PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pricanje preko mikrofona u igri



mali_od_batina
13-10-2007, 16:00
Ovak! Ja sam sada dosta cesto poceo igrati pucacine i slicno preko neta i dosta cesto mi se dogada da trebam istovremeno aktivno sudjelovati u nekom razgovoru i voziti/pucati/letjeti ( :twisted: :kill: :boohoo: ) Obicno trebam stisnuti tipku pa mi se otvori chat stupac i tipkam, ali onda dok ja tipkam, netko dode i ubije me :cry: Stoga bi mi trebala pomoc kako pricati u igri prek mikrofona? Kazu mi frendovi da si instaliram Ventrillo, a drugi kazu da uzmem t-com teamchat i slicno. Ako netko ima volje objasniti.

mali_od_batina
13-10-2007, 16:07
Hm, na ovom jednom serveru koriste Ventrillo ,ali ne kuzim kak to funkcionira!? :|

Human m0nst3r
13-10-2007, 16:34
Ah obozavam takve server di likovi pricaju u igri i onda ne cujem kad netko hoda ma gg. :-x

revenion
13-10-2007, 17:49
mozes takoder probat sa Skype-om...meni je i vise nego dobar...nije toliko cest koliko ventrillo i teamspeak ali je jednako dobar,ima nesto bolju kvalitetu zvuka no to nije toliko vazno.

Blaster32
13-10-2007, 18:06
Ah obozavam takve server di likovi pricaju u igri i onda ne cujem kad netko hoda ma gg. :-x

pa iskljucis si to u opcijama i ne cujes nikoga

Korpse
13-10-2007, 22:15
ima li jedan takav program na dvd-u pcplaya?

Bishop_45_(2)
14-10-2007, 00:21
Ah obozavam takve server di likovi pricaju u igri i onda ne cujem kad netko hoda ma gg. :-x

pa iskljucis si to u opcijama i ne cujes nikoga

HA HA; slusaj, Scull of Maggots ti je CS-er, sto znaci da mu sve to moras lijepo polako objasniti............

:D ............S:evil:

Berax0r
14-10-2007, 02:05
Ma uzmi si TS(Team Speak)to svi koriste barem ti je z apočetak dovoljno a i jednostavno je :wink:

HalF-DeaD
14-10-2007, 02:09
mozes takoder probat sa Skype-om...meni je i vise nego dobar...nije toliko cest koliko ventrillo i teamspeak ali je jednako dobar,ima nesto bolju kvalitetu zvuka no to nije toliko vazno.
skype suxa za gaming, ako pričaš sa npr 5 osoba, istu poruku mora poslat 5 puta jer ne ide preko servera nego je p2p, i onda se stvara lag. kvaliteta zvuka nije previše bitna.

Systematic Reverse
14-10-2007, 03:11
Team Speak/Ventrilo

Ali drugi ljudi moraju biti sa tobom u channelu da bi te culi

Ali ima stvarno retalja tezih, jucer igram CS i neki lik cijelo vrijeme se dere na mic omg,a nemoze se posebno mjutat >.<

Human m0nst3r
14-10-2007, 08:58
Team Speak/Ventrilo

Ali drugi ljudi moraju biti sa tobom u channelu da bi te culi

Ali ima stvarno retalja tezih, jucer igram CS i neki lik cijelo vrijeme se dere na mic omg,a nemoze se posebno mjutat >.<
Pa to ti ja pricam dodem na neki server i cijeli server prica i onda se jos hunty ubaci :twisted:

Kroxy
14-10-2007, 09:03
Ma TS ti je dosta dobar (iako nisam nista drugo probo)...Jos kad mi je dosadno pa odem u Kinu zaje*avat Kineze :rotfl: Ucim ih pjevat neke nase pjesme...