PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gabe Newell i PS3



RayDX
13-10-2007, 11:09
Direktor Valve Softwarea, Gabe Newell nastavlja svoje napade na PlayStation 3. U zadnjoj tiradi protiv dotične konzole Newell je PS3 nazvao "gubitkom svačijeg vremena". Kad se ova izjava pridoda nekim njegovim bivšima, na primjer "Sumnjam da će išta zaraditi od te kutije", i "To je kompletna katastrofa na svakoj razini" te "Čak i ovako kasno, bolje bi im bilo da sve otkažu i počnu ispočetka", očigledno je da Sony nema više prijatelja u Valveu. Newell je ipak rekao da misli da će vlasnici PS3 koji kupe Orange Box biti zadovoljni svojim igraćim iskustvom na toj konzoli, ali nije odolio da ne doda sol na ranu, ustvrdivši ipak da "To neće biti na razini 360 i PC verzije." Cijeli intervju sa Gabeom vas čeka na linku dolje.

- kopipejst sa gamer.hr...
hahhaha, tako treba gabe, uništavamo sony polako =) :pray: :rotfl:

Jopax
13-10-2007, 12:40
Čitao sam to, stvarno je lik car, ima muda koliko ps3 košta :pray:

Ps1ho
13-10-2007, 12:53
ima muda 5000 kuna, kakog to ima smisla?

Joe_Strummer
13-10-2007, 13:55
I šta čovjek da napiše u ovakvoj fanboyskoj temi?

Šta vam je sony napravio da ga mrzite?

A šta vam je Nintendo ili MS napravio da ih štujete?

Tipična retardirana tema koju fanboyi pišu da bi se naslađivali kako je neka konzola slabija od druge

100EURO
13-10-2007, 14:04
ovaj novi ps3 jeftiniji mi se cini skroz ok , za tu lovu dobis odlican stroj za multimediju....a debill gates je vjerojatno dao nes love ovom Gabe-u pa ovaj sere po ps3-ki...heh da

kikl0p
13-10-2007, 14:14
ps3 cu nabavit kad cjena bude razumna jer nema mi boljeg lec u krevet i španat Gran Turismo

Prince-Artas
13-10-2007, 18:08
debil serucka
zašto je onda radio HL za tu konzolu
sam sebi sere u usta

revenion
13-10-2007, 18:12
debil serucka
zašto je onda radio HL za tu konzolu
sam sebi sere u usta

publicitet...

RayDX
14-10-2007, 10:31
Ma jok, ja sam PC Player... Samo mi je smiješno šta ovaj developer radi ovoj konzoli heheh... Vjerojatno tako priča nakon 3 vola i 4 litre soka od hmelja

bezimeni
14-10-2007, 10:59
Nova verzija ps3 koja samo što se nije pojavila će koštati oko 3200 kuna.Kada iduće godine stignu hitovi kojih na pc-u neće ni biti ili bu trebao stroj od 10 000 kuna za normalno igranje tih igri bumo vidli onda koliko će biti pametno ili glupo kupiti ovu zvjer od konzole na kojoj možeš gledati i filmove u visokoj rezoluciji na hd televizoru.Samo takav player danas košta duplo više.

RayDX
14-10-2007, 11:03
Nova verzija ps3 koja samo što se nije pojavila će koštati oko 3200 kuna.Kada iduće godine stignu hitovi kojih na pc-u neće ni biti ili bu trebao stroj od 10 000 kuna za normalno igranje tih igri bumo vidli onda koliko će biti pametno ili glupo kupiti ovu zvjer od konzole na kojoj možeš gledati i filmove u visokoj rezoluciji na hd televizoru.Samo takav player danas košta duplo više.

