sejvo sam prije neg sto sam pozvo diabla ) i pozovem ga i koljem ga i isto tako mi osto jos samo jedan hit da ga ubim... I OPET MI ZBREJKA!!!! i jos dva puta sam iso probat... ista prica... i onda mi se igra zgadila... i sad ju opet igram... >_< ( to se sve dogodilo prije dvije-tri godine )

to ti nije b_u_g u igri. vjerojatno ti je oštećen cd pa se igra nije dobro instalirala

S4MUR41
13-03-2006, 20:55
ma znam da nije b_u_g u igri... i nije do CD-a jer sljedeci put kad sam instaliro je sve bilo u dure...

Exar
13-03-2006, 21:54
iskreno mislim da svaku osobu koja ne voli Diablo 2 (za diablo 1 razumijem ipak je to stara igra) da treba ubit, bannat i zabranit im da se ikad vise nazivaju gamerima.... "tko ne voli diablo 2" :twisted: :twisted:

Babitz
13-03-2006, 21:56
o ukusima se, however, ne raspravlja 8)

tomifish2002
14-03-2006, 10:48
diablo 2 je najbolja igra IKAD stvorena. i sam sam bio teški ovisnik :D

mravojed
14-03-2006, 12:20
da,jedna od najboljih,najdepresivniji mi prvi level,ona muzika...još kad sam prvi put igrao pa nisam znao još di da idem i šta da radim pa sam se ful bojao bit kod onog čarobnog stabla jer me oni crni bigfutovi uvjek ubiju :cry: ,i još kad kiša počne padati..pa tek ona mjuza u tristramu...a ja u sobi,vani zima,pada kiša..i onda dobijem neki unique predmet pa koljem s njim...inače to mi je najbolji dio diabla 2,itemi....ima ih tisuće

Outmind
14-03-2006, 20:15
Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

Prince-Artas
14-03-2006, 20:22
Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

Babitz
14-03-2006, 20:39
meni je prejebena ona muzika iz tristrama. ima tko?
:pray:

mravojed
14-03-2006, 22:02
ima par najdebilnijih iritantnijih protivnika...oni mali pigmejci,fetiši,kako se već zovu,iritantno izgledaju i glasaju,i oni njihovi šamani,kad te zdere sa vatrom u roku 2 sekiunde imaš 1/10 healtha. :twisted:

Babitz
15-03-2006, 00:01
ah, Fetish
iritantno do bola :twisted:
i oni njihovi shamani :twisted:
no ajde, shamani se rješavaju sa salvation-om 8)

Tyrant
15-03-2006, 13:29
Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)
Potpisujem, osim WOW :p :twisted: :kill: :D

Inace, fetisi su sjebane stvari, osim ako nisi jedan od njih, jos na players 8 mora se biti extremno oprezan.Sto se tice zvukovaja samo potrpam playlistu sa muzikom pustim ugasim zvukove iz D2 i udri Diablo 2 ftw :pray: :pray: :pray: :pray:

tomifish2002
15-03-2006, 19:54
Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

:pray: riječi su suvišne :pray:

Ogg The Dogg
15-03-2006, 21:35
nisam ja reko da je igra loša ali ovaj b.u.g. mi je popio krv na slamku. ja sam pola sata(Doslovno) kliko posvuda po ekranu i nema efekta. čekić stoji i ne miče se. :-x
enekad me stvarno znalo naživcirat što mojm liku treba 5 min da nekog (manjeg protivinika) lup. igram sa necromancerom i ponekad moji skeletal mageovi i golem ubiju više neprijatelja nego ja :-x :yuck:

RETROVIRUS
16-03-2006, 09:51
:? hmm jel mi može djelatni prosvjetitelj razjasniti termin--Modra Lastavica-- :(

Babitz
16-03-2006, 10:10
:? hmm jel mi može djelatni prosvjetitelj razjasniti termin--Modra Lastavica-- :(
slažem se, taj termin se često nekak koristi, izgleda da su mnogi još u osnovnoj :twisted:

Ogg The Dogg
16-03-2006, 10:27
pa svaki put kad pokušaš napisat riječ bLuLg.(izbaci slova L) ispadne bug :rotfl:

mravojed
16-03-2006, 11:03
Cenzura....iako jako debilna jer časopis B u g nikad ni ne spominjemo, kad tu riječ ipak spomenemo govorimo o greškama u igri.

ovi iz redakcije su ipak malo zabrijali. :twisted:

Ogg The Dogg
16-03-2006, 19:59
sami sebi skaču u usta :-x :twisted:

Prince-Artas
16-03-2006, 20:28
Cenzura....iako jako debilna jer časopis B u g nikad ni ne spominjemo, kad tu riječ ipak spomenemo govorimo o greškama u igri.

ovi iz redakcije su ipak malo zabrijali. :twisted:

potpis 8)

Ogg The Dogg
26-03-2006, 00:53
evo ljudi povlaćim sve šta sam reko loše o ovoj igri. ja poslije loado, čekić još uvijek u ruci. ja kliknuo negdje bez veze, on ispo i ja ga pokupio! :pray: :pray:

Sickmanno1
27-03-2006, 19:51
Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

Prince-Artas
27-03-2006, 19:53
Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života

Babitz
27-03-2006, 20:14
Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života
zna biti bugova :roll:

Prince-Artas
27-03-2006, 20:15
Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života
zna biti bugova :roll:

ok rob sam ti. pošalji mi pp s adresom :rotfl:

Babitz
27-03-2006, 20:31
[quote=Sickmanno1]Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života
zna biti bugova :roll:

ok rob sam ti. pošalji mi pp s adresom :rotfl:[/quote:99b0gzy4]
za što si sve dobar? 8)
i ne, nisam gej, tak da nemoj s tim

Prince-Artas
27-03-2006, 20:35
[quote=Sickmanno1]Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života
zna biti bugova :roll:

ok rob sam ti. pošalji mi pp s adresom :rotfl:
za što si sve dobar? 8)
i ne, nisam gej, tak da nemoj s tim[/quote:1jea7qr9]

pa mogu ti prelazit igre

Babitz
27-03-2006, 20:36
[quote="Prince-Artas":15zl38f2][quote=Sickmanno1]Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života
zna biti bugova :roll:

ok rob sam ti. pošalji mi pp s adresom :rotfl:
za što si sve dobar? 8)
i ne, nisam gej, tak da nemoj s tim[/quote:15zl38f2]

pa mogu ti prelazit igre[/quote:15zl38f2]
možeš mi upovat igre?

Prince-Artas
27-03-2006, 20:38
mogu. daš mi pare i ja odem kupit :)

Babitz
27-03-2006, 20:45
mislim da smo previše OT ošli

al mi svejedno ispeči kremšnite (na njih imam fetiš)

Prince-Artas
27-03-2006, 20:54
mislim da smo previše OT ošli

al mi svejedno ispeči kremšnite (na njih imam fetiš)

da gospodaru

Snake The Best
28-03-2006, 18:28
Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života

ne možeš kupiti potion of mana u gradu :killyou:

hacker
03-04-2006, 08:53
ako vam dosadi diablo 2,probajte dungeon siege 2 :fof: :fof:

Gothmog
04-04-2006, 17:08
Kome je onaj Baal iz Lod bio tezi za krknut,nego isusov Diablo (paradoksalan izraz,znam) ? :twisted:

Angus Young
03-05-2006, 23:18
Niti jedna igra nema ugođaj diabla!!! Sjetite se samo uvodnog menia iz D1, od muzike su mi se dlake dizale. Ne kužim nikog kome je to loša igra. Po meni nema bolje. Prije par dana sam instalirao D1 i igrao ga s istim guštom kao i prije gotovo 10 g. DIABLO RULA LJUDI

ewok
04-05-2006, 09:10
NEMOJTE PLJUVATI PO DIABLU ! ! !

Sonic_Moronic
04-05-2006, 14:56
[quote=Sickmanno1]Omg, nema me dugo ovdje i odmah se pocne pljuvati po diablu...ccccc, mislim stvarno, niti jedan dobar argument nisam procitao...wtf??? Autor teme go kill you self :twisted:

ko igri nađe manu ja ću mu bit rob do kraja života

ne možeš kupiti potion of mana u gradu :killyou:[/quote:2soarf8j]

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :rotfl: :rotfl: :rotfl: Kak ne moš kupit manu koju ti verziju igraš čovječe?? Pa u 1.11 imaš za manu kupit, već je odavno izašla ta verzija, ko ti kriv kad ne update-aš igru. I vi ljudi prestanite o bigovima jer ih u ovoj verziji skoro nema uopće!!!!

v4MP1r3
05-05-2006, 20:19
ZASTO JE OVA tEMA OTVORENA U PLJUVACNICI???

DIABLO ZULZZZ

ova me igra prakticki odgojila ^.-

Sonic_Moronic
05-05-2006, 21:37
ZASTO JE OVA tEMA OTVORENA U PLJUVACNICI???

DIABLO ZULZZZ

ova me igra prakticki odgojila ^.-

:D me 2

dugi
05-05-2006, 21:42
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti

Ogg The Dogg
05-05-2006, 23:04
ja nigdje nisam reko da je igra loša nego samo da me naživcirala ona "sitnica"
...nego, kakva oružja koristie, one-handed ili double- handed?

v4MP1r3
05-05-2006, 23:04
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti

totalno ^^
a ja ne mogu dodljeti kada vidim...ono RPG...moj zanr ;( smrc, zasto vise danas nema takvih igra ZASTOOOOOOOOOOOO????

Sonic_Moronic
06-05-2006, 08:12
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti

totalno ^^
a ja ne mogu dodljeti kada vidim...ono RPG...moj zanr ;( smrc, zasto vise danas nema takvih igra ZASTOOOOOOOOOOOO????

Slažem se RPG RUUUUUUULZZZZ :pray:

hacker
06-05-2006, 20:36
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
A sta ti ne valja u igri?
diablo II rules

dugi
06-05-2006, 22:22
meni je DOSADNA

v4MP1r3
06-05-2006, 22:31
meni je DOSADNA
iz kojeg razloga, jel ti dosadan onda kad dobijes adrenalin rush kad napadas kojeg bossa il kad kupujes spellove ??

dugi
06-05-2006, 22:39
tolko mi je dosadna da mi se nije dalo doci ni do jednog bossa .Ima ga moj kompic original i veliki je fan doticne igre ali me nikada nije uspio nagovoriti da ju zaigram duze od 10 minuta kao ni ja njega da da sansu za meni remek djelo far cry.Kao sto sam rekao ukusi su razliciti i nas dvojica se savrseno razumijemo pa bilo bi glupo da nije tako.

Ogg The Dogg
06-05-2006, 22:46
znate one neke knjige koje su dio opće kuture i svaki čovjek bi ih trebo pročitat? e tak ja mislim da je diablo dio gamerske kulture i svako bi ga trebo odigrat.

dugi
06-05-2006, 22:52
ja bum radije ostao nekulturan :)

v4MP1r3
06-05-2006, 23:41
ja bum radije ostao nekulturan :)
a kaj bi ti to trebalo znaciti?

dugi
06-05-2006, 23:48
znate one neke knjige koje su dio opće kuture i svaki čovjek bi ih trebo pročitat? e tak ja mislim da je diablo dio gamerske kulture i svako bi ga trebo odigrat.

ako pisemo o gamerskoj kulturi onda cu ja radije ostatati gamerski nekulturan , tebi v4MP1r3 fakat treba nacrtat.

hacker
07-05-2006, 09:40
znate one neke knjige koje su dio opće kuture i svaki čovjek bi ih trebo pročitat? e tak ja mislim da je diablo dio gamerske kulture i svako bi ga trebo odigrat.

Diablo knjiga je isto dio opce kulture :rotfl: 8)

v4MP1r3
07-05-2006, 14:47
znate one neke knjige koje su dio opće kuture i svaki čovjek bi ih trebo pročitat? e tak ja mislim da je diablo dio gamerske kulture i svako bi ga trebo odigrat.

Diablo knjiga je isto dio opce kulture :rotfl: 8)

a ja trebam reci da ima diablo III knjiga ^^
tako da vjerojatno ce biti i diablo II BEZ ikakve sumnje ^^

JEDVA CEKAMMMM!!!jos se sjecam kako su prosle god na 1.april rekli da traze betatestere...ja bio happy, i onda PRVI APRIL

ARGGGGG

Lord Ragnarok
11-05-2006, 14:16
Meni je diablo 2 legendrna igra!! Svi oni kripovi za kokanje!! Uf zadovoljstva :twisted: :twisted: :twisted: .Naime, igra mi svki put pred kraj 2 lvl zabrejka i neće dalje. (ono nakon Arcanum sanca... nešto) I opet sam 3-4 puta do tud prešao.

kulamasta
11-05-2006, 15:34
volim pljuvat po igrama, ali kada je o Diaoblu rijec, ostanem bez pljuvacke! :D

JedimiNjoke
11-05-2006, 16:01
Jedna od najvećih svih vremena... dugi pojma nemaš :twisted: :kill:

dugi
11-05-2006, 16:26
Jedna od najvećih svih vremena... dugi pojma nemaš :twisted: :kill:

ima igrivost na razini osnovnosklca koji zeli malo ubit vrijeme prije/poslije skole :)

JedimiNjoke
11-05-2006, 18:33
Jedna od najvećih svih vremena... dugi pojma nemaš :twisted: :kill:

ima igrivost na razini osnovnosklca koji zeli malo ubit vrijeme prije/poslije skole :)

To ti mene kopiraš lol?
Nisam ni ja htio igrat Diablo prije (davno je to bilo, osnovna škola još...), al kad sam probao... grrrrrrrr...
Nemreš mi po igri pljuvat, kad je jedna on najboljih - evergreen. WoW se bazira na Diablu, a WoW je najigranija igra skoro svugdje - zato smanji doživljaje malo :killyou:

dugi
11-05-2006, 18:38
Jedna od najvećih svih vremena... dugi pojma nemaš :twisted: :kill:

ima igrivost na razini osnovnosklca koji zeli malo ubit vrijeme prije/poslije skole :)

To ti mene kopiraš lol?
Nisam ni ja htio igrat Diablo prije (davno je to bilo, osnovna škola još...), al kad sam probao... grrrrrrrr...
Nemreš mi po igri pljuvat, kad je jedna on najboljih - evergreen. WoW se bazira na Diablu, a WoW je najigranija igra skoro svugdje - zato smanji doživljaje malo :killyou:

a gdje se to moze pljuvati po igri ako ne u pljuvacnici LOL?

JedimiNjoke
11-05-2006, 18:48
Nemoj pljuvat, imaj poštovanja... KRITIZIRAJ 8)

dugi
11-05-2006, 18:57
Nemoj pljuvat, imaj poštovanja... KRITIZIRAJ 8)
naravno to i ja kazem treba postovati ono sto voli veliki broj gamera ,ja sam samo kopirao ono sto si ti napisao za po meni odlicnu igru Obilivion a to cak nije bilo u pljuvacnici gdje si napisao da je igrivost Obiliviona na razini osnovnoskolca koji ide ubiti vrijeme malo prije/poslije skole (ne spamam samo odgovaram na kritiku )

JedimiNjoke
11-05-2006, 19:12
Nisam to rekao iz poštovanja prema drugim gamerima - da kritiziraš - nego iz poštovanja prema samoj igri.
E i pls mi nemoj uspoređivat Oblivion sa Diablom. :twisted: :kill:

dugi
11-05-2006, 19:19
Nisam to rekao iz poštovanja prema drugim gamerima - da kritiziraš - nego iz poštovanja prema samoj igri.
E i pls mi nemoj uspoređivat Oblivion sa Diablom. :twisted: :kill:

Naravno da ih necu usporedjivati bila bi to uvreda za Obilivion ,i kada napises ono o osnovnokolcu onda je to kritika a kada ja napisem to isto onda je to pljuvanje ,primjenjuj jednaka mjerila :wink:

JedimiNjoke
11-05-2006, 19:59
Ajme, uvrijedit Oblivion, hahaha :rotfl: :rotfl: , pa ti se sigurno šališ... Diablo II je prema Oblivionu Bog i batina.
Zašto bi primjenjivao ista pravila na Bogovskoj igri i tom izrodu?!?! Sad si uvrijedio skoro cijelu gaming zajednicu tj. onu koja je u vrijeme izlaska Diabla sama brisala guzicu, a vjerujem da su i mlađi gameri upoznati sa ovim remekdjelom. :pray:

v4MP1r3
12-05-2006, 21:43
s diablom?
diablo rulz... nema nicega drugoga!
NEMA KOMPROMISA DIABLO OWNA NA WELIKO!

SolInvictus
13-05-2006, 13:24
jedina stvar koja me ZIVCIRA su oni glupi magovi kod diabla koji bacaju Iron Maiden

sav dmg radis sebi :killyou:

v4MP1r3
13-05-2006, 16:20
rolf, al ak se spraksiras, ubis ih za tren ^^

Tony
19-05-2006, 20:58
Diablo 2 je super igra

Gothmog
20-05-2006, 08:31
kako je zapravo ova igra zavrsila u pljuvacnici?!

....hehehe...

jebote!

Johnny68
01-06-2006, 23:54
kako je zapravo ova igra zavrsila u pljuvacnici?!

....hehehe...

jebote!
i ja se pitam................

Ogg The Dogg
02-06-2006, 18:06
za sve koji teme ne čitaju od početka meni se desio neki grdi BUG te sam samo htio reć koliko me to iživciralo.

Dyslexia
05-06-2006, 15:04
Diablo 2 je definitivno najbolji rpg na svijetu igram ga vec otprilike 2 g. i nije mi dosadio.Svaki covjek koji kaze da diablo 2 nevalja nema pojma sta znaci dobar RPG :killyou:

str33t6l0w
05-06-2006, 15:59
Diablo 2 je definitivno najbolji rpg na svijetu igram ga vec otprilike 2 g. i nije mi dosadio.Svaki covjek koji kaze da diablo 2 nevalja nema pojma sta znaci dobar RPG :killyou:

100% najjace receno za diablo 2 ;) svaka cast ;)

POSA
05-06-2006, 17:26
Diablo 2 je definitivno najbolji rpg na svijetu igram ga vec otprilike 2 g. i nije mi dosadio.Svaki covjek koji kaze da diablo 2 nevalja nema pojma sta znaci dobar RPG :killyou:

100% najjace receno za diablo 2 ;) svaka cast ;)

ja onda ne znam što znači dobar rpg
ne kažem da je igra loša, ali nije me zapanjila kao druge ljude koje slušam.
možda sam bio premlad kad sam ju igrao....ali sumnjam
nema meni ono nešto
ježi ga

Nefarnius
05-06-2006, 17:39
diablo je tata, mama, djeda, stric, kum svih hack`n`slash rpg, a vi pričajte šta oćete!

Maloki
05-06-2006, 20:17
diablo je tata, mama, djeda, stric, kum svih hack`n`slash rpg, a vi pričajte šta oćete!
Zaboravio si baku , strinu i kumu :D
Ma Diablo 2 je jednostavno najbolji RPG ikada! Nikad mu nije bilo ravnog, a vjerojatno nikad neće ni biti!

W3DR4N
05-06-2006, 20:35
Ma Diablo 2 je jednostavno najbolji RPG ikada!

Još kad bi bio RPG...

Maloki
05-06-2006, 20:42
Ma Diablo 2 je jednostavno najbolji RPG ikada!

Još kad bi bio RPG...

A u kaj bi ga ti svrstao?

goGAMERo
05-06-2006, 20:49
Ja bi ga ovako definirao

Akcijski RPG u Hack'n'slash stilu! :rotfl:

Dyslexia
05-06-2006, 22:47
Pa vi niste normalni ako DIABLO 2 nije RPG e pa onda neznam koja bi to igra bila bog te mazo.Jebiga to je cisti hack and slash samo nijedan rpg nema toliko oruzja i armora ko diablo rpg igre obozavam i igrao sam svakakve ali sa Diablom nema usporedbe

Prince-Artas
06-06-2006, 18:24
ma ko je to rekao da diablo nije rpg. taj je lolčina :rotfl: :rotfl:

Sonic_Moronic
06-06-2006, 20:27
Ajde wedrane ne sramoti se u forumu ipak si ti moderator :)

Kak moš reć da nije RPG?
Možda je tebi Oblivion RPG sa fancy grafom a?
A kolko ja znam RPG-ovi nisu ni ciljali na grafiku prije...
Ja bi bio sasvim zadovoljan da je svaki RPG sa grafikom Diabla 2.
Jednostavno 3d mi ne paše, zato je Dungeon Siege i ostali glupo.

W3DR4N
06-06-2006, 23:38
Ajde wedrane ne sramoti se u forumu ipak si ti moderator :)

Kak moš reć da nije RPG?
Možda je tebi Oblivion RPG sa fancy grafom a?
A kolko ja znam RPG-ovi nisu ni ciljali na grafiku prije...
Ja bi bio sasvim zadovoljan da je svaki RPG sa grafikom Diabla 2.
Jednostavno 3d mi ne paše, zato je Dungeon Siege i ostali glupo.

Nemoj, sramotiš sebe ovakvim izjavama. Quotaj post u kojem piše da je Diablo loš zbog grafike, ili čak loš općenito. Ne, Diablo ni po čemu nije loš, samo nije pravi RPG. Sve se uglavnom svodi na bjesomučno pritiskanje lijeve tipke miša, šta je sasvim normalno pošto se radi o čistokrvnom hack 'n' slashu. Čak su i one knjige za magije izbačene i sve šta trebaš za novi skillove je dizati levele, šta nas opet dovodi do hack 'n' slasha. Baldur je car, Fallout je car, Planescape je car. To je neokrunjeno presveto trojstvo DX generacije RPGSna kompu. Diablo, Diablo je sasvim druga priča, light PRG i hardcore hack 'n' slash. Dobro, kad već moram o grafici u Diablu, ruku na srce, bila je očajna čak i 2000. kad je izašao, ali to me ni tada nije smetalo, a bome me ne smeta ni danas. A ako misliš da sam neki eye candy freak, ne hvala, tjerao sam likove i kroz 8-bita.

JedimiNjoke
07-06-2006, 00:11
Ajde wedrane ne sramoti se u forumu ipak si ti moderator :)

Kak moš reć da nije RPG?
Možda je tebi Oblivion RPG sa fancy grafom a?
A kolko ja znam RPG-ovi nisu ni ciljali na grafiku prije...
Ja bi bio sasvim zadovoljan da je svaki RPG sa grafikom Diabla 2.
Jednostavno 3d mi ne paše, zato je Dungeon Siege i ostali glupo.

Nemoj, sramotiš sebe ovakvim izjavama. Quotaj post u kojem piše da je Diablo loš zbog grafike, ili čak loš općenito. Ne, Diablo ni po čemu nije loš, samo nije pravi RPG. Sve se uglavnom svodi na bjesomučno pritiskanje lijeve tipke miša, šta je sasvim normalno pošto se radi o čistokrvnom hack 'n' slashu. Čak su i one knjige za magije izbačene i sve šta trebaš za novi skillove je dizati levele, šta nas opet dovodi do hack 'n' slasha. Baldur je car, Fallout je car, Planescape je car. To je neokrunjeno presveto trojstvo DX generacije RPGSna kompu. Diablo, Diablo je sasvim druga priča, light PRG i hardcore hack 'n' slash. Dobro, kad već moram o grafici u Diablu, ruku na srce, bila je očajna čak i 2000. kad je izašao, ali to me ni tada nije smetalo, a bome me ne smeta ni danas. A ako misliš da sam neki eye candy freak, ne hvala, tjerao sam likove i kroz 8-bita.

Pa Wedrane glavno da ti kažeš da nije RPG. Za Fallout i drugove se potpuno slažem, ali ne možeš tako o Diablu pisati (makar mi ni ta trojica nisu u istom rangu sa Diablom)... Radije izvadi "pisaću mašinu" pa tjeraj likove kroz "osam bitova". Ma ne da mi se uopće pisat po ovom forumu... tolko prepametnih ljudi ima da se moj mali um jednostavno ne može ispoljiti. :hangin: Samo ti melji dalje majstore... :thumbs2:

W3DR4N
07-06-2006, 00:44
Šta sam krivo napisao?

dugi
07-06-2006, 06:16
Evo da spasim W3DR4N meni je Diablo (bilo koji ) sranje kroz gusto granje :)

Dyslexia
07-06-2006, 11:09
Diablo 2 je izasao prije 6 godina ali jos uvijek se igra i ima dobru grafiku.Ako ikad bude izasao diablo 3 bit ce to igra stoljeca

JedimiNjoke
07-06-2006, 13:53
Btw. Veki... Hack`n`slash je inače jedna vrsta RPG-a, a takav način igre "bjesomučno klikanje" se svidio gotovo svima koji su zaigrali ovu igru. Ako ti se igra (čitaj voliš) DND RPG i čuda na poteze slobodno igraj Fallout, Baldur`s gate ili kupi DND Online. Samo da te podsjetim da ove igre po prodaji i općim pohvalama i uspjehu nisu ni do koljena Diablu i bjesomučno klikanim igrama (makar sam i sam u svoje vrijeme bio veliki fan Fallouta i jako mi je žao bilo kada sam čuo da nastavak neće izaći...)

Ovo što je The Lik napisao je malo pretjerano, ali sigurno kad/ako Diablo III izađe mislim da će se igra pograbit sa polica u roku odmah. 8) :killyou:

W3DR4N
07-06-2006, 14:43
I Icewind Dale je hack and slash, mada je baziran na DND-u. Ipak, ID ima više RPG elemenata od Diabla. Šta se tiče gameplaya, Diablo nije ništa drugo nego to, koje se i meni se svidjelo, ali unatoč svemu, imaš oči i vidiš da to nije ništa drugo nego trganje miševa, opako zabavno trganje miševa. Šta se tiče njegovog RPG dijela, jako je ograničen. Izrada i razvoj likova su jako pojednostavljeni. Reći ću da je Diablo hack 'n' slash avantura, iako šta sve vidiš na ovom forumu, i šta sve neki trpaju u RPG, onda je Diablo hardcore RPG, ovako, samo su elementi prisutni. DND online sam vidio kod prijatelja i ispao je znatno lošije nego li sam očekivao.

Sonic_Moronic
07-06-2006, 18:58
Šta sam krivo napisao?

Aha sad vidim, ti si jedna od osoba kojimaje D&D najbolji pa tako govoriš o hack'n slashu. Slažem se da je samo hack's slash, i šta sad? Meni je D&D glup do bola i tako ja mogu reći da D&D nije rpg!!!!
To su samo 2 podžanra i obadva su RPG!

p.s .600 post

Maloki
07-06-2006, 19:47
Šta sam krivo napisao?

Aha sad vidim, ti si jedna od osoba kojimaje D&D najbolji pa tako govoriš o hack'n slashu. Slažem se da je samo hack's slash, i šta sad? Meni je D&D glup do bola i tako ja mogu reći da D&D nije rpg!!!!
To su samo 2 podžanra i obadva su RPG!

p.s .600 post

Ibuse!!! Jel ti znaš kaj D&D znači???!!! Molim da nitko ne odgovara ovo prije njega!!!!

Sonic_Moronic
07-06-2006, 21:29
Šta sam krivo napisao?

Aha sad vidim, ti si jedna od osoba kojimaje D&D najbolji pa tako govoriš o hack'n slashu. Slažem se da je samo hack's slash, i šta sad? Meni je D&D glup do bola i tako ja mogu reći da D&D nije rpg!!!!
To su samo 2 podžanra i obadva su RPG!

p.s .600 post

Ibuse!!! Jel ti znaš kaj D&D znači???!!! Molim da nitko ne odgovara ovo prije njega!!!!

Pa D&D je Dungeons and Dragons, meni stvarno glupa vrsta RPG-a jer je uglavnom na poteze.

JedimiNjoke
08-06-2006, 00:27
I Icewind Dale je hack and slash, mada je baziran na DND-u. Ipak, ID ima više RPG elemenata od Diabla. Šta se tiče gameplaya, Diablo nije ništa drugo nego to, koje se i meni se svidjelo, ali unatoč svemu, imaš oči i vidiš da to nije ništa drugo nego trganje miševa, opako zabavno trganje miševa. Šta se tiče njegovog RPG dijela, jako je ograničen. Izrada i razvoj likova su jako pojednostavljeni. Reći ću da je Diablo hack 'n' slash avantura, iako šta sve vidiš na ovom forumu, i šta sve neki trpaju u RPG, onda je Diablo hardcore RPG, ovako, samo su elementi prisutni. DND online sam vidio kod prijatelja i ispao je znatno lošije nego li sam očekivao.

A čuj, to je igra koja je mene i moju generaciju držala pred monitorima puuuuno sati... Nije baš Diablo avantura već ima dosta elemenata svega... (RPG/akcija/avantura) Sve u svemu D2 je pwnass igra za svoje doba koja se drži do dana današnjeg.Blizardovci su genijalci, samo što su napokon naučili unovčit svoj trud i rad i usput se malo ulijenili :boohoo:

astarc35
19-07-2006, 21:48
''DIJABLO'' je najjadnija ''IGRICA'' u povijesti ''GEJMINGA''i''ERPIDŽIJA''
ne znam kako to netko uopće može igrati!!!!!Hvala na razumijevanju. P.S.Sonic moronic što kažeš na ovo. :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

M4mut
19-07-2006, 22:37
''DIJABLO'' je najjadnija ''IGRICA'' u povijesti ''GEJMINGA''i''ERPIDŽIJA''
ne znam kako to netko uopće može igrati!!!!!Hvala na razumijevanju. P.S.Sonic moronic što kažeš na ovo. :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

svaka čast na postu,..baš je kul..sve argumentirano svaka tvoja riječ..gg

igra koja 5 godina nakon izlaska..evo ide 6 godina..ima svojih gro usera kako na battlenetu kako u SP svakako zaslužuje takvo mišljenje

:wink:

Sonic_Moronic
20-07-2006, 09:44
Pusti njuba on je moj bratić i došao je tu da sere. Sam ti govori šta oćeš, pljuj po popularnim igrama, bitno je da ih mi volimo za iznimke me boli. Ono što je bitno da je Diablo 2 nenadj**** rpg i ima stotine tisuća fanova, a ti samo pokušavaj mene živcirat jer ti neće uspjeti. I tako je njubovski reći da je neka igra najgora na svijetu samo zato jer je ne voliš. Uvijek se može naći nešto gore i nema igre koja je najgora od svih.
Ti ništa ne shvaćaš i jedino što želiš je izvrijeđati fanove rpg-a. Zato štoo ti ne voliš taj žanr. Vjerojatno je prekomliciran za tvoj mozak jer ionako svaku igru igraš na najlakšoj razini makar bila za djecu. Ako ne voliš "ERPIĐIOVE" - kako ih ti zoveš, onda ne dolazi ovaj forum jer će ti vjerojatno ovo biti jedini post u kojem si htjeo mene iživcirati a ustvari si napravio majmuna od sebe.

Marcellius09
20-07-2006, 09:51
kratko i jasno diablo je najbolji hack&slash RPG imam ga instaliranog na kanti i cesto znam igrat pa klat malo mephista,diabla i balla i skupljat unique iteme

Jerry
20-07-2006, 09:54
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
također

Sonic_Moronic
20-07-2006, 09:59
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
također

To razumijem i ne zamjeram vam, ali glup je astarcevic koji mora sr** i vrijeđat diablo.

Ogg The Dogg
20-07-2006, 18:23
i sve ovo sam zato što je mene naživciro neki Bug koji poslije sam sebe popravio!? :shock: mislim stvrno, ne bih ja da sam znao. :cry:

Outmind
21-07-2006, 11:36
Mene ne živcira toliko diablo kao ljudi koji ga igraju. Diablo je dobra igra, pogotovo jedinica koja je bolja od dvojke jer je bog i batina svih hack and slash-eva, a bez njega ne bi bilo ni dvojke. Dakle da se vratim na temu. Živcira me to kad ljudi ama baš sve blate jer je kao diablo najbolji. Dungeon siege je u nekim segmentima bolji od diabla, Sacred isto tako. Odgovorno tvrdim da je titan quest bolji od dvojke, kako u izbalansiranosti skillova i itema, tako i u atmosferi i funkcionalnosti. Priznajem, nema rdg (random dungeon generator), a ni ai nije bogzna sta poboljsan, ali je tq bolja igra.

A sada malo o nedostacima diabla 2. Imajte na umu da sam igrao sa svim likovima i sa svima najmanje prešao normal+exp

Sorc je imba do bola, to bar svatko zna, paladin ima nekih 30% skillova koje nitko nikad ne koristi (da mi je vidjet tko je skill point potratio u fire resistance auru :rotfl: ). Vjerovali ili ne, barbarijan je pre slab, tj nije dovoljno svestran. Mnogo skillova općenito nakon vrlo kratkog vremena postaje potppuno neupotrebljivo (charged bolt, firebolt, prve paladinove aure, kostirčići...). Ljudi koji pate na grafiku bi rekli da je za ono doba njegova grafika bila ispodprosječna.

Diablo 2 nije savršen. Nije najbolji. Nije za odbaciti. Tu je već jako dugo i zaslužuje poštovanje, ali polako već i mirovinu, a u svakom slučaju nasljednika.

Dyslexia
21-07-2006, 23:26
Mene ne živcira toliko diablo kao ljudi koji ga igraju. Diablo je dobra igra, pogotovo jedinica koja je bolja od dvojke jer je bog i batina svih hack and slash-eva, a bez njega ne bi bilo ni dvojke. Dakle da se vratim na temu. Živcira me to kad ljudi ama baš sve blate jer je kao diablo najbolji. Dungeon siege je u nekim segmentima bolji od diabla, Sacred isto tako. Odgovorno tvrdim da je titan quest bolji od dvojke, kako u izbalansiranosti skillova i itema, tako i u atmosferi i funkcionalnosti. Priznajem, nema rdg (random dungeon generator), a ni ai nije bogzna sta poboljsan, ali je tq bolja igra.

A sada malo o nedostacima diabla 2. Imajte na umu da sam igrao sa svim likovima i sa svima najmanje prešao normal+exp

Sorc je imba do bola, to bar svatko zna, paladin ima nekih 30% skillova koje nitko nikad ne koristi (da mi je vidjet tko je skill point potratio u fire resistance auru :rotfl: ). Vjerovali ili ne, barbarijan je pre slab, tj nije dovoljno svestran. Mnogo skillova općenito nakon vrlo kratkog vremena postaje potppuno neupotrebljivo (charged bolt, firebolt, prve paladinove aure, kostirčići...). Ljudi koji pate na grafiku bi rekli da je za ono doba njegova grafika bila ispodprosječna.

Diablo 2 nije savršen. Nije najbolji. Nije za odbaciti. Tu je već jako dugo i zaslužuje poštovanje, ali polako već i mirovinu, a u svakom slučaju nasljednika.
Ma daj nemoj imisljat DIBLO 2 sam preso na sve 3 tezine sorcerica je majka ali barbarian kao prvo stvari ima najbolje,a kao drugo barbarian nije preslab nego je prejak da znas igrat s njim mozda nebi tako govorio.Imam iskustva sa barbarianom.Samo treba znat koje skilove dizat.Za sorcericu najbolji skil je frozen orb nista drugo.

Outmind
22-07-2006, 09:26
Dobro, baci iron maiden na barbariana (ili bilo koga drugog) pa gledaj kako je učinkovit...

Sonic_Moronic
22-07-2006, 17:05
Sad bi ti mogao reći nešto jer ocjenjuješ likove a prešo si samo na normal. Na normal može svaka budala preći. Ali ipak šutim, jer radimo na istom projektu ke ne?

P.S Provjeri privatne poruke, imam nešto za reć od Throndira

Outmind
22-07-2006, 19:22
A jeste smijesni. Pa kaj ako sam presao samo na normal. Ima milijune drugih igara za isprobat, necu valjda 6 goidina čamit samo nad jednom...

Dyslexia
23-07-2006, 19:30
Pa dobro sve je to uredu ali nemozes onda ocjenjivat likove vec tako.Probaj doc na hell pa da vidis koji lik ostaje na nogama.

WEASEL
23-07-2006, 23:09
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
također


prepostavljam da ste vi mlađa generacija gamera, koje zanima samo grafika i tako (bez uvrede)

dugi
24-07-2006, 06:53
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
također


prepostavljam da ste vi mlađa generacija gamera, koje zanima samo grafika i tako (bez uvrede)

Pa igram se jos od proslog stoljeca sa kracim ili duzim prekidima tamo negdje od1986 godine a rodjen sam1972 pa sad jesam li star ili mlad je relativna stvar, no bez obzira postujem sve ljubitelje Diabla jer ima ih i u mojoj blizoj okolini.Ukusi su razliciti i jebiga meni se nikada nije svidio ne kuzim cemu toliko prenemaganje oko toga.

mravojed
24-07-2006, 10:08
ljudi mene tisucu igara odbije na prvi pogled..tako je bilo i s diablom 2,mrzio bi kad mi je frend igrao to stalno,dok nisam probao doma igrat duze od 30min. od tada sam navucen. i skoro svaka igra koju volim me odbije na početku.

olio
24-07-2006, 10:10
ljudi mene tisucu igara odbije na prvi pogled..tako je bilo i s diablom 2,mrzio bi kad mi je frend igrao to stalno,dok nisam probao doma igrat duze od 30min. od tada sam navucen. i skoro svaka igra koju volim me odbije na početku.i ja isto tako ali nisam nikad vidio veliku razliku između diablo 1 i diablo 2......

Outmind
24-07-2006, 18:08
ljudi mene tisucu igara odbije na prvi pogled..tako je bilo i s diablom 2,mrzio bi kad mi je frend igrao to stalno,dok nisam probao doma igrat duze od 30min. od tada sam navucen. i skoro svaka igra koju volim me odbije na početku.i ja isto tako ali nisam nikad vidio veliku razliku između diablo 1 i diablo 2......

Ima razlika, 1 je bolji...i to samo zato sto je bio prvi pravi hack and slash i nitko mu to nemože uzet.

Dj_Morales
02-08-2006, 09:28
stvarno jedna od najboljih mogucih igara,mogu rec samo najbolje za nju!

Dreamer Deceiver
02-08-2006, 09:35
pljujem na sve one koji pljuju na nju

dibek
07-08-2006, 13:32
Eh, Diablo :pray: :pray: :pray: :pray:


@netko ko je rekao da barb ne valja radi Iron Maidena:
Uvijek postoji Berserk :kill:


BTW Weky :fof:

07-08-2006, 19:17
Ma daj nemoj imisljat DIBLO 2 sam preso na sve 3 tezine sorcerica je majka ali barbarian kao prvo stvari ima najbolje,a kao drugo barbarian nije preslab nego je prejak da znas igrat s njim mozda nebi tako govorio.Imam iskustva sa barbarianom.Samo treba znat koje skilove dizat.Za sorcericu najbolji skil je frozen orb nista drugo.

najbolji je, a što dok dođeš na hell težinu i tamo dođeš do kraja drugog grada i na zadnjeg glavnog koji je frost imune???

trebaju ti i fire ball spell i teleport za brzo bježenje te warmth (tako nekako) za brže punjenje mane i naravno od svih spellova koje koristiš mastery do kraja - znači ice i fire mastery

za barbariana je najbolje pronaći immoratl king set i onda ići na diabla ili baila na hellu - prokleto teško, barem sa 1.10 ili 1.11 patchom

Kiklop
07-08-2006, 19:38
doso sam do hella a onda mi je dosadilo

Kiklop
07-08-2006, 19:41
jebena je to igra ali nakon nekog vremena opako dosadi,da ju sad imam igro bi ju,ane ovaj newer winternights koji je bez veze
:)

Dyslexia
08-08-2006, 15:19
[quote="THE LIK":1ngcsu79]
Ma daj nemoj imisljat DIBLO 2 sam preso na sve 3 tezine sorcerica je majka ali barbarian kao prvo stvari ima najbolje,a kao drugo barbarian nije preslab nego je prejak da znas igrat s njim mozda nebi tako govorio.Imam iskustva sa barbarianom.Samo treba znat koje skilove dizat.Za sorcericu najbolji skil je frozen orb nista drugo.

najbolji je, a što dok dođeš na hell težinu i tamo dođeš do kraja drugog grada i na zadnjeg glavnog koji je frost imune???

trebaju ti i fire ball spell i teleport za brzo bježenje te warmth (tako nekako) za brže punjenje mane i naravno od svih spellova koje koristiš mastery do kraja - znači ice i fire mastery

za barbariana je najbolje pronaći immoratl king set i onda ići na diabla ili baila na hellu - prokleto teško, barem sa 1.10 ili 1.11 patchom[/quote:1ngcsu79]

M da meni si naso pricat o diablu pa imam 69 lvl sorcericu i ti sada meni ides pricat sta da dizem pa normalno da bez warmtha nemozes,a najaci skil je lightinig ja imam sve skilove dignut jer imam stvari koje mi daju sveukupno 10 to all skils.I jedno stvar iz imortal king seta helmet za mog lika

Systematic Reverse
08-08-2006, 16:53
diablo 2 rula, al mi je nekim čudom uspio dosadit
al dugo mi je trebalo za to :pray:

Me2! :pray:

Dark Saruman
09-08-2006, 11:32
Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

HEHE :pray: :pray: :pray:

Outmind
09-08-2006, 17:11
[quote=Outmind]Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

HEHE :pray: :pray: :pray:[/quote:3u4xs590]

@ artas, ovo je podforum pljuvačnica. Onaj tko je ovo otvorio sigurno je to imao na umu, pa je i neke segmente diabla popljuvao. Nema niti jedna igra "iznad zakona", pa zasto ja ne bih po nekim stvarima u diablu pljuvao samo zato sto ti mislis da je igra neka vrst idola kojem se trebamo klanjat..

@Dark saruman: kaj ti je stvarno ovaj post trebao, mislim kaj si rekao, niš samo si pos count za 1 povećao...

Hadunn
10-08-2006, 22:50
Diablo mi je dobra, zabavna igra ali nervira me šta uopće postoji nightmare. Normal je ok, nightmare je klanje živaca i božanski test strpljenja a hell je... hell! Došao sam sa sorcererkom do hella (nakon šta sam umra od dosade na nightmareu) i vidm da je svaki monster imun na moje magije. Ma baš krasno kažem ja. Ja se jedva na jedvite jade truckam kroz prve zone ubijajući one glupe fallene svakog po sto godina... I mislim se, OVO je nagrada za dva puta pređenu igru!? Glupost. Kasnije gledam updateove iz patcheva i vidim da su svi bolji dodaci namjenjeni za hell težinu. I to bi me trebalo motivirati da opet pređem igru? I tako ja nabavim editor i napravim svakog lika onako ok i odem na hell težinu. Igra baš ljepo ubija svaku prednost koju tvoj lik ima... Kažem sebi, toliko mi nije dobra igra da se prtljam sa time. Loše izvedeno.

P.S. Jeli itko preša hell sa assassinkom? Čini mi se nemoguće.

Prince-Artas
10-08-2006, 23:16
[quote=Outmind]Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

HEHE :pray: :pray: :pray:

@ artas, ovo je podforum pljuvačnica. Onaj tko je ovo otvorio sigurno je to imao na umu, pa je i neke segmente diabla popljuvao. Nema niti jedna igra "iznad zakona", pa zasto ja ne bih po nekim stvarima u diablu pljuvao samo zato sto ti mislis da je igra neka vrst idola kojem se trebamo klanjat..

@Dark saruman: kaj ti je stvarno ovaj post trebao, mislim kaj si rekao, niš samo si pos count za 1 povećao...[/quote:1yuj61y3]

nemoj pametovat molin te

Systematic Reverse
11-08-2006, 23:05
[quote=Outmind]Meni samo nije jasno zakaj se ovo pretvorilo u hvalospjev d2... Mislim nemam ja nis protiv diabla, ali ipak je ovaj topic u pljuvacnici... Pljiujte po stvarima koje vam se u d2 ne sviđaju, recimo činjenica da ti pola paladiovih aura u životu nikad nije trebala, ili to da je sorc najneizbalansiraniji lik u cijeloj igri, ili možda na to da cijela igra ima manje quistova nego što ih morrowind ima u SeydaNeenu.....

po diablu se ne može pljuvat jer je savršen kao i svaka blizzardova igra :)

HEHE :pray: :pray: :pray:

@ artas, ovo je podforum pljuvačnica. Onaj tko je ovo otvorio sigurno je to imao na umu, pa je i neke segmente diabla popljuvao. Nema niti jedna igra "iznad zakona", pa zasto ja ne bih po nekim stvarima u diablu pljuvao samo zato sto ti mislis da je igra neka vrst idola kojem se trebamo klanjat..

@Dark saruman: kaj ti je stvarno ovaj post trebao, mislim kaj si rekao, niš samo si pos count za 1 povećao...[/quote:2ie0snxf]

Ogg The Dog je otworio topic. I nije imao namjeru pljuwati po Diablu samo je napisao da je naletio na b_ug! Rekao je da nema naišta protiw igre!

Babitz
12-08-2006, 07:36
wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 10:06
wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wtf = what the f*ck

mravojed
12-08-2006, 12:41
Ogg The Dog je otworioStopic.


na ovo je mislio.kao zašto je koristio w umjesto v?

toga ima pun kujac po blogovima inače.

Systematic Reverse
12-08-2006, 14:33
wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

:o

Šta jel ti smeta? Tako pišem weč pun ku_rac neznam šta ti to ima smetati? :twisted:

Babitz
13-08-2006, 00:16
wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

:o

Šta jel ti smeta? Tako pišem weč pun ku_rac neznam šta ti to ima smetati? :twisted:aj citaj opet, i opet, i opet...
javi kad nades citat da mi smeta
meni je to lame, al ak tebe veseli, kaj ti ja mogu


@morgoth
pod kojom si ti dozom sedativa bio da mi ides objasnjavat znacenje kratice "wtf" :o

Systematic Reverse
13-08-2006, 03:15
wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

:o

Šta jel ti smeta? Tako pišem weč pun ku_rac neznam šta ti to ima smetati? :twisted:aj citaj opet, i opet, i opet...
javi kad nades citat da mi smeta
meni je to lame, al ak tebe veseli, kaj ti ja mogu


@morgoth
pod kojom si ti dozom sedativa bio da mi ides objasnjavat znacenje kratice "wtf" :o

Nisi nigdje to napisao. Ali učinilo mi se da ti smeta. Ma zaboli me qurac...

Babitz
13-08-2006, 05:44
[quote=KingMortal]wtf je s ovim "w" umjesto "v"
to je kao kul?

:o

Šta jel ti smeta? Tako pišem weč pun ku_rac neznam šta ti to ima smetati? :twisted:aj citaj opet, i opet, i opet...
javi kad nades citat da mi smeta
meni je to lame, al ak tebe veseli, kaj ti ja mogu


@morgoth
pod kojom si ti dozom sedativa bio da mi ides objasnjavat znacenje kratice "wtf" :o

Nisi nigdje to napisao. Ali učinilo mi se da ti smeta. Ma zaboli me qurac...[/quote:1cu3ctn2]k, mr. flegmaticni 8)

Dyslexia
13-08-2006, 12:38
Samo malo koliko ja znam ovo je diablo 2 topic tako da ajd molim vas prekinite se svadat oko toga.

Systematic Reverse
13-08-2006, 14:58
Samo malo koliko ja znam ovo je diablo 2 topic tako da ajd molim vas prekinite se svadat oko toga.

Ma OK je. Ja kriw. Koji je najnowiji patch za diablo?

flander
13-08-2006, 15:36
[quote="THE LIK":fzg1xcyd]Samo malo koliko ja znam ovo je diablo 2 topic tako da ajd molim vas prekinite se svadat oko toga.

Ma OK je. Ja kriw. Koji je najnowiji patch za diablo?[/quote:fzg1xcyd]


1.11b to je zadnji koji je izašo,kolko ja pratim :)

Dyslexia
13-08-2006, 19:19
Da 1.11b je najnoviji patch za diablo 2

flander
13-08-2006, 20:23
Ak kome treba nek se javi na MSN da ne traži na netu :)

Babitz
14-08-2006, 16:22
tesko je otici na official stranicu 8)

flander
14-08-2006, 18:06
tesko je otici na official stranicu 8)


samo kažem :wink: :)

sexy peace
15-08-2006, 08:39
Diablo II je dobra igra.

Dyslexia
15-08-2006, 11:44
Diablo II je dobra igra.


Ma na da je dobra nego je PREMOĆNA :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

flander
15-08-2006, 11:46
[quote="sexy peace":3gmob6xy]Diablo II je dobra igra.


Ma na da je dobra nego je PREMOĆNA :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:[/quote:3gmob6xy]



ma ne da je PREMOČNA, neg je PRE PREMOČNA :pray: :pray: :pray:

Sterpo
16-08-2006, 09:09
ma dobra je :wink:

slash
30-08-2006, 15:12
Ta igra uopće ne bi bila toliko popularna da nema multiplayera. Praktički ta igra je jednostavno privukla velik broj igrača zbognekakve smećarske grafike koja je mnogima simpatična, ali ne svima :killyou:

Babitz
30-08-2006, 15:14
Ta igra uopće ne bi bila toliko popularna da nema multiplayera. Praktički ta igra je jednostavno privukla velik broj igrača zbognekakve smećarske grafike koja je mnogima simpatična, ali ne svima :killyou:S:pray:
diablo2 je velik hit radi loše grafike
:pray:

[_[_[Sk8man]_]_]
30-08-2006, 19:57
Diablo je definitivno jedan od naj boljih RPG-ova ikad, ali da je naj bolji, to nikako.Po meni je naprimer TES serijal 1000x bolji.Ali opet kazem to je odlicna igra.

Dj_Morales
30-08-2006, 20:13
jedna od najboljih mogucih igara!!!

Imam Feebasa/Milotca
30-08-2006, 21:59
Diablo II mi je loš jer Necromanceri (čitaj ja) pwnaju sve u okolici. :fof:

Babitz
30-08-2006, 22:25
nekriću nema ravna :pray:

Dyslexia
02-09-2006, 11:03
Diablo 2 ima losu grafiku pa jebote bog hvala bogu kada je igra radena 99 godine isuse boze ovo najvise mrzim kada to neko napise ima losu grafuka da ali je jos uvijek bolja od mnogih danasnjih rpgova NEKA VAM TO SVIMA BUDE JASNO :killyou: :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

RIPtheREAPER
03-09-2006, 08:32
svaka cast onome ko je otvorio temu tako da se ima sta raspravljat o ovoj legendary igri :pray:
ja imam paladina na 75lvl i sada sam na hell i trebam ubit andarialku(bitch!!!) ali pravi problem je doci do nje jer mi se uvjek nakenja onaj lik kaj pljuje elektricne kugle i jos je lighting enčentan. I tako ja zealotam po glavama razlicitih creepova od lvl1 od lvl4 kad mi na lvl3 doskakuta vec spomenuti gnom(sta je vec) sa bandom skinsa oko sebe.Ja pobijem ekipu skinsa popijem par potiona i pobjegnem. Vratim se da ubijem spomenutog jelena kad onaj debos od Fluksa(IceAttack) ispali par svojih kuclica leda i crkne nakon nekoliko naleta onih strujica. Zaletim se i ja... Istabam ga po glavi, skinem mu nwesto malo helta i onda...crknem!
... Ima ko neki savjet??

Dreamer Deceiver
03-09-2006, 11:31
Ta igra uopće ne bi bila toliko popularna da nema multiplayera. Praktički ta igra je jednostavno privukla velik broj igrača zbognekakve smećarske grafike koja je mnogima simpatična, ali ne svima :killyou:

da da ja sam tu igru igro 2-3 godine s svim užicima u singleplayeru,i nikda nisam igro u multiplayeru(nisam imo modem)

Sickmanno1
03-09-2006, 11:46
svaka cast onome ko je otvorio temu tako da se ima sta raspravljat o ovoj legendary igri :pray:
ja imam paladina na 75lvl i sada sam na hell i trebam ubit andarialku(bitch!!!) ali pravi problem je doci do nje jer mi se uvjek nakenja onaj lik kaj pljuje elektricne kugle i jos je lighting enčentan. I tako ja zealotam po glavama razlicitih creepova od lvl1 od lvl4 kad mi na lvl3 doskakuta vec spomenuti gnom(sta je vec) sa bandom skinsa oko sebe.Ja pobijem ekipu skinsa popijem par potiona i pobjegnem. Vratim se da ubijem spomenutog jelena kad onaj debos od Fluksa(IceAttack) ispali par svojih kuclica leda i crkne nakon nekoliko naleta onih strujica. Zaletim se i ja... Istabam ga po glavi, skinem mu nwesto malo helta i onda...crknem!
... Ima ko neki savjet??

hmm, koju auroru koristis??

RIPtheREAPER
04-09-2006, 09:10
Fanatucism, valjda se tako pise

Lord Myrkul
04-09-2006, 10:08
svaka cast onome ko je otvorio temu tako da se ima sta raspravljat o ovoj legendary igri :pray:
ja imam paladina na 75lvl i sada sam na hell i trebam ubit andarialku(bitch!!!) ali pravi problem je doci do nje jer mi se uvjek nakenja onaj lik kaj pljuje elektricne kugle i jos je lighting enčentan. I tako ja zealotam po glavama razlicitih creepova od lvl1 od lvl4 kad mi na lvl3 doskakuta vec spomenuti gnom(sta je vec) sa bandom skinsa oko sebe.Ja pobijem ekipu skinsa popijem par potiona i pobjegnem. Vratim se da ubijem spomenutog jelena kad onaj debos od Fluksa(IceAttack) ispali par svojih kuclica leda i crkne nakon nekoliko naleta onih strujica. Zaletim se i ja... Istabam ga po glavi, skinem mu nwesto malo helta i onda...crknem!
... Ima ko neki savjet??

imam ja. Ostavi se zeala jerbo nećeš daleko(mele heroj na hellu no chance osim ako nisi u mp nisi reka) uzmi lipo čekiče auru concentacion i holy shield i vidit češ kako pada u sekundu. Samo problem je počet ponovo kad si već daleko doša :D

Sonic_Moronic
07-09-2006, 14:15
Ja igram na battlenetu, ,isto imam paladina ali smithera
Smither rula! Imam stun 4.4 sekunde 8)

Lord Myrkul
07-09-2006, 19:07
Nemam sad diabla instariranog pa ne mogu provjerit jel to holy smite koji samo undeadove napada ili...?

RIPtheREAPER
10-09-2006, 20:34
kolko ja znam smite je udarac stitom a u cekice se nemogu pouzdat jer ih nisam izbildao a borba u zatvorenom prostoru kao u toj tamnici na putu prema andarijelki je losa za cekice jer ze zabiju u zid i onda nestanu
imam frenda koji je isto imao paladina kao ja samo kaj je on imao bolje iteme pa mislim da su jaci itemi kljuc uspjeha

Dino55
07-10-2006, 21:04
Ma igra je stvarno zakon. A meni je to bio prvi rpg kojeg sam zaigro.
Od tada mi je rpg najdrazi zanr...

I meni je rpg najdraži žanr.

Dyslexia
08-10-2006, 21:32
igrajte sa sorcericom moja je 72 lvl doslovno gazim sve pred sobom frozen orb,warmth.ukljucite storm,i static shild,frozen shield i niko vam nista nemoze

DrunkyDuck
08-10-2006, 22:50
Hehe, Diablo II u pljuvacnici zbog nekog bu.ga koji je vjerojatno nemoguce replicirati.

No, dobro, kad je vec tu: igra mi je malo dosadila kad sam ju prelazio cetvrti put. Bjesomucno klikanje po hordama neprijatelja, pa malo lupkanja po brojevima da si health obnovim, natrag u grad pa opet na bojiste...

Mislim da nebi mogao ponovno.

Sonic_Moronic
09-10-2006, 11:02
Ma, evo zauvijek prestajem s diablom 2...
Ode cd....
Al uvijek cu ga se sjecat :cry:

Lord Ragnarok
09-10-2006, 11:30
kaj je bilo s cd-eom

Kiklop
09-10-2006, 11:38
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

Sonic_Moronic
09-10-2006, 18:37
Pa puko cd šta drugo.. :cry:
Oću diablo kmeeee

Kiklop
09-10-2006, 18:53
Pa puko cd šta drugo.. :cry:
Oću diablo kmeeeeigraj titan quest

Sonic_Moronic
09-10-2006, 19:02
Pa puko cd šta drugo.. :cry:
Oću diablo kmeeeeigraj titan quest

Titan quest je najveće sranje od rpg-a koje sam probo

Kiklop
09-10-2006, 19:02
[quote="Sonic_Moronic":3jm6ljg8]Pa puko cd šta drugo.. :cry:
Oću diablo kmeeeeigraj titan quest

Titan quest je najveće sranje od rpg-a koje sam probo[/quote:3jm6ljg8]isti qurac ko i diablo

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 19:08
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:

Kiklop
09-10-2006, 19:12
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:kad sam ja to igro davno vise nemam taj save file

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 19:16
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:kad sam ja to igro davno vise nemam taj save file

pa idi ispočetka,nečeš ne požalit nego češ dobit samo pozitivno iskustvo(ajme majko koje riječi)

Kiklop
09-10-2006, 19:19
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:kad sam ja to igro davno vise nemam taj save file

pa idi ispočetka,nečeš ne požalit nego češ dobit samo pozitivno iskustvo(ajme majko koje riječi)mislim da cu rađe odigrat titan quest

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 19:22
meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:kad sam ja to igro davno vise nemam taj save file

pa idi ispočetka,nečeš ne požalit nego češ dobit samo pozitivno iskustvo(ajme majko koje riječi)mislim da cu rađe odigrat titan quest

gadna pogreška

Kiklop
09-10-2006, 19:36
[quote="Kiklop":204aa73g]meni je dosadio za vrjeme 3 igranja u paklu malo mi je falilo do diabla onda ga vise nisam igro :? nikad ga nisam proso a migro sam ga na mmx233mhz pa mi je opako stekaalo u paklu pred hordama onih likova

ja mislim da bi bilo dobro da ga prođeš vjeruj mi nećeš požalit :wink:kad sam ja to igro davno vise nemam taj save file

pa idi ispočetka,nečeš ne požalit nego češ dobit samo pozitivno iskustvo(ajme majko koje riječi)mislim da cu rađe odigrat titan quest

gadna pogreška[/quote:204aa73g]S:? waj

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 19:47
jer je Diablo2 100000x bolja od te igre(Titan quest)

DrunkyDuck
09-10-2006, 19:49
To je stvar ukusa. Sad se odmorite malo.

Dyslexia
09-10-2006, 21:41
Pa diablo je TATA rpg ovi svi rpgovi su shit osim dungeon siega oovo je sve komercijala DIABLO je rpg :pray: :pray: :pray:

Kiklop
09-10-2006, 21:45
slayem se da je diablo dobar ali dungeon siege mi je isto nakon izvjesnog vremena dosadio

DrunkyDuck
09-10-2006, 21:46
Diablo II je komercijala. Ali je dobar.

Lord Myrkul
10-10-2006, 10:08
tq je jednolićan i brzo dosadi a ni ds nije nešto puno bolji

Prince-Artas
10-10-2006, 18:48
tq je jednolićan i brzo dosadi a ni ds nije nešto puno bolji

tq se triba jednom prijeć i spremit

Lord Myrkul
13-10-2006, 13:59
ja ga nisan moga prić ubia me u pojam, samo satiri,satiri,satiri, pa još malo satira=uninstall

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 09:00
Diablo (i I i II) je čudo od igre. Ni jednu dugu igru nisam igrao u kojoj je moguće toliko puta proći iste levele i pobit iste protivnike, a da igra ne dosadi. Ono, igra je masterpiece dizajna. Iako ima bezbroj sitnih gličeva koje je često teško i primijetiti, ali ima i gadnijih. Pa zar se nikom nije desilo da dođe do "kraja svijeta" u 3. actu?

Lord Myrkul
30-10-2006, 11:54
Diablo (i I i II) je čudo od igre. Ni jednu dugu igru nisam igrao u kojoj je moguće toliko puta proći iste levele i pobit iste protivnike, a da igra ne dosadi. Ono, igra je masterpiece dizajna. Iako ima bezbroj sitnih gličeva koje je često teško i primijetiti, ali ima i gadnijih. Pa zar se nikom nije desilo da dođe do "kraja svijeta" u 3. actu?

molin???????????????????????????

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 12:21
A ono da dođeš do crnog ruba mape poslije koga nema ništa dalje, tako da efektivno ostaješ zarobljen.

