PDA

Pogledaj cijelu verziju : LAN u Slavonskom Brodu



Carp
18-10-2007, 13:37
Pocetak LAN-a se predvidja oko 11h-13h ovisno o tome kako ko i odakle dolazi pa molimo da napisete kada vi stizete da znamo kad se moze pocet.Kotizacija ista kao i u RI, 300kn po ekipi, uplate ce se vrsiti na tekuci racun (dobit cete br) tako da nebi bilo najavljeno da stizete mi racunamo pa nista od vas. Igra se std 5v5 i to po grupama di se igra sistem do 7 ili mr6 (radi vremena).Kasnije mecevi idu po sistemu mr12, a polufinale, finale i za trece mjesto se igra home mapa od oba tima takodjer mr12. Periferiju donesite (tipkovnice naravno ne :P ). Ukoliko broj prijavljenih ekipa bude zahtijevalo lan se moze odrzati 2 dana (ako se bas ne uspije sve odigrati).

Nagrade (ovise o broju timova)... otprilike bi trebalo biti ovako

5-10 timova

5,6,7 timova
1 mjesto nagrada i to 5x CoD4 org. key

8,9,10 timova
1. 5x CoD4 org. key
2. 5x HeadSet

preko 10
1.QPadove podloge (high ili low sense)
2.CoD4 org key
3.HeadSet

Grupe (primjer za 12 timova)

4 grupe po 3 tima, prva dva iz svake grupe ide dalje. Pobjeda 3 boda i izgubljena 0. Koja dva tima iz grupe budu imala najvise idu dalje (znaci 8 timova).Kad se dobiju imena tih 8 timova izvlaci se ko skime igra po turnir sistemu i tako do pobjednika cijelog lana.
Primjer grupa se mijenja ovisno o broju prijavljenih ekipa.
Lideri ce dobiti plan grada (znaci od autobusnog ili zeljeznickog kolodvora do mjesta di je lan ) te sa uputama o mjestima koje bi vas trebalo zanimat (nocilista, picerije, restorani itd itd.).
Takodjer ostavit cemo svoje brojeve mob da nas mozete nazvat ukoliko bude problema sa snalazenjem.Evo tko je siguran da ce doci nek se potpise (ime tima).Za dodatne info kontaktirajte me na xf: merc16

evo da najavim LAN u slav. brodu! ako ima zainteresiranih prijave traju (mislim :D ) a prijaviti se mozete ovdje: http://codhr.com/forum/viewtopic.php?f= ... &sk=t&sd=a (http://codhr.com/forum/viewtopic.php?f=17&t=1795&st=0&sk=t&sd=a)

nadam se da ce doci dovoljan broj ekipa!

18-10-2007, 14:00
dosobi da zivim gore. ali ovako nista. steta sto se to kod nas neorganizira.

Carp
18-10-2007, 15:34
jbg! znaci nikoga ne zanima? lol! onda nista! mislio sam samo jos par ekipa privuci na lan da bude sto vise!

pimp
18-10-2007, 19:40
a koje na ovom forumu imas ekipe?