Ja ostajem pri pcu... A PS3 je u govnima do grla... Kada svi izgube nadu, ps3 će dobiti naslove... ali mnogi neće više željeti se igrati na tome... kad svi naslovi izlaze i za xbox360 koji je jeftiniji

bezimeni
14-10-2007, 11:09
xbox je skuplji i to dosta,pogledaj si verziju sa hdmi izlazom koliko košta + koliko košta hd player koji se kupuje odvojeno za tu konzolu,da ne pričam koliko ih rikne zbog pregrijavanja.Mislim da će ps3 imati puno duži životni vijek jer dans je i ps 2 još uvujek aktualan za razliku od prvog boxa.Vrijeme za ps 3 tek dolazi.

I ja sam pc-ijaš ali umoran od nadogradnji.

RayDX
14-10-2007, 11:18
xbox je skuplji i to dosta,pogledaj si verziju sa hdmi izlazom koliko košta + koliko košta hd player koji se kupuje odvojeno za tu konzolu,da ne pričam koliko ih rikne zbog pregrijavanja.Mislim da će ps3 imati puno duži životni vijek jer dans je i ps 2 još uvujek aktualan za razliku od prvog boxa.Vrijeme za ps 3 tek dolazi.

I ja sam pc-ijaš ali umoran od nadogradnji.

Tu zboriš mudro... Ali ja ne podnosim konzole, platforma PC je najbolje mjesto za gaming :killyou: . Gaming konzole su izgubile smisao i žele se natjecati to jest wannabe PCs... To mi se ne sviđa... Jedine konzole koji poštujem su od Nintenda.... Živio Wii, živjela revolucija!

bezimeni
14-10-2007, 11:23
A ja pak razmišljam šutnuti pc nogom u dupe što se gaminga tiće.Wii mi je totalno nezanimljiv i bezveze.Jedina opcija o kojoj razmišljam je ps 3 i to zbog odlićnih multimedijalnih mogučnosti.

MarkaN
14-10-2007, 11:26
To je već stara priča i uopće me ne čudi, jer čovjek u neku ruku ima pravo.

unknown
14-10-2007, 11:45
netko iz mc-a mu je masne pare gurnuo ispod stola

Joe_Strummer
14-10-2007, 11:49
Sony-eve PS3 ekskluzive

MGS4
Killzone2
FFXIII i VersusXIII
Uncharted
Ratchet&Clank
Jak&Daxter
The Getaway
Nastavak Shadow of Collosusa i Icoa
Dark Cloud3

Meni dosta! 2008. će biti sony-eva godina

Uz ovo sniženje mislim da će se vrlo brzo probit jer puno ljudi je samo čekalo sniženje da kupi ps3 i još kada dođe Božić i neki bundle

Prince-Artas
14-10-2007, 11:58
To je već stara priča i uopće me ne čudi, jer čovjek u neku ruku ima pravo.

znači lik prodaje svoju igru na jednoj od konzola i zarađuje nemale pare i onda po toj kozoli pljuje
u neku ruku sere i po svom radu
debeli tard

SnowFlake
14-10-2007, 12:15
Sony-eve PS3 ekskluzive

MGS4
Killzone2
FFXIII i VersusXIII
Uncharted
Ratchet&Clank
Jak&Daxter
The Getaway
Nastavak Shadow of Collosusa i Icoa
Dark Cloud3

Meni dosta! 2008. će biti sony-eva godina

Uz ovo sniženje mislim da će se vrlo brzo probit jer puno ljudi je samo čekalo sniženje da kupi ps3 i još kada dođe Božić i neki bundle


oš vidit pc ekskluzive+igre koje izlaze samo za xbox360 i pc?
uzmeš te puta nekih 5

100EURO
14-10-2007, 12:17
kad ce izac HL:episode 2?

