PDA

Pogledaj cijelu verziju : na monitoru žuta boja



fantac1
12-10-2007, 22:22
ovih dana monitor mi je izgubio boju. pojavila se kao neka žuta opna preko njega. Probao sam staviti stari monitor ali događa se isto.
Znači nije do monitora. do čega bi moglo biti?
grafička je GeForce 8600 GT 256 MB.
operacijski sustav je vista
:boohoo: :twisted:

Bartuc
12-10-2007, 22:25
Ti je možda linija (zvučnik od linije) blizu monitora? Možda kakvo magnetsko polje stvara konflikte sa monitorom!

Ako nije...

1) Probaj OverClockat i DownClockat grafu pa vidi kaj se dešava! Koristi ili CoolBits ili Riva Tuner za mjenjanje taktova!

2) Ištekaj i nazad uštekaj grafu u matičnu i sve kablove iz nje i nazad u nju! Te provjeri ako ima dodatno napajanje na sebi da li je to uštekano!

3) Novi driveri za grafu -> mada sumnjam da je do toga ali vrjedi pokušati kada si očajan :D

flander
12-10-2007, 22:28
da nije ona caka u monitoru, kad se zna odlemit onaj kabl, to se meni zna desit, onda mi počnu svakakve boje iskakat, crvena,plava,žuta, zelena, ma cijela duga :D

fantac1
12-10-2007, 22:31
hvala sad san išteka kabel za monitor i ponovo ga ušteka i radi caka je najvjerovatnije bila da je bio loše u štekan :twisted: :-x

Bartuc
12-10-2007, 22:39
A lol, kak si uspjeo 2 monitora loše uštekati za redom :D

cropir
12-10-2007, 22:44
da nije ona caka u monitoru, kad se zna odlemit onaj kabl, to se meni zna desit, onda mi počnu svakakve boje iskakat, crvena,plava,žuta, zelena, ma cijela duga :D

da prije toga progutao kakav papirić sa slikom?

flander
12-10-2007, 23:04
da nije ona caka u monitoru, kad se zna odlemit onaj kabl, to se meni zna desit, onda mi počnu svakakve boje iskakat, crvena,plava,žuta, zelena, ma cijela duga :D

da prije toga progutao kakav papirić sa slikom?


a neam pojma, ko če ga znat, možda kolaž papir :D