PDA

Pogledaj cijelu verziju : Biošok



mamlaz
16-10-2007, 22:29
Evo ovako...

Kupio sam igru i instalirao, sve lijepo registrirao, a onda dolazi mali problemčić...

Naime, kada mi se loada prva misija poslije uvoda (ona vožnja malom podmornicom), izbaci mi error, i bubne me na desktop...

Ne znam u čemu je problem...

Jel ima kakav pach za biošok?

Eh da, skoro sam zaboravio: skinio sam savegame sa interneta, onaj od zadnje misiji, i kad ga učitam, radi normalno, pa bih vas zamolio, ako netko može, da pokrene igru i kad mu se izloada misija poslije uvodne, tj kada prođe sve ono sa malom podmornicom, neka napravi save game, i da mi stavi da skinem... Hvala...

Inače, na ovom igram:

AMD 64 3200+
1 GB DDR 400
GF 7600GT AGP

Rocchiro
17-10-2007, 06:39
ajd probaj staviti sve postavke na low pa onda prejdi taj dio.tj. igraj igru od pocetka na low postavkama,a posle tog dijela vrati na postavke kakve oces

R4Z0R
17-10-2007, 07:45
Ako imaš Windows Vistu, evo rješenja jer se isto i to meni događalo.

Start --> Games --> Desni klik na Bioshock --> Play DirectX9

mamlaz
17-10-2007, 14:54
Ne, imam media center xp...

Probao sam i s manjim detaljima, ali nejde...

Ali zato učitava svce druge save gamove koje skinem, zato bi da mi netko uploada save game s početka igre, poslije vožnje mini podmornicom, pa da mogu igrati...

Čitao sam da je jako bugovita igra, i da ima problema sa nekim sustavima, ali ovo sam očito ja otkrio, vezano sa media centrom...

Pa, ako bi ste bili na usluzi, i uploadali mali save game... Thx...

Rope
17-10-2007, 20:45
Koje drivere imas ? Verzija 162.xx je preporucena u Read Me-u...

Korpse
17-10-2007, 21:37
pa imaš li orginal igru? to se meni često događa, otiđiovdje i nađi savegame... (http://www.cheathappens.com/)Snaravno ako ima, ak nema možda možeš tamo nekoga fino zamoloit i on ti bude dao. :thumbs2:

mamlaz
17-10-2007, 21:50
Koje drivere imas ? Verzija 162.xx je preporucena u Read Me-u...

Evo skidam najnovije, pa ću probati! :thumbs2:



pa imaš li orginal igru? to se meni često događa, otiđiovdje i nađi savegame... (http://www.cheathappens.com/)Snaravno ako ima, ak nema možda možeš tamo nekoga fino zamoloit i on ti bude dao. :thumbs2:

Ne radi link... :(


EDIT: @ Rope - Fala, radi! :D

Može ključić! :roll: