PDA

Pogledaj cijelu verziju : ^Blizu smrtI? >.>



D.E.M.O.
14-10-2007, 15:02
jeste li ikada bili blizu smrti? :D
ja ne :D
al pitam za vas bokte XD

Jerry
14-10-2007, 15:03
aha
kad me auto skoro spičio xD

^B4$t4rD^
14-10-2007, 15:04
mozda :D

Human m0nst3r
14-10-2007, 15:04
Demo nek netko napravi samo jedan OT post i lock.

Dreadlock
14-10-2007, 15:14
tramvaj me skoro pobrao kad sam isao po novine...

ChR0NoS
14-10-2007, 15:16
neki dan kada sam išao u zagreb, kako nemam baš mnogo iskustva s tramvajima, zamalo me tramvaj nije pokupio kad sam prelazio ulicu

Panzer Grenadier
14-10-2007, 15:22
Ne, nikad.... ali bio bih prošle godine na skijanju da mi Mafioso nije ublažio pad :rotfl: .... koji idiot, ide ravno prema provaliji, meni presječe put, pa me prisili da skrenem na skliski snijeg, na kraju sam pao i sklizao se prema provaliji, i odjednom naletio na Mafiosa 8koji je ležao na rubu provalije), i kad smo se sudarili šlučajno sam mu nabio štap u škijaške naočale, a on meni vrh skije u zube....

SnowFlake
14-10-2007, 15:26
aha
kad me auto skoro spičio xD

Babitz
14-10-2007, 15:34
imao saobraćajku

MTF*
14-10-2007, 15:35
mene je autobus lupio, al na srecu samo u nogu, pa nisam mogo hodat, a da je bilo nes vise... :S

Clutch
14-10-2007, 15:35
Evo price:
Prije par tjedana Ja i Frend isli Van Onak smo blago nesto pili ,Nismo bili pijani! I bilo je negdje 00-01 sati u ( iz nedjelje u ponedjeljak ) i otisao nam je zadnji bus Pa smo morali pjesaciti oko 1 sat i tako mi hodamo nigdje žive duše auta nicega samo mi, Odjednom se cuje glas proklizavanja guma i motora u crvenim okretajima pogledamo iza neki auto Stisce ga švera po cesti jedva vozi mi se maknemo uz kraj koliko god mozemo a on proleti pokraj nas 20-30cm zamalo nas pokupi i skoro se zabije u ogradu onda opet gas i ode nastavimo mi pjesaciti i sad trebamo preci preko ceste i kad smo tamo dosli isti taj auto koji nas je zamalo mogao pokupit stoji sa upaljenim svijetlima a mi trebamo preci ispred njega ,Razmak 2-3 metra i nista mi malo brze meni se krv u zilama sledila da ovaj ne pukne gas i zgazi nas, na svu srecu nije mi otisli a za taj auto neznam :|

cropir
14-10-2007, 15:38
pa znao sam se u krevetu pocet trest i srce mi pocelo nevjerovatno kucat...a ovak konkretno nista koliko se sjecam, danas me frend na bajsu furao pa sam zamalo izgubio koljeno na stupu nekom :D

Fenrir
14-10-2007, 15:43
Bio sam zatvoren 4 dana, i pio sam svaki dan kamilicu žestoko zašećerenu da bi mogao ić srat, nakon 5 dana sam napokon krenuo na WC, gdje sam bio 30 min, to je moj doživljaj najbliži smrti.

100EURO
14-10-2007, 15:47
da , jednom kad sam jeo skoro sam se zadavio

Kron
14-10-2007, 16:02
kad sam pao sa broda na leđa. brod je bio na suhom. kupina i drača su mi ublazile pad. kad me kamion pokupio dok ej iso u rikverc, bio sam mali. pao preko one prikolice sto pravi kokice. kad me je trapez pogodi u čelo, između očiju. krv prskala.

McPingvin_v2.0
14-10-2007, 16:06
podosta puta, kao klinac sam se skoro ugušio mombonom te sam ri razrezao nepce plastičnim štapom. Skoro do mozga došlo.

ber0
14-10-2007, 16:06
aha
kad me auto skoro spičio xD

Simon the Dreamer
14-10-2007, 16:10
Hm, jučer sam u zadnji čas otrčo s tračnica, nisam skužio tramvaj.

