PDA

Pogledaj cijelu verziju : valve i pare



20-10-2007, 15:33
Dakle iz pouzdanog izvora sam saznao zasto Valve nije izdao Black Box!
Dakle Valve (tj. ljudi iz njega) su shvatili da im je isplativije izdati samo Orange Box te će ljudi većinom njega kupiti jer ako zele kupiti Team Fortress 2 i Portal ovo im je najjeftinije...o da...dakle j.ebem vam majku pohlepnu...nadam se da ce pare uloziti u half life 3...

W3DR4N
20-10-2007, 18:55
Preko steama se uredno može kupiti svaka igra posebno, ali orangeom uštediš trideset baksa.

Korpse
20-10-2007, 21:27
i mi bi sad trebali pljuvat po valveu, mda, kako da ne
no way amigo....

Rex Regis.cro
20-10-2007, 23:23
Da trideset baksa! Osamdeset! (79.95 preciznije :P)
STEAM FTW! Kod njih sam ušparao love i love! CoD 4 kupujem preko STEAM-a definitivno.

Lord Jambrek
21-10-2007, 15:23
Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.


GOD DAMNIT DAJ MAKNITE TU MUTAVU CENZURU, MORAO SAM EDITIRAT POST.

Rex Regis.cro
21-10-2007, 16:10
Pa jasno da bi prije kupio lijepo upakiranu igru na nekom mediju. Znam kakav je to osiječaj :D
Ali za nekoga to još ide u srednju školu kao ja cijena od 200kn manje je puno, a i igru možeš nabaviti kad god hočeš (tj. kada skupiš novac) bez straha da će je rasprodati.

Rocchiro
21-10-2007, 16:38
meni je također digitalna distribucija debilizam i ne mislim ju koristiti.kaj se tice neizdavanja black boxa,to ja valve vec prije par mjeseci objavil

Norther
23-10-2007, 12:32
meni je također digitalna distribucija debilizam i ne mislim ju koristiti.kaj se tice neizdavanja black boxa,to ja valve vec prije par mjeseci objavilpotpuno se slazem, isti je slucaj bio i sa GW:Eotn kada su skoro svi karticom uzimali... ja nisam :D

Prince-Artas
23-10-2007, 18:32
ma nije baš debilizam al i ja više volim klasično pakovanje igre

Plexihack
23-10-2007, 19:42
I ja volim klasično pakovanje.
Mogu nabavit sva tri djela PoP-a za 30kn,ali rađe sam sad potrošio 15.99 evra na sva tri skupa,original u kutiji.Brzo kupujem CS preko steam-a,ali ostalo je sve na CD-ima...

mamlaz
23-10-2007, 19:51
Steam je zakon...

200KN za 3 kuutije je loše....

Nadalje, kad ti se CD/DVD/BL/HD-DVD izgrebe, možeš se lupit nogom u glavu, dok preko steama samo ponovno skineš! :)

I još nešto: Bioshock se može samo 3 puta aktivirati na 3 razne konfiguracije, ako je BOX verzija.... A ako je steam verzija, možeš na koliko hoćeš! :wink:

Jopax
23-10-2007, 20:11
Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo :(

Korpse
24-10-2007, 18:09
Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo :(
jebiga, u meni isto..

vkgamer16
25-03-2008, 14:16
steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.

kulamasta
25-03-2008, 14:54
steam je jadan,lakse mi je oko srcaSkad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.

Hoces rec da Box izdanja igara rjesavaju srcane tegobe i lijece srcane bolesti?

McPingvin_v2.0
25-03-2008, 16:03
steam je jadan
Steam je najbolji izum poslije narezanog kruha.

Blacky_123
25-03-2008, 16:22
Tako je..
Steam je po meni najbolje a onda dolazi play nc

W3DR4N
25-03-2008, 16:41
steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.

Slažem se!

Tko bi pametan kupio bioshock prvoga dana bez straha hoće li 2K ikada ispraviti problem s instalacijom i usput uštediti 200 kuna nauštrb običnog dvd boxa?

streetrace777
25-03-2008, 17:07
steam je jadan,lakse mi je oko srca kad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.

Slažem se!

Tko bi pametan kupio bioshock prvoga dana bez straha hoće li 2K ikada ispraviti problem s instalacijom i usput uštediti 200 kuna nauštrb običnog dvd boxa?

weky te pokopal :rotfl:

Peyo
25-03-2008, 18:02
Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.


U potpunosti se slažem. :pray: Baš sam jučer razmišljao o ovome: STEAM ili oriđiđi u ruci i više mi se sviđa oriđiđi u ruci bez obzira što je STEAM povoljniji, jer kada bih igru skinuo preko STEAM-a i skurio ju na prazan DVD imao bih osjećaj da sam ju nabavio "ISPOD ŠTANDOVA", znači samo pravac trgovina ili ništa, ali to opet ne znači da je STEAM crap, a niti ne mislim tako. Tko voli nek izvoli :wink:

snowblind
25-03-2008, 20:33
Meni je osobno ta digitalna distribucija glupost. Zar nije imati original nešto kao nekakav ponos, da se možete divit kutiji na polici/stolu ili nečem drugom. Digitalna distribucija je jeftinija, ali ja osobno cijenim svaku originalnu igru koju imam kod kuće, a kada bi išao ovom digitalnom distribucijom moji originali se ne bi razlikovali od skurenjača, isto bi mi bio Traxdata DVD koji ima natpis napisan crnim ili zelenim markerom.


