PDA

Pogledaj cijelu verziju : blue screen:<



trawa
10-10-2007, 12:44
ok ko prvo pozdrav svima , kod dugo ovo nije tipican blue screen of death :P
naime moj problem je sljedeci ; dok igram neku igru kad alt+tabam u windowse i ocu se vratiti natrag u igru ili na kraju loadinga u igri ponekad mi jednostavno baci blue screen(nije bsod nego samo plavi ekran) i moram restart pc :( to je postalo zbilja ubitacno danase za vrijeme igranja wow usred istance mi 2 put se to dogodi stvarno me pocelo zivcirati to pa ako neko znac u cemo u stvar plz help :)

Nightyx
10-10-2007, 12:47
nemoj praviti alt+tab :roll: i problem riješen...

trawa
10-10-2007, 13:33
da...moram se, koliko mi to god bilo mrsko, složiti sa najtiksom, ako ti kanta nije bog zna što, onda nemoj alt-tab raditi i gotovo...

pa dobro nije kanta bog zna nesto amd 2600+ , 2gb rama , 9600pro ali nekad mi se to dogodi do loading zavrsi u igri .. ocu uci u igru i paf :< a ne samo kod alt+tab

Dyslexia
10-10-2007, 16:50
Usput jel se to desava u svakoj igri ili samo u WoWu

HalF-DeaD
10-10-2007, 17:29
možda monitor ne podržava rezoluciju koju je namjestio

trawa
10-10-2007, 20:39
ah onda je to žešći problem...el to znači samo plavi ekran...bez ikakvog teksta na njemu ili upozorenja nakon toga?

dakle samo cisti plavi ekran ...
to mi se danas prvi put desilo u wowu do sad samo je znalo u nekim drugim igrama i monitor podrzava rezoluciju na kojoj igram nekako je prilicno random tam screen nekad nist par dana onda par puta u jednom danu stvarno vec zivcira :<

e da i sta se tice hardware nista nije mjeanjano osim prije par dana zamjenil sam bateriju biosa ali se to dogadalo i prije toga tako da u tome nije stvar