Joe_Strummer
14-10-2007, 12:18
cut

Ajde napiši x360 ekskluzive

EDIT: * Afrika
* Grand Turismo 5/HD
* Heavenly Sword
* Killzone PS3 (aka Killzone 2 and Killzone 3)
* Metal Gear Solid 4
* MotorStorm
* Singstar: Next Gen
* Tekken 6
* The Eye of Judgment
* The Getaway 3
* Untold Legends: Dark Kingdom
* Untitled Naughty Dog Project (Working Title)
* Warhawk
* White Knight Story
* Zone of Enders 3

Koje još nisu najavljene a trebale bi izać

# Final Fantasy VII
# God of War 3
# Jak and Daxter: The Lost Frontier
# Kingdom Hearts 3
# Shadow of the Colossus 2
# Socom 4

Burek_fr0m_SPACE
14-10-2007, 12:20
znači lik prodaje svoju igru na jednoj od konzola i zarađuje nemale pare i onda po toj kozoli pljuje
u neku ruku sere i po svom radu
debeli tard
PS3 nije njegov rad. HL jeste, i po njemu sigurno neće pljuvati. S developerske tačke gledišta, PS3 i jeste prilično nepotrebno komplikovana i time nepotrebno skupa konzola. Da trebam raditi igru za PS3, mislim da bih i ja bio blago isfrustriran.

Prince-Artas
14-10-2007, 12:25
njega nitko nije silio da radi port na PS3
mogao je reć da nije zadovoljan sa konzolom i točka
on se ipak odlučio za neprofesionalan način pljuvat po nečemu od čega on na kraju krajeva ipak ima koristi

Burek_fr0m_SPACE
14-10-2007, 12:46
njega nitko nije silio da radi port na PS3
mogao je reć da nije zadovoljan sa konzolom i točka
on se ipak odlučio za neprofesionalan način pljuvat po nečemu od čega on na kraju krajeva ipak ima koristi
Nije ni da je stvar samo u njegovim rukama... kako god, me still likes fat Gabe.

RayDX
14-10-2007, 12:58
[quote="Prince-Artas":3pdwjdpl]njega nitko nije silio da radi port na PS3
mogao je reć da nije zadovoljan sa konzolom i točka
on se ipak odlučio za neprofesionalan način pljuvat po nečemu od čega on na kraju krajeva ipak ima koristi
Nije ni da je stvar samo u njegovim rukama... kako god, me still likes fat Gabe.[/quote:3pdwjdpl]

On iako je boss, ima ljudi iznad njega... On mora na toj platformi raditi, a to što je nezadovoljan time ima dva izlaza: pljuvati po konzoli na kojoj radi ili dati otkaz ili oboje u kombinaciji... Either way, he doesn't like it :P

scorpion667
14-10-2007, 17:05
pa vjerovatno je sve njih isfrustriralo portanje, jer tko zna, mozda je sony stvarno zakomplicirao proces programiranja/i tko zna jos cega pa ljudi padaju u ocaj od silnih nepotrebnih nelogičnosti ili kompliciranosti

Burek_fr0m_SPACE
14-10-2007, 18:21
pa vjerovatno je sve njih isfrustriralo portanje, jer tko zna, mozda je sony stvarno zakomplicirao proces programiranja/i tko zna jos cega pa ljudi padaju u ocaj od silnih nepotrebnih nelogičnosti ili kompliciranosti
Stvar je ponajviše zakomplikovana "razbijanjem" procesora u previše jezgri.

Korpse
14-10-2007, 19:14
nek sere, valjda će se to njemu odbit o glavu, neće nama.
on je budala... x360 VS. PS3; and winer is x360 naravno. :D

Prince-Artas
14-10-2007, 19:40
On iako je boss, ima ljudi iznad njega...



Newell founded Valve in 1996 with Mike Harrington, another former Microsoft employee. He and Harrington used their money to fund Valve through the development of Half-Life.