Dreamer Deceiver
14-10-2007, 16:13
jučer, preživio sajin koncert

Paran0a
14-10-2007, 16:14
Kamion me skoro zgazio u petak..trcao preko crvenog da stignem na bus...so clever,,,

unknown
14-10-2007, 16:17
skoro me strogovi ubili :rotfl:

cropir
14-10-2007, 16:19
podosta puta, kao klinac sam se skoro ugušio mombonom te sam ri razrezao nepce plastičnim štapom. Skoro do mozga došlo.


ZOMG :shock:

i da, par puta sam se skoro pod morem udavio...volim ronit :)

Ripaz
14-10-2007, 16:26
Skoro me ubila stijena koja je ispala iz kamiona, razdera cijelu lijevu nogu kada sam pao sa motora i moja najdraža gušenje lego kockicom.

Ps1ho
14-10-2007, 16:26
ko beba sam se muvo staroj oko stolice
i ona taman podigne
i iz nekog kurca nije spustila stolicu
vec je pogledala ispod
da nije
sad nebi imo oka, imo bi udubinu do straznje strane lubanje

onda ko malom, bas ko pravi slavonac, se skoro ugusio 2-3 puta slaninom, al sam spretanm, pa sam gurno ruku u usta i izvadio, al fakat je duboko islo (Fenrir da, deep throat ftw!)

i pao sam sa drveta jednom, al sam ublazio pad sa lijevom rukom, u tom trenutku sam shvatio kak izgleda kad imas dvije desne, ludnica je

eto, toliko.

Ripaz
14-10-2007, 16:29
onda ko malom, bas ko pravi slavonac, se skoro ugusio 2-3 puta slaninom, al sam spretanm, pa sam gurno ruku u usta i izvadio, al fakat je duboko islo (Fenrir da, deep throat ftw!)

Ja nisam moga gurniti ruku u usta, bile su pre kratke i pre široke :D

Clutch
14-10-2007, 16:33
@ Ps1ho Slanina mi je poznata :D jedan dio progutaš a drugi koji je spojen sa prvim ti ostane u ustima :rotfl:

Kak se volim naganjat biciklom imao sam podosta Božje milosti

:pray:

mrs.croft
14-10-2007, 16:53
lol pa ja sam stalno blizu smrti...samo čekam kad će me napokon strefit moždani udar.

cr33p
14-10-2007, 16:57
kada me je bratic uplasio dok sam jeo bombone,pa sam jednog udahnuo i poceo se gusit.nasrecu iskasljao sam ga nakon 2-3min,mislio sam da sam gotov. :(

^B4$t4rD^
14-10-2007, 16:58
e da sjetio sam se, veliki sam ljubitelj mirisa goriva i tak jednom dok sam nadoljevo u kosilicu udahnem ja slucajno malo vise :rotfl: i prosjece me odjednom nest u glavi, sam sam dole spao :shock:

Lord Ragnarok
14-10-2007, 16:59
nope

Arbiter of Change
14-10-2007, 17:02
Trčao sa 2 štapića (chopsticks) u nosu i spotaknuo se. Doktor je kasnije rekao da sam imao sreće što mi nije glava prva udarila o pod jer bi mi se štapići zabili u mozak. :(

Ripaz
14-10-2007, 17:03
e da sjetio sam se, veliki sam ljubitelj mirisa goriva i tak jednom dok sam nadoljevo u kosilicu udahnem ja slucajno malo vise :rotfl: i prosjece me odjednom nest u glavi, sam sam dole spao :shock:

Me to samo što ja padam onako kada najviše uživam. Ahh šta ćeš life is a bich

Maloki
14-10-2007, 17:03
Prico mi stari da sam sa nekh 4-5 mjeseci imo nekake napadaje gusenja, sam bi presto disat i poplavio skroz.
Sa 3 godine sam se poskliznuo u hodniku i udario glavom o zid. Jos uvjek mi je vidljiv oziljak na celu.
sa 4 godine sam iso gurat cavle u uticnicu. Naletio bratic pa me sprijecio u tom naumu.
Par puta me auto skoro pokupio.
Prosle godine me autobus dok sam ga cekao udario retrovizorom u glavu (al ajde, iso je sporo, nije cak ni bolilo).

flander
14-10-2007, 17:14
je jdno par puta, sad se sječam neki dan, vozim se biciklom ulicom i zagledam se nekud a iz suprotnog smijera auto, dobro da sam ga skužio

Korpse
14-10-2007, 17:36
kad sam u školi razvalio glavom od vrata, krvi je bilo na sve strane i šivo sam se, nije blizu smrti ali to je najbolje šzo imam. :D

callista
14-10-2007, 17:48
kada sam gurao gole žice u utičnicu. streslo me samo tako. ruke mi bile spečene.

pimp
14-10-2007, 17:54
kada sam gurao gole žice u utičnicu. streslo me samo tako. ruke mi bile spečene.

ja sam čavle gurao i streslo me , skucao me auto na bmxu bez kocnica , zabio se glavom u armiranu žicu koja je virila iz zida i srecom sam udario glavom a ne okom , pao niz stepenice i tak.. svaki dan mi je prezivljavanje , kao mali sam pao s krova garaze i s drveta par puta , jednom kad smo gradili kucicu na drvetu ja pod drvetom brao cavle koje je moj frend vadio s pajserom i ispo mu pajser iz ruke i onim ostrim dijelom me zveknuo po kralježnici ( bio sam sagnut jer sam brao cavle) onda sa cekicem udarao cavao i kad sam zamahnuo glava cekica ispala iz drske i pala mi na glavu , onda bila zima , mi na selu , ujak upalio peglicu i za nju zavezao sanjke i brzinom 60km/h vozio nas po snijegu i ledu i u jednom trenutku sanjke se prevrnule i ja naglavce odletio u jarak sa strane na glavu i glavom probio led i smrzo se ko picka....

callista
14-10-2007, 18:01
kada sam gurao gole žice u utičnicu. streslo me samo tako. ruke mi bile spečene.

ja sam čavle gurao i streslo me , skucao me auto na bmxu bez kocnica , zabio se glavom u armiranu žicu koja je virila iz zida i srecom sam udario glavom a ne okom , pao niz stepenice i tak.. svaki dan mi je prezivljavanje , kao mali sam pao s krova garaze i s drveta par puta , jednom kad smo gradili kucicu na drvetu ja pod drvetom brao cavle koje je moj frend vadio s pajserom i ispo mu pajser iz ruke i onim ostrim dijelom me zveknuo po kralježnici ( bio sam sagnut jer sam brao cavle) onda sa cekicem udarao cavao i kad sam zamahnuo glava cekica ispala iz drske i pala mi na glavu , onda bila zima , mi na selu , ujak upalio peglicu i za nju zavezao sanjke i brzinom 60km/h vozio nas po snijegu i ledu i u jednom trenutku sanjke se prevrnule i ja naglavce odletio u jarak sa strane na glavu i glavom probio led i smrzo se ko picka....

lol ovo zaslužuje komentare.
imaš sreće.

r0pe
14-10-2007, 18:06
juče me skoro bus od panturista udario :shock:

medusa
14-10-2007, 18:11
bio na par gadnih operacija, previše blizu za moj ukus

Ripaz
14-10-2007, 18:24
I jedan od bizarnijih događaja. Kada sam još bio mladunče sa karićem sam se spušta niz ulicu i kako se nisam mogao zaustaviti izletio sam dolje na ulicu i skoro me lupilo auto. A još sam se i zaletio u dolje u susjedovu livadu punu drače. Trebalo je pola ure da me izvuču iz te drače. Čak su trebali koristiti neka kliješta da me izvuču. A poslije sam morao u bolnicu zato jer mi se previše zabilo u kožu pa su mi doktori dali sedativ i vadili pincetom iglice koje su ostale.

HalF-DeaD
14-10-2007, 20:45
onda ko malom, bas ko pravi slavonac, se skoro ugusio 2-3 puta slaninom, al sam spretanm, pa sam gurno ruku u usta i izvadio, al fakat je duboko islo (Fenrir da, deep throat ftw!)
E to se meni dogodilo ljetos, gušio sam se 3 minute a sam sam doma bio, i onda ruka u usta. Nisam vjerovo kako duboko ruku mogu gurnut unutra i najjače je šta nisam povratio nego je sve visilo na nekoj tankoj žili, pa sam to izvlačio i trtario da ne pukne, užas :pray:

r0pe
14-10-2007, 21:12
onda ko malom, bas ko pravi slavonac, se skoro ugusio 2-3 puta slaninom, al sam spretanm, pa sam gurno ruku u usta i izvadio, al fakat je duboko islo (Fenrir da, deep throat ftw!)
E to se meni dogodilo ljetos, gušio sam se 3 minute a sam sam doma bio, i onda ruka u usta. Nisam vjerovo kako duboko ruku mogu gurnut unutra i najjače je šta nisam povratio nego je sve visilo na nekoj tankoj žili, pa sam to izvlačio i trtario da ne pukne, užas :pray:

hehe to se meni često događa, istina nisam ni ja vjerovao kako duboko ruku mogu gurnut skoro do želudca

olio
14-10-2007, 21:13
auto me jednom skoro udrilo al da me udrilo teško da bih ovdje sada pisao postove :o ali nije moja krivnja a i auto mi je zakočilo oko 20 cm od glave :|

i to je to

inače se dosta pazim iako redovito zapnem negdje nogom ali nikad ne padnem :)

RIPtheREAPER
14-10-2007, 21:24
Kao malome, riblja (šaranova) kost mi se zabila u grlo pa ju je stari morao cupat van. A taj som je bio najveci kojeg je stari ulovio (neznam kilazu).

Archil
14-10-2007, 21:26
ja sam puuno puta bio blizu al najpoznatije je kad sam ko klinac imao sam negdje 6 god trčao po stanu da neš pitam staru i poskliznuo se, pao na špicu jednog stola, taman 2 cm-a iznad oka, imao sam sreće kaj nije u oko i imao sam 2 tjedna onak povez skroz se sve otvorilo... stari me kad sam imao 5 god negdje pogazio :rotfl: parkirao se, ja sam skakutao oko auto i noga mi je otišla pod auto thx god nisam cjeli, a naaajbliže sam bio prije nekih 3 godine kad sam imao tešku upalu slijepog crijeva 8) inače pao sam usred zime u jedno jezero kad sam se zajebavao sa frendovima a pao sam skroz i dok sam došao do doma se led počeo hvatati po meni, noga mi je bila zakljena za cipelu ono bio sam sav pod ledom lol

Prince of Persia freak
14-10-2007, 21:32
Ma ja ti se družim sa Smrti svaki dan. Ja i Grim Reaper se poznamo još iz vrtića. Pajdaši smo, ne? Malo mi je jedino ogorčen oko svog posla, nitko ga ne voli. Svi ga žele izbjeći.

SnowFlake
14-10-2007, 22:04
jedanput sam se zamalo utopio,ja volim svoju staru,jako znajte to!

shai_hulud
14-10-2007, 22:09
ja sam puuno puta bio blizu al najpoznatije je kad sam ko klinac imao sam negdje 6 god trčao po stanu da neš pitam staru i poskliznuo se, pao na špicu jednog stola, taman 2 cm-a iznad oka, imao sam sreće kaj nije u oko i imao sam 2 tjedna onak povez skroz se sve otvorilo...

e to, ja pao na dasku s nekim čavlima jedan mi razdero obrvu a drugi podočnjak, oba fulali oko ftw!...priroda mi vratila nogom u jaja jer se kasnije ispostavilo da na to oko skoro niš ne vidim od rođenja :rotfl:

suljo
14-10-2007, 22:19
1 kad sam bio mali igrao sam se sa škaricama i krenuo rezat žice došao sam do žice koja napaja TV i krenuo ju rezat. Ruke su mi bile opočene točno kako sam držao škarice a škarice su na sredini oštrog dijela prepolovile se.Osim toga sam jednom kao klinac lovio peglu pa je pala sa daske za peglanje skoro na glavu bio sam nizak a daska je viša pa mi je pegla skoro pala na glavu ali je ipak pala na leđa problem je bio taj što je pegla bila jako jaakoooo teška i toliko vruća da nakon toga nisam mogao leći na leđa narednih 2 mjeseca toga se sjećam. Poslije toga mi se ništa nije dogodilo što bi moglo uzrokovat smrću.

r0pe
14-10-2007, 23:05
ja sam puuno puta bio blizu al najpoznatije je kad sam ko klinac imao sam negdje 6 god trčao po stanu da neš pitam staru i poskliznuo se, pao na špicu jednog stola, taman 2 cm-a iznad oka, imao sam sreće kaj nije u oko i imao sam 2 tjedna onak povez skroz se sve otvorilo...

e to, ja pao na dasku s nekim čavlima jedan mi razdero obrvu a drugi podočnjak, oba fulali oko ftw!...priroda mi vratila nogom u jaja jer se kasnije ispostavilo da na to oko skoro niš ne vidim od rođenja :rotfl:

ja mislim da je moj brat mogao proči najgore od vas

imao je 6 godina i sad moj stari i on jeli i moj stari ode u dnevnu sobu po nešto, moj brat htjeo sa nožem otvoriti pivo a noz mi je bio prema glavi okrenut i ubode se jedno 2 centa od oka, taman između 2 oka

Da_killah
14-10-2007, 23:13
raznih padova i bliskih susreta sa vozilima sam imao, ali najsjebanije mi je bilo kad sam se spuštao sa terase na u prizemlje na novu godinu, netko je bacio megu i eksplodirala je negdje blizu mene i jedan manji komad mi je ogrebao jabučicu par centimetara od oka, a jedan veći mi se zabio kraj usne i par tjedana mi je izgledalo kao da imam neki ogroman prišt kraj usne

Empty
15-10-2007, 00:45
kad sam bia sa ekipom na zaledenom jezeru i vidjeli mi gore na vrhu jednu gumu pa ajde da ju gurnemo u jezero i bacimo ju mi od gore i nastane mala rupa na jezeru i odemo mi blizu te rupe , a kako sam ja bia najlaski otisa sam do rupe i upa u nju . nisam se moga nikako izvuc bilo je pre sklisko , ali ovaj prijatelj mi je nekako pruzia ruku i izasa sam van mokar ko picka negdje na -10 a do kuce mi ima 10-15 min , i najgore puse dosta jak vjetar
nemogu vam opisat koja je to panika kad se nemozete smirit i jos je sreca da sam zna plivat
bia sam 3-4 razred osnovne

Jerry
15-10-2007, 06:52
@arčil
e sjetio si me sada...ovo ljeto ili prošlo nisam siguran ( : ? ) mi je stari noge (slučajno fkors) prekazio autom noge :D

Nightyx
15-10-2007, 08:08
kada me žak pokupio na cesti... :D - shala

jednom me skoro pokupio auto...i hmm...neam pojma šta još...

Jopax
15-10-2007, 08:08
Hmm...
Kad sam bio mal oko 3-4 godine naslonio sam se na stol za peglanje i u tomtrenutku sam lansirao peglu koja me točnovrhom pogodila u glavu
Zatim, u 2 ili 3 razredu mi je auto prešlo preko noge ništa strašno ali je boljelo...
ne mogu se sjetit više ničega :D

R4Z0R
15-10-2007, 08:46
Ja nikad nisam bio blizu smrti. Smrt je bila blizu mene.

B4j4
15-10-2007, 08:46
Ja nikad nisam bio blizu smrti. Smrt je bila blizu mene.

:rotfl: lol cak noris

Human m0nst3r
15-10-2007, 14:28
HHKPZL9j3iA
Ova je pjesma taman za ovu temu.

travar
15-10-2007, 15:35
Bio sam dosta puta blizu smrti, ali najčešći su moji susreti sa strujom.. Jedanput sam popravlja usisivač, a zaboravio ga isključit.. Drugi put sam popravlja produžni, a zaboravio isključit iz struje (tada me je jako streslo. mislio sam da sam bogin..).. Najsmišnije je bilo kada me je struja udarila na matematici.. A je i ta naša srednja savjesan,nema šta.. Gol šteker (mislim,žice vire)...

Rocchiro
15-10-2007, 15:37
ne bas.s time da sivanje glave 4 puta i tumor na kraljeznici nisu tolko bezazleni :)

Sonic_Moronic
15-10-2007, 17:33
Hm, pa, valjda se broji kada se skoro pao s nekog visokog mjesta. Par puta sam se gušio, i tako...

DesertEagle
15-10-2007, 19:09
mene jednom napalo 5 cukova i skoro me zaklali to je najblize smrti sto sam bio...cak sam vidio neku svijetlost i isusa kako izlazi iz nje...

B4j4
15-10-2007, 19:11
mene jednom napalo 5 cukova i skoro me zaklali to je najblize smrti sto sam bio...cak sam vidio neku svijetlost i isusa kako izlazi iz nje...

:rotfl: care... najblize kaj sam bil smrti je bilo kad sam se skoro zagutil sa ribljom kosti

Dreamer Deceiver
15-10-2007, 19:20
mene jednom napalo 5 cukova i skoro me zaklali to je najblize smrti sto sam bio...cak sam vidio neku svijetlost i isusa kako izlazi iz nje...

ako ga vidiš, opet poruči mu da je žao, te da mi i dalje duguje par srebrenjaka i poruči mu također da jedva isčekujem da se vrati :D

Lord AngelRI
15-10-2007, 19:24
nisam, hvala Bogu...

str33t6l0w
15-10-2007, 20:06
prije sat - dva kad me lik pokupio sa kamionom na skuteru.....

peder je otiso.... nisam mu vidio tablice.....

Prince of Persia freak
15-10-2007, 21:00
Kako vi zamišljate smrt? Ja baš kao grim reapera.

B4j4
15-10-2007, 21:05
Kako vi zamišljate smrt? Ja baš kao grim reapera.

ja ne zamisljam smrt... ona zamislja mene :rotfl: cak noris FTW

r0pe
15-10-2007, 21:07
Kako vi zamišljate smrt? Ja baš kao grim reapera.

i ja :) ja vjerujem u reapera

oh fuckin COB :( što mi učini

B4j4
15-10-2007, 21:08
ja mislim da cemo svi mi zavrsiti kao bob... ( ovaj s mojeg avatara )

Human m0nst3r
15-10-2007, 21:11
Kako vi zamišljate smrt? Ja baš kao grim reapera.

i ja :) ja vjerujem u reapera

oh fuckin COB :( što mi učini
Mislis sto ti octavia ucini navedeci te na tu mjuzu.^^

Ps1ho
15-10-2007, 21:35
prije sat - dva kad me lik pokupio sa kamionom na skuteru.....

peder je otiso.... nisam mu vidio tablice.....

BAR TE NIJE POKUPIO KAMION NA SKUTERU
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))

koji si ti car e :pray:

Human m0nst3r
15-10-2007, 21:44
prije sat - dva kad me lik pokupio sa kamionom na skuteru.....

peder je otiso.... nisam mu vidio tablice.....

BAR TE NIJE POKUPIO KAMION NA SKUTERU
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))

koji si ti car e :pray:S:rotfl:

Prince of Persia freak
15-10-2007, 21:50
Meni nije funny :o

Maloki
15-10-2007, 21:51
kad si ti poseban, slusaj mamu kad ti to veli, ona ti uvjek veli onak kak je

Prince of Persia freak
15-10-2007, 21:54
Mislim kaje fora sa kamionom na skuteru, nikaj, to je poput vica kako strpati 4 slona u yugić.

Rang€r
15-10-2007, 22:46
aha
kad me auto skoro spičio xD

mene je spicio 2 puta i jednom ja njega :D beat that :P
skoro sam svaki dan blizu smrti jer sam izlozen zracenju prdeza mog brata koji nezna da prdi u snu...

^B4$t4rD^
15-10-2007, 23:11
aha
kad me auto skoro spičio xD

mene je spicio 2 puta i jednom ja njega :D beat that :P
skoro sam svaki dan blizu smrti jer sam izlozen zracenju prdeza mog brata koji nezna da prdi u snu...

ja imam kolegu u razredu koji je radioaktivan... covjek nije cuo za vodu ili ju odlicno izbjegava :shock: mislim da je tu izrazito velika sansa od oboljenja i nastupanja smrti

Human m0nst3r
16-10-2007, 07:42
E majke mi ne postanete li ozbiljni lockat cu temu jer ovak i onak je retardirana do bola.

McPingvin_v2.0
16-10-2007, 08:20
... zauzdaj konje...

FaTaL_mRkvA
16-10-2007, 08:21
kad sam bio mali viko sam narkićima ruzne stvari pa....zamislite i sami

FG
16-10-2007, 17:19
aha
kad me auto skoro spičio xD

meni je lupil u prvi kraj mog pony-ja to je bilo dok sam isel u 2. osnovne

Human m0nst3r
16-10-2007, 18:40
... zauzdaj konje...
Gle smrt nije nesto s cim bi se covjek trebao zajebavati.

McPingvin_v2.0
16-10-2007, 18:48
Gle smrt nije nesto s cim bi se covjek trebao zajebavati.
Smrt je nešto s čime se ODUVJEK zajebavam.
A ti imaš blago rečeno dvostruka mjerila pri moderiranju ovog foruma ;)

Human m0nst3r
16-10-2007, 18:49
[quote="OCTAVIA RS":3v88urbh]Gle smrt nije nesto s cim bi se covjek trebao zajebavati.
Smrt je nešto s čime se ODUVJEK zajebavam.
A ti imaš blago rečeno dvostruka mjerila pri moderiranju ovog foruma ;)[/quote:3v88urbh]
Moguce, ali nazalost nakon tolikih smrti u familiji pogotovo meni doma nije mi bas do zajebancije oko toga

McPingvin_v2.0
16-10-2007, 18:54
e, kul, ko što bi rekli admini "ignoriraj ga".

BLOODdemon
16-10-2007, 19:02
krenuo se vozit na bicu,nabijem slušalice na uši i skoro me pobro auto

DesertEagle
16-10-2007, 20:12
mene jednom napalo 5 cukova i skoro me zaklali to je najblize smrti sto sam bio...cak sam vidio neku svijetlost i isusa kako izlazi iz nje...

ako ga vidiš, opet poruči mu da je žao, te da mi i dalje duguje par srebrenjaka i poruči mu također da jedva isčekujem da se vrati :D

cim ga vidim kazem mu... :rotfl:

Munjeni jarac
16-10-2007, 21:33
ne,a mozda i jesam
nesjecam se

Rang€r
16-10-2007, 21:55
ne mene je fakat auto lupio 2 puta :D i jednom ja njega bicom xD

to sam iskustvo prenio na ETQW pa hogiram lokalno stanovnistvo

Maloki
16-10-2007, 22:01
E da, sad sam se sjetio da sam ovo ljeto skoro zapalio kuhinju..

^B4$t4rD^
16-10-2007, 23:42
e da, dok sam jos klinac bio zaletio sam se u neki ostri shit i rasjeko glavu do lubanje..da sam malo jace bilo bi veselo :o

D.E.M.O.
18-10-2007, 21:50
ubio se ko stoka >.>

Norther
19-10-2007, 13:13
3 raz osnovne, auto me pokupio :rotfl:

Sporbie
19-10-2007, 13:28
Prije par dana... Pretrčim cestu na crvenu, jedan novi BMW stane i zamalo me pokupi, a iza njega ga jedan lik dobro ogrebe i malo ga udubi. Nisam bio blizu smrti kada me skoro pokupio, nego kad je lik izašo van i prebio bi me na mrtvo ime da se nisam sakrio iza rulje i onda pobjego nekak natrag u školu. :rotfl:

_ZlayA_
19-10-2007, 19:00
ermmm..... moj najblizi encounter sa smrcu.... haha.... pa jednom sam zamalo proletio u kanalizaciju kod nane na vikendici, inace vikendica je izgradjena na rubu jednog manjeg grada i u blizini se nalazi mahala ispod koje protice potok a.k.a. kanalizacija i jednom sam zamalo proletio kroz saht kojeg je neko digao, a kanalizacija ej duboka + brza bujica........

Munjeni jarac
19-10-2007, 19:09
gurnio upaljenu sibicu u razredjivac
sreca da je bilo malo toga :shock:

gray fox1415
19-10-2007, 23:13
Pa bilo ih je mnogo evo par saobracajka u busu 2003 na Plitvicama ak se sjecate kad je sletio u provaliju i kad sam rasjeko glavu do lubanje

MoNDi
20-10-2007, 23:37
Par puta me vec skoro zgazio auto jer nisam gledala ljevo desno,ondak mi se jednom strgao toplomjer koji je jos imao zivu u sebi i ostalo mi ne padne vise na pamet.E da, kad sam bila dije godine je mama s menom na rukama pala sa stepenicama za plazu dva metra u dubinu na kamenje plaze.Strgaka si mali prst. :D
U meduvremenu mislim da stvarno imam andela koji pazi na mene,koliko sam vec opasnosti prosla. ^^

Sto bi me vise zanimalo je vas odgovor na pitanja:
Sto dode poslje smrti i
jer se bojite umrijeti?

RIPtheREAPER
20-10-2007, 23:53
Kao klinac sam razbio glavom staklo na vratima i prosao bez ogrebotine i dvaput me stresla struja. 8)
I bilo je jos par slucajeva, ali nisu tako opasni.
Npr. presjekao sam si tetivu na neki qurac i doktori mi rekli da cu kao do kraja zivota teze hodat na tu nogu.
jea rajt...

Babitz
21-10-2007, 00:02
primio neki otrovni kaktus kod tete i sjebalo mi imunitet i tako to, mogo sam se otrovat

tako bar mater kaže, imao sam oko 3 godine

Sterpo
21-10-2007, 00:19
stavio prst ispod upaljene kosilice negdje sa 5 godina
ah glupo dijete...

unknown
21-10-2007, 07:01
Par puta me vec skoro zgazio auto jer nisam gledala ljevo desno,ondak mi se jednom strgao toplomjer koji je jos imao zivu u sebi i ostalo mi ne padne vise na pamet.E da, kad sam bila dije godine je mama s menom na rukama pala sa stepenicama za plazu dva metra u dubinu na kamenje plaze.Strgaka si mali prst. :D
U meduvremenu mislim da stvarno imam andela koji pazi na mene,koliko sam vec opasnosti prosla. ^^

Sto bi me vise zanimalo je vas odgovor na pitanja:
Sto dode poslje smrti i
jer se bojite umrijeti?

1. to ti nitko ne može odgovoriti
2. Ne


stavio prst ispod upaljene kosilice negdje sa 5 godina
ah glupo dijete...

jel ti preživio

BlackDCRO
22-10-2007, 14:11
1. Sa negdje 6 godina operirao sam slijepo crijevo, ali je doslo do komplikacija nakon operacije i to mi se sve zagnojilo unutra itd, a stara je to skuzila po tome sto sam jedva hodao, da sam jos dan duze ostao s tim gnojem u sebi umro bi.

2. Sa negdje 9 godina kost od ribe(dosta velika) mi je zapala u grlu i poceo sam se gusit. Da nije bilo nikog u blizini da mi izvadi kost vjerovatno bi se ugusio.

3. Prije jedno 4 godine zaspao sam s cackalicom u ustima, srecom ujutro sam je nasao na podu(ispala mi je iz usta dok sam spavao).

4. Prije par mjeseci pao sam u provaliju duboku desetak metara i kotrljao se do dna, da se nisam kotrljao vjerovatno bi pao na glavu i umro na mjestu(jos je na dnu provalije bilo neko staklo, na koje svu srecu nisam pao).

Nightyx
22-10-2007, 14:15
BlackDCRO ti imaš sreće ili nemaš? :rotfl: