PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo II



Stranica : 1 [2]

Lord Myrkul
05-11-2006, 17:30
[quote="Lord Myrkul":9tqio0xq][quote="Sonic_Moronic":9tqio0xq]Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji
Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.[/quote:9tqio0xq]

Oružja izgledaju savršeno, skoro potpuno realno. Pogotovi mačevi sa crvenim koricama.[/quote:9tqio0xq]

u duji jedino unic itemi dobro izdegaju, aj i poneki set item isto

Sonic_Moronic
05-11-2006, 17:31
eoako kiklope i moronic šala ljudi, bilo mi malo dosadno pa san se malo zeza, ništa zaozbiljno, nemojte se uvridit
sad ontopic, mislin da nekro ima dobre izglede, zagradi cilu mapu i onda sa bone spear prca

Nema šanse na HELL, kuiš?

Po mom mišljenu, ako nisi igro na hell, ne možeš baš govorit koji su likovi dobri - bez uvrede. A meni se čini da nisi igra na hell, ako jesi ond ase ispričavam.

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2006, 18:47
Ja sam na hellu propao sa necromancerom (narcomancerom?) jer sam ga odvratno loše buildao... Nisam pokušavao ponovo, tako da neću pametovat o tome može li se s necrom prijeći hell. Ali prešao sam sa sorcom i mogu vam reći da je jako teško ali ipak izvodivo uz dovoljno strpljenja.

Sonic_Moronic
05-11-2006, 18:51
Ma Paladin Smiter rula :pray:

Hammeridian je dobar ali treba dobru opremu

Dyslexia
05-11-2006, 22:12
[quote="Arbiter of Change":15ysml4n][quote="Lord Myrkul":15ysml4n][quote="Sonic_Moronic":15ysml4n]Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji
Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.[/quote:15ysml4n]

Oružja izgledaju savršeno, skoro potpuno realno. Pogotovi mačevi sa crvenim koricama.[/quote:15ysml4n]

u duji jedino unic itemi dobro izdegaju, aj i poneki set item isto[/quote:15ysml4n]

Da prvi diablo je dobar ali nemoze se mjerit sa dvojkom nikako.Jedinica ima par oruzja i nesto sitno armora.A dvojka ima itema milijun.Jedinica je smece nikad nemas dosta novaca u jedinici osim ako ne kopiras novce.

Dyslexia
05-11-2006, 22:13
Ja sam na hellu propao sa necromancerom (narcomancerom?) jer sam ga odvratno loše buildao... Nisam pokušavao ponovo, tako da neću pametovat o tome može li se s necrom prijeći hell. Ali prešao sam sa sorcom i mogu vam reći da je jako teško ali ipak izvodivo uz dovoljno strpljenja.

Uopce nije tesko sa sorcom igrat, evo ja na hell igram i nemam nikakvih problema.BITNO JE SAMO ZNATI STA CETE DIZATI SVAKOM LIKU I KOJIM REDOSLJEDOM.amen

Dark Saruman
05-11-2006, 23:32
i evo mene hehe :D znaci mogu li poceti? :D

- Ja sam prije priblizno godinu dana poceo igrat Diablo 2. Frend mi da ona 4 cd-a ja instaliran i sprzim samo play cd, a expanziju nisam instaliro jer sam mislio da necu moci igrat Diablo 2 nego samo expanziju (ono tipa CoD kad instaliras expanziju dobijes nove misije). I udjem ja u igru (odnosno kliknem ikonicu 2 puta :D )...on stoji....stoji...pa jos stoji.....i udje nakon 2 min (mozda i manje) ja ono...a nema veze sto dugo ulazi svi govore da je predobra :D Stisnem single player, on ulazi...pa jos ulazi....pa onda jos ulazi i onda udje i ja YEEE!!! i pocnem birati lika, gledam Barbarian: ma ne volim warriore nekako su mi previse klišej (to je bilo davno nemojte me zbog ovog sad napadat :D danas to ne mislim :rotfl: ) idemo dalje Sorcerer (valjda se ovako pise) ma igrao sam Sacred s Magom ne da mi se i ovo sad...Nekromancer... UUUU ala ga svitli ma zajebi stisnem amazonku njoj se razbacaju sise e ovu ću :D :D :D nisam neki perverznjak samo se šalim.
(napominjem nisam imao expanziju) napisem ime stisnem cr8 i on ulazi 3 min meni dosadno i pocnem ja igrati i uzivim se...tada sam bio noob i nisam znao sto radi scroll of indentify jako dugo :rotfl: i jos par stvari ne sjecam se...uglavnom ubijem Andariela dodjem u pustinju i igram malo tamo odem u kanalizaciju kad jednog dana samo me pukne i postane mi dosadna...(igra i loadanje ;)

izbrisem je...
U jebote al sam se napisa...evo da malo predahnem :rotfl:

Prije mjesec dana malo sam se rasprica s frendom (on je fan diabla) i on ga malo meni objasni i kaze da se ova sranja s loadanjem poprave kad se instalira expanzija i da samo dobijes 2 nove klase i da je sve normalno...
dobijem ga ovaj tjedan i pocnem igrati s Assassinkom ponovo zensko :D hihi, dodjem na lvl 12 i odem kod nane malo nju posjetit i tako...uglavnom hej pa uzet cu Diabla 2 i instalirat (posto imam kantu od kompa tamo pa ne mogu WoW heh) stavim save od Assassina na mp4 i dodjen tamo instaliram nekim cudom ostane mi 200 mb slobodno na disku :D ko ga jebe i da cu prebacit save OPA LA zaboravio usb kabel!!!! AAAA aj neka idem ispocetka uzmem Divljaka dovedem ga do 14 ja mislim da bi Assassinku zgazia bez da kitom mrdne lol...imam narancasti item Macu one-hand :D imba...i eto nastavit cu s Barbarom jer sam doso dalje nego s Rougom...

Eto nadam se da ste uzivali u ovom umjetnicko-znanstvenom stivu a sad par pitanjca:

-Vidim da govorite: Hej koja je klasa najbolja za Hell? " pa zar ne bi sve klase trebale biti jednako jake i izbalansirane? hej pa ipak je ovo Blizzard :D

-I kad mogu poceti ici na Battle.net? s kolko igraceg iskustva?

i mislin da je Diablo 2 legenda od igre...ne znam sto znaci to hack n slash i ta sranja ja bi reka Point and click RPG :D s malo previse akcije i klanja :fof: zato i je predobar

mravojed19
05-11-2006, 23:36
a svi smo nekad takvi bili :D

ali brate pa koji komp imaš da ti diablo 2 tako dugo louda? pa meni je sa kompom iz 2001. trebalo 2-3 sekunde da ucita level.

Dark Saruman
05-11-2006, 23:39
reko sam da tad nisam instaliro expanziju...komp mi je
pentium 1,8 Ghz,
tad sam imao 256 mb RAM sad imam 768 RAM,
grafulja ge force 6600

mravojed19
05-11-2006, 23:45
a ja brijem da to nema veze sa ekspanzijom, ja sam ekspanziju instaliro tek dve godine nakon šta sam odigrao diablo 2.

a znas na kojem kompu? P3 733mhz,128mb PC 133 memorije i Matrox G450 32mb rama karticom.

koji je u to vrijeme bio ok i kazem ti da je loading trajao 2-3 sekunde.

stvarno ne znam jel vama neš bilo sa tim cedeima il sa samim kompom.

Dark Saruman
05-11-2006, 23:48
aj mi odgovori na ova dva pitanja sto sam postavio plz? :D

mravojed19
06-11-2006, 00:08
sorry :D

šta se tiče battle neta,nebi znao,izgubio sam cd key,khm, frend koji je visio tamo nonstop kaze da je ekipa nabrijana do bola,znači level 90+

a ovo u vezi balansa... barbarian-jako jako teško,paladinu pola skillova postaje beskorisno na hellu,assasin druid nisam probao na hellu,amazon jako teško,necro--neki uber luk ili samostrel,bone armor,i sad ovisi,ili dizat mrtve neprijatelje pa trčat okolo dok se ne pobiju ili bacat curses i usput derat spiritom i nekim dalekometnim oruzjem.uz puno trčanja i potiona.

sorserica je po meni najbolja kad ima fire mastery na 20,zajedno sa firewallom,oko 700 damagea po sekundi,nastancaš debeli zid od firewalla i staneš unutra,oni samo padaju.
i frozen orb je dobar.lightning se ne isplati.