U potpunosti se slažem. :pray: Baš sam jučer razmišljao o ovome: STEAM ili oriđiđi u ruci i više mi se sviđa oriđiđi u ruci bez obzira što je STEAM povoljniji, jer kada bih igru skinuo preko STEAM-a i skurio ju na prazan DVD imao bih osjećaj da sam ju nabavio "ISPOD ŠTANDOVA", znači samo pravac trgovina ili ništa, ali to opet ne znači da je STEAM crap, a niti ne mislim tako. Tko voli nek izvoli :wink:

slažem se s vama, koliko god je steam odličan servis za prodaju i unatoč tome što je jeftiniji nego kada se kupi u trgovini ipak mi je puno draže imati kutiju i igru nego prazne gigabajte. Ovako mogu pokazati što imam od originala i s čime se ponosim.

Tejo.hr
26-03-2008, 16:18
Dakle iz pouzdanog izvora sam saznao zasto Valve nije izdao Black Box!
Dakle Valve (tj. ljudi iz njega) su shvatili da im je isplativije izdati samo Orange Box te će ljudi većinom njega kupiti jer ako zele kupiti Team Fortress 2 i Portal ovo im je najjeftinije...o da...dakle j.ebem vam majku pohlepnu...nadam se da ce pare uloziti u half life 3...

Gdje ti živiš? Ovo je bilo jasno od kada je orange box bio najavljen što ne znači ništa negativnoga. Dapače, da bar i drugi krenu za takvim kompilacijama visokokvalitetnih naslova. OB ostaje jedan od najboljih "best buy"eva u videoigrama.

Spirit of vengeance
26-03-2008, 16:57
Ja steam ne koristim jer mi starci ni napušeni i na teškim drogama u snu nebi dali karticu da kupim igru , nego bi srali i srali i srali i srali i ...
Originali jesu kul ali toga u nas nema, ima neš malo dolazi ali to je skupo ko đavo :(
Mozes kupit u nas original, ili za te pare kupit 3 negdje u Hrvatskoj. Proklet bio ovaj grad.

Bishop_45_(2)
27-03-2008, 01:50
Iskreno, ne razumijem zasto bi Steam bio debilizam, dapace meni je to definitivno puno bolje rijesenje, i za bilo koga sa flatom, zasto, pa iz jednostavnog razloga sto su CD-i i DVD-i jako skloni grebanju, trosenju i ostalim pizdarijama, da ne spomenem amneziju koju uzrokuju kada ih posudite frendovima. Preko Steama kupim igru, i imam ju za vijeke vjekova, i neka mi se 15 puta sjebe dvd, i neznam kako sruse Windowsi, instaliram Stem, stavim da se dwnl i za par sati igram... eto prosto seljacki objasnjenje.

Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).

snowblind
27-03-2008, 13:09
Iskreno, ne razumijem zasto bi Steam bio debilizam, dapace meni je to definitivno puno bolje rijesenje, i za bilo koga sa flatom, zasto, pa iz jednostavnog razloga sto su CD-i i DVD-i jako skloni grebanju, trosenju i ostalim pizdarijama, da ne spomenem amneziju koju uzrokuju kada ih posudite frendovima. Preko Steama kupim igru, i imam ju za vijeke vjekova, i neka mi se 15 puta sjebe dvd, i neznam kako sruse Windowsi, instaliram Stem, stavim da se dwnl i za par sati igram... eto prosto seljacki objasnjenje.

Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).

s gornjim dijelom posta se moram složiti, jer sam vidio kada mi je frend sjebao kutiju i malo cd izgrebao od gran turismo 2 i to nije lijep osjećaj

mravojed20
27-03-2008, 13:14
Paaa... original igre se ne posuđuju nikome, eventualno možda najboljem frendu pod uvjetom da nije retard.

Ja ih držim na polici,kao što je neko rekao, podsjećaju na trofeje,lijepe kutije s papirnatim manualima.

A tek Collector's Edition primjerci koji dolaze u metalnim kutijama,uf..

Što se tiče grebanje,na sigurnosnu kopiju imam pravo tako da me nije briga.

Rex Regis.cro
27-03-2008, 16:27
Oko pakiranja.... to je jednostavno subjektivno, meni je blesavo dati vishe para za malo plastike i papira, iovako imam pun ormar smeca, jos jedna kutija ce samo ubrzati vrijeme do preslagivanja ormara (nije mi bas preugodno kada se vrata nedaju zatvoriti...).
QFT
I još da spomenem da kupiš igru za manju cijenu nego u trgovinama i kupiš je kada to tebi odgovara.

Tejo.hr
28-03-2008, 18:13
I naravno ako izlazi igra na steamu dostupna ti je od istog dana, a ne da čekaš još nekoliko dana dok ne dode do Lijepe Naše.

Joco
28-03-2008, 18:24
steam je jadan,lakse mi je oko srcaSkad odem u algoritam i fino si kupim bioshock original u kutiji,a ne preko steama.

Hoces rec da Box izdanja igara rjesavaju srcane tegobe i lijece srcane bolesti?
:rotfl: :rotfl:

koji si ti car
:) :bravo:

Systematic Reverse
15-04-2008, 13:50
Ma jebesh kutiju prokletu wtf

Vi ochigledno neuzimate od svojih pare te igre...