PDA

Pogledaj cijelu verziju : USB ne radi pliz hitno mi treba help!



God Of War(gaming)
16-10-2007, 06:59
Prije otprilike dva tjedna USB prikljucak je radio lijepo,sve ok.Ali sad odjedanput ne ocitava nis i pise ''USB device not recongnized one of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and windows does not recognize it''
I tako sa svim USB stvarcicama.To mi se prije isto desilo pa sam instalirao Windowse opet i sve OK ali sad mi se bas neda.
Imam onaj tune up utilities 2007 pa mozda je zbog toga nisam siguran.
Pliz help!11!

kulamasta
16-10-2007, 08:47
Koju imas maticnu plocu i koji je cipset na njoj?
Instaliraj drivere za maticnu.

16-10-2007, 10:01
Mnogo puta sam reko da nemojte koristit taj tune up...radi više štete nego koristi..registy je opasna stvar za one koji ga ne kuže.

Probaj reinstalirat drivere od matične...iako sumnjam jer usb driver dolazi sa windowsima na sp 2...barem 2.0 podrška.

Jerry
16-10-2007, 10:02
no shit...tune up koristim već 2 godine i nikad problema zbog njega,sve uredno radi

16-10-2007, 10:04
no shit...tune up koristim već 2 godine i nikad problema zbog njega,sve uredno radi

a znaš li ti kako on uopče radi???Naravno da nikad greške kad ni neznaš da ti on radi ono kaj netreba.

Jerry
16-10-2007, 10:20
Poslije toga svega i optimizacije komp mi odlično radi

Edit by kulamasta:

Biti pristojan kako dolikuje na podforumu očvrsja, ok?

ok

callista
16-10-2007, 10:39
možda ti se sam isključio u biosu, meni se nekad tako dešavalo.
:rotfl: :rotfl:

shai_hulud
16-10-2007, 11:14
možda ti se sam isključio u biosu, meni se nekad tako dešavalo.
:rotfl: :rotfl:
u tom slučaju ne bi uopće bilo "not recongnized" obavijesti.usb off u biosu znači da ga opće nema u windowsima.

@God of War
ima provincijalno rješenje kojem pribjegavam kad žurim. malo sili plug-unplug bez obzira na obavijest, i primi ga prije il kasnije :wink:

Karlo_from_Bjelovar
16-10-2007, 17:42
no shit...tune up koristim već 2 godine i nikad problema zbog njega,sve uredno radi

a znaš li ti kako on uopče radi???Naravno da nikad greške kad ni neznaš da ti on radi ono kaj netreba.

signed za jerryjev post... jednom frendu koji nije reinstall windowse godinu dana stavio sam tuneup 2004 (to je "davno" bilo) fps u nekim igrama se digo za vise od 15 komada... koristio sam tune up 2004, 2006 i 2007, koji danas koristim, i odlican mi je, jedan od osnovnih programa nakon reinstalla windowsa... obicno ga pokrecem u paketu: brisanje nepotrebnih programa/igara/stvari, defragmentacija diska, scan sa anti-scum stvarima...

16-10-2007, 19:42
Pa nisam ja reko da program ne valja već da je opasan ako samo sve označiš i čistiš.Jer igranje s registrijom nije zezancija.

Karlo_from_Bjelovar
16-10-2007, 19:53
Pa nisam ja reko da program ne valja već da je opasan ako samo sve označiš i čistiš.Jer igranje s registrijom nije zezancija.

signned i to... :boohoo:

God Of War(gaming)
20-10-2007, 17:53
ma ja taj program koristim samo zbog one click maintance i reg defrag inace mi nis drugo ne treba
ili ako znate neki program koji ispravlja probleme na PC-u.