PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tučnjave



Stranica : [1] 2

Hamti Damti
17-10-2007, 16:56
Da li se znate ako treba potući kad vas neko izaziva i dali pomažete prijateljima u takvim situacijama?

Modovi lockajte ako postoji slična tema

Paran0a
17-10-2007, 16:58
Ako je osoba glupa odhebem ju...sto je u vecini slucajeva to tako da se bas i ne fajtam u zdanje vrijeme..
uvijek brani prijatelje...ili obrnuto..

shai_hulud
17-10-2007, 17:02
što, šakama i to? pa nismo djeca

to se radi varanjem :rotfl:

xaviaz
17-10-2007, 17:04
palica ekipa i gg ) previse snicla mi je do sad trebalo tako da ..)

THUNDER_DINIX
17-10-2007, 17:08
ne tucem se bas (druge mislim) jel nemam bas prilika za to. al da neko krene na mene, onda bi bilo svega

Panzer Grenadier
17-10-2007, 17:09
Idem na karate 7 godina, klonite me se :rambo:

THUNDER_DINIX
17-10-2007, 17:10
moze 1v1? haha, salim se

B4j4
17-10-2007, 17:13
što, šakama i to? pa nismo djeca

to se radi varanjem :rotfl:

:rotfl: lol kaj izvadis blokic na koje pise ''console'' i upises u njega god ili whosyourdaddy :rotfl:

otp: ne tucem se previse jer uvjek iam nekoga ko mi cuva leda. 1 se potuku sa likom iz razreda, pomirili se, sad smo si the best. 2. put sam se potuko prosle godine mislim i to zbog lopte ( :rotfl: ) jer mi je jedan raspucal loptu na krov, neko ju je uzel i on mi nie htel pare dat. i tak je njega cjeli razred branil, rekli da je bolje da ga ne diram. ja pozvao frendove koji idu u srednju pa se niko nije mjesal ( uglavnom :) ). pobral sam jednu saku ( nije bilo ni modrice ni nist ) jer me ovaj jedan primil i bas kad me pustil ovaj me je spucal. ( ovaj kaj me primil je odma i naebal ) na kraju se je rasplakal jer sam mu rebra razvalil koljenom ( wrestling style FTW ). 3. put sam se trebal tuc sa jednim likom jer je mislil da mu ocu curu maznut ( a uopce nisam htel ). trebali smo se tuc i poslje skole i ja se zurim na igraliste, ucitelj me prije pustil jer sam putnik i dodem na igraliste i saznam da ga je moj frend zasamaral i ovaj je otisel :rotfl:
et to su bile ''prave'' sore u mojem zivotu. ove ostale ne brojim. tipa kad mi se lik bahatil nest me zaebaval jer sam rapper ( 8) ) i sidem ja s bicikla, on krene na mene sakom ja blok i poluga. on zavrsi na ambulanti sa iscasenim ramenom :rotfl:

bilo je inace i onih dogovora ekipa iz jedne skole vs ekipa iz druge skole ( samo su 2 osnovne u kz :D ) ali ovi iz donje skole su uvjek zbrisali kad bi mi dosli pred njihovu skolu iako su oni nas zvali da se soramo
a inace da vidim da mi neko frenda tuce uletil bi makar i kamenom ak su jaci :D

edit: oduvjek sam se htel upisat na hrvanje

ChR0NoS
17-10-2007, 17:29
ima nekoliko tjedana kada sam došao u zagreb, već su me prvi dan trojica napala. dobro bi mi došlo tada nekoliko frendova...

ZorgTheBorg
17-10-2007, 17:32
Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti

Arbiter of Change
17-10-2007, 17:35
Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
"Scars prove my worth!" IG Priest disagrees. :P
Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.

B4j4
17-10-2007, 17:36
ima nekoliko tjedana kada sam došao u zagreb, već su me prvi dan trojica napala. dobro bi mi došlo tada nekoliko frendova...

iam ja neke frendove janjevce pa... :D odma ih 500 dode :D

flander
17-10-2007, 17:41
[quote="Zorg_The_Borg":3jx186lk]Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
"Scars prove my worth!" IG Priest disagrees. :P
Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.[/quote:3jx186lk]


također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu

B4j4
17-10-2007, 17:43
[quote="Zorg_The_Borg":q8d1x8nx]Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
"Scars prove my worth!" IG Priest disagrees. :P
Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.


također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu[/quote:q8d1x8nx]

joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu

JedimiNjoke
17-10-2007, 17:45
Ovo si mogao slobodno otvorit pod "Lovačke priče". Već vidim one sheme razbijačina ja protiv desetorice, još su imali palice, boksere, knauf...

B4j4
17-10-2007, 17:47
Ovo si mogao slobodno otvorit pod "Lovačke priče". Već vidim one sheme razbijačina ja protiv desetorice, još su imali palice, boksere, knauf...

:rotfl: mda, i cigle i zbuku :rotfl:

flander
17-10-2007, 17:48
[quote="Zorg_The_Borg":upp0ha53]Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
"Scars prove my worth!" IG Priest disagrees. :P
Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.


također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu

joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu[/quote:upp0ha53]


a znam, al hebiga ak budali nemoš dokazat kaj bum se onda ja natjeraval s njim kak je on tvrdoglam, ok ti si u pravu i amen, neam živaca sa takvim ljudima razgovarat, klonim ih se u širokom luku, ili kad mi lik stalno neke ono baš djetinjaste fore prodaje,koje nemaju veze sa vezom, to odma odjebem i ignoriram kao ono smijem se na silu, ali si mi slim, majke ti budale :)

B4j4
17-10-2007, 17:52
[quote="Zorg_The_Borg":3med45jt]Klonim se problema, i tko se tuce bas se nema cime pohvaliti
"Scars prove my worth!" IG Priest disagrees. :P
Inače se slažem i ne uvlačim se u nikakve tučnjave zato jer nemam razloga. Možda zato jer nisam jedan od onih koji ostaju kad počnu sranja, već odmah izvršim jedan eksodus put kuće.


također,kad vidim da je netko počro fantazirat i baljezgat gluposti pokupim se doma,ako se počnem svađat s nekim, prihvatim tvrdnju da je u pravu pa makar i nije i završim raspravu

joj ja nemrem nekome tak popustiti ak nije u pravu


a znam, al hebiga ak budali nemoš dokazat kaj bum se onda ja natjeraval s njim kak je on tvrdoglam, ok ti si u pravu i amen, neam živaca sa takvim ljudima razgovarat, klonim ih se u širokom luku, ili kad mi lik stalno neke ono baš djetinjaste fore prodaje,koje nemaju veze sa vezom, to odma odjebem i ignoriram kao ono smijem se na silu, ali si mi slim, majke ti budale :)[/quote:3med45jt]

ma to ja nabrzaka: ''bas si fora os mi bit frend ?'' ili ''wow, daj me poskakljaj da se nasmijem'' ili ''decko si mi malo simple a ?'' :D

Rocchiro
17-10-2007, 18:51
Jako rijetko dolazim u takve situacije.Ali u slucaju da se dogodi nekaj slicno misljenja sam da je bolje zivjeti povrijeđenog ponosa (votevr to znaci lol) nego povrijeđenog nosa.Ali sve ima svoje granice naravno.

Lord Ragnarok
17-10-2007, 19:00
baš se i nema smisla tuć...
pomalo djetinjasto i idiotno

100EURO
17-10-2007, 19:03
nemam se bas previse razloga tuc jer idem u skolu u gradu kojem zivim i di nema bas puno nepoznatih likova koji bi se sorali tak da ...al kad bi frend bio u frci a da nije zbog neke gluposti naravno da bi mu pomogao

HaTe
17-10-2007, 19:09
Ubij! :twisted:

Human m0nst3r
17-10-2007, 19:11
Ubij! :twisted:
Aj molim te se pokopaj sa ovakvim izjavama.

Norther
17-10-2007, 19:21
ne tucem se cesto, skoro uopce ne...

al zato mosh :cry: :pray:

Gaas
17-10-2007, 19:22
pokusavam izbjec tucnjave al s obzirom da su nekolicina frendova "hoolsi" kad se izade van ima ih jako puno pa tako da uvjek sloze kakvu frku...

sad na ljeto sam bio u jednom kaficu i neki siptar mi sestricnu zajebavao pipao po bulji, to ispred mene...samnom je bio taj jedan frend kojem tucnjave nisu nepoznanica...uglavnom zakacili smo se u wc u nas 2 sa njih 5...dobio sam bocu u glavu...uglavnom na podu su me zbombali...kad smo izasli van di je bio ostatak moje ekipe...istukli smo njih...i jos neke cigane...nazalost to nije izljecilo moju krvavu glavu ^

Fenrir
17-10-2007, 19:29
Već vidim, sad se tu skupili dežurni kvazi-razbijači i pričaju kak su upuali petero ljudi sa jednim metkom, sa palicom probili srce desetorici sa pištoljima itd. Al jbg, s vremena na vrijeme dođu ovakvi lovački topici, bit će i to lokano. Ovakvim topicima to dolazi po difoltu.
Al inače, nije da se bojim pošorat, al ne dolazim prečesto u priliku, vidjet ćemo ^^ Skompal sam se sa većinom hoolsa u školi, tak da možda ak ćemo ić van, nadam se da je Sys u krivu, volim dobru šoru, al staklo u lubanji ne cijenim :))))))))))))))))))))))))

Hamti Damti
17-10-2007, 19:56
ti se samo čmaraš... :D
inače smatram da dobro komponirana izjava može napraviti više od loma lubanje...doduše volio bih nekome polomit lubanju...any volunteers?


ME! ME! ME!!!

Rang€r
17-10-2007, 19:56
e bas sam mislio otvorit topic :D

1. fajt pravi sam imao prije 2 godine, isli mi iz skole po noci i sletio se jedan lik(moj vrsnjak) na mene sa leda a ja jos torbu imo, mi padnemo na pod i poceli se fajtat no ubrzo nas rastavili frendovi... zatim je reko da vec nekoliko mjeseci trenira hrvanje i da me moze razbit ko p**ku...

ja reko frendovima da "pripreme" mobove za sutra da cu ga prebit... ovaj to cuo i pred pocetak 3 sata(tjelesni) ovaj me poceo provocirat, mi se fajtali jedno 5-10min(odmor je 15min) a frendovi sve snimili... na kraju ovaj poceo plakat ko pi**ica i oso sjest i plakat...

2. fajt bio danas, 5 sat se ja i frend medusobno provocirali... pred pocetak 6. sata on mene sa leda uhvatio i srusio, prijatelji nas razdvojili onda doso jedan lik i pustio da se fajtamo(legenda :pray: ), ja ga uhvatio sakom za vrat podigo i na zid pribio... onda me iso sakom grunut ja ga pustim blokiram ga, okrenem mu ruku i laktom na grlo... plazio jezik ko svinja :rotfl: onda oso na mjesto i bio utucen sto mu je "najbolji" frend ucinio tako sto...

B4j4
17-10-2007, 19:58
i onda je svizac zamoto cokoladu u omot :rotfl:
neg, htio bi se ja malo pohvatat sa tim tvojim frendom hrvacem. volim se ja hrvat :D

Hamti Damti
17-10-2007, 20:00
e bas sam mislio otvorit topic :D

1. fajt pravi sam imao prije 2 godine, isli mi iz skole po noci i sletio se jedan lik(moj vrsnjak) na mene sa leda a ja jos torbu imo, mi padnemo na pod i poceli se fajtat no ubrzo nas rastavili frendovi... zatim je reko da vec nekoliko mjeseci trenira hrvanje i da me moze razbit ko p**ku...

ja reko frendovima da "pripreme" mobove za sutra da cu ga prebit... ovaj to cuo i pred pocetak 3 sata(tjelesni) ovaj me poceo provocirat, mi se fajtali jedno 5-10min(odmor je 15min) a frendovi sve snimili... na kraju ovaj poceo plakat ko pi**ica i oso sjest i plakat...

