PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s kojim se ne može živjeti!



C
12-10-2007, 20:38
Ovako, imam problem...s kojim više ne mogu živjeti...
Ne znam ni kako bih ga objasnio...jednostavno, što god pokrenem, bilo to neki folder (bez prošlih), ili neka aplikacija, neki text, itd...bilo što, treba se pokrenuti "normalno", no meni se svakih 100 puta pokrene "normalno", a sve ono do tada se pokreće u "minimize"-u, ali nije minimizirano nego je "normalno" iza pozadine, a ono što se ne pokreće u tzv. "minimize"-u, mi se pokrene, ali je isto iza pozadine, pa, npr. klikom na "Display Properties" mi se ništa ne pokaže (otvori se iza svega), nego trebam opet stisnuti na isto da mi se pokaže ili pokrenuti bilo šta, makar folder neki...

Jopax
12-10-2007, 20:47
Da nije onaj feature u vezi miša, da kad mišem pređeš preko inaktivnog prozora i on postaje aktivni, pa dok ti je nešto pokrenuto i ti pokreneš drugi prozor na sekundu je inaktivno dok ne pređeš mišem preko toga
jedino što mi pada na pamet...

C
12-10-2007, 20:51
Ne, nije, mogu pokrenuti od "My Computer"-a "Properties", pa onda mogu klikćati po desktopu gdje god hoću, ništa, nego trebam opet na My Computer, Properties, ili otvoriti bilo šta, da mi se taj Properties pokaže.

Inače, ono što se pokrene u Minimize-u, mi svijetli.