DrunkyDuck
30-10-2006, 21:50
klik
klik
klik
...
klik
klik
klik
health
klik
...
klik
health
klik
...
klik
klik
klik
grad
klik
...
itd.

Bas bi mogao opet zaigrat.

Lord Myrkul
30-10-2006, 22:27
klik
klik
klik
...
klik
klik
klik
health
klik
...
klik
health
klik
...
klik
klik
klik
grad
klik
...
itd..

odma su mi uze potekle, nisan zna da san tako nostalgićan
e i zaboravia si mana potion

mravojed19
30-10-2006, 23:00
ja ga baš sad završio igrat za danas,ubio sam Izuala,sa sorceress level 24,imam 169 health pointa i mogu reć da se mučim :D

Gothmog
31-10-2006, 07:35
klik
klik
klik
...
klik
klik
klik
health
klik
...
klik
health
klik
...
klik
klik
klik
grad
klik
...
itd.

Bas bi mogao opet zaigrat.

roflmao...dok sam citao ovaj post,kaziprst desne ruke mi je nesvjesno poceo titrat,a lijeva ruka se po defaultu ugnijezdila na tipke 12345... :rotfl:

gjde sam stavio cd-e od diabla...

31-10-2006, 10:34
Pusti njuba on je moj bratić i došao je tu da sere. Sam ti govori šta oćeš, pljuj po popularnim igrama, bitno je da ih mi volimo za iznimke me boli. Ono što je bitno da je Diablo 2 nenadj**** rpg i ima stotine tisuća fanova, a ti samo pokušavaj mene živcirat jer ti neće uspjeti. I tako je njubovski reći da je neka igra najgora na svijetu samo zato jer je ne voliš. Uvijek se može naći nešto gore i nema igre koja je najgora od svih.
Ti ništa ne shvaćaš i jedino što želiš je izvrijeđati fanove rpg-a. Zato štoo ti ne voliš taj žanr. Vjerojatno je prekomliciran za tvoj mozak jer ionako svaku igru igraš na najlakšoj razini makar bila za djecu. Ako ne voliš "ERPIĐIOVE" - kako ih ti zoveš, onda ne dolazi ovaj forum jer će ti vjerojatno ovo biti jedini post u kojem si htjeo mene iživcirati a ustvari si napravio majmuna od sebe.

a kako se RPG-ovi citaju ako se ne citaju ERPIĐIOVI

i da, ova igra je tako savrsena, luda do yaya
svakako se isplati odigrat ali mi nije jasno, ovo se pretvorilo u hvalisanje Diabla u pljuvacnici :S

Babitz
31-10-2006, 10:51
klik
klik
klik
...
klik
klik
klik
health
klik
...
klik
health
klik
...
klik
klik
klik
grad
klik
...
itd.

Bas bi mogao opet zaigrat.S:pray:

Sonic_Moronic
31-10-2006, 12:29
Evo ja skidam prvog, kratka sam ga igro no sad sigurno znam da se isplati ostaviti ga na disku 8)
Najbolje mi je što sve klase mogu naučiti sve magije pa možete napraviti različite kombinacije, kao battle mage, paladin,assasin.... tako da ustvari možete napraviti sve klase ko u Diablu 2, a meni je uvijek bolje kad sami stvarate svoju klasu ovisno o načinu igre, a ne da birate, kao npr. u Dungeon Siege 1. (Btw. to je jedina stvar koja valjda u Ds 1 lol)

Dyslexia
31-10-2006, 14:20
Upravo igram na hell sa sorcericom lvl 75 i mogu reci da je pakleno tesko a tek sam u prvom gradu.

Sonic_Moronic
31-10-2006, 14:33
Ovo će bit dug dan.. Diablo se skida otrprilike jedan postotak u 20 minuta

Systematic Reverse
31-10-2006, 15:51
Pusti njuba on je moj bratić i došao je tu da sere. Sam ti govori šta oćeš, pljuj po popularnim igrama, bitno je da ih mi volimo za iznimke me boli. Ono što je bitno da je Diablo 2 nenadj**** rpg i ima stotine tisuća fanova, a ti samo pokušavaj mene živcirat jer ti neće uspjeti. I tako je njubovski reći da je neka igra najgora na svijetu samo zato jer je ne voliš. Uvijek se može naći nešto gore i nema igre koja je najgora od svih.
Ti ništa ne shvaćaš i jedino što želiš je izvrijeđati fanove rpg-a. Zato štoo ti ne voliš taj žanr. Vjerojatno je prekomliciran za tvoj mozak jer ionako svaku igru igraš na najlakšoj razini makar bila za djecu. Ako ne voliš "ERPIĐIOVE" - kako ih ti zoveš, onda ne dolazi ovaj forum jer će ti vjerojatno ovo biti jedini post u kojem si htjeo mene iživcirati a ustvari si napravio majmuna od sebe.

a kako se RPG-ovi citaju ako se ne citaju ERPIĐIOVI

i da, ova igra je tako savrsena, luda do yaya
svakako se isplati odigrat ali mi nije jasno, ovo se pretvorilo u hvalisanje Diabla u pljuvacnici :S

ERPEGE. Nije mudar onaj koji po Diablu pljulje :D

DrunkyDuck
31-10-2006, 16:20
Ar-pi-đi po 'merički.
Er-pe-ge po naški.

Sonic_Moronic
31-10-2006, 17:56
onda ja govorim po američki, moram prestat :yuck:

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 19:19
Upravo igram na hell sa sorcericom lvl 75 i mogu reci da je pakleno tesko a tek sam u prvom gradu.
Hehe, znam kako ti je. Sorcerica je jedina klasa s kojom sam imao živaca dovršiti igru, jer na hellu postaje nevjerovatno frustiriajuće igrati... Ali ipak sam nekako dotukao i Baala sa lvl 83 sorcericom. Samo se ti spremi za bar cca. pola sata naganjanja s onim kipovima... :rotfl:

Lord Myrkul
02-11-2006, 15:04
[quote="THE LIK":2dn53gx9]Upravo igram na hell sa sorcericom lvl 75 i mogu reci da je pakleno tesko a tek sam u prvom gradu.
Hehe, znam kako ti je. Sorcerica je jedina klasa s kojom sam imao živaca dovršiti igru, jer na hellu postaje nevjerovatno frustiriajuće igrati... Ali ipak sam nekako dotukao i Baala sa lvl 83 sorcericom. Samo se ti spremi za bar cca. pola sata naganjanja s onim kipovima... :rotfl:[/quote:2dn53gx9]

ja ne znan kako si ti uspia preć sa sorcom hell jer svaki creep je imun na nešto, zapravo paladin je jedini u igri koji sam može proć hell bez nekih OGROMNIH problema

Dyslexia
02-11-2006, 15:13
[quote="Burek_fr0m_SPACE":337i9vzq][quote="THE LIK":337i9vzq]Upravo igram na hell sa sorcericom lvl 75 i mogu reci da je pakleno tesko a tek sam u prvom gradu.
Hehe, znam kako ti je. Sorcerica je jedina klasa s kojom sam imao živaca dovršiti igru, jer na hellu postaje nevjerovatno frustiriajuće igrati... Ali ipak sam nekako dotukao i Baala sa lvl 83 sorcericom. Samo se ti spremi za bar cca. pola sata naganjanja s onim kipovima... :rotfl:[/quote:337i9vzq]

ja ne znan kako si ti uspia preć sa sorcom hell jer svaki creep je imun na nešto, zapravo paladin je jedini u igri koji sam može proć hell bez nekih OGROMNIH problema[/quote:337i9vzq]

Pa zato pored sebe imas barbariana koji trosi do 5000 pa da vidis.A ovo sto si reko dokazuje koliko znas o diablu 2. :yuck:

Dj_Morales
02-11-2006, 19:42
ja sam presao sa necromancerom cijelu igru i bia sam 94 lvl! i jos ga imam na kompu za svaki slucaj ako opet pocnem igrat!

kikl0p
02-11-2006, 20:02
ja sam doso do nekog 20lvl i bio sam u paklu pa je igra bila dosta teska vsljda sam bio premalen lvl

Lord Myrkul
02-11-2006, 20:02
je lik imaš pravo, nisan smia reć da je nemoguće proć sa sorcom, ali kako ti to nije dosadilo neam pojma, a neuki moj prijatelju niko nema resistence na paladinove čekiće i ta tvoja sorca bi nestala samo iz jednog čekića viruj mi

DrunkyDuck
02-11-2006, 20:25
Glasam za lock.

Dyslexia
02-11-2006, 22:40
je lik imaš pravo, nisan smia reć da je nemoguće proć sa sorcom, ali kako ti to nije dosadilo neam pojma, a neuki moj prijatelju niko nema resistence na paladinove čekiće i ta tvoja sorca bi nestala samo iz jednog čekića viruj mi

Ima jedan problem trebas ti mene udarit sa tim cekicem.Ja imam teleport nemozes me uhvatit,dotle te sa neba rokaju munje koje trose pun k... jer su mi na 25 lvl,onda te ja jos usput rokam sa frozen orbom,a ja oko sebe imam ledeni stit,umjesto heltha trosis mi manu koje imam na pretek i tako da jos ne nabrajam
:D

Dyslexia
02-11-2006, 22:41
Glasam za lock.

Netreba lockat ovo je strava tema

Ficho56
02-11-2006, 22:54
treba preselit u gaming općenito
a za sve one koji pljuju po Diablu 1&2... :twisted: :twisted: :kill: :kill:

Sonic_Moronic
03-11-2006, 08:00
Ma svi su dobri likovi osim necra, mislim. U hellu nemože ništa. A ja uvijek tražim lika koji će biti najslabiji na normal, no zato najjači na hell. Stvarno, sa svojim necrom sam imao uber opremu, +15 na sve skillove i svašta, no na baalrunu suxam naveliko. No moj favorit je sorca, s njom mi je najzabavnije igrat. Ja uvijek tražim lika s kojim je zabavno, ne mora bit ultra dobar.

Lightning sorca rulz!

Deno
03-11-2006, 10:19
Bilo je dobrih dana...no brzo mi je igra dosadila :?

Burek_fr0m_SPACE
03-11-2006, 11:34
Lightning sorca rulz!
Moja je bila fire sorca. Jednostavno 1,5k demidža s fireballom pwnuje većinu creepova... ako je imun na fire, onda je tu cold, koji sam takođe imao prilično razvijen (blizzard, ice bolt), a ako je imun na fire i cold... e onda popizdim. U tim slučajevima, moram se pouzdat u svog barbarina koji je nosio Bloodmoon i Griswoldov oklop 8)

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 11:37
najjebeniji su oni šurikeni od assasin,jer rade jeben dmg i hoš su ranged a pocaš ko,lud,a još bolja kombinacija kad imaš ledeno oružje pa ga i zaleđuje

Lord Myrkul
03-11-2006, 13:26
[quote="Lord Myrkul":v0nwr664]je lik imaš pravo, nisan smia reć da je nemoguće proć sa sorcom, ali kako ti to nije dosadilo neam pojma, a neuki moj prijatelju niko nema resistence na paladinove čekiće i ta tvoja sorca bi nestala samo iz jednog čekića viruj mi

Ima jedan problem trebas ti mene udarit sa tim cekicem.Ja imam teleport nemozes me uhvatit,dotle te sa neba rokaju munje koje trose pun k... jer su mi na 25 lvl,onda te ja jos usput rokam sa frozen orbom,a ja oko sebe imam ledeni stit,umjesto heltha trosis mi manu koje imam na pretek i tako da jos ne nabrajam
:D[/quote:v0nwr664]

sve to stoji, samo postoji i charge i da nekažen da mi je čekić bia na 32 levelu sa oko 25k dmg pa sad ti bustaj manu :D
ali sorca bi me ubila istina :D :D

Sonic_Moronic
03-11-2006, 14:01
A dobri su svi za pvp, osim necra naravno :yuck:

Dyslexia
03-11-2006, 15:26
Frozen orb je najjaci skill sorcerice.kad sam krenio igrat sa sorcericom nisam imao pojma sta dizat onda malo surfo po netu i skonto da ja frozen orb najjaci.Sto i u praksi je tako.sad mi je fozen orb 30 lvl i nista mi nemoze pric.

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 15:28
pljujem na diablo2 jer je prezarazan

Burek_fr0m_SPACE
04-11-2006, 20:41
Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:

Sonic_Moronic
04-11-2006, 20:46
Slomi cd ko ja pa ćeš se odviknut :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 02:17
Slomi cd ko ja pa ćeš se odviknut :rotfl:
Neće pomoći... imam bar cca 15 kopija koje sam pravio za LAN partyje :rotfl: I kada bi ih htio naći sve, ne bi uspio...

dugi
05-11-2006, 09:37
Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:

Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.

Lord Myrkul
05-11-2006, 09:41
Slomi cd ko ja pa ćeš se odviknut :rotfl:

sram te bilo

Sonic_Moronic
05-11-2006, 09:45
[quote="Sonic_Moronic":3fht667j]Slomi cd ko ja pa ćeš se odviknut :rotfl:

sram te bilo[/quote:3fht667j]

Misliš da je to bilo namjerno????

Plakao sam 3 dana zbog toga :cry:
Malo po malo se lomio....

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 12:05
Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?

dugi
05-11-2006, 12:24
[quote="Burek_fr0m_SPACE":1xygug9z]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?[/quote:1xygug9z]
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadan nikako zarazan.

Sonic_Moronic
05-11-2006, 13:16
Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji

Lord Myrkul
05-11-2006, 13:49
[quote="Burek_fr0m_SPACE":11bi7422]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadanSnikako zarazan.[/quote:11bi7422]

e ovo prvi put ćujen, baš me zanima kakav ti pomračeni um imaš
šala, zezan se, bez uvrede stvarno :D

kikl0p
05-11-2006, 13:50
ja nemogu vjerovat da ovo jos i danas neko igra

Sonic_Moronic
05-11-2006, 13:52
A šta da igramo? Nova sranja tipa Titan quest?

Što se tiče Hack and slash rpg-ova, nema boljeg do diaabla, a sad što se d&d tiče, ima nekih dobrih u zadnje vrijeme.

A jesi i ti, radije bi igrao neki stari dobri rpg neko ova nova sranja :-x
Još da je ovako fino 2d

dugi
05-11-2006, 13:54
[quote=dugi][quote="Burek_fr0m_SPACE":14q7ohds]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadanSnikako zarazan.[/quote:14q7ohds]

e ovo prvi put ćujen, baš me zanima kakav ti pomračeni um imaš
šala, zezan se, bez uvrede stvarno :D[/quote:14q7ohds]

Ma nema frke :) .Meni su uvijek fanovi diabla izgledali uvrnuto,zezam se ,stvarno,bez uvrede,sala mala :)

Lord Myrkul
05-11-2006, 13:57
[quote=dugi][quote="Burek_fr0m_SPACE":x77aspbe]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadanSnikako zarazan.

e ovo prvi put ćujen, baš me zanima kakav ti pomračeni um imaš
šala, zezan se, bez uvrede stvarno :D[/quote:x77aspbe]

Ma nema frke :) .Meni su uvijek fanovi diabla izgledali uvrnuto,zezam se ,stvarno,bez uvrede,sala mala :)[/quote:x77aspbe]

to faco voliš se zajebavat, nisi ti ka neki odi na forumu šta počmu slat uvredljive poruke priko pm.(kiklope ući od ovog čovika)


kiklope šala, bez uvrede, bez pm molim :D :D

Sonic_Moronic
05-11-2006, 13:59
[quote="Burek_fr0m_SPACE":2pksdqm7][quote=dugi][quote="Burek_fr0m_SPACE":2pksdqm7]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadanSnikako zarazan.

e ovo prvi put ćujen, baš me zanima kakav ti pomračeni um imaš
šala, zezan se, bez uvrede stvarno :D[/quote:2pksdqm7]

Ma nema frke :) .Meni su uvijek fanovi diabla izgledali uvrnuto,zezam se ,stvarno,bez uvrede,sala mala :)[/quote:2pksdqm7]

to faco voliš se zajebavat, nisi ti ka neki odi na forumu šta počmu slat uvredljive poruke priko pm.(kiklope ući od ovog čovika)


kiklope šala, bez uvrede, bez pm molim :D :D[/quote:2pksdqm7]

Koji si ti kreten.
Bez uvrede :D

Lord Myrkul
05-11-2006, 14:04
moronic, idiote, ono je bila zajebancija, ali stvarno nisan smia očekivat od tebe da to svatiš, ali neka
e da i mogli bi se drzat tebe inać će neko lockat ovo tako da smo naje****...
po vama ima li barbarian šanse na hellu??

Sonic_Moronic
05-11-2006, 14:20
Šta je sad pak tebi pa i ovo je bilo zajebancija!

Igro sam jednom runescape i neki lik je bio lud, kaže mi jeb** ti mater... onda par sekundi kasnije bez uvrede.
:rotfl: Legende

Vidim kako se ti voliš zajebavat jebote :yuck:

On topic: Ima prilično, ja bi rekao samo necro ne
Malo je teško sa sorcom ako ne nabaviš dobar shield

kikl0p
05-11-2006, 14:29
[quote="Burek_fr0m_SPACE":1i8j0pkp][quote=dugi][quote="Burek_fr0m_SPACE":1i8j0pkp]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadanSnikako zarazan.

e ovo prvi put ćujen, baš me zanima kakav ti pomračeni um imaš
šala, zezan se, bez uvrede stvarno :D[/quote:1i8j0pkp]

Ma nema frke :) .Meni su uvijek fanovi diabla izgledali uvrnuto,zezam se ,stvarno,bez uvrede,sala mala :)[/quote:1i8j0pkp]

to faco voliš se zajebavat, nisi ti ka neki odi na forumu šta počmu slat uvredljive poruke priko pm.(kiklope ući od ovog čovika)


kiklope šala, bez uvrede, bez pm molim :D :D[/quote:1i8j0pkp]ne kuzim o cemu pricas kome sam ja slao uvredljive poruke na pm :o
nisam reko da je diablo losa igra ali do danas su ga vac svi zavrsili pa ne kuzim zasto ga opeti igrat..ne nisam to htio rec ..mislim tko to ima jos danas jer da ga ja imam ja bi ga sigurno igro al ga nazalost nemam

Sonic_Moronic
05-11-2006, 14:30
Zašto ga ponovo igrati :?

Kratko i jednostavno - Battle net
Ako igraš samo singleplay nisi NIŠTA vidio

Systematic Reverse
05-11-2006, 15:02
yy. B.Net OwnZ :D

Lord Myrkul
05-11-2006, 16:59
eoako kiklope i moronic šala ljudi, bilo mi malo dosadno pa san se malo zeza, ništa zaozbiljno, nemojte se uvridit
sad ontopic, mislin da nekro ima dobre izglede, zagradi cilu mapu i onda sa bone spear prca

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 17:14
[quote="Burek_fr0m_SPACE":3bnhk79m]Pljuvanje po Diablu je bogohulstvo... ali da je prezarazan - jeste :rotfl:
Ako je nesto "bogohulstvo" onda je to ovaj tvoj post.
Zašto? Hoćeš još reći da nije zarazan?
Zato jer mislis da se svaka igra mora svakome svidjeti.Meni je dosadan nikako zarazan.[/quote:3bnhk79m]
Sad mi još i misli čitaš... Ne kažem ja da se mora svakome svidjeti, već kažem da je opšteprihvaćeno mišljenje da se Diablo jedna od najboljih igara ikada i ja se s time u potpunosti slažem. Svakome od nas se neće svidjeti poneki detalj u bilo kojoj igri, pa i u Diablu, i to je čist ok reći... ali totalno neobjektivno pljuvanje tipa "Diablo je sranje" je uvreda i autorima i svima koji su ga igrali - to je sve što ja hoću reći.

Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji
Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.

Lord Myrkul
05-11-2006, 17:27
Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji

Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.

istina, atmosfera i ugođaj su puno bolji u jedinici, ali mi je duja nekako igrivija i zaraznija
e i u jedinici itemi bolje izgledaju

Arbiter of Change
05-11-2006, 17:28
[quote="Sonic_Moronic":n7e27efu]Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji
Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.[/quote:n7e27efu]

Oružja izgledaju savršeno, skoro potpuno realno. Pogotovi mačevi sa crvenim koricama.