2. fajt bio danas, 5 sat se ja i frend medusobno provocirali... pred pocetak 6. sata on mene sa led auhvatio i srusio, prijatelji nas razdvojili onda doso jedan lik i pustio da se fajtamo(legenda :pray: ) ja ga uhvatio sakom za vrat podigo i na zid pribio... onda me iso sakom grunut ja ga pustim blokiram ga, okrenem mu ruku i laktom na grlo... plazio jezik ko svinja :rotfl: onda oso na mjesto i bio utucen sto mu je "najbolji" frend ucinio tako sto...

dobar si :wink:


ma ja sam se zadnji put potukao u 8. razredu s klincem iz 7.. doduše ni nije bila neka šora, on mene udario nogom, ja njemu vratio dvostruko i pripremio sam šaku ako će on meni opet vratiti, i nije vratio :D
nakon par minuta je krenuo za?ebavat Zorga, no ZorgTheBorg ga je lijepo ignorirao i stvar prepustio našem drugom frendu koji ga je bez imalo muke pred svima shrvao, a ovaj se još ispričavao pred svima kako nije htio :rotfl: :pray:

B4j4
17-10-2007, 20:01
ti se samo čmaraš... :D
inače smatram da dobro komponirana izjava može napraviti više od loma lubanje...doduše volio bih nekome polomit lubanju...any volunteers?


ME! ME! ME!!!
grejt...nabavih lijepi 2-kilogramski čekić...

posudim ti ja macolu od 20 kila ak oces :D

Hamti Damti
17-10-2007, 20:03
polako ali sigurno...mogu ja njega šleperom pregaziti...ovo je zabavnije...BTW ovo je jedan el grande lovačke priče topic...


naravno!

Mogu i ja tebe išamarati trepavicama po koljenu i isplazititi jezik i reći ti da si budala :yuck:












:rotfl: :rotfl: :rotfl:

B4j4
17-10-2007, 20:04
polako ali sigurno...mogu ja njega šleperom pregaziti...ovo je zabavnije...BTW ovo je jedan el grande lovačke priče topic...

os da zovem frenda ? stari mu ima kamione :D

Hamti Damti
17-10-2007, 20:09
Ovo je bila šora prije kraja školske god. 2006/2007.

Cura iz mog razreda(sad više nije jer je pala razred) se potukla s curom iz drugog razreda zbog dečka iz mog razreda(koji je isto pao razred :) )

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/ar ... e,74994.jl (http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2007,5,18,tuca_tinejdzerice,74994.jl)

Lord AngelRI
17-10-2007, 20:12
normalno da pomogneš frendu ak mu treba mada izbjegavam što više nije civilizirano no ak zagusti šta sam...

Rang€r
17-10-2007, 21:34
i onda je svizac zamoto cokoladu u omot :rotfl:
neg, htio bi se ja malo pohvatat sa tim tvojim frendom hrvacem. volim se ja hrvat :D

ma tip je cisti degen i p*'kica, a i slab je cim sam ga ja prebio :D

P.S. Istina je sta sam reko... poslje ovog danasnjeg fajta mi svi cestitali jer je taj kreten vec svima iso na zivce a niko nece ukor popusit....

Simon the Dreamer
17-10-2007, 21:56
Ne tučem se često, i nikad nisam poludio, al sam čvrst, i veoma jak u parteru, ilitiga dobro davim i lomim ruke... Uglavnom, nemojte se samnom zajebavat 1 na 1, al ak je u pitanju palica ili 15orica, također sam i prilično brz.

8)

Sova
17-10-2007, 22:04
Ma ja jednom lipo istuka jednog lika iz mog razreda.Diga mi tlak i na odmoru bum saka u drob gusenje bacanje na pod noga u rebra i to je to.Posli tamo plaka ko pickica a zenske ga dizale na noge. :rotfl: Uglavnom prije sam bia teski slabic a sad sam jedan od najacih sedmasa u skoli. 8)

RIPtheREAPER
17-10-2007, 22:07
Cemu se tuci kad postoji teleskop. :wink:

xaviaz
17-10-2007, 22:25
Sta se dogodi kad ti ga stara zapljeni xD,ja njoj kuhacu uzeo al me samo blijedo gledala nakon toga fs ...

Simon the Dreamer
17-10-2007, 22:39
Teleskop si ja mislim kupit sad, al onaj električnji.

SkunK
17-10-2007, 22:39
Više sam se tukao u osnovnoj, više manje zato jer nam je bilo dosadno pa bi lomili jedan drugog. Vec sam 3 godine u srednjoj i niti jednom se nisam ozbiljno s nekim zakacio.

Dodje iz guzice u glavu jednom valjda :D

r0pe
17-10-2007, 23:12
ma ni ja se netučem puno, moje društvo se voli pa ja onda nekad s njima i nikad nisam dobio malo jače pi pi*ki

Jopax
18-10-2007, 00:01
Ne sjećam se kad sam se pobio zadnji put, jednostavno lika odjebem uvredom...
Iako mi se jedan mali debeli sedmaš kurčio jedno vrijeme ali sam se suzdržao...
Inače ako treba pomoć frendu zaletit ću se iako nisam nešto :D

Dj_Morales
18-10-2007, 07:34
ne tucem se cesto! dok sam bia u osnovoj znali bi dogovorti skola protiv skole! a sada kad sam u srednjon ne tucem se uopce jedino ako nam ko zajebaje ekipu ili ako ko dira prijatelja!

Nightyx
18-10-2007, 07:37
Ne tučem se inaće, osim ukoliko bi netko krenuo na mene ili ako bi trebao nekog zakačiti zbog frenda...

B4j4
18-10-2007, 07:57
e sad se sjetih kad si reko za ovog debila ''hrvaca''. neg bio je u nasoj osnovnoj jedan lik koji je hiperaktivan i kompulzivan. nije mogo biti u skoli vise od 4-5 skolskih sati... i tak je on mene znal podjebavat i jedan dan ja dodem na informatiku ( on je suprotna smjena bil ) i sad on meni pocne sve po spisku. dodem ja za njim u razred i lik na mene baci 3 stolca i klupu. nist ja njega za glavu i udri koljenom. i po faci je dobil i rebra... padne on na pod ja se okrenem da odem van a on i mene sa leda za vrat. i tak me drzi a ja se sagnem i primim ga za noge i ( ko kecer :D ) se bacim na pod. i tak 3 puta. sad si zamislite da vam neko od 70 kila skoci na pluca i trbuh a ispod vas tvrdi pod :D i on meni pusti vrat, ja ponovo ocu izac kad on izvadi spenadl sa panoa i htel mi gae u vrat spicit. al je fend viknul da pazim i ja se okrenem, on se povuce. i drzi i oce mi spicit spenadl u oko. i nist kak on drzi spenadl ja jega haj kik i taman po ruci... i onda je uciteljica dosla... damn. al je dobil po pi*ki :D

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 08:39
jeben neki hrvač kad si mu mogo noge povuć :)

B4j4
18-10-2007, 08:43
jeben neki hrvač kad si mu mogo noge povuć :)

da, jesam. jeben sam ja hrvac :rotfl: ma oduvjek sam se ja voljel hrvat i jedan lik sportas, inace triatlonac mi je i reko da sam graden za hrvanje. i mislil sam se upisat i ''Liku'' al sam se iz rudera preselil tu u gimnaziju pa nisam vise u zg

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 08:48
aha, sry, mislio sam da je on hrvač pa mi je bilo čudno kako ga neki "amater" može tako lako sjebat :)

B4j4
18-10-2007, 09:02
ma ne... al i da ga nemrem shrvat uvjek tu postoje general desnica i pukovnik ljevica :D

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 09:11
Osim hrvanja ti ne treba ništa frende... Vjeruj mi, kad sleti na tvrdu podlogu nije mu do borbe ^^

http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY&mode=related&search=)
^zamisli ovo na betonu :)

Simon the Dreamer
18-10-2007, 09:13
Osim hrvanja ti ne treba ništa frende... Vjeruj mi, kad sleti na tvrdu podlogu nije mu do borbe ^^

http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY&mode=related&search=)
^zamisli ovo na betonu :)
Slično judu samo puno grublje i nespretnije...

RayDX
18-10-2007, 09:20
Onaj koji se tuče sirovom snagom, nikad ne pobijedi... Koristi glavu, a kad zagusti, dobar stari pattern: dodge-šaka-dodge-noga-šaka-dodge-lijeva_noga-desna_noga...

B4j4
18-10-2007, 09:24
Osim hrvanja ti ne treba ništa frende... Vjeruj mi, kad sleti na tvrdu podlogu nije mu do borbe ^^

http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY&mode=related&search=)
^zamisli ovo na betonu :)

nije to nista prema onome sta ja znam nekad napravit... neda mi se trazit po jubitou taj potez ali ugl, primim ga za glavu al ne onak u kravatu neg da mu glava dolazi meni na trbuh. i onda ka tak podignem u zrak i onda ga skucas dolje ili ga prebacis prek leda. to mi je najdrazi :D i poluga na ruci onak s nogama :D joj sad bi se htel hrvat s nekim

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 09:34
imaš hrvačkih klubova dosta... di si se sad odselio, možda mogu pomoći :)

B4j4
18-10-2007, 09:38
ma nisam se odselio... u kz sam :D mjesec dana sam isel u ruder i bil sam u dackom al sam se preselil doma u gimnaziju :D i nema hrvackog kluba u kz :cry: samo tae kwon do, shito-ryu-do kara(m)te i boks...

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 09:52
a ono, ako ti se da putovat do vrbovca na treninge... :D

B4j4
18-10-2007, 09:56
e kad bi imao vlak taman bilo bi super jer iam godisnji besplatni pokaz za vlak :rotfl: haha opeljesal sam ih za pokaz dan prije neg sam se preselil u gimnaziju :rotfl:

ChR0NoS
18-10-2007, 13:33
danas sam se zamalo potukao sa svojim frendom na tjelesnom

olio
18-10-2007, 14:24
nikada se nisam potukao ..... osim 2 put dok sam bio manji ali to nije trajalo niti 2 minute

m777
18-10-2007, 14:30
nije to nista prema onome sta ja znam nekad napravit... neda mi se trazit po jubitou taj potez ali ugl, primim ga za glavu al ne onak u kravatu neg da mu glava dolazi meni na trbuh. i onda ka tak podignem u zrak i onda ga skucas dolje ili ga prebacis prek leda.
Suplex?

Kenyi
18-10-2007, 14:40
sad zamisli da imas cipele i da ga lupis ovako http://youtube.com/watch?v=-yPfukurJdw

Leoo
18-10-2007, 14:47
Ja sam dosao u srednju, ali kako smo u gimnaziji nema tu tuce...
Ali nama su spojili sportsku i matematicku, tako da samnom ide prvak đijuđitsua u razred tako da imam koga zvat xD

B4j4
18-10-2007, 15:08
nije to nista prema onome sta ja znam nekad napravit... neda mi se trazit po jubitou taj potez ali ugl, primim ga za glavu al ne onak u kravatu neg da mu glava dolazi meni na trbuh. i onda ka tak podignem u zrak i onda ga skucas dolje ili ga prebacis prek leda.
Suplex?

nes slicno... samo kaj ga drzim za vrat...

Hamti Damti
18-10-2007, 15:14
si zamislite da vam neko od 70 kila skoci na pluca i trbuh a ispod vas tvrdi pod :D


hrvao sam se ja s Zorgom koji ima 90kila pa znam kako je to :rotfl:

B4j4
18-10-2007, 15:17
si zamislite da vam neko od 70 kila skoci na pluca i trbuh a ispod vas tvrdi pod :D


hrvao sam se ja s Zorgom koji ima 90kila pa znam kako je to :rotfl:

ma bolje to nego da te ja kitom u glavu pogodim :rotfl:

Sonic_Moronic
18-10-2007, 16:13
Lejm mi je to, nikad nisam započeo tuču i uvijek sam je izbjegavao...

Mahadeva
18-10-2007, 18:40
uvijek kad je neki fajt, ja rjesim par piva i odem doma... jebes fajt... :rotfl:

fiLLix
18-10-2007, 18:41
@Leoo : gledo sam ja i takve đjuđitsu kungpow borelee majstore kako puše batine saseru se ko piČ*e kada se treba šorat za prave....

Jopax
18-10-2007, 18:47
[quote="McPingvin_v2.0":jumia78x]Osim hrvanja ti ne treba ništa frende... Vjeruj mi, kad sleti na tvrdu podlogu nije mu do borbe ^^

http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY&mode=related&search=)
^zamisli ovo na betonu :)
Slično judu samo puno grublje i nespretnije...[/quote:jumia78x]

Da Judo je kul, to mi stari treniro pa pokazao par poteza, niš strašno za izvest ali boli ko đavo kad trehneš od pod(još je tepih bio)

callista
18-10-2007, 19:02
.b

olio
18-10-2007, 19:12
http://youtube.com/watch?v=Bn59zha-uAQ
ja sam onaj u zeleno-crvenome

mamlaz
18-10-2007, 19:20
http://youtube.com/watch?v=Bn59zha-uAQ
ja sam onaj u zeleno-crvenome

BEFyswBe4x0

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

B4j4
18-10-2007, 19:46
http://youtube.com/watch?v=Bn59zha-uAQ
ja sam onaj u zeleno-crvenome

cek kakav je ovo njubovcki fajt bio ? ova u suknji stoji bez garda i ceka da ju udari... sve jedno lol :rotfl: :rotfl:

Lord AngelRI
18-10-2007, 20:02
Cemu se tuci kad postoji teleskop. :wink:

da to je hebena stvar...

ima mi je frend... :)

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 20:05
Slično judu samo puno grublje i nespretnije...
Vidiš, ovo o grubosti je predrasuda iz nekoliko razloga.
Hrvačka strunjača je mekša, nemaš kimono nego uski triko za kojeg se ne smije primati protivnika, nema poluga, nema gušenja i nema udaraca bilo koje vrste.

Imao sam priliku prisustvovati na par treninga juda i tae-kwan-doa... Kao i trenirati na takvim strunjačama. Not nice ;)

Nespretnije? Možda, pošto je ovaj filmić slobodni stil u kojemu se smije primati s dvije ruke za glavu i smiju se koristiti noge u bilo koju svrhu. Nespretno ti se čini iz razloga što nemaš "elegantnih" udaraca, no kada na treningu vidiš kako bi ta bacanja trebala izgledati.
Evo ti nekih domaćih filmića:
http://youtube.com/watch?v=X76-_77UaEsS<- lik u crvenom dresu (Siniša Hogač, piše HOGY na dresu) je carčina, i na sljedećem svijetskom prvenstvu 99% uzima zlato... no nema sreće, prije 3 godina or so je na treningu dan prije odlaska na europsko skoro pregrizao jezik, a par dana prije odlaska na svijetsko je pao s motora... nema slezenu i opet trenira kao da se ništa nije dogodilo.

http://youtube.com/watch?v=1EYUgN3V9m8& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=1EYUgN3V9m8&mode=related&search=)
http://youtube.com/watch?v=0Tgqxo5EhUg
^Božo Starčević, snimka s europskog prvenstva u srbiji (ne sjećam se koji je bio ali mislim da je pobrao medalju) i svijetskog prvenstva u pekingu (5. mjesto).
S obadvojcom sam trenirao u istom klubu, no nakon 5 godina me prošla volja za treniranjem hrvanja...
HK Metalac... Pffft, brali smo medalje ko grožđe, a dečki i sad to čine :)

Jopax
18-10-2007, 20:10
Da jedan frend trenira tekvondo, ima dobrih poteza, nešto bolje i brutalnije od karatea ako se mene pita...

Lord AngelRI
18-10-2007, 20:13
ja sam ga isto treniro jedno 6 godina i došo skoro do crnog pojasa.... al dojadilo mi...

B4j4
18-10-2007, 21:19
frend mi treniro taekwondo 6 god... i svejedno dobije batina od mene :D

Simon the Dreamer
18-10-2007, 21:29
[quote="Simon the Dreamer":37mpldhu]Slično judu samo puno grublje i nespretnije...
Vidiš, ovo o grubosti je predrasuda iz nekoliko razloga.
Hrvačka strunjača je mekša, nemaš kimono nego uski triko za kojeg se ne smije primati protivnika, nema poluga, nema gušenja i nema udaraca bilo koje vrste.

Imao sam priliku prisustvovati na par treninga juda i tae-kwan-doa... Kao i trenirati na takvim strunjačama. Not nice ;)

Nespretnije? Možda, pošto je ovaj filmić slobodni stil u kojemu se smije primati s dvije ruke za glavu i smiju se koristiti noge u bilo koju svrhu. Nespretno ti se čini iz razloga što nemaš "elegantnih" udaraca, no kada na treningu vidiš kako bi ta bacanja trebala izgledati.
Evo ti nekih domaćih filmića:
http://youtube.com/watch?v=X76-_77UaEsS<- lik u crvenom dresu (Siniša Hogač, piše HOGY na dresu) je carčina, i na sljedećem svijetskom prvenstvu 99% uzima zlato... no nema sreće, prije 3 godina or so je na treningu dan prije odlaska na europsko skoro pregrizao jezik, a par dana prije odlaska na svijetsko je pao s motora... nema slezenu i opet trenira kao da se ništa nije dogodilo.

http://youtube.com/watch?v=1EYUgN3V9m8& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=1EYUgN3V9m8&mode=related&search=)
http://youtube.com/watch?v=0Tgqxo5EhUg
^Božo Starčević, snimka s europskog prvenstva u srbiji (ne sjećam se koji je bio ali mislim da je pobrao medalju) i svijetskog prvenstva u pekingu (5. mjesto).
S obadvojcom sam trenirao u istom klubu, no nakon 5 godina me prošla volja za treniranjem hrvanja...
HK Metalac... Pffft, brali smo medalje ko grožđe, a dečki i sad to čine :)[/quote:37mpldhu]

Dobro uvjeren sam. Al to da su džudo treninzi grubi, nisu baš...

Hamti Damti
18-10-2007, 21:37
Tranirao sam i ja tae kwon do i došao do zelenog pojasa..

Tajlandski boks je za obranu po meni i mnogima najbolji..

B4j4
18-10-2007, 21:49
Tranirao sam i ja tae kwon do i došao do zelenog pojasa..

Tajlandski boks je za obranu po meni i mnogima najbolji..

tae bo za obranu ? :rotfl: ma to je najbolje za razbit nekoga. jeb ti te neke istocnjacke vjestine di te uce neke karizma sitove... saka u glavu FTW

Simon the Dreamer
18-10-2007, 21:52
Tranirao sam i ja tae kwon do i došao do zelenog pojasa..

Tajlandski boks je za obranu po meni i mnogima najbolji..

tae bo za obranu ? :rotfl: ma to je najbolje za razbit nekoga. jeb ti te neke istocnjacke vjestine di te uce neke karizma sitove... saka u glavu FTW
Nije tae bo tajlandski boks. Tajlandski boks je ono sranje di mala tajlandska djeca cijeli dan lupaju potkoljenicom u štangu da ju par puta slome pa da zacijeli da bude puno čvršća i ta sranja...

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 22:00
Al to da su džudo treninzi grubi, nisu baš...
u pravili niti jedan trening nije grub, ali sam sport kao takav je zbog mogućnosti gušenja, nespretnijih bacanja zbog opreme, čvršće podloge itd :)

Jopax
18-10-2007, 23:21
[quote="Hamti Damti":39sxehqc]Tranirao sam i ja tae kwon do i došao do zelenog pojasa..

Tajlandski boks je za obranu po meni i mnogima najbolji..

tae bo za obranu ? :rotfl: ma to je najbolje za razbit nekoga. jeb ti te neke istocnjacke vjestine di te uce neke karizma sitove... saka u glavu FTW
Nije tae bo tajlandski boks. Tajlandski boks je ono sranje di mala tajlandska djeca cijeli dan lupaju potkoljenicom u štangu da ju par puta slome pa da zacijeli da bude puno čvršća i ta sranja...[/quote:39sxehqc]

da to frend kaže lupa šakom i potkoljenicom od nešto da umrtvi živce da malo jače udara a da osjeća manje boli(hmm pitam se radi li to i za nos)

FaTaL_mRkvA
19-10-2007, 07:51
ma ja samo pozovem sestru, ona je trostruka svjetska prvakinja u kickboxingu, peterostruka europska.....itd, itd.... :D

B4j4
19-10-2007, 08:25
probaj... mozda i za nos vrijedi... ustvari ja cu ti pomoci :D

Munjeni jarac
19-10-2007, 17:54
moze 1v1? haha, salim se
oces cb na org serveru?
xD

SnowFlake
19-10-2007, 22:39
ne tučem se baš,ali npr. bilo je nekih situacij od prije par godina...
gadnih

Korpse
19-10-2007, 22:43
ja se ne tučem, osim kad moram onda je to wrestling style.

Tri66a
20-10-2007, 08:51
@McPingvin: Judo uopće nije grub....znam ja trenirao sam do smeđeg pojasa. Ovo što kažeš za tvrdoću podloge nije niš. Mi smo jednom makli tatamije i vježbali na parketu. Nakon tog treninga poljubio sam strunjače. A i naučiš padati ako duže treniraš-dođe ti nekako prirodno. Kada si u stand-up borbi moraš uvijek držati ravnotežu(znači zaboravi bilo kakvo skakutanje ili đipanje uokolo jer se to riješava jednim potezom noge)-dakle nogu uvijek "vučeš" po podu. Ako je frajer viši od tebe izvodiš što niža bacanja tj. da ti je centar rotacije bacanja njemu ispod pupka(jer je to manje više svima težište). Ako je frajer niži onda radiš visoka bacnja gdje ga fizički(da treba imati i mišića za ovo) digneš i onda samo zavrtiš u zraku i to je to.

A za poluge i gušenja....e to samo trebaš znati izbjeći-->znači kada si u parteru ne raditi slijedeće:
-ne previše širiti ruke-znači tijelom se pokušavaš izvući iz zahvata i sve ti se bazira na principu poluga(velika sila na mali krak ili mala sila na velik krak(ovisi o tvojoj brzini))
-malo gurneš glavu u kimono tek toliko da te ne mogu gušiti sa njim(s onim dijelom oko vrata)
-uvijek nešto raditi sa obje ruke(znači nema da ti je jedna na odmoru) i po mogućnosti što bliže njegovom tijelu(ne njega hvattai za ruke nego za tijelo ili kimono na torzu)

A za ulične tuče.....kud koji mili moji.....najjednostavnije je zveknut nekoga po nosu i nadat se da ga boli and from there....go with what you know

B4j4
20-10-2007, 09:20
ja se ne tučem, osim kad moram onda je to wrestling style.

to majstore. same here :wink:

neg, kombinaras i udarce a ?

JedimiNjoke
20-10-2007, 09:29
Yo, yo ajmo svi!!! Pričaš lovačke priče, lovačke priče (lovačke priče), šatro imaš para, a nemaš ni siće, hodaš po kvartu pričaš LOVAČKE PRIČE.

Ja i Corleone ŠORAMO morone, ja i Kim Basinger trošimo kondome :)

Eto malo da pridonesemo čari svega :D

McPingvin_v2.0
20-10-2007, 10:43
@McPingvin: Judo uopće nije grub....znam ja trenirao sam do smeđeg pojasa. Ovo što kažeš za tvrdoću podloge nije niš. Mi smo jednom makli tatamije i vježbali na parketu. Nakon tog treninga poljubio sam strunjače. A i naučiš padati ako duže treniraš-dođe ti nekako prirodno. Kada si u stand-up borbi moraš uvijek držati ravnotežu(znači zaboravi bilo kakvo skakutanje ili đipanje uokolo jer se to riješava jednim potezom noge)-dakle nogu uvijek "vučeš" po podu. Ako je frajer viši od tebe izvodiš što niža bacanja tj. da ti je centar rotacije bacanja njemu ispod pupka(jer je to manje više svima težište). Ako je frajer niži onda radiš visoka bacnja gdje ga fizički(da treba imati i mišića za ovo) digneš i onda samo zavrtiš u zraku i to je to.

A za poluge i gušenja....e to samo trebaš znati izbjeći-->znači kada si u parteru ne raditi slijedeće:
-ne previše širiti ruke-znači tijelom se pokušavaš izvući iz zahvata i sve ti se bazira na principu poluga(velika sila na mali krak ili mala sila na velik krak(ovisi o tvojoj brzini))
-malo gurneš glavu u kimono tek toliko da te ne mogu gušiti sa njim(s onim dijelom oko vrata)
-uvijek nešto raditi sa obje ruke(znači nema da ti je jedna na odmoru) i po mogućnosti što bliže njegovom tijelu(ne njega hvattai za ruke nego za tijelo ili kimono na torzu)
gle, govorim zato jer sva rulja koja dođe na jedan trening hrvanja kaže "joj kako je to grub sport, ići će moj sin na jud/karate/tea-kwan-do/šah."

a u pravilu niti jedan borilački sport nije grub, samo uspoređujem uvjete. a ako si bio u hrvačkoj dvorani znaš da je hrvačka strunjača osjetno mekša. a za ovo s parketom ti vjerujem, jer ja sad i kad igramo nogomet znam pasti kako spada... jednom sa padom u nazad spriječio popriličnu ogrebotinu na glavi jer bi preko iste prešao na asfaltu :)

Tri66a
20-10-2007, 12:09
uvjeti su svugdje isti za one koje treniraju jer su oni navikli na njih. Mene bi vjerojatno ubili u boksu, nekoga bi ja porazbacao u judu itd.

Korpse
20-10-2007, 15:31
ja se ne tučem, osim kad moram onda je to wrestling style.

to majstore. same here :wink:

neg, kombinaras i udarce a ?
pa naravno :D

B4j4
20-10-2007, 17:01
ja se ne tučem, osim kad moram onda je to wrestling style.

to majstore. same here :wink:

neg, kombinaras i udarce a ?
pa naravno :D

to majstore ? si treniro hrvanje il...

POSA
20-10-2007, 17:27
ahem/ja sam viceprvak hrvatske u hrvanju/ahem

THUNDER_DINIX
20-10-2007, 17:29
a ja u Bjež Van Do-u

B4j4
20-10-2007, 17:30
ahem/ja sam viceprvak hrvatske u hrvanju/ahem

ahem/ aj bet aj ken kik jor bat/ahem :rotfl:

Korpse
20-10-2007, 17:32
ma ne, nisam treniro....
nego na eurosportu gledam i igra sam smackdown i ostale wrestling igre.
nešto najžešće....
I WIIL RULE YOU!!!!!! jesi gledo onaj film što je bio na rtl-u neki dan, onaj hrvač i ona dvojica luđaka.

B4j4
20-10-2007, 17:48
ma ne, nisam treniro....
nego na eurosportu gledam i igra sam smackdown i ostale wrestling igre.
nešto najžešće....
I WIIL RULE YOU!!!!!! jesi gledo onaj film što je bio na rtl-u neki dan, onaj hrvač i ona dvojica luđaka.

ne... al i ja isto gledam i kecere i ta sranja... jubito FTW

Babitz
20-10-2007, 17:52
kečeri su za praf, tuku se stvarno
bacaju bagere na glave jedni drugima i ustaju nakon toga po još. o, da.

Death By Sexy
20-10-2007, 18:14
kečeri su su mi bezveze... dok sam bio mali sam bio fasciniran njima.. sad mi je bolje gledat kako će filipović popit bananu

McPingvin_v2.0
20-10-2007, 21:28
ahem/ja sam viceprvak hrvatske u hrvanju/ahem
kategorija/ klub? :)

_ZlayA_
21-10-2007, 15:37
ne tucem se... ono.... 90% ljudi koji se potuku uglavnom to urade jer ih je neko ruzno pogledao/dobacio im koju rijec.... meni se znalo desavati da mi neki magup psuj u tramvaju a ja se pravim koda ga necujem i jos se smijem necemu tamo, i on nakon toga toliko popizdi i postane ofiran da ni ne vidi moju nogu kako leti u njegovu facu..... karate 6 godina btw :) :D :killyou: :D :) inace imam obicaj sa kenyiem se potuc nekad iz zajebancije al ne koristim high udarce nogom ili neke high speed finte tako da on ima utisak da se ne znam tuci i da me svaki njegov udarac boli al hajd.... nek mu bude....


aj am pisful

Lord Jambrek
21-10-2007, 17:12
ne tucem se... ono.... 90% ljudi koji se potuku uglavnom to urade jer ih je neko ruzno pogledao/dobacio im koju rijec.... meni se znalo desavati da mi neki magup psuj u tramvaju a ja se pravim koda ga necujem i jos se smijem necemu tamo, i on nakon toga toliko popizdi i postane ofiran da ni ne vidi moju nogu kako leti u njegovu facu..... karate 6 godina btw :) :D :killyou: :D :) inace imam obicaj sa kenyiem se potuc nekad iz zajebancije al ne koristim high udarce nogom ili neke high speed finte tako da on ima utisak da se ne znam tuci i da me svaki njegov udarac boli al hajd.... nek mu bude....


aj am pisful

Stisni Sadoviću šaku za mene, kk?

_ZlayA_
21-10-2007, 19:00
ne tucem se... ono.... 90% ljudi koji se potuku uglavnom to urade jer ih je neko ruzno pogledao/dobacio im koju rijec.... meni se znalo desavati da mi neki magup psuj u tramvaju a ja se pravim koda ga necujem i jos se smijem necemu tamo, i on nakon toga toliko popizdi i postane ofiran da ni ne vidi moju nogu kako leti u njegovu facu..... karate 6 godina btw :) :D :killyou: :D :) inace imam obicaj sa kenyiem se potuc nekad iz zajebancije al ne koristim high udarce nogom ili neke high speed finte tako da on ima utisak da se ne znam tuci i da me svaki njegov udarac boli al hajd.... nek mu bude....


aj am pisful

Stisni Sadoviću šaku za mene, kk?

ja njemu bum stisnem vrat k?

Lord AngelRI
21-10-2007, 20:14
frend mi treniro taekwondo 6 god... i svejedno dobije batina od mene :D

dobije al možda te ne želi udarit ko šta se uči jer nebiš se dignuo tako brzo... 8)

_ZlayA_
21-10-2007, 20:39
frend mi treniro taekwondo 6 god... i svejedno dobije batina od mene :D

dobije al možda te ne želi udarit ko šta se uči jer nebiš se dignuo tako brzo... 8)

ako trenira taekwondo 6 godina, ma da je boziji debil on bi te mogao nokautirat a da ne trepnes, taekwondo je jednostavno takav.... ja znam, dozivio sam to..... da nokautirao me taekwondoista, izgledao kao mrtvi debil od 100 kila, visok metar i vjetar i ponovo mu nisam skontao nogu dok me udario....

B4j4
21-10-2007, 20:41
frend mi treniro taekwondo 6 god... i svejedno dobije batina od mene :D

dobije al možda te ne želi udarit ko šta se uči jer nebiš se dignuo tako brzo... 8)

reko mu ja da me udari kak treba... primio sam ga za nogu i odma polugu... sam je lego na pod i molio da ga pustim :rotfl: al sam na moru upozno lika ( malo je hools :D ) koji trenira taekwondo 7 god mislim i zna upotrijebiti... cubra ak citas ovo pozz :D

BlackDCRO
21-10-2007, 20:44
Nevolim tucnjavu, frustracije lijecim poganjem ili pjevanjem. Samo sam jednom u zivotu pobro batine i to se nisam uopce branio(bili smo samo ja i frend, a s tipom koji me je tukao je bilo njih 10). Za frenda bi uvijek skocio u fajt, bez obzira kakve batine dobio. Inace volim gledati ulicne fajtove i protiv sam onih koji ih sprijecavaju, al volim posten fajt, dakle 1na1, 2na2, 3na3, a ne da 50 tipova idu na njih 10 recimo(naravno ovo ne vrijedi ako tih 10 recimo provocira ovih 50)...

Hamti Damti
22-10-2007, 09:10
Nevolim tucnjavu, frustracije lijecim poganjem ili pjevanjem. Samo sam jednom u zivotu pobro batine i to se nisam uopce branio(bili smo samo ja i frend, a s tipom koji me je tukao je bilo njih 10). Za frenda bi uvijek skocio u fajt, bez obzira kakve batine dobio. Inace volim gledati ulicne fajtove i protiv sam onih koji ih sprijecavaju, al volim posten fajt, dakle 1na1, 2na2, 3na3, a ne da 50 tipova idu na njih 10 recimo(naravno ovo ne vrijedi ako tih 10 recimo provocira ovih 50)...


to i ja mrzim takve debile koji jedino znaju dopeljat ekipu od 50 drugih debila da se fajtaju umjesto njega ili samo da ekipa dođe, pa da po većoj brojnosti uplaše ove druge da se ne šoraju s njima :?

Jopax
22-10-2007, 10:12
Ma zafakaš to, frend jedan dosta pametan, ako vidiš da je jači/veći od tebe, uzmeš kamen nokautiraš ga i bjež kući :D

VVombat
22-10-2007, 11:51
ja inace uvijek izbjegavam tucnjave, cak i one neizbjezne...a za frendove sam uvijek uz njih ako treba.

Lord AngelRI
22-10-2007, 19:35
frend mi treniro taekwondo 6 god... i svejedno dobije batina od mene :D

dobije al možda te ne želi udarit ko šta se uči jer nebiš se dignuo tako brzo... 8)

reko mu ja da me udari kak treba... primio sam ga za nogu i odma polugu... sam je lego na pod i molio da ga pustim :rotfl: al sam na moru upozno lika ( malo je hools :D ) koji trenira taekwondo 7 god mislim i zna upotrijebiti... cubra ak citas ovo pozz :D

ma ako ste prijatelji i da mu ti rečeš da te udari najjače što može pa neće valjda ipak ste frendovi....

B4j4
22-10-2007, 19:40
pa frendovi smo al sam ja njega sve jedno jednom nogom pogodil i kolko poluga napravil i... al ja sam malo agresivan inace :D

Lord AngelRI
22-10-2007, 19:43
mislim da smo to svi skužili... :)

RIPtheREAPER
22-10-2007, 19:49
Pazi ovo:
ktNQJaY5Ei8

:pray:

_ZlayA_
22-10-2007, 20:03
Pazi ovo:
ktNQJaY5Ei8

:pray:

lol koji debili
''majku cu ti jebati, majku cu ti jebat!!!!!!!!!''

B4j4
22-10-2007, 20:12
a debila... majke ti da mi se sam zaleti tak neki klinjo manji od mene... i da mi sam nes opsuje... brijem da bi pojel onu letvu i stativu skup s njom

Toxic
22-10-2007, 20:37
Pazi ovo:
ktNQJaY5Ei8

:pray:
a lool....ne mogu se prestati smijati...kakvih sve debila ima :D
A on je kao neka faca sada a place na kraju lol^2 :D
a ono ''majku cu ti yebat'' ahahahahahaha

B4j4
22-10-2007, 20:39
a kak ga lik u stativu skuca :rotfl: sam cujes *ting*

_ZlayA_
22-10-2007, 20:39
al dobar je takticar, koljenom u ledja, a onaj drugi se jos bolje brani, koristi zabranjenu tehniku ''glavom od stativu''....imba su, ma idoli

B4j4
22-10-2007, 20:42
mda... zaleti se na njega nogom i padne ko kruska.. :rotfl: a ovaj je trebal odma se dic i spucat bahatog klinca u facu.. nie mi jasno kak lik moze dobit batina od klinca koi je 2 put manji od njega :o al je i klinjo jednu ljepu saku pobral. tocno u bradu.. a zenska :rotfl: ''decki toe opasno'' :rotfl:

RIPtheREAPER
22-10-2007, 21:25
A predobro je! :pray:

r0pe
22-10-2007, 21:40
to neka djeca

Archil
23-10-2007, 11:49
evo kak sam ja jednog tipa sredio: neka vrećica je bila na podu i on je stao na nju i on bi se kao fightao samnom, ja sam brzo skočio dolje i povukao vrećicu, a on pao i razbio se :rotfl:

B4j4
23-10-2007, 18:28
evo kak sam ja jednog tipa sredio: neka vrećica je bila na podu i on je stao na nju i on bi se kao fightao samnom, ja sam brzo skočio dolje i povukao vrećicu, a on pao i razbio se :rotfl:

i onda je svizac zamotal cokoladu u omot.... ste vi to bili na betonu ili staklu namazanom uljem pa si mu tak sam povukel vrecicu ispod nogu ?

Jopax
23-10-2007, 20:47
Pazi ovo:
ktNQJaY5Ei8

:pray:
a lool....ne mogu se prestati smijati...kakvih sve debila ima :D
A on je kao neka faca sada a place na kraju lol^2 :D
a ono ''majku cu ti yebat'' ahahahahahaha

ahaha :rotfl:
kako mutavo, najbolje kad pukne u stativu i samo se odbije ko loptica :pray:
ili na kraju MIČI KAMERU SKLONI JE!!!! :rotfl:

Empty
23-10-2007, 23:36
ajme kako je tresnia u stativu :rotfl:

JedimiNjoke
24-10-2007, 08:58
Jao kako bi tog "majku ću ti jebat" klinca ćopio i zakeljio jednu zidarsku. hahahahh, kakva balavurdija, a ja sam imao bolje šore cura u osnovnoj od ovog lol.

Empty
24-10-2007, 12:25
Jao kako bi tog "majku ću ti jebat" klinca ćopio i zakeljio jednu zidarsku. hahahahh, kakva balavurdija, a ja sam imao bolje šore cura u osnovnoj od ovog lol.
bog te ja mislia da to 4-5 razred kad ono 8 razred :rotfl:

Arbiter of Change
24-10-2007, 12:28
I onda još troši dah na uvrede dok se mlati kao da poziva da ga ovaj mlatne i sav mu zrak istisne, ali naravno, pojačanje je tu... tsk, tsk. :nonono:

Fenrir
24-10-2007, 14:53
Preloše, isse, ima lik neki piskavi glas ko da ide u vrtić XD
Dva su i ovaj ga sa letvom mlati, može.

SnowFlake
24-10-2007, 15:44
danas tijekom velikog odmora bila neka tek van do prezantacija i sada to završilo,ja nešto srao koje je to sranje kao ono...
i sada meni dođe jedan link iz razreda koji je viši i možda i jači od mene u sirovoj snazi onak....
i sad a on meni dođe i kao oponaša kaj su ovi radili,ono double-kick whateva!
i sda mu ja pokušo napraviti tam neke aikido poteze,kao na onoj snimci,i to nejde bas tako lako,sada ono ja nisam sada neki aikido master nisam ga treniro nego ono upute i lupaj,a ovaj tu mislim da je treniro nešto isto mislim takvog tipa,sada nisam siguran da je to bio tek van do jer...
uglavnom pokušo ja ono kada mi iden onaj visoko nogomprema rebrima ja ga primio rukama(nogu) onako kako bi se trebalo u aikidu, i jednostavno nije išlo sljedeće kaj sam učinio je bilo pustio nogu i uhvatio lijevu ruku gurno mu leđa prema dolje a ruku prema gore(strani) i zavrtio ga uhvatio za glavom,dok sam ga drugom onda za noge vuko,zavrtio ga,spustio ga na koljena,pustio i odlučio ne ga dokrajčit šakom u glavu,jer smo se zezali
uglavnom dek van do,kickboxing,ljudi nemaju šanse na podu,neki hrvač ih isto ovak brzo sruši na pod,kečer,i pa pa,,nemogu oni protiv ni hrvača,jer znam jednog,zapravo dvojcu koji su trenirali hrvanje,nema šanse,to je za pickice,ali ipak malo je teže za nekog tko niš ne trenira,ali za nekog ko trenira nešto,pih
vidim da ti udarci su glavnom za bol,sve osim high kicka i po nogama te sam boli,što meni ne smeta jer bol,ignoriram ,a poslije udarca,su totalno ranjivi,ako fulaju moraju vratit nogu,ne bore se rukama,sruših tako jednostavno na pod

Fenrir
24-10-2007, 16:28
Sve osim haj kika i po nogama je samo za bol? Pa svaki udarac služi da se nanese bol/onesposobi protivnik. Da te udari netko tko ima jaču ruku/nogu u želudac, izgubit ćeš zraka i dok se ti osposobiš, može te pojest, posrat i pognojit sa tobom cvijeće. Isto vrijedi za bilo koji dio tijela, ako netko zna gdje udarit i ima snagu udarca, onesposobit će te da se nećeš nikad dić više, to kaj se ovi iz 4. razreda osnovne šamaraju, to nije tučnjava nego lesbo slap party.

B4j4
24-10-2007, 18:37
al fora je u tome kaj ja tjekom sore nis ne osjecam... barem sto se saka tice i onih low i mid kikova... haj kik jos nisam dobil :D
neg danas iamo kao tjelesni ( nema profesora, u spanjolskoj je ) i napucavamo loptu. posto sam ja u vansicama kad pucam loptu izujem suzu pa puknem. i tak je izujem suzu puknem loptu a jedan iz razreda mi ju uzme. i dodem ja do njega i onak ju suta nogom i neda mi ju. primim ga ljepo oko struka onak s 2 ruke u zrak i bacim na pod. u kak se ljepo culo :D i sad krene un na mene kao i ja stanem onak ko da ga ocu za noge primit ( onak sam prignut prema naprijed s jace rasirenim nogama ) i on pazi sad donji dio tjela a je ga za glavu u kravatu. onda sam ga bacil na pod ( jos uvjek ga drzim za glavu ) i tak ga drzim... lik ono jedva veli dosta.... onda sam ga pustil... ''malo'' se zacrvenil... :D :D :D

Lord AngelRI
24-10-2007, 20:02
U8b4CV-uhyc

:rotfl: jedan moj frend se mlati ono (onaj s kosom..).... :rotfl:

Silver Imota
24-10-2007, 20:19
danas tijekom velikog odmora bila neka tek van do prezantacija i sada to završilo,ja nešto srao koje je to sranje kao ono...
i sada meni dođe jedan link iz razreda koji je viši i možda i jači od mene u sirovoj snazi onak....
i sad a on meni dođe i kao oponaša kaj su ovi radili,ono double-kick whateva!
i sda mu ja pokušo napraviti tam neke aikido poteze,kao na onoj snimci,i to nejde bas tako lako,sada ono ja nisam sada neki aikido master nisam ga treniro nego ono upute i lupaj,a ovaj tu mislim da je treniro nešto isto mislim takvog tipa,sada nisam siguran da je to bio tek van do jer...
uglavnom pokušo ja ono kada mi iden onaj visoko nogomprema rebrima ja ga primio rukama(nogu) onako kako bi se trebalo u aikidu, i jednostavno nije išlo sljedeće kaj sam učinio je bilo pustio nogu i uhvatio lijevu ruku gurno mu leđa prema dolje a ruku prema gore(strani) i zavrtio ga uhvatio za glavom,dok sam ga drugom onda za noge vuko,zavrtio ga,spustio ga na koljena,pustio i odlučio ne ga dokrajčit šakom u glavu,jer smo se zezali
uglavnom dek van do,kickboxing,ljudi nemaju šanse na podu,neki hrvač ih isto ovak brzo sruši na pod,kečer,i pa pa,,nemogu oni protiv ni hrvača,jer znam jednog,zapravo dvojcu koji su trenirali hrvanje,nema šanse,to je za pickice,ali ipak malo je teže za nekog tko niš ne trenira,ali za nekog ko trenira nešto,pih
vidim da ti udarci su glavnom za bol,sve osim high kicka i po nogama te sam boli,što meni ne smeta jer bol,ignoriram ,a poslije udarca,su totalno ranjivi,ako fulaju moraju vratit nogu,ne bore se rukama,sruših tako jednostavno na pod


blablabla ej lik viruj mi ako je taekwondo da je on tebe tio pogodit pogodio bi te ,ako ista zna, tek tolko od mene

hacker
24-10-2007, 20:26
Glete ovo :rotfl: -7p9xKOVE2w

B4j4
24-10-2007, 21:07
U8b4CV-uhyc

:rotfl: jedan moj frend se mlati ono (onaj s kosom..).... :rotfl:

e ovaj kaj ga je ulovil u skare... ma men 8) ebo sake... poluge FTW

SnowFlake
24-10-2007, 21:30
Sve osim haj kika i po nogama je samo za bol? Pa svaki udarac služi da se nanese bol/onesposobi protivnik. Da te udari netko tko ima jaču ruku/nogu u želudac, izgubit ćeš zraka i dok se ti osposobiš, može te pojest, posrat i pognojit sa tobom cvijeće. Isto vrijedi za bilo koji dio tijela, ako netko zna gdje udarit i ima snagu udarca, onesposobit će te da se nećeš nikad dić više, to kaj se ovi iz 4. razreda osnovne šamaraju, to nije tučnjava nego lesbo slap party.

ja tijekom fajta dobio stolicom, po tijelu i glavnom u klupu,vjeruj mi ono kaj je sljedilo tipu koji je to učinio nije bilo dobro(par sekundi poslije čovjek je već plako kao curica)

Mafioz0r
24-10-2007, 21:43
Ovih dana pod tjelesnim imamo hrvanje, i protiv Zorga stalno gubim, a protiv Commander Shadowa stalno izjednačeno (0:0).... a u 3 bamz-amzschenda, ne mogu protiv Zorga, stalno mi skače na leđa...

Hamti Damti
24-10-2007, 21:46
Ovih dana pod tjelesnim imamo hrvanje, i protiv Zorga stalno gubim, a protiv Commander Shadowa stalno izjednačeno (0:0).... a u 3 bamz-amzschenda, ne mogu protiv Zorga, stalno mi skače na leđa...


lol ma ja ih dobim u hrvanju s lijevom nogom dok desnom kopam nos a rukama igram kompjuter :)

SnowFlake
24-10-2007, 21:47
Glete ovo :rotfl: -7p9xKOVE2w


mislim da onog malog u plavoj majici znam,nemogu vidjet facu,ali po odjeći,ponašanju,izrekam,fizonomiji mislim da je on...

B4j4
24-10-2007, 22:03
Ovih dana pod tjelesnim imamo hrvanje, i protiv Zorga stalno gubim, a protiv Commander Shadowa stalno izjednačeno (0:0).... a u 3 bamz-amzschenda, ne mogu protiv Zorga, stalno mi skače na leđa...

da bar mi iamo hrvanje na tjelesnom :cry: kako bi ih sve pwno... nemogu oni nista protiv 72 kile cistih misica :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Fenrir
25-10-2007, 16:01
ja tijekom fajta dobio stolicom, po tijelu i glavnom u klupu,vjeruj mi ono kaj je sljedilo tipu koji je to učinio nije bilo dobro(par sekundi poslije čovjek je već plako kao curica)
I onda si mu pojebo curu i otišao u njegovim novim tenisicama.