Sonic_Moronic
06-11-2006, 12:13
[quote="Lord Myrkul":5gbzbfuf][quote="Arbiter of Change":5gbzbfuf][quote="Lord Myrkul":5gbzbfuf][quote="Sonic_Moronic":5gbzbfuf]Evo igram prvog diabla, baš je dobar, atmosfera i muzika su daleko bolji
Moram se složiti... jednostavno ima nešto u boravku u vječito tamom obavijenom Tristramu i usputnom slušanju one odlične Tristram teme... jednostavno genijalno. Jedan od najboljih djelića atmosfere u igrama uopšte, ako se mene pita.[/quote:5gbzbfuf]

Oružja izgledaju savršeno, skoro potpuno realno. Pogotovi mačevi sa crvenim koricama.[/quote:5gbzbfuf]

u duji jedino unic itemi dobro izdegaju, aj i poneki set item isto[/quote:5gbzbfuf]

Da prvi diablo je dobar ali nemoze se mjerit sa dvojkom nikako.Jedinica ima par oruzja i nesto sitno armora.A dvojka ima itema milijun.Jedinica je smece nikad nemas dosta novaca u jedinici osim ako ne kopiras novce.[/quote:5gbzbfuf]

Totalna glupost. Na početku nemaš novaca, a poslije imaš toliko da bi ih najrađe bacio.

P.S problem sa necromancerom je to što summoni postaju preslabi. Ja sam imo lvl 85 necra i jedva su mi kosturi ubili mumiju u den of evilu.

Paladin je predobar na hellu zbog svojih uber resistance-a. Nabavi resistance auru za hell, holy shield i devotion auru i bit će super. Sa sorcom je malo teško ako nemaš puno vitality-a i armoora.

I zadnje
: Nema lika koji je najbolji na hell, već lika koji MOŽE biti najbolji na hell. Sve ovisi o buildu

Jerry
06-11-2006, 12:36
jebiga mene odbija na prvi pogled ukusi su razliciti
također


prepostavljam da ste vi mlađa generacija gamera, koje zanima samo grafika i tako (bez uvrede)ne,ne zanima me samo grafika :wink:
mene zanima ono što mene zanima,npr,ja ne volim diablo,i odlićna je igra to priznajem,nisam nigdje ni reko da je glupa i loša,nego me odbija,ja bi radije igro dungeon siege :wink:
i zato Donn`t srat :wink: :)

Burek_fr0m_SPACE
06-11-2006, 16:14
Totalna glupost. Na početku nemaš novaca, a poslije imaš toliko da bi ih najrađe bacio.
Upravo to. Eh, kad se sjetim dana kada sam desno od Griswoldove kuće čitavu poljanu popunjavao svojim hrpicama od po 5k golda (5k je bilo, je l' da?) i onda ih kupio po potrebi... Sreća pa je savegame bio "temeljit" :D

ne,ne zanima me samo grafika :wink:
Ajde... svaka ti čast. Ima ovdje kod mene jedan što uprono sere po Diablu. Ja njemu "pa šta nije u redu sa Diablom?", a on će k'o iz topa "pa de vidi kakva je grafika, ko će to igrat...". Al' mi živce digne s tim...

Sonic_Moronic
06-11-2006, 19:07
[quote="Sonic_Moronic":2xrq6k8j]Totalna glupost. Na početku nemaš novaca, a poslije imaš toliko da bi ih najrađe bacio.
Upravo to. Eh, kad se sjetim dana kada sam desno od Griswoldove kuće čitavu poljanu popunjavao svojim hrpicama od po 5k golda (5k je bilo, je l' da?) i onda ih kupio po potrebi... Sreća pa je savegame bio "temeljit" :D

ne,ne zanima me samo grafika :wink:
Ajde... svaka ti čast. Ima ovdje kod mene jedan što uprono sere po Diablu. Ja njemu "pa šta nije u redu sa Diablom?", a on će k'o iz topa "pa de vidi kakva je grafika, ko će to igrat...". Al' mi živce digne s tim...[/quote:2xrq6k8j]

Uf da to me najviše živcira...
Ja igram tekstualne rpg-ove tako da mene grafika ne igra ulogu...
A 2d grafika u nekim igrama je tako dobro odrađena i lijepa.... Ne sjećam se koja je igra točno bila, ali imala je takvu 2d grafiku da nekad stanem i samo se divim...

dugi
06-11-2006, 19:57
Pih,Diablo 2 je i u vrjeme izlaska imao po tadasnjim standardima losu grafiku,eto receno.

Sonic_Moronic
06-11-2006, 20:01
Meni je i sada prehebena...

Arbiter of Change
06-11-2006, 20:03
Pih,Diablo 2 je i u vrjeme izlaska imao po tadasnjim standardima losu grafiku,eto receno.

Pa očito je po današnjoj igranosti Diabla (i 1. i 2.) da grafika tamo ne igra ulogu. :wink:

dugi
06-11-2006, 20:14
Ma sve 5 uzivajte, ja samo zelim reci da ne postoji savrsentvo i da nitko i nista nije bez mana tako ni Diablo.