On January 15, 2000, after the success of Half-Life, Harrington dissolved his partnership with Newell and left Valve.

dakle on je alfa i omega te tvrtke

Burek_fr0m_SPACE
14-10-2007, 19:43
Ali nije alfa i omega Vivendiju i EA (kod koga kod sad izdaju). Vjerovatno je on i mogao spriječiti izdavanje za PS3 da je baš htio, ali to sigurno ne bi bilo dobro za odnose s izdavačem. Nije baš ni da je pljuvanje po PS3 dobro, ali neizdavanje bi sigurno bilo gore.

r0pe
14-10-2007, 22:39
[quote="Intel fre@k":1qhsd85o]cut

Ajde napiši x360 ekskluzive

EDIT: * Afrika
* Grand Turismo 5/HD
* Heavenly Sword
* Killzone PS3 (aka Killzone 2 and Killzone 3)
* Metal Gear Solid 4
* MotorStorm
* Singstar: Next Gen
* Tekken 6
* The Eye of Judgment
* The Getaway 3
* Untold Legends: Dark Kingdom
* Untitled Naughty Dog Project (Working Title)
* Warhawk
* White Knight Story
* Zone of Enders 3

Koje još nisu najavljene a trebale bi izać

# Final Fantasy VII
# God of War 3
# Jak and Daxter: The Lost Frontier
# Kingdom Hearts 3
# Shadow of the Colossus 2
# Socom 4[/quote:1qhsd85o]

ispravak netočnog navoda Gran Turismo 5 i Gran Turismo HD su 2 razlicite igre, GT HD je samo priprema za puunoooo veči GT5

hvala na razumijevanju :wink:

SnowFlake
14-10-2007, 22:41
[quote="Intel fre@k":1ef1n3ze]cut

Ajde napiši x360 ekskluzive

EDIT: * Afrika
* Grand Turismo 5/HD
* Heavenly Sword
* Killzone PS3 (aka Killzone 2 and Killzone 3)
* Metal Gear Solid 4
* MotorStorm
* Singstar: Next Gen
* Tekken 6
* The Eye of Judgment
* The Getaway 3
* Untold Legends: Dark Kingdom
* Untitled Naughty Dog Project (Working Title)
* Warhawk
* White Knight Story
* Zone of Enders 3

Koje još nisu najavljene a trebale bi izać

# Final Fantasy VII
# God of War 3
# Jak and Daxter: The Lost Frontier
# Kingdom Hearts 3
# Shadow of the Colossus 2
# Socom 4[/quote:1ef1n3ze]

ahm,nauči čitat
plizzzzzzz
nauči čitat,da nastavimo ovui raspravu!

Rang€r
15-10-2007, 12:19
oni koji dosad nisu kupili PC ili se igrali na njemu... nece ni napravti navedeno... zamisli sad kad ides kupit novi komp, nista se na razumijes i na kraju ti uvale neko sranje i nista nemozes igrat... zatim sve sE igre u zadnje vrjeme orjentiraju na MP, znaci i net placat... kad kupis igru treba to instalirati i napravit ostale "gluposti", na kraju ispostave da su kupili "sheet" od igre jer su "kontrole fatalno lose" i da je bolje igrati se na joysticku nego na tipkovnici i misu, kupe joystick vide da su se zahebali... nakraju jednostavno doustanu, to su nekoliko glavnih razloga zasto nece igrat se na PC-u kad jednostavno mogu kupiti konzolu mirni 4 god. i to je to...

P.S. I ja kad kad pomislim da kupim x360...

flyer1
15-10-2007, 14:57
kad ce izac HL:episode 2?hl2-ep2 je prva instalirana igra na mom novom strojčeku :D
p.s. nemam nešto posebno protiv sony-a, ali imam puno za gabea, da svi developeri programiraju ko valve, ne bi nam trebali nenamjenski krediti za pristojne strojeve...
p.p.s. makar mi lista sonyevih "dobitnih" igara sa sufiksima 6, 5 ili 12 ne uliva suviše povjerenja...vuku nekakve serijale još iz prošlog stoljeća - što i ne mora bit nužno loše - ali ovi mi djeluju malko...izlizano...