SnowFlake
25-10-2007, 16:12
da uz to sam mu rasjeko cijelu familiju na njhovom skupljanju u njegovoj kući,dvorištu...
punsihr momment

JedimiNjoke
25-10-2007, 16:23
danas tijekom velikog odmora bila neka tek van do prezantacija i sada to završilo,ja nešto srao koje je to sranje kao ono...
i sada meni dođe jedan link iz razreda koji je viši i možda i jači od mene u sirovoj snazi onak....
i sad a on meni dođe i kao oponaša kaj su ovi radili,ono double-kick whateva!
i sda mu ja pokušo napraviti tam neke aikido poteze,kao na onoj snimci,i to nejde bas tako lako,sada ono ja nisam sada neki aikido master nisam ga treniro nego ono upute i lupaj,a ovaj tu mislim da je treniro nešto isto mislim takvog tipa,sada nisam siguran da je to bio tek van do jer...
uglavnom pokušo ja ono kada mi iden onaj visoko nogomprema rebrima ja ga primio rukama(nogu) onako kako bi se trebalo u aikidu, i jednostavno nije išlo sljedeće kaj sam učinio je bilo pustio nogu i uhvatio lijevu ruku gurno mu leđa prema dolje a ruku prema gore(strani) i zavrtio ga uhvatio za glavom,dok sam ga drugom onda za noge vuko,zavrtio ga,spustio ga na koljena,pustio i odlučio ne ga dokrajčit šakom u glavu,jer smo se zezali
uglavnom dek van do,kickboxing,ljudi nemaju šanse na podu,neki hrvač ih isto ovak brzo sruši na pod,kečer,i pa pa,,nemogu oni protiv ni hrvača,jer znam jednog,zapravo dvojcu koji su trenirali hrvanje,nema šanse,to je za pickice,ali ipak malo je teže za nekog tko niš ne trenira,ali za nekog ko trenira nešto,pih
vidim da ti udarci su glavnom za bol,sve osim high kicka i po nogama te sam boli,što meni ne smeta jer bol,ignoriram ,a poslije udarca,su totalno ranjivi,ako fulaju moraju vratit nogu,ne bore se rukama,sruših tako jednostavno na pod

Hahahahha - samo ću to napisat. Kad narasteš bit ćeš Neo iz Matrixa?

McPingvin_v2.0
25-10-2007, 16:27
Kad narasteš bit ćeš Neo iz Matrixa?
Lik Nea je rađen prema njemu.

SnowFlake
25-10-2007, 16:30
thats right...
actually i will be Chuck Norrises squire...

Fenrir
25-10-2007, 16:32
Kad narasteš bit ćeš Neo iz Matrixa?
Lik Nea je rađen prema njemu.
On nije Neo, on je Matrix.

SnowFlake
25-10-2007, 16:33
krivo ja sam arhitekta koji je napravio matrix...

Sonic_Moronic
25-10-2007, 16:33
danas tijekom velikog odmora bila neka tek van do prezantacija i sada to završilo,ja nešto srao koje je to sranje kao ono...
i sada meni dođe jedan link iz razreda koji je viši i možda i jači od mene u sirovoj snazi onak....
i sad a on meni dođe i kao oponaša kaj su ovi radili,ono double-kick whateva!
i sda mu ja pokušo napraviti tam neke aikido poteze,kao na onoj snimci,i to nejde bas tako lako,sada ono ja nisam sada neki aikido master nisam ga treniro nego ono upute i lupaj,a ovaj tu mislim da je treniro nešto isto mislim takvog tipa,sada nisam siguran da je to bio tek van do jer...
uglavnom pokušo ja ono kada mi iden onaj visoko nogomprema rebrima ja ga primio rukama(nogu) onako kako bi se trebalo u aikidu, i jednostavno nije išlo sljedeće kaj sam učinio je bilo pustio nogu i uhvatio lijevu ruku gurno mu leđa prema dolje a ruku prema gore(strani) i zavrtio ga uhvatio za glavom,dok sam ga drugom onda za noge vuko,zavrtio ga,spustio ga na koljena,pustio i odlučio ne ga dokrajčit šakom u glavu,jer smo se zezali
uglavnom dek van do,kickboxing,ljudi nemaju šanse na podu,neki hrvač ih isto ovak brzo sruši na pod,kečer,i pa pa,,nemogu oni protiv ni hrvača,jer znam jednog,zapravo dvojcu koji su trenirali hrvanje,nema šanse,to je za pickice,ali ipak malo je teže za nekog tko niš ne trenira,ali za nekog ko trenira nešto,pih
vidim da ti udarci su glavnom za bol,sve osim high kicka i po nogama te sam boli,što meni ne smeta jer bol,ignoriram ,a poslije udarca,su totalno ranjivi,ako fulaju moraju vratit nogu,ne bore se rukama,sruših tako jednostavno na pod

Isuse bože, koja gramatika... Ja apsolutno ništa nisam skužio.

SnowFlake
25-10-2007, 16:35
nova tipkovnica,nikak se ne mogu priviknuti na nju,sve je drukčije

hacker
25-10-2007, 17:30
danas tijekom velikog odmora bila neka tek van do prezantacija i sada to završilo,ja nešto srao koje je to sranje kao ono...
i sada meni dođe jedan link iz razreda koji je viši i možda i jači od mene u sirovoj snazi onak....
i sad a on meni dođe i kao oponaša kaj su ovi radili,ono double-kick whateva!
i sda mu ja pokušo napraviti tam neke aikido poteze,kao na onoj snimci,i to nejde bas tako lako,sada ono ja nisam sada neki aikido master nisam ga treniro nego ono upute i lupaj,a ovaj tu mislim da je treniro nešto isto mislim takvog tipa,sada nisam siguran da je to bio tek van do jer...
uglavnom pokušo ja ono kada mi iden onaj visoko nogomprema rebrima ja ga primio rukama(nogu) onako kako bi se trebalo u aikidu, i jednostavno nije išlo sljedeće kaj sam učinio je bilo pustio nogu i uhvatio lijevu ruku gurno mu leđa prema dolje a ruku prema gore(strani) i zavrtio ga uhvatio za glavom,dok sam ga drugom onda za noge vuko,zavrtio ga,spustio ga na koljena,pustio i odlučio ne ga dokrajčit šakom u glavu,jer smo se zezali
uglavnom dek van do,kickboxing,ljudi nemaju šanse na podu,neki hrvač ih isto ovak brzo sruši na pod,kečer,i pa pa,,nemogu oni protiv ni hrvača,jer znam jednog,zapravo dvojcu koji su trenirali hrvanje,nema šanse,to je za pickice,ali ipak malo je teže za nekog tko niš ne trenira,ali za nekog ko trenira nešto,pih
vidim da ti udarci su glavnom za bol,sve osim high kicka i po nogama te sam boli,što meni ne smeta jer bol,ignoriram ,a poslije udarca,su totalno ranjivi,ako fulaju moraju vratit nogu,ne bore se rukama,sruših tako jednostavno na pod



Samo malo, kolko sam shvatio, on je tebe počeo lupati samo zato jer si rekao da je tekvando sranje?

Ogg The Dogg
25-10-2007, 20:27
ja se svaki dan tučem s grdosijom od 2 metra i 110 kg čistih mišića. i lik me uvijek razbaca ko pičku :) . ali popravljam se 8)
i da omg kakvih glupih jatova sam se nagledo ovdje. nisam znao da su ljudi u stanju tič se tako ko pičkice. kod nas se ženske tuku od onog fajta vrana vs neki lik :o
a likovi kad se tuku, to lete laktovi, koljena, ljudima ispadaju zubi, lome se čeljusti, razbijaju arkade, nosovi, lome ruke, noge, prsti i slične pizdarije
npr. jednog lika iz mog razreda je drugi lik polomijo ko pičku zato što mu je ovaj čusšio sestričnu. lik je završio u bolnici, izbili mu 2 kutnjaka, iščašili vilicu, razbili obe arkade, nos.. ono zgazili ga ko malog majmuna. sva srećada je bio pijan pa nije baš puno osjetio :)

B4j4
25-10-2007, 22:12
:o sta mu je sestru ? cusio ? ke to znaci ?

Empty
25-10-2007, 22:37
:o sta mu je sestru ? cusio ? ke to znaci ?
bario :o

Frky
25-10-2007, 22:43
ne tučem se niti želim, ali kad bi se upustio u tuču bojao bih se da ne premlatim lika jer bi popizdio i ne bih birao sredstva!

m777
25-10-2007, 22:48
Dakle "popizdio bi" i "ne bi birao sredstva", ali bi se istovremeno i bojao da ne premlatiš lika.

Zanimljivo.

Frky
25-10-2007, 22:50
Neeee , sad se bojim da do tog nedođe!

Silver Imota
25-10-2007, 22:51
ma bona ja Chronosa i travara svaki dan silujem u skoli...

m777
25-10-2007, 22:52
Neeee , sad se bojim da do tog nedođe!
Znam da si to mislio.

Dosadno mi je.

Korpse
26-10-2007, 13:57
ma bona ja Chronosa i travara svaki dan silujem u skoli...
aha, travar je prelud da bi ga silovo... a chronos prepametan...

Lord AngelRI
27-10-2007, 20:43
ne tučem se niti želim, ali kad bi se upustio u tuču bojao bih se da ne premlatim lika jer bi popizdio i ne bih birao sredstva!

slažem se zato bi trebalo izbjegavat tuče al bože moj kada dođe dođe....

v4MP1r3
27-10-2007, 23:28
moja skola je poznata po tim ukorima koje dijeli za gluposti, pa se svi mane ovakvih stvari, ali da, ima puno kretena koji izazivaju jer misle da su face jer slusaju ajrn mejden a znaju njihova 2 albuma (bez uvrede)

omfgnoob1
28-10-2007, 00:09
ne tucem se uopce.... nikad u zivotu jos u meni nije podivljao taj nagon pa da mi je doslo da zviznem nekoga, ali sam u nekim situacijama bia skroz blizu

Lord Jambrek
28-10-2007, 00:29
Nemam razloga se tući, uvijek se mogu stvari diplomatski riješit, ali ima iznimaka, a u takvim slučajevima nema drugog izbora nego kolac/baseball bat/dildo ili što vam je već pri ruci.

Mjutant
28-10-2007, 08:38
Ja jedino nekog znam kresnut u glavu ili sl. ali baš se potuč ko` bikovi to ne 8)

ZorgTheBorg
28-10-2007, 10:17
Po savjetu Đure-Pere Blatobrana najbolje je kresnut lika nogom u koljeno, zatim dlanom u nos, zbrisat, i pri tome kamenom u glavu.

Jopax
28-10-2007, 10:24
Po savjetu Đure-Pere Blatobrana najbolje je kresnut lika nogom u koljeno, zatim dlanom u nos, zbrisat, i pri tome kamenom u glavu.

mene je tak frend sa strane u koljeno ja njega zajebavo neš i on me pukne u koljeno i to nije baš jako ali je bolilo i pomalo sam šepao taj dan

Lord Jambrek
28-10-2007, 10:45
Po savjetu Đure-Pere Blatobrana najbolje je kresnut lika nogom u koljeno, zatim dlanom u nos, zbrisat, i pri tome kamenom u glavu.

Brzina je vrlina.

Samo se praviš kao "joj daj smiri se", "neću se tuć" i kad na milisekundu protivnik izgubi koncentraciju, samo šakom u arkadu ili neke osjetljive dijelove lubanje. Bit će ošamućen i onda mu dajte pakao.

hacker
28-10-2007, 12:48
Najbolje ga udrit glavom u šaku i trbuhom u koljeno, a ponekad koristite i glavom u nogu :wink:

Legija001
28-10-2007, 13:43
Znam se potuc naravno jer sam iz seljackog grada :D kada mi netko dirne frenda prvi skocim u pomoc a tako i frendovi za mene.. "svi za jednog jedan za sve" i stvarno puno mogu trpit.. al kad mi pukne film onda sam stvarno lud i mislim da u tom trenutku mogu ubit covika :wink: ja samo kazem "nediram te nediraj me" i ako jos podjebava netko onda sam lud.. mozda sam 1 u zivotu dobio batina :roll: al od mame vise puta :D

B4j4
28-10-2007, 14:42
Po savjetu Đure-Pere Blatobrana najbolje je kresnut lika nogom u koljeno, zatim dlanom u nos, zbrisat, i pri tome kamenom u glavu.

duro- pero baltobran... el pozna ko tog lika ? ja ga iam u frend listi na xfire a ne znam koe to

SnowFlake
28-10-2007, 14:43
korisnik ovog foruma,treci registrirani

Karlo_from_Bjelovar
28-10-2007, 14:44
mene najvise zivciraju likovi koji idu okolo po disku, skoli itd. podjebavaju kako bi se tukli...

m777
28-10-2007, 14:45
Najbolje ga udrit glavom u šaku i trbuhom u koljeno, a ponekad koristite i glavom u nogu :wink:
We purposely trained him wrong. As a joke.

Dreamer Deceiver
28-10-2007, 14:47
samo ciljajte da ga nogom u koljeno udarite, onda mu uzmite glavu i u najbliži zid ili pod je zatućite ili ga u jaja pa glavom u zid. Ali rađe u koljena, bol je veća, a neki od udarca u jaja popizde ( npr. ja popizdim pa počnem udarat sve oko sebe ), usput mu malo pripjetite da ako vam drugi put sere da necete ic na njega nego na njegove frendove. Ooo da, prijetnje dobro upale

Korpse
28-10-2007, 17:44
mene najvise zivciraju likovi koji idu okolo po disku, skoli itd. podjebavaju kako bi se tukli...
svi su takvi budale koje se qurče... a kad nekome dopizde onda bježe ili govore neću se biti i takva sranja. budale jebene :-x

Fenrir
28-10-2007, 18:19
Eh, da, topla preporuka. Ako nekog mislite udariti šakom u nos, što je učinkovito, ALI, samo ako ste sigurni da imate dosta jak udarac da postane jedno sa podom, ako imate slabiju ruku, udarac u nos samo razbjesni većinu ljudi, nakon čega onda jače uzvraćaju, naravno, a to nitko ne voli.
Inače, oke kombinacija jaki polukružni ispod koljena, svi padaju od toga, sa punim đonom u glavu, i to je više manje, ako dobro udariš sa ova dva, lik će bit na traumatologiji poprilično dugo.
Ima jedan udarac, al ga se ne usudim probat, sa dlanom najjače u korijen nosa, to se smatra najsmrtonosnijim udarcem, jer ako je jak i silovit, trebao bi zabit kost prema mozgu, ergo, insta-death. Al jbg, nije baš da ima kandidata koji to žele isprobat, pa ću živjet u neizvjesnosti...

Hamti Damti
28-10-2007, 19:16
samo ciljajte da ga nogom u koljeno udarite, onda mu uzmite glavu i u najbliži zid ili pod je zatućite ili ga u jaja pa glavom u zid. Ali rađe u koljena, bol je veća, a neki od udarca u jaja popizde ( npr. ja popizdim pa počnem udarat sve oko sebe ), usput mu malo pripjetite da ako vam drugi put sere da necete ic na njega nego na njegove frendove. Ooo da, prijetnje dobro upale


aha

prije će ti frendovi ići na tebe nego ti na njih pogotovo kad se skupe u ekipu koja se želi osvetiti za njihovog frenda kojeg razbiješ

r0pe
28-10-2007, 19:19
moj lega, mislim nije mi sad nešto dobar lega nego ovak poznam ga, dobio je šakom u nos i ovaj mu ga je razbio.Dobio je one tampone i sve te gluposti i rekao mu doktor da nedira nos jer mu mora zarast ravno.I bili mi na bazenima i on glupan roni i udari nosom u zid i iskrivi mu se...ja se iskreveljio :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Korpse
28-10-2007, 19:45
moj lega, mislim nije mi sad nešto dobar lega nego ovak poznam ga, dobio je šakom u nos i ovaj mu ga je razbio.Dobio je one tampone i sve te gluposti i rekao mu doktor da nedira nos jer mu mora zarast ravno.I bili mi na bazenima i on glupan roni i udari nosom u zid i iskrivi mu se...ja se iskreveljio :rotfl: :rotfl: :rotfl:
što je njemu??? je li mu i sad nos fucked up?
ima i ovde takvih retaja...

r0pe
28-10-2007, 20:38
moj lega, mislim nije mi sad nešto dobar lega nego ovak poznam ga, dobio je šakom u nos i ovaj mu ga je razbio.Dobio je one tampone i sve te gluposti i rekao mu doktor da nedira nos jer mu mora zarast ravno.I bili mi na bazenima i on glupan roni i udari nosom u zid i iskrivi mu se...ja se iskreveljio :rotfl: :rotfl: :rotfl:
što je njemu??? je li mu i sad nos fucked up?
ima i ovde takvih retaja...

da fucked up mu je :rotfl: mora ponovo kod doktora :rotfl:

_ZlayA_
28-10-2007, 20:55
ako imate sposobnost da visoko dignete nogu najbolja taktika je slijedeca;
neko vam se unosi u facu, vi ga odmaknete od sebe i veoma jako udarite nogom u glavu: 1. mangup to ne ocekuje 2. mangup je glup 3. ako ga dobro udarite pwnate ga i njegovu unucad

Korpse
28-10-2007, 22:30
3. ako ga dobro udarite pwnate ga i njegovu unucad
jeli misliš da ga pogodiš in the place where no man has come before?[/b]

pimp
29-10-2007, 09:32
ako ste dobar archer dobro je imati neku flašu u blizini pa valjati headshotove kamenjem i slicnim , (ako ste u manjini)

Lord AngelRI
29-10-2007, 21:00
a dobro je dobro to imat....

_ZlayA_
29-10-2007, 21:11
3. ako ga dobro udarite pwnate ga i njegovu unucad
jeli misliš da ga pogodiš in the place where no man has come before?[/b]

Sutni u the place where no man has come before i nadaj se da ce mu pocet laggat

al sta ako on ima balls of steel? i ne nisam mislio na to nego sam mislio direkt u tintaru, mada pozeljno je i u teh black hole.

B4j4
29-10-2007, 21:22
ma da mi se sad neko priblizi... e kako bi mu se isprdio u facu... usput bi skino gace pa ga mozda pogodi koji srapnel mekog gowna :rotfl:

Lord AngelRI
29-10-2007, 21:28
ma da mi se sad neko priblizi... e kako bi mu se isprdio u facu... usput bi skino gace pa ga mozda pogodi koji srapnel mekog gowna :rotfl:

:rotfl: :rotfl:

SnowFlake
29-10-2007, 21:57
ne sramim se napraviti middle kick nekoj curi,to sam danas dokazo...

Plexihack
29-10-2007, 22:34
Sram te bilo...curi middle kick...

Danas neki gipsy,godinu mlađi,izađe iz wc-a u školi i opali mi šamar iz čistog mira.Završi na podu,dobio jednu veliku ispod oka,spasila ga nastavnica....

Idem ja prije treninga (u 7 i 20) u trgovinu,kad prolazim pokraj ugla i on izleti.

On:" Čekao sam te sad.Sad ću ti j***t mater,ti ćeš mene tući?"
Stavlja ruku u džep i priča kako ima nož,kako će mi izvaditi oko.Ja mu se samo približim,opalim ga koljenom u stomak,razbijem mu nos šakom,okrenem ga i gurnem u zid,stavljajući mu ruku iza leđa i natežući ju...lik se rasplakao i otrčao kad sam ga pustio.
Prije nekih godinu dana sam istog tog lika uhvatio ,dignuo u zrak i bacio na glavu na beton.A pola škole ga se boji :D

Ja sam se naučio fightat jer mi je stari trener karate-a,sudac u karate-u i ima crni pojas 3. dan,a jednom je bio vlasnik kick-boxing kluba.
Od njega sam naučio dosta,kako izbjegavat udarce,pročitao sam barem 20 knjiga o svim mogućim borilačkim vještinama.Kad sam bio mali stalno sam visio po karate klubu,pa sam počeo trenirati...onda sam prestao jer sam počeo svirat gitaru i koristit komp.

Potukao sam se jaaaako puno puta,nikad mi nije bed...ipak...ja sam gamer i volim ManHunt :P

btw,većina istrijana bi trebala znati koju reputaciju mi Vodnjanci imamo :D

Lord Jambrek
29-10-2007, 22:37
al sta ako on ima balls of steel? i ne nisam mislio na to nego sam mislio direkt u tintaru, mada pozeljno je i u teh black hole.

Bolje balls of steel nego da ima ovo:

http://makeupfx.borec.cz/Savini/Savini.sex.jpg

B4j4
29-10-2007, 22:39
al sta ako on ima balls of steel? i ne nisam mislio na to nego sam mislio direkt u tintaru, mada pozeljno je i u teh black hole.

Bolje balls of steel nego da ima ovo:

http://makeupfx.borec.cz/Savini/Savini.sex.jpg
dusk 2 dawn :pray:

Silver Imota
29-10-2007, 23:27
ma bona ja Chronosa i travara svaki dan silujem u skoli...
aha, travar je prelud da bi ga silovo... a chronos prepametan...

travar je prenapusen da bi osjetio ista,Chronos je prezauzet ucenjem da bi meni govorio da ga ne silujem nego primi porciju i kuci

CHOLIK
01-11-2007, 00:43
Pošto sam za svoju generaciju i veći i teži(a s time i jači),ja tipa sa rukama zgrabim iza leđa,podignem ga i bacim na pod tako da većinom razbiju glavu(nije da je baš koristi ako se je namjerio na mene) :D :D

BigStorm
01-11-2007, 01:05
u osnovnoj sam se tuki skoro svaki dan dok sam se u srednjoj samo jednom , ali nije bilo nesto malo sam ga baca po klupama u razredu :rotfl:

B4j4
01-11-2007, 07:55
Pošto sam za svoju generaciju i veći i teži(a s time i jači),ja tipa sa rukama zgrabim iza leđa,podignem ga i bacim na pod tako da većinom razbiju glavu(nije da je baš koristi ako se je namjerio na mene) :D :D

a mozda samo previse jedes :rotfl:

Lord AngelRI
01-11-2007, 22:01
Pošto sam za svoju generaciju i veći i teži(a s time i jači),ja tipa sa rukama zgrabim iza leđa,podignem ga i bacim na pod tako da većinom razbiju glavu(nije da je baš koristi ako se je namjerio na mene) :D :D

blago tebi ali moram ti reć ovo da ti možeš imat 500 kg i bit visok 3 metra ako naiđeš na lika koji zna neku borilačku vještinu i zna je upotrijebit imao on nekih 70 kg i bio mal 1 metar nebiš imao šanse!!!!

u tučnjavi težina i visina ništa ne znače!!!! samo mozak i znanje (a koji put i ekipa...)!!!!

SnowFlake
01-11-2007, 22:45
Pošto sam za svoju generaciju i veći i teži(a s time i jači),ja tipa sa rukama zgrabim iza leđa,podignem ga i bacim na pod tako da većinom razbiju glavu(nije da je baš koristi ako se je namjerio na mene) :D :D

blago tebi ali moram ti reć ovo da ti možeš imat 500 kg i bit visok 3 metra ako naiđeš na lika koji zna neku borilačku vještinu i zna je upotrijebit imao on nekih 70 kg i bio mal 1 metar nebiš imao šanse!!!!

u tučnjavi težina i visina ništa ne znače!!!! samo mozak i znanje (a koji put i ekipa...)!!!!

znam jednog koji je treniro ono hrvanje godinama i on ti se voli za foru fajtat,onak,znate(ne volim ga baš,ali iammo slične interese),uglavnom to njegovo hrvanje je jebote opasno,u svakom smislu,onima u glavi,pa zna , ono kad prestati i to je ono zeza,ali sada ja ne bih volio nekoga ko trenira hrvanje pronaći u slijepoj ulici po noći uz to da sam prethodnu večer razbio bocu na glavu,a kickboxing i ta sranja ma ubim ih,ja tak...

B4j4
01-11-2007, 22:50
da... toe istina... kod sore se uvjek javi neka doza adrenalina i neke udarce jednostavno ne osjetis... ali kad te ovaj u polugu ulovi pa kad ti ruke plomi... nema sanse da ne osjetis :D

gray fox1415
02-11-2007, 01:35
meni zivciraju oni likovi kaj sam cekaju da ih krivo pogledas da ti mogu srat.
najbolje rijesenje je saka u bradu nema sanse da se vise digne s poda

Norther
02-11-2007, 11:41
da... toe istina... kod sore se uvjek javi neka doza adrenalina i neke udarce jednostavno ne osjetis... ali kad te ovaj u polugu ulovi pa kad ti ruke plomi... nema sanse da ne osjetis :Dimam jednog frenda tak sta poluge zna i sibamo se iz zajebancije, tak ja njemu kazes a p**ko samo poluge znas, onda smo probali bez poluga...zgazio sam ga :D

al poluge su jebena stvar :cry:

B4j4
02-11-2007, 12:05
da... toe istina... kod sore se uvjek javi neka doza adrenalina i neke udarce jednostavno ne osjetis... ali kad te ovaj u polugu ulovi pa kad ti ruke plomi... nema sanse da ne osjetis :Dimam jednog frenda tak sta poluge zna i sibamo se iz zajebancije, tak ja njemu kazes a p**ko samo poluge znas, onda smo probali bez poluga...zgazio sam ga :D

al poluge su jebena stvar :cry:
tak i ja... samo kaj ja kombiniram poluge, zahvate i udarce :D jednom sam se hrvao s nekim likom kaj trenira onaj k9 misli mda se zove... ono kombinacije svega zivoga. lik je onda treniro 4 mjeseca i cak sam ga 3 il 4 puta dobil :D on mene 7-8 ali s tima da je stariji skoro 2 godine od mene i trenira

Lord AngelRI
03-11-2007, 20:52
da... toe istina... kod sore se uvjek javi neka doza adrenalina i neke udarce jednostavno ne osjetis... ali kad te ovaj u polugu ulovi pa kad ti ruke plomi... nema sanse da ne osjetis :Dimam jednog frenda tak sta poluge zna i sibamo se iz zajebancije, tak ja njemu kazes a p**ko samo poluge znas, onda smo probali bez poluga...zgazio sam ga :D

al poluge su jebena stvar :cry:

blago tebi...

03-11-2007, 21:50
nesjecam kad sam se zadnji put potuko :D

_ZlayA_
03-11-2007, 22:13
meni zivciraju oni likovi kaj sam cekaju da ih krivo pogledas da ti mogu srat.
najbolje rijesenje je saka u bradu nema sanse da se vise digne s poda

o tom ti ja govorim... lik sve gleda kad ces ga pogledat u oci duze od 3 sekunde al samo pod uslovom da je jos neko sa njim..... to mi se desilo ne znam koliko puta jednostavno mi se neko pocne unosit u lice, mrs u mp3 odgurnem ga od sebe dam mu džon u usta da žvače... :killyou:

Svinjoguz
03-11-2007, 22:20
come to Gajnice & jul si šore ).

Plexihack
04-11-2007, 10:54
Daj molim te,koje gajnice.Dođi u V0dnjan...pola Istre(ako ne i cijela) znaju da se s nama V0dnjancima ne treba zezat.Kod nas se nalaze bombe u smeću,gradonačelnicima se stavljaju bombe pod auta,razbijaju se auti,prozori kafića,ljudi lete naokolo,naganjaju se turisti sa sjekirom...miran grad :D

McPingvin_v2.0
04-11-2007, 11:19
koje gajnice.
one u kojima živi iggy. pametnome dosta.

SnowFlake
04-11-2007, 11:29
iggy živi u gajnicama,ja tam išo u vrtić u davne vremena kada sam bio kikač,i stari mi je tam imo kafić...

Lord AngelRI
04-11-2007, 20:43
nesjecam kad sam se zadnji put potuko :D

ruku na srce nit ja se ne sječam...

Plexihack
05-11-2007, 10:37
koje gajnice.
one u kojima živi iggy. pametnome dosta.

Jedini luđak tamo :D


Jedan lik iz razreda me jednom bio zezao.Tako me naživcirao da sam mu nasred sata friško našiljenu olovku zabio u vrat(To je bilo vrijeme kad je izašao Hitman Contracts,a ja sam ga dobio u ruke :P ).Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.

B4j4
05-11-2007, 10:42
:rotfl: ja imam spicu od olovke u koljenu :D vec jedno 5 godina i vise.... joj kak mi fali osnovna :cry:

pimp
05-11-2007, 11:51
Daj molim te,koje gajnice.Dođi u V0dnjan...pola Istre(ako ne i cijela) znaju da se s nama V0dnjancima ne treba zezat.Kod nas se nalaze bombe u smeću,gradonačelnicima se stavljaju bombe pod auta,razbijaju se auti,prozori kafića,ljudi lete naokolo,naganjaju se turisti sa sjekirom...miran grad :D

trtrtrtrtrtrtrt , daj odi loviti u vodnanje , mda , evo kroz moju četvrt patrolira švarcneger s minigunom u ruci , pa nema tolikih nereda ko u vodnanju

_ZlayA_
05-11-2007, 12:15
nisam bio svjestan kolkiko ljudi ovdje ima spiceva od olovki u svojim tijelima..... imam i ja u ruci jedan 8) 8) 8)

McPingvin_v2.0
05-11-2007, 21:51
Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.
Je, istina, i još dan danas nije dobio otrovanje krvi.

ZorgTheBorg
05-11-2007, 23:56
nisam bio svjestan kolkiko ljudi ovdje ima spiceva od olovki u svojim tijelima..... imam i ja u ruci jedan 8) 8) 8)
Ja radim svakakva sranja od gumica i šiljila i sl. na satu... ono, razonoda za ruke dok slušaš profu...
tako sam...
-uspješno zašiljio mali prst
-više puta se ful zamazao tintom
-pretvorio u prah stotine gumica
-dobio par uboda minom u prst
-prije sam izrađivao avione i projektile od spajalica. Dobro, tada nisam slušao profu.
:D

Paran0a
06-11-2007, 08:03
Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.
Je, istina, i još dan danas nije dobio otrovanje krvi.
njegov spic je od organskih tvari..or something..

Plexihack
06-11-2007, 11:03
Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.
Je, istina, i još dan danas nije dobio otrovanje krvi.
njegov spic je od organskih tvari..or something..

Želite sliku?
Da vam dofuram lika na MSN pa da ga sami pitate?

Hamti Damti
06-11-2007, 16:05
Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.
Je, istina, i još dan danas nije dobio otrovanje krvi.


moj frend ima više od 5god 3mine u rukama, jednu u prsima(kad je bio klinac valjda je zabrijao da ga neko istetovira pa zato), i jednu ima u nozi.
I jel se otrovao?

U mozak možda da ali u krv ne :)

B4j4
06-11-2007, 20:25
[quote=Plexihack]Još dan danas ima špic od te olovke u vratu.
Je, istina, i još dan danas nije dobio otrovanje krvi.


moj frend ima više od 5god 3mine u rukama, jednu u prsima(kad je bio klinac valjda je zabrijao da ga neko istetovira pa zato), i jednu ima u nozi.
I jel se otrovao?

U mozak možda da ali u krv ne :)[/quote:1frrtkpn]

pa nisam se ni ja otrovao... samo kaj sam ja u istom danu dobio spicu od olovke ( ne tehnicke ) u koljeno i spranj velicine negdje 4 cm u guzicu :rotfl:
edit: ni jedno ni drugo nisam vadio :D

Lord AngelRI
06-11-2007, 20:33
što se tiče tiš špiceva pa neznam sve je moguće mada nakon tolko vremena se taj špic trebo i razgradit...

a trovanje se ne mora dobit...

B4j4
06-11-2007, 20:37
što se tiče tiš špiceva pa neznam sve je moguće mada nakon tolko vremena se taj špic trebo i razgradit...

a trovanje se ne mora dobit...

briem da se ovaj moj u koljenu razgradio. jer ne osjecam ga vise kad pritisnem. ali je sve jedno na tom mjestu crna mrlja tocka kak vec da kazem

Lord AngelRI
06-11-2007, 20:38
^^ bit će i najvjerojatnije i je....

Mafioz0r
26-11-2007, 15:32
Danas u školi smo se na tjelesnom hrvali za ocjenu - ja vs. ZorgTheBorg (65 kg vs. 90 kg).
To je više ličilo na boks nego na hrvanje - laktom u vrat, bradu... :D
Na kraju sam došao Zorgu iza leđa, ali sam skliznuo dolje i on me u pol sekunde zgrabio za vrat.... GAME OVER za mene.
I da, dobili smo petice. :D

Ivan_87
26-11-2007, 16:08
najžešća je tuča navijača :D
samo rijeka samo armada

armada opatija®

:D :) :D

_ZlayA_
26-11-2007, 16:15
neki dan sam na treningu nokautirao jarana.... jbga kad frajer nalijece mi stalno na nogu... smijali smo se 20 minuta kad je dosao sebi.. ono... budi se lik, gleda oko sebe, kad samo prasnu u smijeh, a i ja za njim. svi gledaju ono ko WTF?! LMAO!

FG
26-11-2007, 16:49
Šta ja znam.Mene jednom prilikom napala kraljevska kobra.Kraljevska kobra!Gledam ja nju,gleda ona mene čovječe božji,pa dođe pa sikće eeeee sikt sikt,e.A ja zauzo neki štap,a ona bježi ko da je vidla,neznam nosoroga il šta...<-by pervan,lol. ja se bijem jedino kundakom na cod-u,ne serem.

B4j4
26-11-2007, 18:10
Šta ja znam.Mene jednom prilikom napala kraljevska kobra.Kraljevska kobra!Gledam ja nju,gleda ona mene čovječe božji,pa dođe pa sikće eeeee sikt sikt,e.A ja zauzo neki štap,a ona bježi ko da je vidla,neznam nosoroga il šta...<-by pervan,lol. ja se bijem jedino kundakom na cod-u,ne serem.
ane...a kad je mene jutros napao vodenkonj...a ja što ću kad vidi vraga, ispala mi Nova Tortica S Narančom™ i on stao i žvače ju...a ja u Splinter Cell stilu odšuljah se s mjesta događaja...

a ono ja danas udem u kuhinju i sta vidim, ono ne, mrav :shock: :shock: fala bogu da sam imo ovo (http://www.zastava-arms.co.yu/images/vojni/bga/8.jpg)Sinace ne bi bio ziv

Human m0nst3r
26-11-2007, 18:21
Ne tucem se bez potrebe.

Clutch
26-11-2007, 18:49
Ne tucem se bez potrebe.

signed

ak baš netko ne odustaje odgurnem ga i cekam da on prvi nesto napravi pa uzvratim ( u većini slučajeva ) Eh i da uvijek trazim jedan na jedan ak se već nešto dogodi! a ako počne kenjat i neslagat se s tim pa zovne frendove onda ja pozovem ekipu i ubijem sve njegove govnare ukljucujuci njega ( Još nikad nije došlo do toga )

fan
26-11-2007, 18:50
Ne tucem se bez potrebe.

Ni ja također!! :D

Lord AngelRI
27-11-2007, 21:50
Ne tucem se bez potrebe.

signed

ak baš netko ne odustaje odgurnem ga i cekam da on prvi nesto napravi pa uzvratim ( u većini slučajeva ) Eh i da uvijek trazim jedan na jedan ak se već nešto dogodi! a ako počne kenjat i neslagat se s tim pa zovne frendove onda ja pozovem ekipu i ubijem sve njegove govnare ukljucujuci njega ( Još nikad nije došlo do toga )

e kada bi svi to radili nebi bilo tuče bez veze... al na žalost to tako ne ide... pogledaš nekog krivo ono odmah problem...

Max
09-12-2007, 09:53
Kad me netko naživcira bubnem dez problema

Jerry
09-12-2007, 09:57
u guzu?

Nightyx
09-12-2007, 10:01
u guzu?
ti bi to volio? :D

Jerry
09-12-2007, 10:04
aha

Nightyx
09-12-2007, 10:05
aha
mi vjeruješ da nisam očekivao drugačiji odgovor? :|

Jerry
09-12-2007, 10:05
aha

Max
09-12-2007, 10:12
aha
Sad kad opet kaže aha

Vorban
09-12-2007, 11:18
Ak me neko izaziva , samo se udaljim , ako pretjera opalim ga bokserom po glavi

THUNDER_DINIX
09-12-2007, 12:48
Ak me neko izaziva , samo se udaljim , ako pretjera opalim ga bokserom po glavi

dobra fora, tako nesto slicno i kod mene

Fenrir
09-12-2007, 13:09
Dobro da 90% forumaša fura boksere i ima gengsta ekipu. Jbt, da se svi okupe, brijem da bi Amere pregazili.

NiX4
09-12-2007, 13:12
a neki ne znaju da i to postoji :(