Burek_fr0m_SPACE
07-11-2006, 00:03
Ali i grafika se može posmatrati iz dva ugla - iz tehničkog i umjetničkog iliti estetskog stajališta. U Diablu možda ne pršte sve površine 4.0 shaderima, ali je zato dizajn, maštovitost i sveukupna estetika za čistu desetku i po današnjim i po bilo kojim standardima, imho.

Sonic_Moronic
07-11-2006, 00:05
U Playstation verziji ima odraz lika na rijeci a na PC ne. Nedopustivo :P

P.S. broj postova mi je leet yuhu

Eddie9
07-11-2006, 01:09
e jel ima zivotinja u prasumi?

07-11-2006, 08:28
Ova igra je predobra da se pljuje na nju, a igra je bolja od recimo ut-a :roll:

DrunkyDuck
07-11-2006, 17:27
UT nije rpg.


U Playstation verziji ima odraz lika na rijeci a na PC ne.
Da, ali to je Diablo 1.

mravojed19
07-11-2006, 17:53
Ja ne znam kako nekome Diablo 2 grafika moze bit losa..

diablo 1 ajde..ali 2 :o

DrunkyDuck
07-11-2006, 18:20
Nekome kome je sve bez 3D-a fuj.

Btw, i Diablo 1 ima fenomenalnu grafiku.

Lord Myrkul
07-11-2006, 18:21
Ma sve 5 uzivajte, ja samo zelim reci da ne postoji savrsentvo i da nitko i nista nije bez mana tako ni Diablo.

slažem se, prezarazan je, to mu je jedina mana, a za grafiku me baš zaboli, apsolutno me ne zanima grafika šta se tiće diabla

Sonic_Moronic
07-11-2006, 18:44
Nekome kome je sve bez 3D-a fuj.

Btw, i Diablo 1 ima fenomenalnu grafiku.

Da, meni je bolja od dvojke, nekako super stil... Ne znam kako da to opišem...

DrunkyDuck
07-11-2006, 18:52
Nostalgija. :wink:

Sonic_Moronic
07-11-2006, 18:57
Uf ja sam nostalfičan, ali ne u ovom slučaju jer sam tek prije par dana počeo zaozbiljno igrat jedinicu...

Dyslexia
07-11-2006, 23:09
Uf ja sam nostalfičan, ali ne u ovom slučaju jer sam tek prije par dana počeo zaozbiljno igrat jedinicu...

Obozavam diablo i dan danas igram dvojku ali nemozete mi rec da je bolja jedinica.Pa dajte ljudi sta vam je sa glavom,Ka prvo malo skilova,nema runa,mali inventori,stvari jadne,samo jedan grad.

Bio je dobar priznajem preso sam ga par puta ali on je mikroskopski organizam naspram dvojke.

Burek_fr0m_SPACE
07-11-2006, 23:46
Diablo I može biti bolji od Diabla II samo ako se uzme u obzir stanje na tržištu pri izlasku igre, tj. koliki je "šok" napravila. A objektivno gledajući, sve je u Diablo II > Diablo I, osim eventualno one Tristram atmosfere...

Lord Myrkul
08-11-2006, 17:17
Diablo I može biti bolji od Diabla II samo ako se uzme u obzir stanje na tržištu pri izlasku igre, tj. koliki je "šok" napravila. A objektivno gledajući, sve je u Diablo II > Diablo I, osim eventualno one Tristram atmosfere...

pa imaš tristram u dvici pa tamo kampiraj :)

kikl0p
08-11-2006, 17:28
vidio sam u algoritmu ima Diablo 2 za nekih 90kn to si uzimam

Dark Saruman
08-11-2006, 19:48
vidio sam u algoritmu ima Diablo 2 za nekih 90kn to si uzimam

samo naprijed ;)

Dj_Morales
09-11-2006, 16:52
da ali plus ekspanzija jos 80 ja mislim!!!! i eto ti igraj na netu!!!

mravojed19
10-11-2006, 13:02
evo ako se nekome da pročitat ovo,fora je za malo se nasmijat.

I just finished playing the Diablo 2 Expansion. Rather than give you a tedious review, I'd like to share my experiences in the form of a dialog between my Druid, creatively named "Jaffo," and my loyal Rogue sidekick Lienne.

Scene One: In the Pandemonium Fortress

JAFFO: Um, 'scuse me, luminous angel-type person?

TYRAEL: I AM THE ARCHANGEL TYRAEL. I AM LAZY AND I HAVE NO FACE.

JAFFO: Yeah, right. Whatever. Listen, um, right there at the end when I was killing Diablo, I uh...well, my sidekick, she ummm...

TYRAEL: SHE PASSED BEYOND THE MORTAL COIL....AGAIN.

JAFFO: Right. Again. Could you resurrect her for me?

TYRAEL: OF COURSE. THAT'LL BE 145,060 GOLD PIECES.

JAFFO: One hundred and forty-five thousand? What the fuck? Last time it was less than 130.

TYRAEL: THAT WAS THREE LEVELS AGO.

JAFFO: This is highway fuckin' robbery, man. You think just because we're stranded here in Hell, you can charge whatever you want? Maybe I'll just go back to the Rogue Camp and get a new sidekick.

TYRAEL: WHATEVER YOU WISH, HERO.

JAFFO: Don't give me that "Hero" bullshit. Why are you charging me money, anyway? You're an Angel for god's sake. Shouldn't you do this kind of thing for free? Would Jesus charge for ressurrections? Did he send Lazarus a bill? "Arise and walk, my son. That'll be sixty pieces of silver, and I'll take that ass in the driveway."

TYRAEL: WE ARE AT WAR WITH THE FORCES OF DARKNESS. EVERY PENNY COUNTS.

JAFFO: Oh, so it's not enough that I'm fighting your war out here single-handed. I've seen two Angels out there on the battlefield. The last one was a talking signpost, and the other one tried to cut me in half. Maybe if you people would do your jobs, I wouldn't be stuck down here surrounded by every Demon in the friggin' Universe!

TYRAEL: YOU WANT THE BITCH RESURRECTED OR NOT?

JAFFO: Yeah, fine.

LIENNE: 'bout damn time.

JAFFO: What? Are you gonna give me shit, too? I don't need you that bad. You can be replaced, honey. Never forget that. I can go right back to the Rogue camp and get a new one. Camille or Asyria or whatever the hell her name was. The fire-arrow girl with the cute ass.

LIENNE: Oh, no, he's going to send me back! Back to my warm bed in the Monastery! Please, massah, don't send me home! I'll be good!

JAFFO: There's no need for sarcasm. Anyway, look, I'm sorry I killed you those last...dozen times. It was my fault.

LIENNE: Which time was that? The time you hid behind the door and sent me in to kill Andariel by myself? The time you trapped me against the side of a building and used me as a human shield? Or maybe it was that time you yelled, "Cover me!" and ran all the way back to camp. Which time are you sorry for?

JAFFO: Um...all of them, I guess. Anyway, cheer up! We killed Diablo!

LIENNE: We did? I thought your wolves killed Diablo. I was lying on the floor with my legs burned off and you were in the back rolling a cigarette.

JAFFO: Hey! That's not fair! I hit him a dozen times!

LIENNE: With what? Your socketed club that has nothing in it?

JAFFO: Hey! Dammit! I'm saving that club! I told you, I'll load it up when I get three Perfect Sapphires.

LIENNE: And when will that be? We've been through sixteen dungeons and killed three Demon Lords and none of them have dropped Sapphires. How long are you gonna wait?

JAFFO: (incoherent mumbling)

LIENNE: Whatever. Diablo's dead. Can we go home now? I haven't seen my family in months.

JAFFO: Actually, no. I thought this was the end, but it turns out Baal escaped and went to this village named Harrogoth...

LIENNE: Don't tell me, let me guess. He's only been there a week, but he's managed to spawn a thousand demons and construct an elaborate fortress.

JAFFO: Pretty much.

LIENNE: So, there are a couple hundred badass Barbarians in this town, but not one of them is competent to handle this problem.

JAFFO: Pretty much.

LIENNE: So it's up to us to fight against impossible odds and face the Forces of Darkness alone, while the townspeople sit on their asses brewing potions and making weapons that nobody wants.

JAFFO: Bingo.

LIENNE: When do we leave?

Scene Two: Harrogoth

JAFFO: Jesus Christ, it's cold out here!

LIENNE: God, are you still complaining? You're a Druid, aren't you? Aren't you supposed to be "at one with the elements" or something?

JAFFO: Yeah, I'm a Druid. I'm at one with the elements, and I'm freezing my ass off. Aren't you cold?

LIENNE: I'm wearing Nancy Sinatra boots and a leather tank-top. Of course I'm cold.

JAFFO: So why don't you cover up?

LIENNE: Because I'm shooting arrows, genius. And unlike some of us who linger behind the combat, I have to be fast on my feet.

JAFFO: Hey! I get hurt just as much as you do!

LIENNE: Yeah, sure you do. I think you've killed every wolf on the continent. I keep saying, "Run back to town and heal them!" But do you listen? Why spend ten seconds to ease the pain and suffering of a helpless animal when you can just swig a mana potion and summon three fresh ones.

JAFFO: Will you stop bitching at me? I have to spend a skill point.

LIENNE: Take up Oak Sage.

JAFFO: You always say that! "Take up Oak Sage." I'm juggling six spells here, and Oak Sage is not the most important one.

LIENNE: Oak Sage keeps us alive, dumbass -- me, the wolves, and all the other helpless creatures you enslave to do your dirty work.

JAFFO: C'mon, don't be like that. Be nice to me and I'll buy you a new bow.

LIENNE: That's your answer to everything. "I'm sorry I killed you, have a new bow!" "I'm sorry I left you to die in Mephisto's lair, have a new bow!" "I'm sorry I sold your armor to buy that helmet, have a new bow!"

JAFFO: Lazaruk has some nice stuff here. Short War Bow, three sockets...

LIENNE: (Reluctantly) Three sockets? Will you put a ruby in it?

JAFFO: For you, baby, I'll put two.

Scene Three -- In the Halls of Anguish

JAFFO: Will you relax? We've cleaned out this whole level.

LIENNE: I'm watching these corpses. Sometimes they come back to life.

JAFFO: (kicks corpse) Looks pretty dead to me.

LIENNE: Get away from that! Dammit, I'm telling you, they come back to life!

JAFFO: Suuuure they do. Look, Lienne, is it so hard to admit you missed one? You've more than proven yourself on this trip. So you missed a few shots, that's nothing to be ashamed of. Why are you making up this elaborate --

(Rotting corpse comes back to life, starts pounding on Jaffo)

JAFFO: Aaaah! Arrrrg! Oh god! Help! Help! Where are my wolves! Where are my potions! I'm dying! I'm dying! What are you waiting for? SHOOT IT! FOR THE LOVE OF GOD, SHOOT IT!

LIENNE: Say I don't miss.

JAFFO: (Running in frantic circles) You don't miss! You never miss!

LIENNE: Say you're sorry.

JAFFO: I'm sorry! I'm very, very sorry!

LIENNE: Say, "I'm a worthless coward who hides behind animals."

JAFFO: I'm a worthless coward who hides behind animals.

LIENNE: (shoots corpse) And let that be a lesson to you.

Scene Four -- Resting In Town

JAFFO: So, Lienne, tell me the truth. You Rogues, you're all lesbians, right? It's okay, you can tell me.

LIENNE: I said I don't want to talk about it.

JAFFO: 'cept for Charsi. Charsi swings both ways, but the rest of you, huddled in that Monastery with nothing but women and demons for thirty miles. You guys aren't just knitting and taking target practice in there. C'mon, I'll understand.

LIENNE: Dammit, I don't want to talk about it!

JAFFO: You don't have to tell me, I know you're gay. You know how I know? Because we've been on the road together for three months and you've never once given me the eye.

LIENNE: And because I don't want you, I have to be lesbian, is that it?

JAFFO: Well, sure. I mean, look at me. I'm tall. I work out. I've got great stamina. Why wouldn't you want me?

LIENNE: You also sleep with wolves and go weeks without bathing. You think that might have something to do with it?

JAFFO: Yeah, whatever. Make all the excuses you want, but if you ever decide to try men again, you know where to find me.

LIENNE: Yeah, under a pile of wolves. God forbid you spend an evening near books or water.

Scene Five -- On the Summit of Mount Arreat

LIENNE: Jaffo, we've died eight times on this mountain. Maybe you're not ready to fight the Ancients, yet.

JAFFO: (screaming, incoherent) Don't tell me what I'm ready for! We can do this! We just have to concentrate dammit! I keep telling you, SHOOT ONE AT A TIME! Don't go spreading your arrows around! And stop running up to them! How many times do I have to tell you, stay behind the wolves!

LIENNE: Don't tell me how to do my job nature-boy. I've saved your ass a hundred times.

JAFFO: (Defensive) Look, I'm sorry. I just...we have to get past these Barbarians.

LIENNE: And I'm telling you it's too soon. Go back through the Frozen Tundra. Finish off the rest of those Tricksters.

JAFFO: Why, so I can get another invisible fireball up my ass? No thanks. You just like the Tundra because it lets you show off.

LIENNE: Hey, this isn't about me. I don't care where you go. We'll go back through the passage and kill those Frozen things. You liked that, didn't you? Killing the Frozen things?

JAFFO: (softly) I guess.

LIENNE: So we'll go do that for a while and get another level or two. Baal's already got six armies and a fortress built, two more days isn't gonna change anything.

JAFFO: I guess.

LIENNE: C'mon sugar. Come off the mountain and I'll buy you a new bow.

JAFFO: Don't patronize me.

Scene Six -- At the Throne of Destruction

JAFFO: Shoot it! Shoot it! It's gonna explode!

LIENNE: Will you shut up! I'm trying to concentrate.

JAFFO: But these things, if they get too close, they explode in a big fireball, and...

LIENNE: Gee, you think so? My face is red and I have no eyebrows. I think I figured that out!

Scene Seven -- Bargaining with Larzuk

JAFFO: Okay, I've got 200,000 gold saved up. Do you have like -- a Sword of Baal-Slaying or something like that?

LARZUK: Sword of Baal-Slaying? My weapons aren't usually that specific.

JAFFO: Whatever. I don't care what you call it. I need a weapon that can kill everything in a room with one swing. Do you have anything like that?

LARZUK: One swing? You want a catapult or something? I don't sell catapults.

JAFFO: Catapult, Crossbow, Long Sword, dirty sock, poo on a stick, I don't care what it is, just sell me something!

LARZUK: Well, I don't have anything that powerful, but I've got some nice swords here. Why don't you just try one of these? I mean, you've been carrying that same stupid club for...

JAFFO: You leave my club out of this!

Scene Eight -- Jaffo Vs. Baal

JAFFO snickers.

LIENNE: You're laughing? What's wrong with you?

JAFFO: I'm sorry. He just -- he looks kinda stupid, don't you think?

LIENNE: We're getting our asses kicked, and you wanna tell me he looks stupid? Why don't you tell Baal he looks stupid?. Maybe he'll get self-conscious and run away.

JAFFO: I'm sorry, it's just -- it's hard to take him seriously with him hopping around like that. He looked so much cooler in the pictures. I thought he would flay us with bone spikes or something, but this -- this is pathetic.

BAAL unleashes a torrent of fire, instantly killing LIENNE and JAFFO.

JAFFO: Dirty fightin' motherfucker! When I hit Level 50, I'm gonna come back and beat him to death with Wirt's Leg.

THE END

Arbiter of Change
10-11-2006, 13:19
:rotfl: Priceless.

Burek_fr0m_SPACE
10-11-2006, 14:19
JAFFO: There's no need for sarcasm. Anyway, look, I'm sorry I killed you those last...dozen times. It was my fault.

LIENNE: Which time was that? The time you hid behind the door and sent me in to kill Andariel by myself? The time you trapped me against the side of a building and used me as a human shield? Or maybe it was that time you yelled, "Cover me!" and ran all the way back to camp. Which time are you sorry for?

JAFFO: So, Lienne, tell me the truth. You Rogues, you're all lesbians, right? It's okay, you can tell me.
Ludo :rotfl: :rotfl: Nisam odavno pročitao nešto ovako smiješno (a da je ovako dugo :D) Eh, koliko sam samo psovao anđelima i svima ostalim zbog njihovih cijena...

10-11-2006, 15:53
Ljudi...Imam diablo 2 i aktivan sam tamo.Ima nas pun K**** na cro channelu.
Ja atm imam 40 Likova....(nijedan 99)

Pls nemojte ni pisat ako nemate iskustva u d2 mp.
Ima cak i forum di se Kupuju / Prodaju itemi (ne prave pare nego forum gold)

Igra je GOSU

D2 FTW

Sonic_Moronic
10-11-2006, 19:08
Heh ovaj tekst je bio dobar. Na dobar način pokazuje što najviše živcira u diablu :D

Nightyx
25-11-2006, 21:55
Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrzim diablo II.... :rotfl:

Sonic_Moronic
25-11-2006, 22:27
Ja igram atm na bnetu s istim nickom

Samael
29-11-2006, 11:55
Tekst je *eben :)

Sonic_Moronic
15-12-2006, 21:56
Ljudi! Da li netko od vas igra Nezmod (Nezaremontias mod). Hitno tražimo ekipu za taj mod.

Mod je pravi tulum :D ak je diablo 2 dosadio ovo je pravo rješenje. Mod donosi hrpu stvari. Za njeg morate imati 1.10 verziju. Evo link:

http://nez.game-host.org/index.html

Jerry
15-12-2006, 22:04
Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrzim diablo II.... :rotfl:glavno da cod2 voliš.... :yuck:

Nightyx
16-12-2006, 09:42
Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrzim diablo II.... :rotfl:glavno da cod2 voliš.... :yuck:

naravno :wink:

Grinch
16-12-2006, 11:01
Ljudi! Da li netko od vas igra Nezmod (Nezaremontias mod). Hitno tražimo ekipu za taj mod.

Mod je pravi tulum :D ak je diablo 2 dosadio ovo je pravo rješenje. Mod donosi hrpu stvari. Za njeg morate imati 1.10 verziju. Evo link:

http://nez.game-host.org/index.html


šta sve mod radi ?

Sonic_Moronic
16-12-2006, 12:29
A bokte pogledaj na stranici

Sonic_Moronic
08-01-2007, 11:19
:rotfl: Pogledajte ovo :D

http://i142.photobucket.com/albums/r114 ... soj8ge.gif (http://i142.photobucket.com/albums/r114/Ninja_Blue/soj8ge.gif)

Za umrit haha

Babitz
08-01-2007, 11:33
lame

Sonic_Moronic
08-01-2007, 15:04
Baš je super, pitam se da li si ti išta skužio jedino.

Arbiter of Change
08-01-2007, 15:17
Baš je super, pitam se da li si ti išta skužio jedino.

SOJ!!?? Svi pogledaju. :D

RIPtheREAPER
08-01-2007, 22:28
:rotfl: Pogledajte ovo :D

http://i142.photobucket.com/albums/r114 ... soj8ge.gif (http://i142.photobucket.com/albums/r114/Ninja_Blue/soj8ge.gif)

Za umrit haha


haha, kako zakon
samo neznam zasto ljudi toliko trebaju taj SOJ
ok, da ti jedan socket ako ga transmutas u cubeu, ali +1 to all skills ja nadem a da nije SOJ.

Sonic_Moronic
11-01-2007, 13:38
Ne znam baš što je SOj, nisam ga imao...

Ali stvarno postoje moćni runewordi...

Babitz
11-01-2007, 14:06
Baš je super, pitam se da li si ti išta skužio jedino.jesam
i dalje je debilno

it's just me

RIPtheREAPER
11-01-2007, 15:50
Ne znam baš što je SOj, nisam ga imao...

Ali stvarno postoje moćni runewordi...

SOJ ti je uniqe ring Stone of Jordan, da ti +1 to All Skills i na battle.netu je jako trazen za trade, odnosno ima veliku cijenu
8)

Sonic_Moronic
11-01-2007, 15:53
Aha...

To su znači oni Stones of Jordan u Uber diablo eventu...

momak
12-01-2007, 12:34
Fakat ne znam o cemu pričaš ja sam prešo igru i nisam naišao ni na jedan bug.
Je da ti nakon nekog vremena dosadi jer je jednolična ali sta možeš 8)

St. Jude
12-01-2007, 12:46
Fakat ne znam o cemu pričaš ja sam prešo igru i nisam naišao ni na jedan bug.
Je da ti nakon nekog vremena dosadi jer je jednolična ali sta možeš 8)

da nakon 2 godine ti nekako uspi dosadi,a onda uzmeš pauzu od godinu dana i onda pet je igraš ko lud 2 godina

SOJ je jako tražen zbog onih recepta u HC ja msilim

JedimiNjoke
19-01-2007, 16:15
da nakon 2 godine ti nekako uspi dosadi,a onda uzmeš pauzu od godinu dana i onda pet je igraš ko lud 2 godina

/signed :)

Burek_fr0m_SPACE
19-01-2007, 17:42
da nakon 2 godine ti nekako uspi dosadi,a onda uzmeš pauzu od godinu dana i onda pet je igraš ko lud 2 godina

/signed :)
Ja sam, nažalost, debelo prekoračio to ograničenje - igrao sam ga 5 godina, pa mi je sada toliko dosadio da mi padne mrak ne oči samo kada pogledam onaj main menu. Šteta.

Ogg The Dogg
19-01-2007, 21:59
majko mila pa ova tema je jos uvijek ziva!! :)

momak
24-01-2007, 18:06
Dabome da je živa DIABLO RULA!!!!!!! :D

Outmind
24-01-2007, 19:16
Meni jedino nikako, ALI NIKAKO nije jasno zašto je ova tema u pljuvačnici. Pa ak je u pljuvačnici onda PLJUJTE po diablu, inače neka ga netko premjesti u gaming općenito.

xaviaz
24-01-2007, 19:49
ma nema smisla pljuvati po necem savrsenom....I nakon tolko godina i tolko puta koknutih diabla opet sam ju izvukao....upravo cu je zavrsiti nakon godinu dana :shock: e pa sad ako neko zeli fresh start pa da preko hamachija igramo(negdje je bilo vec postano nemrem naci/neda mi se ) pa se javite,ne spada u ovaj dio foruma ovaj post ali igra je GODLIKE a samo nekolicina daje neke primjedbe i to su bugovi )

xaviaz
24-01-2007, 19:50
upravo cu je zavrtjeti** moj bed ^^ :wink: